לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2009, 14:40
  אייל-לוי אייל-לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "לימוד אומניות לחימה מזרחיות במקורן"

שפה זו לא הבעיה ,יש מורים דוברי אנגלית בסיסית.או שאתה יוכול לקחת מספר שיעורים בשפה הסינית בניב המנדרין פה בארץ.
נחמדות זה עניין של אופי,יש אנשים נחמדים ויש אנשים נחמדים פחות.בסך הכל הכללי יש להם אינטרס כלכלי,בוא ניהיה מציאותיים.אז כסף תמיד מעלה חיוך.מצטער על הציניות.
לגבי שאלת הסגנונות,כמעט שאין סוף,אתה צריך לבקר להתרשם והכי חשוב לאהוב את מה שאתה עושה.וגם הרבה סבלנות ואורך רוח. אני ממליץ לך והיה והכיוון שלך סין דבר עם המורה שלי רועי שחק אני יוכול לתת לך את הטלפון שלו בפרטי ,הוא יוכול לעזור לך המון בכל הקשור לסין ולימודים שם,הוא מכיר שם די הרבה אנשים העוסקים באמנויות הקונג פו ולדעתי הוא יוכול לעזור לך,פונים אליו לא מעט.
אבל לפני הכל תתחיל לחסוך,אני מקווה שעזרתי.
חזרה לפורום
ישן 19-10-2009, 09:05
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
לפני שמגשימים חלום, צריך לדעת לאיזה כיוון רוצים ללכת :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amitxxx שמתחילה ב "לימוד אומניות לחימה מזרחיות במקורן"

תחילה עליך להחליט האם הטיול יהיה למזרח,

באם כן יש לך אפשרויות שונות כגון סין (גונג פו למינהו), אוקינאווה / יפן (קראטה, נינג'יטסו, ג'וג'וטסו, אייקידו וכו') ודרום קוריאה (סגנונות הטא קוון דו השונים).

לאחר החלטה זו צריך לחשוב על איזה תחום פנימי ללכת ומשם לאיזו שיטה ולאיזה מורה.

הבחירה יכולה להיות מסובכת ועלולה להשפיע עליך לטוב ולרע.

דוגמא מעניינת נמצאת בסרט הדוקומנטרי הבא (על גונג פו) - http://yes.walla.co.il/?w=2/7828/1536661

בכל אופן מצטרף להצעתו של amir_aikido, נסה תחילה בארץ (מגוון של מקומות ומגוון של מורים) - הדבר הכרחי. בדיוק כפי שלא תצא לטיול למזרח בלי לתכנן אותו ובלי לקרוא מדריך טיולים כזה או אחר, כך תתייחס לאימונים בארץ.

בהצלחה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר