לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2009, 21:37
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "רעיונות לחיים לאחר הצבא"

הממ
עבודה מעודפת אני לא יודע, תחנת דלק :|
בגרויות שלי מעולות אבל פסיכומטרי אני עושה ישר בשחרור (כבר לומד לבד) המטרה להכנס לשנת הלימודים הקרובה - צעד חכם או טיפשי?

בכללי אני מסיים שירות של לוחם ואמרו לי שאולי עדיף לעבוד באבטחה, מישהו התנסה? כסף טוב?

הכי חשוב לי זה לעבור למקום משלי, עכשיו יצא לי להיות איזה חודש בבית אחרי שלא הייתי בו כמעט 3 שנים בכלל (בגלל השירות) והבנתי שזה לא יעבוד לי לגור שם אני צריך חופש ועצמאות משלי.

אין לי מושג איך לארגן הכל יש כל כך הרבה דברים ולצאת ממסגרת מוגנת לאזרחות מפחיד אותי.. :|

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2009, 00:41
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "קודם כל לך לטייל, כי אח"כ לא..."

לאנס, ומה עם הכסף שצריך לזה? טיול של חודש-חודשיים צריך כמה אלפים טובים (ויש יעדים שאפילו יותר)

קודם כל לא כל אחד רוצה ישר לשכור דירה בת"א, במיוחד לא בתקופה האחרונה שעלות שכ"ד יקרה
מאוד, וחלק נכבד של השכר (אם בכלל ימצאו עבודה מהר) ילכו לעניינים שוטפים, אין כאן חיסכון בשיט.
חשבתי פעם אחרי הצבא ישר לשכור דירה עם חברים, אבל בסופו של דבר הגעתי להחלטה אחרת.

אני גם משתחרר בקרוב, נרשמתי כבר לקורס פסיכומטרי ואני לומד לבד בנתיים, אני מתכוון אחרי
הקורס להתחיל לחפש עבודה (או עבודה מועדפת או לא), שגרת עבודה של חצי שנה עד שנה (רוב
הכסף מיועד לחיסכון), ובתקופה הזאת אגור בבית.
שנה הבאה - פברואר-מרץ - טיסה לניוזילנד-אוסטרליה, ולכשאני אחפש עבודה שוב למספר חודשים
ואתחיל ללמוד לתואר, ואשכור דירה עם שותפים תלוי במקום הלימוד.

אפשר גם לעבור קורס ברמנים, או קורס מדריך מכון כושר בוינגייט (אם אתה אדם ספורטיבי) - וככה
לחפש עבודה בתחום. אפשר גם לחפש אלטרנטיבה של עבודה בחו"ל (עגלות, מכירת ציורים) ושם אם
אתה מתקבל אתה עושה כסף לא רע בכלל, וגם נמצא בחו"ל (אבל עובד קשה)

כמובן שאת הזמן בבית כדאי לנצל לפתח את עצמך, אם זה להתאמן, לצאת כמה שיותר עם חברים,
להתפנק,לטייל, ללמוד, לנגן ובעצם כל מה שיכול לפתח אותך.
לחיות בבית כמו טפיל, לא לעשות כלום, להפוך את הלילה ליום ולישון 14 שעות ביום זה יגרום לך
להשתגע תוך חודש (למרות שיש כאלו שאוהבים את זה :S )

מקווה שנתתי לך כמה עיצות =]

ישן 05-11-2009, 01:04
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "לאנס, ומה עם הכסף שצריך לזה?..."

אז הייתי מציע לגעת בכסף מהבר-מצווה או אפילו לקחת הלוואה מההורים,
רק לעוף מיד לחו"ל אחרי השחרור, כי אחר כך הסיכוים שזה יקרה נופלים.

אי אפשר לעשות טיול כשאתה מחויב לעבודה או לימודים,
אבל ביום הקיצי והיפה הזה שאתה מקבל את תעודת השחרור ליד ויוצא מהשער על אזרחי,
אתה במצב אידיאלי לטייל ולנקות את הראש - ולכן זה בדיוק הזמן לטייל קודם ולשבור את הראש אחר כך.

אני לא עשיתי את זה, ועל כך אני מתחרט עד היום... כי החיים יש להם דרך להשיג אותך, ואז זה נדחה ונדחה ונדחה..

לגבי דירה, בגלל זה אמרתי שותפים,
חייבים עצמאות כמה שיותר מוקדם כדי באמת להתבגר,
לכן רצוי אחרי הטיול לפרפר כפולות ועבודה מועדפת,
ואז אחרי חצי שנה + המענק והכל, לעבור עם שותפים לדירה בתל אביב.
חדר משלך לצד בני גילך, זה לא אותו דבר כמו חדר משלך לצד אבא ואמא,
הוא ילמד לעשות קניות לבד, לכבס, ספונג'ה, לדאוג לחשבונות בזמן, גם אפשר לארח בפרטיות ובכיף.. זה בהחלט חיוני.

תוך כדי הוא כבר יכנס למעגל של לימודים ועבודה כמו כולם, ומשם הוא כבר לא צריך אותנו לייעץ לו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר