לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2009, 17:49
  roycegracie roycegracie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
את האמת....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "לא הבנתי את תשובתך?"

שלא ניסיתי להראות שלוחמי קונג פו מפסידים.

אבל אני אגיב לסרטון שלך, שמת סרטון של קזושי סקורבה נגד רוייס גרייסי, מה הנקודה שלך ? בגלל שהוא אסייתי הוא עושה קונג פו ?.
קזושי סקורבה הוא תלמיד של נובוהיקו טאקאדה האגדי שבעצמו עושה שילוב של ג'ו ג'יטסו יפני ועוד כל מיני דברים- אתה מוזמן לראות קרב שלו פה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
(ד"א, הליגה של הקרב הזה היא ליגה של קרבות PIXD והייתה משודרת בשנות ה 90 בארץ).

הנקודה שלי הייתה שכל המשחק ידיים הזה וההגנות הארוכות יפיפיות בסרטוני הדגמה, אבל בקרב כולנו מתייעלים והופכים ללוחמי MMA או קיקבוקס עם נגידות מהבית (מהאמנות לחימה שלך).

וד"א, אני מתאגרף ולא בא מג'יו ג'יטסו ברזילאי- פשוט שהם היו אלה שהפיחו את הלוקש הזה של הסגנונות האסייתים הקלאסיים ולכן שמתי את הסרטונים הללו.
חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 19:07
  אייל-לוי אייל-לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי roycegracie שמתחילה ב "את האמת...."

אני חייב להגיב לroycegracie אני בא מתחום הקונג פו ויש לי לא מעט ניסיון .

תראה אני מקווה שתקבל את זה יפה.
אני באתי מעולם הקרקע והשילובים.
באים למכון שלנו (קונג פו דרקון)המון ח'ברה מה MMA ,וכולם מתפרקים אחרי שתי שניות.
באים מנסים להכנס לבריחים וכו',רק שכאן המורה שלי לא נותן להם בכללל להתקרב אליו ,הוא פשוט מפרק אותם,הם מקבלים את זה בסבבה ומתחילים ללמוד אצלנו.עד כאן.
עכשיו,בעולם האמיתי שאתה יורד עם היריב לקרקע אתה חוטף מהחבר של היריב בקבוק בראש/סכין למותן והרשימה ארוכה.
הmma לא מתאים ל"רחוב" האמיתי,אלה לזירת רשת,אתה לא יודע לעבוד מול מספר יריבים,ואתה יודע מה אני מתחיל להתעייף רק מלהתחיל לתת לך סיבות.
תכלס: למכון שלי באים ח'ברה כמעט כל שיעור,ח'ברה שהתעוררו מהתלהבות הmma ובאים ללמוד דברים פרקטים ליום יום ולא לזירת רשת,שבא אני לא יוכול להוציא את העין של היריב,כי תאמין לי,ותאמין לי!,אילו יתקוף אותי אדם ואני ירגיש ולו סכנה הקטנה ביותר,אני ישר מוציא לו את העין.

hhillel קליפ יפה.

נערך לאחרונה ע"י אייל-לוי בתאריך 16-10-2009 בשעה 19:09.
חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 20:52

אני מאד מתחבר למשפט האחרון שלך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אייל-לוי שמתחילה ב "אני חייב להגיב לroycegracie..."

ומסכים באופן כללי עם כל ההודעה שלך.

האלמנט הקובע ברחוב הוא נחישות ואגרסיביות.
אני מכיר מכוני קונג פו רבים שמביאים את רמת האגרסיביות מאד גבוהה, ואני רואה בעבודה שלהם כמשהו שבהחלט יכול לעבוד מצויין ברחוב- תרגול קרבות הוא חובה למי שבאמת רוצה להגן על עצמו.

ההודעות הקודמות שלי נגעו לאמנויות לחימה שעושות תרגילים "לא ריאליים" כמו כל מיני משחקי ידיים וטכניקות של "סטיקי הנדס" למיניהם, מכות שיוצאות מהמותן, כל מיני בעיטות ראווה, הדגש על קרביות הוא מינימלי והקרבות מלאים בחוקים מגבילים.
בנוסף לכך, דיברתי על "זמן האמת" כקרב זירה\אינטרקלאב\ או כל דבר אחר- לא פעם ולא פעמיים ראיתי לוחמי קונג פו נכנסים לזירה לקרב מול אמנות לחימה אחרת והקרב הפך לקרב שמזכיר קיקבוקס- ואם החוקים היו חופשיים אז הוא הזכיר MMA ברמה נמוכה.

אני לא חושב שלג'יו ג'יטסו ברזילאי\מוי תאי\MMA אין חסרונות- יש להם- כמו כל אמנות לחימה אחרת. ואני שוב אומר- שמה שמשנה זה האופי של הלוחם, היכולת להביא את עצמך למצב של אגרסיביות גבוהה ברגע שאתה מחליט, נחישות וטכניקה מגוונת- אלו דברים שמקבלים באמנויות לחימה שציינתי, ולצערי לא שמים עליהם דגש בסגנונות כמו ג'יט קוון דו\קראטה שוטוקאן\תאי קוון דו\אייקידו ועוד רבים וטובים...

אני מסיר את הכובע בפני מאמנים של האמנויות לחימה הללו שכן שמים דגש על הדברים שציינתי למרות שהם במיעוט.

נ.ב.
אני לא יודע מה זה אומר "מתפרקים תוך שתי שניות" ואני בטוח שקרב מול המאמן שלך זה משהו לא נעים. אני רוצה להזכיר לך שכל אחד ברמתו- ולא נשווה את רמתו של המורה שלך לרמתם של מורים אחרים שהם מאמני MMA (למרות שהייתי שמח לראות קרב של מאמן קונג פו מול לוחם ג'יו ג'יטסו בערב קרבות הבא).

בברכה והערכה

נערך לאחרונה ע"י roycegracie בתאריך 16-10-2009 בשעה 21:02.
חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 21:29
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
לא העלתי את הסרטון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "קליפ חדש"

השני בגלל שהוא אסייתי, רק רציתי להראות שגם לוחם קרקע מפסיד לאדם מיומן ממנו בקרקע או לחלופין, בעמידה, אין בעלות על הנצחון. לגבי ידיים דביקות, "צ`י סאו" בשם המקורי, מי שחושב שזה לא מתאים טועה ורק מחוסר הבנה. לשימחתי עמדתי מול אנשים מסגנונות רבים, ומול כאלה שאין להם סגנון. המסקנה מאוד פשוטה: זו לא השיטה, זה הלוחם. ראיתי לוחם קראטה בעל חגורה ירוקה (שלהבנתי נחשבת באופן יחסי רמה נמוכה), והוא היה מדהים. במקביל אליו ראיתי כמה שחורות, בזיון לקראטה. מסקנה, הפוסל במומו פוסל.
כל תנועות הידיים "הוירטואוזיות" כביכול, הן תנועות מאוווווד פשוטות, יותר פשוטות מטייק דאון, לא לזלזל לפני שחווים. לגבי MMA. ברוס לי המציא את זה ממזמן, סיפו ג`וזף קאולס, תלמידו של ברוס לי, הוא המורה של סיפו אייל קורן, שהוא המורה שלי כבר 20 שנה. אז אנא, לא להרצות לי איך נראה קרב MMA אמיתי. בנוסף לרזומה שלי\שלנו, הדרכנו בדובדבן, שייטת 13, טייסים את היממ ויחידות בחול. את האמת הכי היה מרשים זה החברה של היממ. אז לא צריך ללמד אותי מה זה קרב רחוב אמיתי. לגבי מה כן מתאים לרחוב: ברגע שנכנסת לזירה יצאת מהרחוב. יש כאלה שמשלבים איכשהו אבל אז זה יוצא כמעט פרווה, לא לכאן ולא לכן.
לסיום, אני לא מכיר אותך אישית, ולא שמעת וגם לא תשמע ממני הערה שלילית עלייך, מציאותי או לא מציאותי, לא הוגן מצידך לשפוט אותי. יש פה בפורום, את חיים כהן מהתגוננות רחוב, איש מדהים, עם הערות ועוקצנות כזו אתם עוד תבריחו אותו מכאן וחבל.
לילה טוב.

חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 22:47
  משתמש זכר התגוננות רחוב התגוננות רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.09
ערב טוב ושבת שלום
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי roycegracie שמתחילה ב "אני חושב שזה דיון טוב... לא..."

ראשית, תודה hhillel על המילים החמות.
סרטון יפה בעיניי ומבטא עבודת "רחוב" מציאותית.
לעצם הדיון שהתפתח, זה נכון שעבודת קרקע/MMA/BJJ
חשובים לשלמות בעבודה אבל בהחלט לא הייתי (מנקודת המבט שלי וכמובן
תפיסת העבודה אצלנו) שם את כל כובד משקלי על כך (בהתייחס ל - 100% מזמן העבודה
שמצוי אצל מתאמן ממוצע).
עבודת ההיאבקות חשובה במיוחד למי שמצוי בתחום התחרותי/לוחם זירה אבל לא רק ושוב,
בהתאם ל "מצוי -רצוי".

roycegracie ידידי, בהתייחס ל"מציאות" לא תמיד אנחנו מודעים מי המתדיין מולנו ולא אחת אנו שופטים שלא בצדק (מול צג המחשב לא תמיד ברור לנו נסיונו של מי מהכותבים) האמן לי שחלק מהכותבים הם בעלי ניסיון לא מועט בכל הקשור "ללחימת רחוב" באופנים כאלה ואחרים שלה. hhillel העלה סרטון, בעיניי מוצלח ויפה, לא נורא אם נאמר מילה טובה על הסרטון מבלי להיכנס לדיון הקבוע בעשור האחרון סביב נושא ה - MMA/BJJ/יעילות.

בכלל אני חסיד של האימרה שטוענת שאף לא אחד מאיתנו המציא את הגלגל(וגם לא את הלחימה בכלל) אז בואו נהיה סובלניים יותר כלפי אחרים שלא תמיד יש לנו מושג לגבי יכולותיהם/נסיונם.

שבת שלום

חיים
רכז תחום MMA ופאנקרטיון המכללה לחינוך גופני וינגייט
אתר הבית : http://www.hitgonenut-recov.co.il/ -

חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 23:44

"התגוננות רחוב" ידידי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי התגוננות רחוב שמתחילה ב "ערב טוב ושבת שלום"

אם השתמע מדבריי כי אני מזלזל באיזושהי צורה במישהו בפורום או ביכולות של מישהו- אני מתנצל.
השתדלתי לשמור על הודעותיי כדעה שלי אישית כלפי אמנויות לחימה ולא כלפי אנשים.

הדיון איזו אמנות לחימה תהיה אפקיטבית ביותר הוא לא הנושא שאליו כיוונתי בהודעתי, אלא אל נושא אחר- שהטכניקות הללו יפות וטובות, אך מניסיוני הטכניכות הללו לא ניתנות לביצוע בזמן קרב (הכוונה היא קרב זירה כלשהו) ומוצנעות או מוחלפות בטכניקות ש"טבעי" לבצע- כלומר- טכניקות שנוח לנו לעשות- אלו אותן טכניקות שעושים באמנויות לחימה כמו קיקבוקס, מוי תאי , ג'יו ג'יטסו ברזילאי וכל מה שנגזר מכך.

אותן תנועות שיוצאות לנו בזמן קרב הן לא הסטיקי הנדס, לא הבעיטות בתעופה ולא הכלים המסובכים שנוהגים לתרגל ובהן צפיתי בסרטון הראשוני שהוא העלה.

הדיון גלש לקרב רחוב ומה עובד ומה לא עובד ברחוב, את דעתי על הנושא אמרתי ואני חושב שהיא אחת עם אלו שמתדיינים איתי פה.

בברכה והערכה
חזרה לפורום
ישן 17-10-2009, 10:11
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי roycegracie שמתחילה ב ""התגוננות רחוב" ידידי"

ידיים דביקות, אם היית מכיר, נמצאות בשימוש בכל אומנות לחימה שיש בה מגע, גם בגיאוגיטסו ברזילאי. אמנם, ווינג צאן הפכו את זה לאומנות והבינו שהכלי הינו כלי מדהים ושדרגו אותו. אבל גם אתה, משתמש בידיים דביקות.
בקליפ היו גם קטעים וירטואוזיים. מהלכים כאלה באים לפתח את האינסטינקט, ולא מחוייבים במציאות כמובן (לדוגמא ההטלה של הרגל), אבל הרבה מאוד לא היה מבויים אלא עבודה חופשית. ורוב העבודה היא מאווווד בסיסית. אגב, יכלנו להדגים קרב קרע שיכל להיות מאוד משעמם. אני ראיתי מספיק קרבות של אחד מעל השני, דקות ארוכות ולא קורה שם כלום. משעמם לראות את זה. בקליפ, אנשים מחפשים תנועה, מחפשים עניין.
לגבי טבעי, מה שרוייסי גרייסי עושה זה טבעי? איך שמישהו ניגש אליו הוא נשכב על הגב? מאוד לא טבעי, ובכל זאת מאוד מוצלח.

חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 22:54
  משתמש זכר התגוננות רחוב התגוננות רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.09
MMA
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "קליפ חדש"

אגב, רבים מנכסים את המונח MMA לקרבות הזירה בהם אנו צופים בשני העשורים האחרונים
ומנסים לייחס זאת לאופן מאוד מסויים של עבודה, בטעות לדעתי.
MMA כשמו - MIX MARTIAL ART , שילוב רחב של תחומי לחימה ע"מ לייצור "לוחם מושלם" השולט בשלל התחומים (עמידה,היאבקות, טווח קצר וטווח ארוך). רבים וטובים לקחו את הנושא צעד אחד קדימה ושילבו גם עבודת נשק על גווניה השונים ויצרו שילוב מעניין שמטרתו היא "רחוב" ולאו דווקא זירה (לתפיסתם/נו כמובן).

לגבי ברוס לי (שכמו רבים וטובים מחברי ילדותי חבים לו ולסרטיו את ההנאה שבעיסוק בתחום אומנויות הלחימה) לתפיסת עולמו (וזה היה בהחלט מהפכני בתקופתו - סוף שנות השישים וממש תחילת השבעים) הוא בהחלט עשה MMA ושילב מגוון רחב של תחומים בעובודתו. הפאן המהפכני לתפיסתי בפילוסופיה שמאחורי גישתו היא הפתיחות של "נסה ועשה הכל...ע"מ להגיע לשלמות".

שוב
שבת שלום
רכז תחום MMA ופאנקרטיון המכללה לחינוך גופני וינגייט
אתר הבית : http://www.hitgonenut-recov.co.il/ -

חזרה לפורום
ישן 16-11-2009, 15:53
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "תודה על המחמאות. וירטואוזיות..."

לא נמאס לכם להשוות כל הזמן בין אומנויות לחימה ??
זה ככה וזה ככה ...במקום להגיד שיש לו אחלה סרטון וזאת עבודה יפה מאוד .....(מה שנכון יש כאן אחלה סרטון )
התחלתם בוויכוח של עניין הזירה וכל זה ...לא חבל על המאמץ ?
להגיד כל הזמן שאחרים לא שווים זה לא מסובך ,אין שיטה יותר או פחות טובה...
הכל נהדר ..הכל טוב ,מארניס לבג'ג' ומאייקידו לסמבו ומטאיצ'י לקארטה ....ומיאיידו לקנדו וכן הלאה...
אני מתאמן באייקידו וטוב לי עם זה ...עשה נכון אוסנסיי שהוציא את התחרויות מהאייקידו,
תראו מה קורה בינכם ....אחד העלה סרטון נמחמד וכבר קפצו עליו והחלו הוויכוחים
נמאס,כל הוויכוחים האלה מוציאים את החשק להתאמן ....
ולהתלהב ולהכין סרטונים ולהנות מהאומנות לחימה שאנו עושים.....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר