לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2009, 07:29
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
MOIHEL TOIVES
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "העיתונאי השוודי דונלד בוסטרום חוזר על טענותיו בראיון ללפיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
http://www.mako.co.il/news-military...c0f3b421004.htm
יאיר לפיד ראיין את העיתונאי השבדי בהתלהמות, חוסר רהיטות ודי בטיפשות.
אייך בחצי שעת ראיון הוא לא שואל את המובן מאליו: איך בדיוק ניתן לקצור איברים פנימיים להשתלה מגופות זמן רב אחרי שהגיעו לאבו כביר? מה זה השטויות האלה???
הרי זה כל כך מופרך מהיסוד שלא צריך בכלל להכנס לויכוחים חסרי תכלית עם השבדי המטומטם על אתיקה עיתונאית.

(או בעברית: מוחל טובות)
צריך להגיד לדביל השבדי הזה כי אני לא חושב שיש איזה שהוא יהודי על פני כדור הארץ (למעט טלי פחימה) שהיה רוצה שאיזה שהוא איבר ערבי יסתובב בגופו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2009, 10:50

יבושם למי שמאמין בזה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "פלמינג זה לא לעניין. יש הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
פלמינג זה לא לעניין. יש הרבה יהודים שחיים בזכות תרומת איברים מערבים, וגם להיפך כמובן.

אני באופן אישי הייתי מוותר למרות שיש בכיסי כרטיס עדי.

הציבור הערבי בארץ לא הולך ומתמן, נהפוך הוא מיום ליום אנו רואים את ההקצנה.
ושלא יבלבלו לי את המוח אם אותם מעשים הומאניים שאנחנו רצים ריצת אמוק לעשות.
לא שמעתי (אולי אתה כן) על מישהו שקיבל תרומה, הועבר באלונקה מעזה ולמחרת הפך לאוהב יהודים.
ניתוח לבירור נסיבות מוות באבו כביר, הפך למחול קצירת איברים.
לך תדע מתי תתעורר בעייה ואותם הורים (בלחץ הסביבה) יתעוררו ויטענו כי האיברים נתרמו שלא בידיעתם.

במילים אחרות, חכם לא נכנס לביצה שפיקח נחלץ ממנה בקושי רב.

never say never..
ישן 04-11-2009, 22:29

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אני אשאל אותך שאלה , אמנם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
אני אשאל אותך שאלה , אמנם מכשילה אבל בכל זאת..
נניח שבידך היו חייהם ומותם של שני אנשים: אחד מהם זה פימשטיין (שרצח את בתו התינוקת) למי שלא זוכר, והשני זה פאיז שמשפחתו הצילה יהודים במאורעות חברון.
אתה חייב להשאיר רק אחד מהם בחיים, את מי??

השאלה שלך טמונה בתיאוריה של משחק סכום אפס

משחק סכום אפס הוא משחק מטריצה שבו הרווח של כל משתתף מאוזן במדויק על–ידי ההפסד של המשתתפים האחרים. המונח נקרא כך משום שאם מצרפים את כלל הרווחים של המשתתפים ומפחיתים ממנו את כלל ההפסדים, התוצאה היא אפס. במשחקים כאלה נדיר למצוא שיתוף פעולה, משום שהתועלת של כל שחקן באה על חשבון השחקנים האחרים.
דוגמה למשחק סכום אפס הוא מצב של חיתוך עוגה לפרוסות, בו גודל הפרוסה שייטול כל אחד מן המשתתפים יקטין את גודל הפרוסות שיעמוד לרשות המשתתפים האחרים.
בשפת יום-יום משמש המושג "משחק סכום אפס" לתאר מצב עימותי בו לא ניתן להגיע להסכמה עם הצד שכנגד, משום שלתפישת צד אחד או שני הצדדים רווחי הצד האחד יבואו על חשבון הצד השני. ישנם כאלו המתייחסים, לדוגמה, לסכסוך הישראלי-פלסטיני כמשחק סכום אפס.

השאלה "המכשילה" לא מתייחסת כלל לתרומת איברים.

אגב באירועי חברון בשנת תרפ'ט לא זכור לי שם פאיז, מי שהציל (בקושי רב) יהודים היה דווקא הקצין הבריטי אוסוולד קפראטה. פאיז בי אידריסי שהיה קצין ירדני בעת ממשל המנדט לא מעורב עד כמה שידוע לי באירועי חברון.

ישן 05-11-2009, 07:09
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "[QUOTE=מרקויס]אני אשאל אותך..."

בקשר לעובדה שהסיכסוך הזה לא ניתן לפתרון אני מסכים איתך לחלוטין . אולי מסיבות אחרות אבל עדיין מסכים.
בקשר לפאיז, למה כתבתי פאיז? כי אי שם בשנות השמונים הייתי רפתן בקיבוץ שלי, ופעם בשבוע היה מגיע מחברון פאיז שהיה קונה את הפרות הדפוקות .
יום אחד פאיז מופיע בלי הזקן אז שאלנו אותו מה קרה? אז הוא ענה, "גולני לקחו לי את הזקן", מסתבר שבתעודת הזהות הוא בלי זקן ובמחסום בחברון הגולנצ'יקים אמרו לו להוריד אותו.
כמובן שנקרענו מצחוק אבל פתאום הבן אדם שולף מכתב ישן ישן מתוך שקית ניילון ובמכתב היה כתוב בעברית אבל אותיות בסגנון כמו שכתבו פעם, אותיות מסולסלות כאלה, והיה כתוב שם שהמשפחה שלו הצילה את משפחת , אני לא זוכר את השם. וזה אמיתי מהחיים , לא משמועות.
אז מה שאני בא לאמר זה שהשלמתי כבר עם העובדה שנצטרך להלחם עד אין סוף פה אבל זה לא אומר שצריך להפוך להיות כמוהם.
ואגב התחמקת מלענות על השאלה שלי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר