לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2009, 01:45
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
כללי אחרי חודשיים עם ווינדוס 7 - חוות דעת אישית

שלום לכולם

ברשותי AMD 3200+ עם 2 ג'גיה זיכרון פנימי, הארד דיסק WD160 + WD80 וכרטיס מסך ג'יפורס 6600GT 128DDR
המחשב נקנה לפני 3 וחצי שנים, אולי קצת יותר.

מה עבר על המחשב? XP, אחרי זה ויסטה, שהיה בוא נגיד דיי איטי (נורמלי אחרי שקניתי עוד זיכרון) ולבסוף - ווינדוס 7, שעל פי מה ששמעתי, יותר קל מויסטה, זאת סיבת ההתקנה מהתחלה.

נתחיל מיזה שאת XP הייתי מפרמט כול חצי שנה כי הוא היה נהרס לי כול זמן, וויסטה שרד אצלי שנה וחצי, עד ששדרגתי ל-7.

אני חייב לציין, ווינדוס 7 יותר מהיר, הרבה יותר מהיר בעצם מויסטה.
יותר נוח, תומך ביותר דברים, אני פשוט מרוצה!
גם יש שיפור בדברים הקטנים, לדוגמא: אתם מעבירים קובץ מכונן לכונן וממזערים את העברה, אז בשורת משימות יהיה פס ירוק שמראה על ההתקדמות, יפה, נוח, טוב.

ועוד משהו שחשוב לציין, העברת קבצים? סודר. בויסטה זה היה פשוט דיכאון, העברת קבצים מכונן לכונן, או אפילו מ-DOK למחשב היה לוקח הרבה זמן, ב-7 זה סודר, מעביר יופי טופי.

מה שבויסטה סיבכו (כול העסק עם הגדרות רשת והחיגנים) ב-7 סידרו את הבלגאן, בנוסף עיצבו את השורת משימות לנוחה יותר, יש אפשרות של גרירת משימות פתוחות לפני הסדר האישי.

ווינדוס 7 עולה פי 2 יותר מהר מויסטה, ויסטה היה עולה אצלי במשך 5 דקות, ווינדוס 7 עולה במשך דקה וחצי.

בקשר לאוהבי XP למינהם בפורום הזה, חלאס, XP ישן, מעצבן, לא יציב בשיט לעומת ויסטה (כן כן) וכמה וכמה לא כמו 7.

אני לא אומר את זה כי אני מושפע M$ או משהו, להפך, מאז ומתמיד ידעתי שהם דיי גרועים, אבל בווינדוס 7 הם פשוט הצליחו, אני מבסוט, חזר לי הכיף להיות במחשב =]

ולא, לא התקנתי ויסטה / 7 בגלל עיצוב הזכוכית, אבל אם כבר אז כבר, וכן, זה יפה בעיני, אני לא מתבייש להודות בזה.

וסתם משהו קטן ולא מועיל, יש אפשרות לעשות רקעים מתחלפים לפני זמן, נחמד, לא קשור בכלל לסיבה שפתחתי את האשכול, אבל שיהיה.

אני ממליץ מאוד מאוד להתקין ווינדוס 7, לא תצטערו על זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2009, 06:31
  משתמש זכר Omri David Omri David אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אחרי חודשיים עם ווינדוס 7 - חוות דעת אישית"

ציטוט:
בקשר לאוהבי XP למינהם בפורום הזה, חלאס, XP ישן, מעצבן, לא יציב בשיט לעומת ויסטה (כן כן) וכמה וכמה לא כמו 7.

בוא אני יגיד לך משהו אני לא יודע איך אתה לא הסתדרת עם XP אבל כל העולם רוצה להמשיך להשאר איתו בגלל שהוא יציב אם אתה אומר שזה לא יציב אז זה בכלל לא נכון...
XP אף פעם לא איכזב אותי אם זה הגדרות רשת הכל הוא קליל בלי הרבה שטויות וזה כל מה שמשתמש צריך...
זה שפירמטת אותו כל חצי שנה זה כי זה אפשרי שאתה לא מתחזק את המחשב שלך כמו שצריך מתקין דברים לא במסודר ולא מריץ בדיקות פעם בשבוע.

המחשב שלי עם XP עבד במשך 4 שנים בלי לפרמט (בזמן שהייתי בצבא) עבדתי בו רגיל תיחזקתי אותו כל שבוע באיזה תקופה בצבא הפסקתי לתחזק אותו כי לא היה זמן ועבדתי בו רגיל ועדיין עבד כמו גדול...

בקשר לחלונות 7 זה עובד מוקדם כדי לתת בו ביקורות כי אני זוכר נכון שגם ויסטה אמרו בהתחלה שהוא מהיר והכל עד כמה חודשים אחרי זה יותר מחודשיים אמרו שהוא איכזב יקום שלם.
אבל הוא בהחלט קליל יותר מויסטה המחשב הישן שלי לא הריץ ויסטה טוב אחרי ההתקנה שלו וגמר לי על המעבד התקנתי 7 לראות מה התגובה שלו וראיתי שהוא עובד בלי להרוס את המעבד.

גם לפי ביקורת שלי חלונות 7 כובש לבבות התקנתי אצלי 64 Bit והמערכת עובדת מצויין.
חלונות 7 מומלץ למחשבים חדשים.

נערך לאחרונה ע"י Omri David בתאריך 21-10-2009 בשעה 06:33.
ישן 24-10-2009, 15:44
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "כדאי שתחכה קצת יותר עם..."

אני משתמש בווינדוס 7 מאז שיצא הrc, אני רק יכול להגיד שאני מאוד מרוצה.

כמעט ואין קריסות, גם שיש קריסות אז הם הרבה פחות מעצבנות מויסטה וxp (זה לא מאט את כל המחשב), נראה שהמערכת מתמודדת טוב מאוד עם ריבוי חלונות פתוחים- גם אחרי תקופה ארוכה (אחרי חצי שנה עם ווינדוס xp ריבוי חלונות הופך לסיוט ואתה חייב לפרמט את המחשב כדי לעבוד נורמאלי).

הסרגל הוא החידוש האמיתי, לדעתי כיום מדובר בשיטה הכי טובה מכל מערכות ההפעלה שקיימות (כולל מק) לא הורדתי שום תוספות והסרתי כל תוכנה שעזרה להפעיל תוכנות (כמו object dock) כי הסרגל החדש נוח לי בצורה מושלמת. בכלל הaero הוא לא סתם יפה שמכביד על המערכת, אלא כלי שבאמת עוזר לך לנווט בקלות בין תוכנות פועלות ולבצע פעולות בצורה הכי פשוטה (ועם בונוס של יופי, שאני לא מבין למה אנשים חושבים שזה לא חשוב - אין שום דבר שיטחי בלרצות שיהיה לך נעים להסתכל על המחשב)

ישן 26-10-2009, 19:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "באובונטו היה לי בעיות רבות..."

ידעתי שמישהו ישלוף את אובונטו. חלונות ויסטה טובה יותר מאובונטו. יש מצב שאפילו מילניום טובה יותר מאובונטו.

הדבר היחיד שטוב (?) באובונטו, הוא, שהם הצליחו לחקות את חלונות באופן נפלא. בכל האופנים... כולל בשיווק (וזו כמובן הסיבה שהיא נפוצה...). היא איטית, יש בה באגים מוזרים מאוד (השבוע נתקלתי ב NFS mount שלא עובר mount אוטומטי מסיבה שאינה מובנת, וללא הודעת שגיאה - כמו גם מערכות שנתקעות באמצע restart [הזוי]), ולרוב המשתמשים בה פשוט אין מושג מה הם עושים. הם התקינו כי שלחו להם דיסק בדואר והם מאאאאאגניבים. מה הפלא שדברים לא עובדים...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר