לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 11:29
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
הערה ל"ישראל היפה"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הגם אתה ב"נופלים" ברשתם של ה"רבבות""

נכבדי, הרי המוסלמים בנו דווקא שם את היכלותיהם. הם ידעו בדיוק איפה היה בית המקדש של עם ישראל. ודווקא שם בנו. הם לא כ"כ התחשבו ברגשות העם היהודי .
כולם מודים ששם היו בתי המקדש של עם ישראל. יש הוכחות ארכיאולוגיות ואחרות לכך.
עד שכבשו המוסלמים את א"י- הנוצרים עם כל רצחנותם לא העזו לחלל את המקום והשאירוהו בשממונו.
האיסלאם היא הדת הדורסנית ביותר כלפי הדתות שקדמו לה. (ראה המסגד באיודיה שבהודו שהיה פעם מקדש הינדי והמוסלמים שכבשו אותו הפכו אותו למסגד, כשבאו ההינדים ללפני מס' שנים להחזיר לעצמם את זכויותיהם היו מהומות שגרמו למותם של אלפים.
המוסלמים טוענים שמי שלא מוסלמי הוא בבחינת כופר ונחסוך מעצמנו את שאר הביטויים המכוערים שלהם על מי שלא חי כמותם. להם מותר לעשות לאחרים הכל. לשדוד, לרצוח נשים גברים וטף, להמיר דת בכוח , לאנוס נשים, בקיצור- להם ניתנה הזכות לעשות את כל העוולות הבסיסיות ביותר במסגרת החיים האנושיים, ואם מישהו אחר רוצה לממש את זכותו ההיסטורית הלגיטימית מיד קופץ המנוול המוסלמי התורן ומוכן להתאבד על מזבח אלוהיו .
לא חשוב אם הוא רופא או מלומד או ח"כ. הטירוף השטני הזה צריך להיעקר מן השורש. השימוש בכוח מטורף צריך לקבל תגובה כוחנית מתאימה. היות שאנחנו לא חיות טרף כמו המוסלמים הרוצחים והמתאבדים יש להכניס את המסית המתועב הזה לכלא לכל ימי חייו שידאג לחפש סבון על הרצפה במקלחת הכלא -או לחלופין - לספק לו כלי נשק אישי כדי שיתאבד במהירות רבה ביותר בלי שיוכל להרוג אחרים.
אתה לא מבין את ההסתה המטורפת של הנבזה שמסתתר מאחורי חסינותו הפרלמטנרית הישראלית??.
כשאתה נכנע לאיום פעם ופעמיים -אתה הופך זאת להרגל.

נערך לאחרונה ע"י אביב05 בתאריך 08-04-2005 בשעה 11:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2005, 11:49
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לאביב05 היקר
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי אביב05 שמתחילה ב "הערה ל"ישראל היפה""

לפני שאתה מעיר הערות רצוי שתלמד מעט היסטוריה.

כאשר הרומאים הרסו את בית המקדש הם נדרו נדר, שהמקום בו עמד בית המקדש לא יבנה יותר. הנוצרים המשיכו בחרם זה.
מה שהרומאים הרסו זה היה ביתהמקדש שהוקם ע"י הורדוס. הורדוס עצמו "גילח" את כל הר הבית ובנה אותו מחדש באופן מלאכותי, מבלי להותיר שריד לכל מה שהיה לפניו.

המוסלמים באו לאחר כ - 600 שנה (מעט פחות) - על ההר לא היה כל שריד למקדש כל שהוא. הם בנו את מה שמכונה מסגד עומר על אבן השתיה, עליה על פי אמונתם העלה אברהם לעולה את ישמעאל ומשם גם מוחמד עלה השמימה.

אין כל הוכחות ארכיאולוגיות מוצקות בקיומם של המקדשים ומסתמכים בעיקר (כולל אני) על הסיבות האחרות, כפי שאתה מציין. קיימת היסטוריה, קיימת ספרות וקיימים סיפורים ואמונות.

נכוטן שהנוצרים הקדמוניים לא בנו על הר הבית אבל בעקבות מסעי הצלב וכיבוש ירושלים הם חיללו את המסגדים והפכו אותם לכנסיות. אינני רוצה לעשות ספקולציות מה היו הנוצרים עושים אם בית המקדש היה עומד על תילו במהלך שלטונם.

"האיסלאם היא הדת הדורסנית ביותר כלפי הדתות שקדמו לה. " - במיוחד התבטאה דורסנותם בתקופת הפריחה של היהודים בספרד.
האיסלם בפירוש מקבלת את היהדות על כל נביאיה ואינה מאשימה את היהודים (בניגוד לנוצרים) ברצח נביאם ושתיית דמו. טענתם היא שמוחמד היה הנביא האחרון ובו הם מאמינים.

לא אגרר אחרי השמצותיך אבל כן אזכיר לך מספר ח"כים המוגדרים כיהודיים המוכנים בגופם להגן על הכיבוש ועל המשך השליטה על עם אחר, שבמקרה הוא מוסלמי.
ישן 10-04-2005, 07:04
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בוקר טוב. חצי אמת גרועה משקר .
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לאביב05 היקר"

דוגמאות:
1.הורדוס גילח את כל מה שהיה קודם. הוא לא גילח שום דבר. הוא פשוט מילא בעפר כדי להגביה חלק של המתחם כדי לישרו וליצור משטח אחד גדול יותר במטרה לבנות מקדש גדול יותר ממה שהיה.בכל אופן - הוא הגיע לבניה אחרי שהבבלים הרסו את המקדש הראשון. כך שהמקדש היה הרוס עוד קודם ולכן כשרצו לבנות היו חייבים להשטיח את המקום.
2.לא השאיר שריד?? מענין, אפילו המוסלמים שציינת לא הצליחו להסתיר את כל השרידים . בדוק בחפירות הכותל הדרומי וכן במנהרות הכותל וממזרחה.
3.שאלה: מנין המוסלמים שהגיעו מחצי האי ערב ולא בקרו כאן אף עם קודם ידעו על אברהם ישמעאל???
4.שאלה : מנין המוסלמים שהיעו מחצי האי ערב ולא בקרו כאן אף פעם קודם ידעו על מסורת כלשהי לגבי המקום ששם אברהם עקד את ישמעאל כביכול???
5.הפריחה תחת האיסלאם בספרד (תור הזהב). נכון, ליהודים היתה פריחה יפה בתקופה ההיא בספרד. על מה זה מעיד?? שהמוסלמים מקבלים את היהודים?? או אולי זה מעיד שהכובשים המוסלמים של ספרד ניצלו היטב את היהודים לתועלתם. מה לגבי חיבר וחיג'אז?? איך הצליח האיסלאם להשתלט על חצי עולם? בנועם הליכות או באמצעות המשפט המטורף "דין מוחמד בסיף"?? אמרו לאנשים כך: אנחנו מבטיחים לכם שאם תמירו את דתכם -תקבלו גן עדן לאחר מותכם .ואם לא- נסדר לכם גן עדן מיד.

אני לא בא להקל ראש ברצחנותם של הנוצרים במשך אלפים שנה ,כן הם היו רשעים גדולים -אבל את השקרים והרצחנות המוסלמית אין צורך לצפות בצמר גפן. המושג באנגלית לרצח בא משם קבוצה מוסלמית שהיתה רצחנית במיוחד וקראו לה "חסאסיין" - היו רוצחים בהשפעת החשיש .

אני לא רואה צורך להצטדק בפני אף אחד -בוודאי לא מוסלמים בענין זכותו ההיסטורית של העם היהודי על הר הבית. הם כבשו את המקום שלא היה שייך להם. בנו מסורת על בסיס דברים שנלקחו מן התנ"ך .כל הכבוד .
אי אפשר לדרוש מאחרים דברים על בסיס שקרי כשאתה לא רוצה לחיות בשווין במקום שגזלת והוא בצם שייך לאחרים.
ישן 08-04-2005, 21:59
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הייתי מכנה אותך ראש המעוותים אבל קיימים בפורום שלקחו כבר את הבכורה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אכן, ורק באשכול הזה אפשר לאסוף מספיק דבריי בלע..."

אתה אפילו אינך מבין על מה אני מוותר ועל מה לא - אבל תמורת שלום אמת אני מוכן לוותר הרבה הרבה יותר ממך.
כאשר אני מביא את ההיסטוריה על פי הספר, זה בדיוק מה שאני מביא ללא כל פרשנות. כאשר אני יודע ואולי אפילו גם אתה, שאין היסטוריה החפה מכל סוביקטיביות. ההיסטוריה מתוארת על פי התבוננות הכותב ולמען מטרת הכותב.
העובדה שהר הבית (אבן השתיה) הייתה קדושה עוד טרם נולד אברהם אבינו והייתה מקום לעבודת אלילים ולהקרבת קורבנות, מתוארת בספרי ההסטוריה. הטרום ישראלים החל מאברהם אבינו, דרך תקופת השבטים ועד דוד המלך שהכתוב מספר על רכישת הר הבית ובנית בית המקדש עליו וכך הלאה.
תנסה גם אתה להיות פעם אחת ויחידה אוביקטיבי ותראה את הבעיה על כל צדדיה, גם קביעת עמדתך תהיה יותר נבונה ומבוססת על ידע כולל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר