לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2009, 00:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HexKiller שמתחילה ב "מהי האמת?"

אוקי, קודם כל ברוך הבא לפורום
שנית, אני אשתדל לעשות קצת סדר כדי שתוכל להבין פחות או יותר.

נתחיל מנושא העב"מים, אנחנו כמעט תמיד לא מתייחסים לעב"מים בפורום הזה,
ישנו גם חוק בעניין - בעיקר משום שזה תחום שעדיין לא ממש מבוסס באופן רציני.

אז יכול להיות שיש משהו מאחורי זה, יכול להיות שלא - אצלנו נמנעים מלגעת בזה באופן כללי.

לגבי השאלות שלך אז הנה התשובות:

ציטוט:
1)העובודות כולן מאומתות ונכונות?

לא כולן, אבל רובן. ותלוי באיזה נושא מדובר,
יש מקרים בהן ההוכחות הן פשוט תיק סגור, כמו 11 בספטמבר או רצח קנדי,
יש מקרים אחרים בהן אין הוכחות חד משמעיות, אבל יש סימוכין, שאפשר לבסס על גבם יותר מחשד סביר.

המטרה העיקרית של הפורום הזה היא לא להגיד לגולשים מה האמת ומה לא אמת,
המטרה העיקרית של הפורום הזה היא לנתק את צינור ההזנה של האמון העיוור בממסד,
זה זמן רב שאין בעולם המערבי תקשורת ועיתונות חופשית, היא שייכת לתאגידים מאוד מסועפים,
שבד"כ אוחזים בשליטה של המון כלי מדיה, כמו עיתונים, אתרי אינטרנט גדולים וערוצי חדשות ובידור.
באמצעות הכלים האדיריים האלה, אפשר לשלוט בדעת קהל ולהגביר או להצניע כל מסר או קמפיין,
בהתאם לדרישות שמגיעות מקצה הפירמידה, ועדויות על כך הגיעו בשנים עברו ממקומות כמו הבילדרברג ה CFR וכו'...

בסופו של יום, אדם צריך ללמד את עצמו לבדוק במקורות מידע אלטרנטיביים, ולהצליב מידעים,
עם מקורות שאינם נגועים באינטרס ואשר אינם שייכים ליד גדולה ומכוונת, דוגמאות אקטואליות לכך,
זה המשטר הירוק שמכתיבים בכל העולם ע"ס קמפיין שיקרי של התחממות גלובאלית,
או שפעת החזירים שהתגלתה כוירוס מהונדס, או יותר נכון החיסון המסוכן שבא בעקבות אותה שפעת מפוברקת.

לא צריך להאמין לנו באופן עיוור כמו שלא צריך להאמין לערוץ 2 באופן עיוור,
צריך שכל בריא, ראש פתוח, וההבנה שאנחנו חיים בעולם ציני מאוד ורע מאוד,
לכן תמיד צריך להיות ספקן ולבדוק אם מה שקורה באתרים האינדבידואלים למינהם,
אכן תואם באותה מידה את מה שקורה בגופי המדיה הענקיים - ויותר חשוב מכך, למצוא ביסוס לטיעונים, בין אם לכאן או לכאן.

מה שאנחנו מקפידים לעשות בפורום הוא לגבות טענות כאלה או אחרות בסימוכין,
עדויות, מסמכים, הקלטות - כל מה שיכול לשמש הוכחה או סימוכין לביסוס הדברים.

ציטוט:
2)מה אמת ומה לא? , יש סיכוי שאני אדע אי פעם?

יש, אבל הוא קלוש למדי.
אדוני העולם הזה יודעים מה הם עושים, זה נמשך עשרות ומאות שנים,
הנדסת המונים היתה קיימת מאז ומעולם - ותמיד ידעו כיצד להסתיר זאת מההמונים,
זה התחיל להשתבש עם כניסת האינטרנט לחיינו - ולכן כעת החל תהליך להרוג את חופש המידע באינטרנט לאט לאט ולהפוך אותו לממסדי.

אני תמיד אומר, שאם אנחנו רוצים לדעת לאן אנחנו הולכים, רצוי שנדע מאין באנו,
ההיסטוריה האנושית היא כלי נהדר כדי לגלות את העתיד שלנו, כי בני אדם הם לא ממש מקוריים,
ולכן ההיסטוריה האנושית חוזרת על עצמה בלופים - אז שווה ללמוד היסטוריה, אפשר לגלות המון מהעבר.

ציטוט:
3)תאוריות הקשר כולן בסופו של דבר מצביעות על גורם אחד?

תאוריות קשר הן תאוריות על קונספירציה, שהתקשורת הממוסדת,
או הממסד ככלל לא מכיר בה או מכחיש אותה.
לויקיפדיה יש ניסוח קצת יותר מטומטם מזה שאומר שמדובר בתאוריה ש"רוב האנשים לא מסכימים איתה",
אלא שרוב האנשים הם כבשים עם עיניים מזוגגות, במיוחד בדור הנוכחי - שטיפת מח המונית, היא קלה מתמיד.

בסופו של דבר, קונספירציות הן דבר אמיתי בעולם שלנו, אנחנו עדים לקונספירציות גם בחיי היום יום,
אז זה די יומרני וטיפשי לחשוב שאין קונספירציות בקנה מידה גדול מזה שבחיינו הקטנים.
כשאנחנו כילדים עושים חרם על מישהו, זו סוג של קונספירציה,
כשאנחנו יוצרים סיכסוך מבוים כדי להשיג תוצאה כלשהיא (ראה התוכנית "הישרדות") גם זו קונספירציה.
וכמו שיש קונספירציות קטנות כאלה בחיינו, יש קונספירציות גדולות בקני מידה שלא מוכרים לנו,
בעיקר משום שאנחנו כבני אדם רגילים לחיות בתוך הקונכיה הקטנה שלנו, ולהתעלם מהאוקיינוס הענק ששוטף אותנו.

לסיכום אני אגיד כזה דבר, אם אתה מחפש הוכחה חד משמעית להכל, לא תמצא.
אם אתה מחפש הוכחות חד משמעיות בנוגע למקרים שונים, אתה כן תמצא,
ואם תתחיל משם, תגיע בסופו של דבר לפאזל שכולנו מגיעים אליו בחקר האמת,
יכול להיות שתרצה לעצור בשלב מסויים, יכול להיות שזה יהיה יותר מדי עבורך,
או שיכול להיות שתמשיך לרדוף אחרי הפאזל הזה כל ימי חייך, כי הוא ענק ידידי, ומשתרך לאורך מאות שנים.

אבל כצעד ראשון עליך להכיר באמת הכואבת שהעולם הזה חולה,
ושאת 99 אחוז מהאנושות מנהל אחוז אחד ממנה - שהוא גם שולט ברוב הכסף שלה.
משם תוכל להתחיל לחפש את החתיכה הראשונה של הפאזל (אצלי היא היתה 11/9),
אולם אם תחפור במקומות הנכונים ותצרף עוד ועוד חתיכות מהפאזל, תתכונן להתמודד עם מסקנות שאולי לא יהיו קלים לעיכול.

בכל מקרה אנחנו כאן כדי לחשוף, להזהיר ולענות על שאלות,
אז כל דבר שתרצה לשתף או לשאול, נשמח אם תעשה זאת (בהתאם לתקנון שלנו כמובן )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2009, 14:00
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "יש לי שאלה"

א. אין לך מה לכעוס, אנחנו קיימים רק שנה וקצת

ב. בוא נתחיל מזה שאנחנו לא אתר ממסדי, אנחנו אתר פרטי ששייך בבעלות פרטית לכמה שותפים.

הם בעצמם התחילו כגולשים ומנהלים בפורום אחר, עד שנמאס להם מהרודנות והמחסור בחופש ביטוי
שהונהג ע"י הבעלים של אותו פורום מפורסם. ולכן, לפני 8 שנים הם עשו מעשה, עזבו, והקימו את פרש,
על מנת שזה יהיה כל מה שהאתר ההוא לא היה עבורם כגולשים ומנהלים, ולכן בפרש יש חשיבות גדולה לחופש ביטוי,
ומתן במה לתכנים שלא תמיד נמצאים במרכז הקונצנזוס, ועוד משהו, זה שהפורום הזה נמצא במסגרת של פרש,
לא אומר שבעלי האתר או "האדמינים" אם תרצה, מסכימים עם התכנים שמוצגים כאן, או מתעניינים בהם.
מה שזה כן אומר, שפרש הוא אתר דמוקרטי, פתוח לכל הדיעות, ומסוגל לספוג כמעט הכל במסגרת חופש הביטוי, ובלבד שהדבר לא מפר שום חוק.

ונקודה נוספת מעבר לכך, אם תשים לב, המידע שאנחנו מביאים כמעט אף פעם לא שלנו,
אנחנו מביאים אותו ממקורות אחרים בחו"ל או בארץ, ומציגים סימוכין של כתבות סרטונים או הקלטות כדי לגבות אותו.
בנוסף לכך המסר העיקרי של הפורום הוא לא להאמין באופן עיוור לאף אחד, אלא להיות בני אדם עצמאיים,
שחושבים בכוחות עצמם, ובודקים כל טענה בעצמם - גוגל הוא כלי חזק שפועל נגדנו, אבל אפשר גם לנצל אותו שיעבוד עבורנו.

אפשר ורצוי לחפש מידע נוסף על כל מה שנכתב כאן, והמטרה היא לבדוק בעצמך את האמת,
לעשות בעצמך את המחקר אחרי מה שבאמת קורה בעולם שלנו, ולא להתרווח אחורה ולסמוך על אמת של אחרים.
וזה משהו שאף גוף ממסדי לעולם לא יגיד לך, כי כל המטרה של ממסד, היא לנהל אותך ואת הדיעות שלך, ולא לדרבן אותך לחשוב בכוחות עצמך.
ישן 31-10-2009, 23:40
  ETNDAS ETNDAS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.09
עב"מים וחוצנים - ביסוס
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוקי, קודם כל ברוך הבא לפורום..."

לאנס שלום,
שמי איתן ואני מנהל האתר "תיקי עב"מים - עדויות והוכחות"
ברשותך תרשי לי לחלוק על דעתך בעיניין העב"מים היות ונושא זה אכן כן מבוסס באופן רציני וכשאני אומר רציני אנני מדבר על עיניינים שברוח או איך שמכנים זאת -"אמונה בעב"מים" אלה אני מתכוון לעובדות :
עדויות ממקורות מהימנים ביותר - אנשי צבא,אסטרונאוטים בכירים,טייסים,אנשי מדע ,מודיעין,ממשל ורשויות, כולם בכירים ,שהחליטו לצאת ב-10 שנים האחרונות ולהעיד ובנוסף בדיקות מעבדה וממצאים בשטח המעידים על נחיתות עב"מים ומסמכים מסווגים שנחשפו.
אפרופו חופש המידע שבו עוסק אתר זה -האם מוכרת וידועה לכם חשיפת תיקי העב"מים שנעשו ע"י מספר מדינות ברחבי העולם ב-3 השנים האחרונות ? - שבדיה,בריטניה,קנדה,ברזיל,צרפת,אורוגוואי,מקסיקו,דנמ רק,צ'ילה .
ושוב, אפרופו תאוריות קשר - האם הסתרת העובדות על נוכחות חוצנית וביקורי עב"מים כבר מעל 60 שנים איננה תאוריית קשר ?
הרי בנאס"א לא סתם הקימו את SETI שם יודעים שקיימת האפשרות לחיים חוץ ארציים ויש נוסחות מתמטיות לכך:
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%.
זה יהיה ממש עלבון לאינטיליגנציה לחשוב שאנחנו צורת הביטוי היחידה שלה.

אני ממליץ לכל מי שאין לו ידיעה ,על אמיתות קיומם של עב"מים, לצאת ולבדוק אחת ולתמיד .שכל אחד ואחת יניח מולו על סדר היום האישי שלו את האחריות לחקור ולגלות האם ישנם דברים בגו.
המלצות לצפיה :
"פרוייקט החשיפה" - מסיבת עיתונאים משנת 2001 שהחלה לגלגל את כדור השלג בשנים האחרונות - בה מובאים עדויותייהם של אנשי צבא,עובדי נאס"א,מודיעין ועוד.
הסרט "OUT OF THE BLUE" - דוקומנטרי רציני מאוד המציג מסמכים ועדויות מגורמים בכירים ומהימנים,בנהם אסטרונאוטים.
לארי קינג,CNN - מספר תוכניות בהם אירח את אותם עדים מול סקפטים לעימות ,תראו ותתרשמו בעצמכם.

תודה,
ומחקר נעים ומעניין

איתן דס
מנהל אתר "תיקי עב"מים-עדויות והוכחות"
http://abamim.blogspot.com/
ישן 01-11-2009, 00:10
  ETNDAS ETNDAS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "איתן, אנחנו לא פוסלים אשכולות..."

שלום לאנס,
האם הסתרת העובדה על נחיתת עב"מים ומפגשים המבוססים על מימצאים בשטח ועדויות ממקור ראשון של חוקרים שקבילים בכל בית משפט דמוקרטי (כמו אותם חוקרים צרפתיים מהמכון לחקר החלל הצרפתי שחקרו נחיתת עב"ם ובשנים האחרונות נחשפו ומסרו מידע - ראה דו"ח COMETA) - האם אותה הסתרת מידע איננה "מזימה שנוגעת לבני-אדם" כפי שאתה טוען ?

המידע הממשי בעניין זה נמסר לכם על ידי.הבחירה לבדוק היא שלכם.

לדעתי ,וכפי שמעיד שמו של פורום זה,אכן מדובר בתאוריות קשר (עבורי זו לא תאוריה.זו עובדה) וכן יש כאן בהחלט מקום לדרוש בשמו של "חופש המידע" כפי שמעיד שמו של פורום זה.ולכן אני תוהה למה אתה לא מעוניין להעלות נושא זה בפורום...

אתה מנהל הפורום וזו החלטה שלך על מה שאתה מצנזר או לא, אך עלייך להיות פתוח לאפשרות זו ,וגם אם לא אז להניח למשתתפי הפורום להחליט (באם ומדובר באשכול נפרד) לחקור ולגלות אחת ולתמיד.

איתן
ישן 01-11-2009, 00:34
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ETNDAS שמתחילה ב "שלום לאנס, האם הסתרת העובדה..."

בוא נעשה קצת סדר, אנחנו פורום ששם לו למטרה להיות מגדלור של חופש מידע,
ז"א שכל אחד שרוצה לפתוח כאן אשכול בנוגע לקונספירציה כלשהיא, מוזמן לעשות זאת
בתנאי שהוא פועל עפ"י ההנחיות שקבענו בתקנון הפורום, וזאת כדי להשאיר את הפורום מקצועי וענייני.

ציטוט:
האם הסתרת העובדה על נחיתת עב"מים ומפגשים המבוססים על מימצאים בשטח ועדויות ממקור ראשון של חוקרים שקבילים בכל בית משפט דמוקרטי (כמו אותם חוקרים צרפתיים מהמכון לחקר החלל הצרפתי שחקרו נחיתת עב"ם ובשנים האחרונות נחשפו ומסרו מידע - ראה דו"ח COMETA) - האם אותה הסתרת מידע איננה "מזימה שנוגעת לבני-אדם" כפי שאתה טוען ?

אנחנו עוסקים בדיונים על טיוחים וקונספירציות שיוזמים גופים או בני אדם אינדבידואלים,
ולכן הדוגמא שהבאת היא מסוג האשכולות שכן יש להם כאן לגיטימציה,
סוג האשכולות שאין להם כאן לגיטימציה לעומת זאת הם אשכולות כגון:

• תצפיות של עב"מים
  • עדויות על מפגשים מכל הסוגים 1-4
  • כל מיני סרטונים למינהם ביוטיוב
כלומר, אנחנו לא עוסקים בהוכחת קיומם של עב"מים, אבל אנחנו כן מאפשרים למי שרוצה
להעלות טענה לקונספירציה של טיוח עב"מים, וזאת בתנאי שיש ביסוס לכך.
אני מקווה שההבדל הובן פחות או יותר

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-11-2009 בשעה 00:37.
ישן 23-10-2009, 23:15
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
ועוד דבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HexKiller שמתחילה ב "מהי האמת?"

אני בתור חדש בפורום נתקלתי בהרבה מושגים (NWO, הבונים החופשיים ועוד..) וכשאני מחפש עליהם אני נתקל בהרבה מאוד מידע וויכוחים בין אנשים , עכשיו אתה כתבת שיש תאוריות קשר שכבר הוכחו שהן נכונות , אני הייתי מציע בשביל אנשים כמוני שלפני שהם נכנסים עמוק יותק לתוך הפורום ולחקר עצמי לארגן מחדש בעוגן את החומרים והעובדות הנכונות על מושגים שדי דנים עליהם הרבה פה כמו הנאצים, היטלר, הבונים החופשיים הNWO , ארגוני הביון למינהם ה11 בספטמבר , מלחמות העולם אני חושב שזה יהייה ממש מסודר יותר ככה כי נגיד על ה11 בספטמבר אני קורא מחדש ויש מלא אשכולולת על זה עם מלא ציטוטים וויכוחים ואני חושב שזה גורם בלבול אצל חדשים. אני מציע דרך עזרה לחדשים שמגלים את העולם הנפלא של חקר האמת.

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 23-10-2009 בשעה 23:18.
ישן 24-10-2009, 17:33
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "ועוד דבר"

קודם כל רן, בעוגן יש רשימת לינקים שימושיים,
שכוללים את מפתח הפורום שמכיל הסבר קצר על כל אחד מהנושאים המדוברים כאן,
יש גם את אשכול המשוב, שזה בדיוק המקום להציע ולדון ברעיונות של הגולשים, כמו אלה שהבאת,
וחוץ מזה, יש (אם תציץ טיפה למעלה) שורה נעה שמרכזת את הדיונים הנבחרים, לנושאים המרכזיים כאן.
מעבר לזה יש אפשרות להשתמש במנוע החיפוש של הפורום - אתה צודק וזה באמת רעיון טוב ליצור אשכולות אינפורמציה מרוכזים,
העניין הבעייתי בעייני הוא - שלייצר אשכול שמציג טענה אחת ואז לנעול אותו לתגובות, קצת יהיה לא הוגן למי שרוצה לחלוק על הנושאים,
לכן הדיונים בפורום מסועפים, כי לכל מידע שהוצג כאן, היו לא פעם כאלה שהציגו מידע נגדי,
ככה שהתפתחו אשכולות ארוכים של הוכחות ונסיונות להפריך אותן (כמו סדרת האשכולות של 11 בספטמבר),
מצד אחד זה אולי עלול לבלבל גולשים חדשים, אבל מצד שני זה מאפשר לך לקבל מידע חדש,
כמו למשל המידע שפילון הציג בכל פעם שהותקל בטענות נגד, אשכולותיו של פילון בנושא כל כך עשירות במידע,
שהן העניקו לו דרגת מומחה בנושא הזה, וגם כטייס לשעבר, הוא מביא איתו זווית מלומדת בנושא,
אז הנקודה שלי היא, שזה טיפה יותר קשה מאשכול מסודר זה נכון, אבל התמורה של המידע שהגולשים מרוויחים היא גדולה יותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר