לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 15:33
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
אממ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי השף שמתחילה ב "[QUOTE=devilh]השנייה-כל הרבה..."

בכלליות-פרחים מזויות רגילות כבר מוצו.
אבל בכל מקרה -מי אני שאגרום לך לא להעלות תמונות???-תעלה-תנסה-תראה תגובות-ותדע.
אני אשמח לראות תמונות שלך ושל כל אחד אחר-אפילו אם העיניין מוצה-וזאת בשל כך שסביר להניח שלאנשים אחרים יכול להיות שזה לא מוצה-אלא רק בעיני.
לאותו צלם המצלם את התמונה שנושאה "מוצה" דווקא צילומים כאלה תורמים-כי בעיניו הנושא מלהיב.
כשאני אומר שבעיני הנושא מוצה אני מתכוון שיבינו את התגובה שלי-שפשוט בעיני זה כבר לא הכי מעניין-אפילו אם בעיני אחרים זה הכי מעניין בעולם.

דרך אגב-תודה על המחמאה-ושוב-אני רוצה לראות תמונות שלך(גם מנושאים שמוצו).

נ.ב.
שימו לב כמה פעמים השתמשתי בשורש המילה מיצה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2005, 01:12
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Adiel_l שמתחילה ב "רשימה של דברים שמיצו את עצמם בפורום"

למען הסר ספק !

תגובתו של עדיאל נכתבה בלשון צינית ועוקצנית... אין דבר ש"מוצה" וככלל - אני מציע שאולי תשכחו מהשימוש במילה בפורום....
בכל דבר ניתן למצוא עניין ! אפילו אם צולם עשרות מליארדי פעמים! כל אדם נותן זווית ראייה מעט שונה, כוונה שונה ואמירה שונה... רובנו (וזאת אני מקווה שגם אתם נכללים) מנסים להעביר גם קצת מעצמנו בצילומים שלנו. כך שאין שום נושא שלא ניתן לגעת בו.... וכמה שרק ניתן !

בקיצור - צלמו - וכמה שיותר !! רק היו בטוחים במה שתפרסמו... זה הכל!
ובכל מקרה - נסו לחדש מדי פעם ולהעביר קצת מעצמכם בתמונות שלכם...

מקווה שהבנתם עכשיו את תגובתו של עדיאל...

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 10-04-2005 בשעה 01:17.
ישן 10-04-2005, 01:47
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
תגובתי לתמונות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Adiel_l שמתחילה ב "עזריאלי"

ראשית, אני חייב לפנות אל משתמשי הפורום האחרים כאן ולציין שאהבתי את הביקורת העצמית.
אני חושב שבמידה מסויימת יש לנו מה ללמוד מהצורה בה העלת את התמונות, עדיאל, תוך התייחסות לייתרונות/חסרונות ומה ניתן היה לעשות (ומה עוד ייעשה) על מנת לשפר.

כולנו כאן על מנת לשמוע ביקורת מאחרים. אך, חשובה גם ביקורת עצמית - לפני ששומעים מאחרים.

בעניין התמונות.

1. התמונה הראשונה - כפי שאמרת, השעה היתה לרעתך, השמש במיקום לא נוח, הן מבחינת ההשתקפות החוזרת על המבנה האלכסוני, והן מבחינת ההשתקפויות החזקות של הבניינים מאחור על הבניין הישר.
כמו כן, אולי היה מקום לזוז מעט ימינה - ממש לזוז (כמטר) ואז לקבל פריים שהוא "חצוי" - חצי ממנו אלכסוני, כאשר ההשתקפות מתחילה בפינה הימנית העליונה ונגמרת בפינה השמאלית התחתונה.
היית מקבל כאן מעין סימטריה שהיא "הזויה" ומיוחדת...
כמו כן, בצורה זו, היית גם "נפטר" מהעמוד שמפריע בין הבניינים והוא היה הרי נעלם מאחורי המבנה האלכסוני.

2. התמונה השנייה - הביקורת שלך "קלעה בול". כדאי למצוא יום מעונן יחסית, עם תאורה מפוזרת. בצורה זו, הצבעוניות יכולה מעט "לצאת" ולהיות כאילו ממש לקוחה מסרט הוליוודי (או חוברת קומיקס).
אכן זווית חדשה ומרעננת, בלי שום הפרעה בפריים. ההשתקפות של הבניין הימני על השמאלי תורמת מאוד בנוגע ל"העמדה" של שניהם - אחד מול השני. אני אשמח לנסות גם כן את התמונה הזו - ולכן אצטרף בכיף לפעם הבאה בעזריאלי...

ולמי שתהה (שוב) - לא, כנראה שעזריאלי עדיין לא "מוצה"....

ישן 10-04-2005, 22:42
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Adiel_l שמתחילה ב "עזריאלי"

מגדלי עדיאלי

אהלן עדיאל, יופי של תמונות ותודה על המאמץ של הסריקה שלהן

1. אני חושב שהיית חותך את כל החלק של הרצפה, הוא לא ממש מוסיף לדעתי. התמונה באופן כללי טובה מאוד וגרמה לי לתהות אם הדבקת את המגדל העקום בפוטושופ או אם זה ככה, ממש גרם לי לחשוב. כמו שאמרת בנוגע לצבעים בביקרות העצמית שלך (רעיון מעולה!!) אני גם חושב שמזג האויר היה נגדך וחבל, לא נורא, תיהינה עוד הזדמנויות.

2. תמונה מדהימה, אהבתי את הרעיון והביצוע הטכני מעולה. חבל שאין עננים אבל זה לא בשליטתך, תמונה חזקה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר