לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2009, 16:56
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benyo שמתחילה ב "גאמא - מיון למספר מסלולים..."

קודם כל, תודה על התגובה (תודה גם לך - ddiinn).

בקשר לתלפיות:
אם כך, אני מבין שזה בעצם עתודה, וזה מאפשר לקבל תואר ולהשתלב באיזה תחומים?
אני בעצם רוצה לדעת לאיזה מקומות המסלול הזה מאפשר להגיע (תחום העניין העיקרי שלי הוא תכנות)
עוד שאלה, ברעיון צריך לבקש את זה? (האם למשל מספיק לומר שאני רוצה להתקבל לתלפיות\לגאמא או למשל לחידה מסויימת?. איך בעצם מתחילים את תהליך המיון?)
ד'א: הלינק הנ"ל שבור...

שוב, תודה רבה!

עריכה (עוד 2 שאלות):
1. ניתן להתמיין גם לגאמא וגם לתלפיות במקביל?
2. לאחר הלימודים בתלפיות גם משרתים ביחידות של המודיעין?

נערך לאחרונה ע"י רמי ד בתאריך 02-11-2009 בשעה 17:05. סיבה: תוספת שאלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2009, 23:43
  Benyo Benyo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "קודם כל, תודה על התגובה (תודה..."

קודם כל, לי הלינק עובד דווקא.
בכל מקרה, כתוב תכנית תלפיות בגוגל וזה יהיה הקישור הראשון כנראה.
מה שמשותף לתלפיות ועתודה זה העובדה שלומדים לתואר, התואר בתלפיות עמוס יותר ובנוסף לכך ישנה עוד הכשרה גם בזמן הלימודים וגם בין הסמסטרים.
התואר בתלפיות מבוסס על פיסיקה, ניתן להרחיב גם מתמטיקה או מדעי המחשב.
גם לתלפיות וגם למודיעין (גאמא) יש איתור שאחראי לשלוח זימונים למתאימים, בכל מקרה לא יזיק להגיד שאתה מעוניין בראיון האישי או ליצור קשר עם איתור של מודיעין או מיון של תלפיות ולבקש מהם זימון אחרי שאתה עושה צו ראשון.
אני מאמין שאפשר להתמיין לתלפיות וגאמא יחד עד השלב השני של מיון תלפיות אז הם יקפיאו את המיון לגאמא.
בין היתר בסוף הלימודים בתלפיות אפשר להשתלב גם בחיל המודיעין.

ישן 30-10-2009, 17:00
  ddiinn ddiinn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.07
תלפיות VS גאמא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "הבדלים בין תלפיות לגאמא"

תלפיות כולל לימודים במדעים מדוייקים (פיזיקה,מתמטיקה ומדעי המחשב) ושירות צבאי של 9 שנים.
תסתכל באתר שפורסם מעליי למידע נוסף ותחפש במאמרים בפורום.

גאמא הוא פשוט שם למיונים למסלולי מחשבים ודברים נוספים בגאמא, לא כולל לימודים ופשוט בודק ידע קודם והשיבוץ בו הוא אחר כך לקהליית המודיעין.

המסלול הולך ככה בערך:
שאלון אינטרנט->מבחנים->ראיונות->תחקיר->לפעמים עוד ראיונות->גיוס וטירונות-> קורס של כמה חודשים-> שיבוץ בקהליית המודיעין.

בקשר לאיזה תת-תחום יש באיזה מסלול וכו', זה מידע שאי אפשר לפרסם אותו באינטרנט (למרות שאם מחפשים מספיק אבל לקבל רמזים מסויימים) אבל זה לא בעיה, כי אם תנסה ללמוד נושא מסויים כדי להגיע למקום כלשהוא זה לא יהיה סביר שתדע מספיק בתקופה קצרה.
הפתרון:
1. תבחר תת תחום במחשבים שאתה הכי אוהב\רוצה לעבוד בו\יודע בו הכי הרבה. אם זה אבטחת מידע, אדמיניסטרציה, תיכנות (היי ולוו), רשתות, אלגוריתמים, גרפיקה וכו' וכו' וכו'.
2. תחזור עליו ותדע את הדברים החשובים בעל פה.
3. תשיג כמה שיותר מיונים ולכמה שיותר מסלולים, ותשלח פקסים לכל יחידה בעולם ואחותו שאתה חושב שעובדים עם התת תחום הזה. וכמובן תבקש עזרה מאנשים שאתה מכיר שמכירים את האנשים בפנים.
4. בסופו של דבר תגיע למקום שיינצל את הידע שלך ובו הכי תהנה, כי הצבא הוא ארגון כל כך גדול שכל תחום במחשבים צורך אנשים שם.

שיהיה בהצלחה =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר