לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2009, 22:01
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "גם אני מדבר על פירסומות בתוך הדף ב"איקספלורר""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עדי-אילת
"חלק מהפירסומות כלולות בתוך תבנית הדף עצמו ולא ניתן למחוק ובשום דפדפן"

"כלולות בתוך תבנית הדף" אז מה? דפדפן טוב יודע להעיף מהדף מה שלא צריך... תרשה לי לגלות לך; יש לפיירפוקס תוספים שניתן להסיר בעזרתם כל פרסומת שהיא. אפשר גם להסיר כל אובייקט בדף ולא לראות אותו לעולם. אבל אתה לא יודע את זה כי אתה גולש במה שאתה משוכנע שהוא פאר היצירה...

ועדיין, הIE המעפן לא מצוייד בשום דבר שחוסם פרסומות בדף, כך שאתה סתם מדבר באוויר. מה שכל דפדפן בסיסי כולל, ברדמונד לא שמעו עליו.

אגב, אתה לא מכיר אותי, ואני כלל לא גולש בפיירפוקס. חבל שאתה כותב אוסף כזה של שגיאות לא בדוקות בהודעה בודדת.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 13-10-2009 בשעה 22:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2009, 22:52
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
אולי אתה לא גולש ב-FF אלא הביטוי המלהיג על IE
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=עדי-אילת]"חלק..."

כ"איקספלורר" לא מוסיף לך הרבה כבוד אלא רק מעצבן את האחרים המשתמשים בו כי הוא בין כך כלול במערכת הפעלה. זו לא שפה נאותה לדריך אנשים אלא רק שיטה להוציא אותם מהכלים, מה שאתה תמיד דורש בתוקף לא לעשות מהאחרים. במקומך הייתי מסביר איזה -Plug-in של FF עושה זאת, כי הנה אמלי מותקנים כל מה שאפר ובכל זאת אני רואה את כל הפירסומות בעל כורחי, בדיוק כמו שאני רואה אותם באקספלורר, למרות כל מה שניסיתי להגדיר למנוע זאת לא יפה לזלז בגולשים הפוקדים את הפורום שלך כי לכנות תוכנות בשמות כאלה מעליב את המשתמשים בהם ומציג את
כולנו המשתמשים ב-IE ( ליד כל יתר הדפדפנים ) כאילו אידיוטים מטומטמים.
לעולם לא טענתי, כי IE זו "פאר היצירה", אני נהנה יותא לגלוש עם Chrome. אך באתרים שונים קיימת בעיית הרשמה או ר\קריאה וכדי לא להחליף כל דקה דפדפן, לרוב אני על IE. כמו שאני לא מכיר אותך, אתה גם לא מכיר אותי, ואל תתיחס אלי תמיד באופן אישי על תצחק עלי ואל תזלזל תמיד ללא צדק בידע ונסיון עצום אותם רכשתי לעצמי במשך 22 שנה. היות בידך הסמכות לזרוק כל מי שלא בדעה שלך, אני ממש חושש להביע פה בכל נושא דעה נגדית לשלך, כי אתה לצערי לא כל כך דוגל כפי שהיה מתחייב, בחופש הדעה, למרות שאני הרבה פעמים צודק, וידוע לי כי לי אסור להשתמש בשפה וזילזול כזה כלפי אחרים כמו ש-סלח לי אם טעיתי, אתה עושה ללא הפרעה. אם אתה תמליץ על תוכנה כלשהי אשר לדעתי היא זבל גמור אני לא אתבטא כך מתוך כבוד אליך ולא הכנה אותו "דרעק גמור" או "אשפה". אני מצטער שגררתי אל ויכוח זה, אך אני באתי בשקט ונתתי הסבר למרכוס איפה ב-IE חוסמים פירסומות אך אתה זה שקפצת מיד עלי בשלילה טוטלית של כל מה שניסיתי להסביר. רור שאפשר להפעיל דפדפן גם בלי "הרחבות", ואז רוב הבאנרים יעלמו, אך לי היה נראה כי לא זאת היתה השאלה כאן אלא דווקא הפירסומות "הקופצות".( חלקם גם בצד ).
חבל יצא לי די ארוך, אך הכרחת אותי להאריך כתיבה, הייתי חייב להתבטא.

ישן 14-10-2009, 08:50
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
ודה - אך אני זקוק בדיוק להפך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "כמה אופציות: הרוב המוחלט של..."

להקליק על האובייקט ואז לקבל אינדיקציה ברשימה הארוכה מה הכתובת. כך אוכל לחסום. לחפש תוך מאה הכתובות ולהתחיל לנחש מי שלח ומה שלח ממש לא מעשי. ניסיתי לסמן את כולם להקליק "חסום" לא יצא מזה כלום ולא נחסם דבר. מדובר דף רגיל של חדשות YNET, הוא מחלף כל כמה דקות לבד, אין אפשרות לציין דווקא דף מסויים, כי עד שתראה אותו כבר לא יוצג.
לפי שם השולח לא ניתן לזהות מה האובייקט המדובר. יש ברשימה המון תמונות JPG אן GIF אפילו ישומי FLASH, זו ממש לא שיטה נוחה לחסימת אובייקט מסויים מתוך המאה. אני לא רוצה לחסום טקסטים או תמונות לא מזיקות אלא רק חלק מהפירסומות לרוב "הקופצות" או אלה המכסות טקסט חשוב ולא מאפשרות קריאה. זאת IE8 עושה דווקא מצויין גם ללא צורך להתקין לו תוספים, אם לא מיד אז לאחר כמה "ריענונים" ( F5 ). אצלו כבר "הכל כלול". ה-FF באמת דפדפן לא רע, אך לדעתי לא מיועד לכל אחד, כי הוא הכי מבולבל ומסובך להגדרה עבור משתמש מהשורה ( בהשוואה לכל היתר הרצים לידו אצלי במקביל) . רק את Maxton איני מכיר, אך שמעתי, כי הוא מאוד דומה ל-IE בגירסאותיו הקודמות, אם לא אפילו העתק כמעט מדוייק.
בכל אופן - תודה רבה !! למדתי אצלך הרבה, אנסה לתרגל ואולי אגיע לתוצאות יותר משמחות.

ישן 14-10-2009, 09:14
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "אולי אתה לא גולש ב-FF אלא הביטוי המלהיג על IE"

אין לי כח בשבילך, בין כה אתה גרופי של MS. באמת שצר לי שאתה נעלב כשאני פוגע בתוכנות היקרות לליבך, ואתה חש אף פגוע וכאילו אני מציג אותך כאידיוט מטומטם. תעשה טובה לעצמך, ואל תעלב מכך שאני פוגע אנושות בתוכנות. עם כל הכבוד, זה לפחות מותר לי...
בכל מקרה, מעולם לא פגעתי בך או בגולש אחר אישית, כך שההאשמה שלך חסרת שחר. אם תמשיך לטפול עלי דברים חסרי שחר, אזי יחזור על עצמו מה שקרה בפעם הקודמת.

אגב, אני אמשיך לפגוע ולהעליב תוכנות מכל סוג, מתי שרק יתחשק לי. אם משהו לא מוצא חן בעינך, אל תקרא :\

עריכה: ועוד כלל חדש בשבילך; אם יש לך שאלות על פיירפוקס או כל תוכנה אחרת, אל תתלבש על אשכול קיים של מישהו אחר, פתח לך אשכול משלך. הדיון בפיירפוקס לא רלוונטי לשואל, כי הוא לא גולש בו, אז בבקשה אל תטריד אותו.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 14-10-2009 בשעה 09:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר