לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2009, 22:29
  משתמש זכר כתבנוביץ כתבנוביץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.09
שלח הודעה דרך MSN אל כתבנוביץ
כללי מעוניין להתכב עם מישהי על מה שבא לה...

הי, אני בן 33, 1.90 על 83 קילו. (למי שזה מעניין אותה).

אני מעוניין להתכתב עם מישהי במסנג'ר, על.. כל דבר שבא לה.. (כלומר אני לא ז'לוב בלתי מגולח אשר מזיל ריר על המקלדת ומנסה לעשות 2 דברים במקביל כמו שבחורה יודעת לעשות 10 דברים כל היום בצורה טבעית).

נכון, אודה ואתוודה שאם היא תיראה טוב, זה יעשה משהו לאחד מהחלקים במוח שלי שעדיין עובדים איכשהו, אבל זה בקטנה, כי אני לא טוב בלדבר במציאות. לכן בסופו של דבר זה לא משנה הרבה.

תקשורת בכתב היא המדיום שאני מצטיין בו, אני יכול להתנסח בבהירות, לחשוב ברוגע, (ולעשות רושם כאילו אני יותר אנטילגנט מאשר הקרצייה המתלהבת שאני בדרך כלל באמת).

תנאי הבסיס הוא שאת צריכה להיות בחורה (מלידה) , אני לא עושה אפליית גיל. רק אפליית מין.

קצת עלי :

מקצוע: מתכנת במספר שפות.
תחביבים: מחשבים, החתול (שלי) מדע בדיוני, אופניים (הרזיתי 40 קילו) , מכון כושר.
שריטות: יש בעיקר ברגליים כי אני נוטה להתקל בהמון דברים. אבל גם בראש יש (כי העולם נבנה ע"י אנשים נמוכים ממני.., באסה וכו').
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 23:41

תודה על העזרה :)
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מעטים המקרים שאני יוצא להגנת גולשים בפומבי"

אבל בינינו לא ציפיתי למשהו אחר... אבל למה בכל זאת ? 2 סיבות ...

ידוע לי שזה פורום 20+ ואכן שאלתי את עצמי האם אני מתאים לכאן או קשיש שעבר את זמנו וחי בהכחשה.
ואז ראיתי את סקר הגילאים שמראה ש11% מהכ"א כאן נמצא באזור שלי. בנוסף לכך, האם זה אוסר עלי לדבר עם בנות מתחת לגיל 30?
שנית, בדרך כלל ראיתי בפורומים אחרים בעלי כותרת גיל+ הודעות בעלות אופי דומה ולא ראיתי שום התנגדות לכך. לכן יצאתי מהנחה שגם כאן לא תהיה התנגדות. במידה שטעיתי אני מתנצל, אפשר למחוק את השרשור ואעלם כלעומת שבאתי.

אני לא מצפה כל כך לאמפטיה, הם סה"כ 20+ ילדים כולה, מה הם יודעים כבר.
בקשר לתגובות, תאמין לי זה לא הם ספיציפית, זה אני. הייתי כבר בפורומים שונים בזמן של , הפורומים של "הנורמלים" בין אם זה בחו"ל או כאן, וברובם זה אותו הסיפור, גם במציאות אני נקרא, פריק, דביל, גאון על סף טירוף, לא_בנ_אדם, (בנימה טובה), ובפרומים, בעל רחמים עצמיים, חסר ביטחון, חסר מושג, נקבה, אוכל סרטים, בלתי ראוי להיות בן זוג, מופרע, במקרים הנדירים שאני מדבר עם בנות זה מסתיים בכישלון טוטאלי במקרים שאני לא מצפה להם כלל (כגון שבחורה אומרת לי בsms שהיא תחזור אלי כאשר כולם חוץ ממני מבינים שהיא לא) או לחילופין בחורה מבקשת ממישהו אחר שיבהיר לי את העיניינים. בצ'ט בחורות לרוב סוגרות לי חלון על כל משפט שלא יהיה, ויש כאלו שסוגרות לי מצלמה חצי שנייה אחרי שראו אותי (פנים) .
ואז נשמות הטובות זועקות אתה צריך עזרה, אתה צריך אימון, אתה צריך סטייליסט, אתה צריך שיסבירו לך איך להתנהג, ומכל זה אני מבין "אתה לא אחד מאיתנו, אתה צריך להשתנות, להתפשר להתרבע, או שתלך לשוליים ותתפשר קצת. " ואני מבין שבחיים לא אוכל להגיע לבנות שאני נמשך אליהן ואשנא את עצמי עם אתפשר על אחת שנואשת מספיק לקחת הכל או שמחפשת מישהו לנישואין. ואם כן תבוא הבלתי אפשרית אחשוב שהיא יותר מדי טובה בשבילי. כך שהפרדוקס מושלם בכל צד.

ואז בשלב מסוים מגדלים עור של פיל, מסתכל על כולם מתוך חדר זכוכית, הם בעולם שלהם נהנים ואני סתם צופה, והם מסתכלים עלי חזרה . זה לא משנה מה לי נראה נכון להגיע, מה האינסטיקנט שלי להגיד, זה תמיד ייכשל, כי זה לא לפי החוקים שאחרים קבעו. ואם כן אגיד את הtext הנכון זה יהיה מתוך תסריט, (סירנו anyone? ) וככה, אני בלולאה אין סופית, כל פעם נהיה קצת יותר אדיש אפטי לעלבונות, תגובות, אפילו הפתעתי את עצמי הפעם.

אז כתבתי, פגעתי במישהו ? לא נראה לי. בזבזתי כמה kb בדיסק של פרש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
אבל הפעם אין ברירה
מה אתם רוצים ממנו? זה פורום 20+, הבחור בן 33
הפורום הזה מעולם לא התיימר להיות פורום לספאם,חפירות, העלבת גולשים ובוטות כזאת
ואני יודע כי הייתי בפורום הזה מיומו הראשון ובעוונותי גם ניהלתי אותו כמה חודשים.
נכון, הודעה כמו שכתב הבחור לא ממש מתאימה למהות הפורום נכון לעכשיו
אבל אם הוא כבר כתב אז אפשר להסביר לו שזה לא הפורום המתאים במקום לעשות ממנו צחוק באופן פומבי.
לא יודע מה אתכם אבל אני נגעלתי מחלק נכבד מהתגובות פה ואני בטוח שאני לא היחיד
ישן 01-11-2009, 23:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כתבנוביץ שמתחילה ב "מעוניין להתכב עם מישהי על מה שבא לה..."

תשמע כתבנוביץ, עד עכשיו לא רציתי להגיב כאן עקב מה שקרה באשכול, אך אחרי ההודעה של רומק. בכל זאת אנסה לעזור לך. אך אני יכול לומר לך שלהכיר משהי מהרשת זה נדיר מאוד. מתוך כל הנשים הכרתי ברשת רק אחת באמת הכרתי בחיים האמייתים. הסיפור לא הצליח איתה עקב גבר אחר, הוא ניצל אותה, כאשר הייתה שיכורה מדי והיום היא אימא חד הורית. אחרי שנה שאיבדתי איתה קשר עקב זה שהיא נעלמה לגמרי, היא מצאה אותי ואמרה לי מה קרה. כמובן שיש סיפורים טובים ככגון הגרי וגולי מכאן, אך זה נדיר אז אל תבנה על זה. לא הכל נגמר בסוף טוב בחיים.

אם אתה רוצה להכיר דרך הרשת יש אתרי הכרויות, יהיה לך יותר מזל שם נראה לי. אם עדיין ברצונך להכיר משהי דרך הרשת אחרי האשכול הזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-11-2009, 23:52

אתרי היכרויות מסבכים אותי עוד יותר...
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשמע כתבנוביץ, עד עכשיו לא..."

ניסיתי בJdate כאשר כתבתי שהמטרה היא ידידות, קיבלתי נשים שרצו נישואין וילדים.

אתר יותר קליל, כמעט אף אחת לא חזרה אלי, אבל היו שפנו , מה שבלבל אותי עוד יותר כי במענה שלי הם מעולם לא חזרו אלי (ולא מדובר במענה ארוך), סה"כ בעיקרון הבנתי את המסקנה הסופית , אני פשוט מטומטם ליישם אותה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
תשמע כתבנוביץ, עד עכשיו לא רציתי להגיב כאן עקב מה שקרה באשכול, אך אחרי ההודעה של רומק. בכל זאת אנסה לעזור לך. אך אני יכול לומר לך שלהכיר משהי מהרשת זה נדיר מאוד. מתוך כל הנשים הכרתי ברשת רק אחת באמת הכרתי בחיים האמייתים. הסיפור לא הצליח איתה עקב גבר אחר, הוא ניצל אותה, כאשר הייתה שיכורה מדי והיום היא אימא חד הורית. אחרי שנה שאיבדתי איתה קשר עקב זה שהיא נעלמה לגמרי, היא מצאה אותי ואמרה לי מה קרה. כמובן שיש סיפורים טובים ככגון הגרי וגולי מכאן, אך זה נדיר אז אל תבנה על זה. לא הכל נגמר בסוף טוב בחיים.

אם אתה רוצה להכיר דרך הרשת יש אתרי הכרויות, יהיה לך יותר מזל שם נראה לי. אם עדיין ברצונך להכיר משהי דרך הרשת אחרי האשכול הזה.
ישן 02-11-2009, 00:34

לפי חוכמה דופקת אותך יותר....
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אני טוב, תודה ששאלת... האמת..."

זה גורם לך לחשוב ולחפור, ולהפוך, ולדבר, נחמד לדעת,

בין זה שיש לאחיך ולי הפרעות ובין זה שאף אחד לא מיוחד זו קפיצה לא קטנה, בכל זאת יש הפרש בדרך התנהגות. האם ישנה אפשרות לאנשים להתגבר על ההפרעות שלהם? כן, קרוב לוודאי , השאלה באיזה מחיר, יש כאלה שיתנו הכל להיות חלק מהחברה. (כזה הוא לחץ חברתי).

מגניב, גם סבתא שלי שומעת קולות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RP.
אני טוב, תודה ששאלת...
האמת שיש לך בדיוק מה שיש לאח שלי - NLVD. אצלו כמו אצלך זה משולב עם הפרעות קשב וריכוז וכאלה ואחרות, רק שבניגוד לך (לפחות ממה שהבנתי מההודעה שלך) הוא לא חכם. אה כן, הוא גם שומע (או שמע) קולות.
בקיצור, אתה לא כזה מיוחד כמו שהיית רוצה להאמין, כמו שאף אחד מאיתנו לא כזה מיוחד. כמו שהוא היה רוצה להאמין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר