לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מקינטוש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2009, 03:44
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי someone4007 שמתחילה ב "אתה צריך גם מתאם לשקע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי someone4007
אתה צריך גם מתאם לשקע ישראלי(לא שנאי-מתאם שעולה כמה שקלים)
המקלדת שתקבל היא כמובן באנגלית וחריטה מסירה אחריות-אפשר לקנות כיסויים למקלדת או מדבקות(הפתרונות הזולים) או לקנות מקלדת בעברית (יש גם אנגלית עליה) מאידיגיטל אבל זה כבר סיפור של 1500-2000 שקלים אם אני לא טועה

יש לי שאלה בעניין חריטה על מקלדת.

יש לי מקבוק פרו והמקלדת, כפי שאתה בוודאי יודע, מוארת מאחור שזה פיצ'ר שחביב עלי במיוחד כי א' זה אסתטי מאוד בעיני וב' לפעמים יוצא לי להקליד בחדר חשוך לחלוטין ומאז שקיבלתי את המקבוק הזה החלק הדיגיטלי של חיי הלילה שלי השתפר להפליא. לאור כל זה איך והואיל ומדבקות זה פתרון איום ונורא (מתקלפות ומשאירות דבק על המקשים) וכיסוי זה פתרון לא מזיק אבל גם לא נח או אלגנטי, איך עובדת החריטה? האם האותיות העבריות יהיו מוארות כמו הלועזיות?

בתודה מראש.

חזרה לפורום
ישן 19-10-2009, 14:53
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "מקבוק מחו"ל - מה אני צריך לדעת?"

אנשי המכס לא טיפשים... אם אני אגיע עם מק ואריזה נפרדים הם יעשו את החשבון ומכיוון שאני מעוניין לשמור את האריזה (מק ראשון, בכל זאת ) אני מוכן לשלם את המע"מ.
לגבי חוסר עברית במקלדת - ממש לא מפריע לי (סטודנט לאנגלית).
אגב, הבנתי שבעקבות הלחץ על איידיגיטל הם שינו את המדיניות וכעת זמן המתנה מקסימלי כולל תיקון הוא 21 יום, ככה שזה לא נורא.
בכל אופן שאלות נוספות:
האם המקבוקים כבר נמכרים עם הסנו לפורד או שיש צורך בעדכון?
ע"פ האתר הזה עברו 133 ימים מאז עודכנו המקבוקים ועם זמן עדכון ממוצע של 200 ימים העדכון נראה קרוב - האם שווה להמתין להכרזה של אפל? למיטב הבנתי מאתרי שמועות כאלה ואחרים המקבוקים שצפויים לעדכון משמעותי יהיו בעלי המסך 17" וה15" המתקדמים, על ה13" אין דיבור כרגע (ואותו אני מתכנן לקנות)
אך האם תתכן ירידה במחיר המקבוק פרו הבסיסי בעקבות שדרוג שאר הקו?

חזרה לפורום
ישן 19-10-2009, 18:27
  someone4007 someone4007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "אנשי המכס לא טיפשים... אם אני..."

זמן ההמתנה שציינת אינו כולל תיקון-לפחות כך לפי אתר אידיגיטל:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iDigital
מסירת מוצר למעבדה בצירוף חשבונית רכישה.
אם אין בידכם את חשבונית הרכישה, עליכם ע"פ הנחיות חברת Apple לפנות אליה, להציג את הבעיה ולקבל Case Number ,
אותו עליכם להגיש אלינו במעמד פתיחת הקריאה כתחליף לחשבונית תוכלו לקבל Case Number מחברת Apple בטלפון 1800MYAPPLE
(יש לחייג ראשית לספק השיחות לחו"ל 012/013/014/00 ), לידיעתכם השיחה בתשלום.

2. חברת iDigital פונה אל Apple לצורך קבלת אישור לטיפול
(מתבצעת בדיקת מעבדה ואבחון, בסופו יימסרו לApple האיבחון ואופי התקלה, שם הלקוח, הוכחת רכישה כחשבונית,
מספר סידורי, חלקי החילוף לתיקון ועוד)

3. עם קבלת מס' האישור יכנס המוצר למעבדה לתחילת טיפול

כדאי לדעת: תהליך זה אורך עד 21 ימי עסקים, והינו בכפיפות לזמינות מלאי חלקי חילוף, לצערינו,
אין לחברת iDigital יכולת לזרז את האישורים הניתנים ע"י Apple לקוחות במסלול זה אשר חברת Apple דחתה את האישור,
ישאו בתשלום שעת בדיקה ואבחון במעבדה שהינה 433 ש"ח כולל מע"מ ( 375 ש"ח לפני מע"מ.)
הכנסת מוצר למעבדה מותנית במסירה מראש של פרטי כ.אשראי /מזומן/צ'ק, והלקוח בחתימתו מתחייב כי ידוע לו וכי עליו
לשאת בהוצאה זאת במקרה של דחיית האישור

אני ממליץ לך לקרא את כל כתב האחריות שלהם למחשבים שנרכשו בחו"ל בלינק:
http://www.idigital.co.il/service/lab/abroad.html
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר