לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2005, 20:29
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
אזהרה, כולם להכנס!

הערה: אני מדבר בגוף ראשון אבל הכוונה ההחלטה היא שלי ושל רועי.

טוב, אז קרה בפורום מקרה שלא האמנתי שייקרה ולא רציתי שהפורום (או יותר נכון משתמשים בו) יירד לרמה נמוכה כ"כ של התבטאויות.
אני מניח שכולם יודעים על מה אני מדבר, ואם לא אז אני מדבר על זה שמשתמשים כינו משתמש אחר והשוו אותו להיטלר, ואני רוצה להמנע משמות המשתמשים כי לא זאת המטרה.

כתוב באופן מפורש בחוקי הפורום שאין לפגוע במשתמשים אחרים וכאן נעשתה פגיעה ישירה ומכוונת שלדעתי עברה את כל גבולות הטעם הטוב. לידיעתכם, בחוקי האתר פרש כולו יש איסור לכנות מישהו נאצי או היטלר אז ה"כלל" שעברו עליו כאן הוא גם של פרש ככלל וגם של הפורום שלנו בפרט.

בעקבות המקרה נחסמו גלובלית המשתמשים והם לא יכולים לקחת חלק באף אחד מהפורומים באתר.

אני מניח ורוצה להאמין שיש קמצוץ קטן של משתמשים שעושים את הדברים האלה, ואני בטוח שהרוב כאן הם חבר'ה איכותיים שהשניים שעשו מה שעשו באמת שלא מיצגים אותם.

אני ורועי רואים בחומרה את המקרה שקרה (וזאת הפעם הראשונה שזה קורה כאן) ולכן עשינו מה שעשינו (החסימה) ונעשה את זה לכל משתמש שיעשה דבר זה או אחר, ללא יוצא מן הכלל.

שיהיה לנו אחלה סופ"ש, הרבה צילומים והמון כיף

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2005, 23:11
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
לא ממש קשור לצילום, יותר להתנהגות חברתית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V-king שמתחילה ב "אזהרה, כולם להכנס!"

רציתי להגיב בנושא ההוא, אבל ננעל, ולכן אביע את דעתי פה.

רועי, בתור מנהל, אני מצפה שתשמש דוגמא לאנשים, ולא תדרדר אותם לעבירות חברתיות, ולשיפוט אישי. יש כללים בחברה שלנו, ובתור מנהל, אני מצפה ממך שתשמור עליהם, ושתעודד אנשים שישמרו עליהם. אפילו אם בתור "רועי" זה לא כל כך נראה לך.

בהודעת הסיכום שלך לאשכול שננעל, אתה מציין כי לדעתך הצילומים היו במקום, וכי דווקא בגלל שסיקרנו אותך, ומשכו אותך לבקר ב"יד ושם" ולשלם להם כסף ע"מ להכנס למוזיאון, הצילומים בעצם היוו פירסום ל"יד-ושם" ולכן "חצי נחמה" מצד העבריין שצילם ופרסם (מצטער אובדגוד - תאכלס...).

אני מצפה ממך ומשאר המנהלים באשר הם, לא לגבות עבריינות מכל צורה שהיא. אם הכלל אומר "לא לצלם ביד ושם" אז אני מצפה שלא יצלמו שם. ואם כבר צילמו - שישמרו את זה במחשב הפרטי שלהם, למען ריענון זיכרונם מאותו ביקור. פירסם לגיטימי יהיה לספר במילים כמה מרשים היה הביקור, וכי הוא מומלץ לכל יהודי באשר הוא.
אבל לעודד צילומים לא חוקיים מהסוג הזה?
מקומם ומרתיח.
מה יהיה הצעד הבא?

אני מצטער שאני מתפרץ ככה, אבל בחיית זומזום, יש דברים שכדאי לכבד, אפילו אם לדעתך, יד ושם רק מרוויחים מזה. לא אכפת לי בכלל על הכסף. אין לי מניות ביד ושם, אבל אני מכבד את החוקים והכללים האתיים בצילום, וכאשר אנשים מבקשים ממני לא לצלם - אני לא מצלם.
מקווה לשיתוף פעולה בנושא.

ישן 08-04-2005, 23:43
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לא ממש קשור לצילום, יותר להתנהגות חברתית."

מתן, אני מבין בהחלט את עמדתך...

עליכם לזכור שאינני רק "מנהל", אלא גם אדם עם מחשבות משל עצמי ודעות משל עצמי.
אף אם לא ייראו בעיניך כנכונות, אני רשאי לכתוב אותם ולהביע אותם ככל אחד (במסגרת ההגבלות החלות עליי ועל כל אחד כאן ב"פרש").

לא עודדתי בשום צורה או דרך "פעילות בלתי חוקית". אף יתרה מכך - אני דוגל בעמידה בחוקים ובכללים.
האשכול ננעל מעצם היותי מנהל ומפקח על ההתבטאויות בפורום.

שנית כל, יש אמת בדבריך - יש צורך בשמירה על זכויות יוצרים ומקומות בהם אוסרים צילום.
הגבולות החוקיים בנוגע לאיסור צילום הם רבים ומסובכים מכפי הבנתי - ויש אינספור צילומים שנעשו כמעשה "בלתי-חוקי" וזכו להכרה.
אולי אסף לא היה צריך לפרסם.. (ובכלל לצלם). אני יכול לומר אישית, שלא הייתי מודע כלל ליד ושם המחודש ואסף גרם לי לרצות ללכת לשם בעצמי (חלילה לא כדי לצלם).

הסרתי את החלק בתגובתי בו יישתמע שאני מעודד "עבריינות" מכל סוג.
קבל התנצלותי.

ישן 09-04-2005, 03:50
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי V-king שמתחילה ב "[i][b]וואלה Narxx אם אלה..."

ויקינג יקירי.
אין לי תלונה, ולא חצי תלונה בנוגע לדרך הטיפול באותם ברברים.
והרחקת המשתמש מהפורום לדעתי הוא מעשה חשוב.

בנוגע לכיבוד דעתי, למעשה, אתה לא צריך לכבד את דעתי. אני פשוט מדקלם לך אמנות ונורמות חברתיות במקום בו אתה חי. אתה לא צריך "להסכים" או "לא להסכים" זאת המציאות. אני הטחתי אותה בפני רועי, כי הוא רמז שהצילום היה תקין מבחינתו.
אני יודע שהרבה ילדים פה בפורום עוד לא הגיעו לבגרות מלאה, ולפעמים הם לא יודעים איך להתנסח בכתב. ואין מה לעשות, מי שלא יודע להתנסח, עדיף שילמד לכתוב לפני שהוא נכנס לפורום שמנסה להראות מקצועי, ואיכותי ככל הניתן, ומכאן אני מברך ומחזק את ידיכם, בכל הנוגע להרחקת המשתמשים הברבריים.

שבת שלום,
וניפגש בשמחות

ישן 09-04-2005, 08:16
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
נעלמתי לשבוע וזה מה שקורה ??

מצטער שלא הייתי כאן כל כך הרבה זמן.
גיסתי "החרימה" לי את המחשב...

בקשר לנושא - לא רק שאני מאד מאד מסכים עם החסימה,
ומאד מאד כועס על מה שקרה -
רציתי רק לספר שלא הייתי פעיל בפורום בשבוע האחרון ועדין שמעתי על הנושא מחברים ששמעו מחברים ששמעו מחברים בפורום. והדים כאלה על הפורום בודאי לא מקנים לו כבוד גדול מדי.

הנעילה במקום, המחיקה במקום וחסימת המשתמשים במקום. למען יראו ויראו.
ובמאמר מוסגר - אני מסכים עם NARXX שאסור לעודד פעילויות לא חוקיות או אפילו חוקיות שמפריעות.
אין דבר יותר מקומם מצלמי פפרצי שנכנסים לפרטיות של אנשים וצילום במקום שאסור לצלם בו - טוב שזה בוצע בארץ שלא בחו"ל כדוגמא ל"ישראלי המכוער".

ישן 09-04-2005, 10:11
  יובל פיש יובל פיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
לכל חברי הפורום

"מכבדי אכבד וכל בוזי יכלו"
אני חפשי בדעותי ומאמין בהבנתי אך כלל יסודי ובסיסי לחיים הוא חיה ותן לחיות.
מה זה חיה?
בתוך ביתך עשה כל מה שאתה רוצה אפילו במחשב שלך שהוא חלק ממך מהאישיות שלך אתה צופה בחומרים שיכולים לפגוע באנשים עם דעה מנוגדת לשלכם,אך בפרהסיה יש להיזהר שבעתיים מלפגוע.
תן לחיות?
לכל אחד יש דעה, תביעו את דעתכם ,כן תביעו אבל במקום ראוי ובפורום מתאים.
כאן זה לא מקום להשתלח פוליטית, כאן זה לא מקום להתבטאויות לא ראויות,תגידו מה זה כן התבטאויות ראויות כאן אצלנו בפורום הצילום הזה ? - פריים,עדשות,זויות,רגישות אור, קומפוזיציה,דרכי לימוד הנושא,טעויות ותיקונן,ועוד...
פשוט שפה אחרת ,שפת אמנות הצילום.
פאשיזם , מכל סוג לא בבית ספרנו.
יובל
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר