לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2009, 02:39
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ילד פלא שמתחילה ב "עזרה | הדפסה תוך מאה אחוז ניצול דף A4"

ניצול מלא של דף A4 יכול לקרות רק במדפסת ייעודית לכך ולא בכל מדפסת....
כן יש את האפשרות הזו, אבל לא בכל מכשיר..

בבתי דפוס מקצועיים יש להם דף שהוא גדול בס"מ 1 מכל כיוון ואז הם מדפיסים עליו ממורכז דף A4 מלא וחותכים שוליים ככה עושים גם לA3

המדפסת הביתית שלי: HP officejet j6413 all in one
נקניתה בקרביץ לפני מספר חודשים (3-4) בסביבות ה650 שקל..
מדפיסה בהזרקת דיו על דפים בגודל A4
בעלת יכולת הדפסה ללא שוליים - ואני מדפיס עם זה ככה המון - עובד מצויין....
בעלת יכולת הדפסת דופלקס... גם זה עובד נהדר למרות שלא משתמש בזה באופן קבוע...
המון המון אופציות ואיכויות מדהימות... אם משתמשים בדפים המיוחדים של HP האיכות כאילו פיתחתם תמונת פוטו...
מתחברת דרך רשת אלחוטית לכל המחשבים ברשת שלכם גם פקס, מכונת צילום וסורק
קורא כרטיסים לכל סוגי הכרטיסים בגודל מלא.. בשביל מיני ומיקרו יש צורך במתאם...

המינוס היחיד שלה הוא שהסורק טיפה מרעיש.! ושהיא דיי גדולה על השולחן

ישנם עוד מספר דגמים שיכולים להדפיס FULL PAGE אך כיוון שלא היה לי ניסיון איתם אני לא יכול להמליץ...

מקווה שעזרתי

והערה לכל העונים הקוטלים מעליי...
אם אתם לא בטוחים ב100 אחוז שאתם צודקים בתשובה שלכם - תבדקו לפני שאתם לוחצים "שלח תגובה"...
הוצאתם פה את הבנאדם מפגר לגמרי
וכל מה שהיה צריך לעשות זה להיכנס לזאפ למדפסת שהוא אמר שהוא קנה ולהסתכל על המפרט הטכני שלה...

אגב המדפסת המדוברת אמנם לא יכולה להדפיס דף מלא ללא שוליים אבל מדפיסה בצורה מדהימה ואיכותית מאוד על גבי דיסקים של CD\DVD בעזרת מגש מיוחד - צריך כמובן דיסקים מתאימים (דיסקים לבנים לגמרי שעליהם ניתן להדפיס - ניתן למצוא אותם בכל רשת שמתעסקת בציוד ומחשבים) וגם מדפיסה דופלקס (שני צדדים של אותו דף) אוטומטית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2009, 18:22
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מה עניין שמיטה להר..."

מצטער על הפרסומת שאוליי הכנסתי ללא כוונה....
אותה המדפסת נמכרת באותו המחיר גם באופיס דיפו, באג מחשבים, סקייפיסי ועוד חנויות...

את עניין השמיטה והקשר שלו להר סיניי אני משאיר לך לפתור לבד...

התשובות שקיבל ממני לא היו על מדפסות "מקצועיות" של בתי דפוס..! כי הבנאדם מנסה להדפיס בבית ושובר את הראש לנסות משהו שהמדפסת שלו לא יכולה לעשות, ברמת חומרה
התשובות שקיבל פה מכולם לא היו קשורות לשאלה שלו על המדפסת, זרקו אותו להדפיס לשם העניין שיעורים לשיעור הסטוריה בבית דפוס שיקח לו 15 שקל ומעלה להדפסה כזו....

לא הבנתי את עניין האגו בהודעה שלך Au79 "במקרה יצא לי להיות פעם פעמיים (אלף) בבתי דפוס, ולטלי יצא קצת יותר."
ו...? אז היית בבתי דפוס...

עבדתי בבתי דפוס... ואני מתעסק בגרפיקה כבר מעל 14 שנה... לכן כשהסברתי לילד פלא אמרתי שהמדפסת - הביתית - שלי היא ונתתי את פירוט שנתתי.. על הפרסומת אני מצטער פעם הבאה אעביר קישור לעמוד השוואת המחירים בזאפ אם זה יהיה יותר טוב...
לפעמים לא כולם מחפשים איכות ודיוק ברמות על (מה גם שחלק גדול מבתי הדפוס בארץ לא נותנים את זה בכלל...) ומדפסת סקיצות שמדפיסה לי דף קטלוג ללא הקטנה וללא שוליים כמו שהוא יצא בבית דפוס - נראה לי נהדר במחיר של 650 ש"ח

אז בבקשה את הניסיון שלכם גם לי יש אבל אני לא מוציא אותו כמו תג של שוטר שמבצע מעצר...
כשאפשר לעזור בלי לשלוח לבתי דפוס ורק טיפה להסביר - כי הבנאדם נתן את הדגם של המדפסת שלו גם - כל מה שהיה צריך זה קריאה של דקה באתר של קנון... לגבי המדפסת שלי אוליי לא הייתי צריך להגיד אבל במידה והוא ירצה בעתיד לקנות מדפסת חשבתי שידע לפחות על מה ללכת....

סופ"ש נעים לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר