לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2009, 23:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתר Horadot.net עלול להיסגר"

לא משתמש באתרים האלה ועדיין נ'טויזאן מפעילה עליי qos מצד השרת בצורה קבועה. ה qos, אפילו החמיר עוד יותר בתקופה האחרונה, כאשר הם חסמו לי עוד פרוטוקול תקשורת נוסף. אני הולך סבירות טובה מאוד להגיש נגדם תביעה משפטית בקצב הזה או שהם יפרו את החוזה וישלחו אותי לספקית אחרת אחד מהשתיים. לא מספיק אני לא מקבל 1/7 מהקו, הם עוד מפעילים עליי QoS מצד השרת או במילים אחרות אני נמצא ברשימה השחורה שלהם, כמוריד כבד.

הם עוד לא ביקשו ממני לשלם יותר או שברו חוזה מצידם, אך מצאו דרכים מקוריות לנסות לפחות להקשות עליי את החיים. אני בכל מקרה לא הולך לוותר להם ולעזוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 05-11-2009 בשעה 23:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2009, 21:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תבינו, אין שום הבדל בין צפייה ישירה בסרט באינטרנט
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "יש בזה משהו. למשל- היה מבצע..."

לבין צפייה אצל חבר, השאלת הסרט, השאלת ספר בספרייה וכו'..
ההבדל הוא שלחברות המדיה יש כלכלנים חכמים ביותר. הם יודעים שיש להם 2 קבוצות אוכלוסייה מובחנות (שתי עקומות הצע וביקוש נפרדות לגמרי)

א. אלה שקונים
ב. אלה שצופים צפייה ישירה או מורידים

לראשונים כדאי למכור במחיר מופקע, כי הם תמיד יקנו
את האחרונים כדי לרדוף ולתבוע כדי להעביר כמה שיותר מהם לקבוצה הראשונה. אפשר גם לשחרר להם מדי פעם בכוונה חלקי סדרות להורדה בביטורנט, כאילו שהם דלפו.. זכויות יוצרים עאלק.

*

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-11-2009, 11:37

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תבינו, אין שום הבדל בין צפייה ישירה בסרט באינטרנט"

הם תובעים את האנשים שלא מבינים ובמדינות שזה אפשרי בלבד.

מה שאתה אומר תופס לארה"ב ואוסטרליה בלבד, אך באירופה אין שום בעיה עם הנושא. לכן רוב השרתים והקהילות מצאו באירופה את ביתן. יש לזה גם סיבה, אין חוק נגד זה באירופה ברור וסביר להניח שלא יהיה. למה? יש חברות שלמות באירופה שחיות מהשרתים הללו. לכן אין להם אינטרס להעביר חוק נגד העניין באירופה.
הרבה אנשים מאוסטרליה למשל, רוכשים שרתים משלהם כדי שלא יתבעו אותם לשם הדוגמא.
קהילות צבוריות, כמו האתר horadot הרבה יותר קל לתבוע מאשר פרטיות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-11-2009, 14:22

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי yoni_ma שמתחילה ב "חרטה גם אם יקבלו 300 תביעות..."

אני מבין שאינך קראת מה קרה לאתרים אחרים שווים אחרים בעבר או לא חשבת מי ישלם את הקנסות והתשלום לעורכי הדין? אתה או הגולש הממוצע באתר שלהם? לא נראה לי. כל עוד זה אתר ציבורי ולא פרטי והשרתים שלו נמצאים בארץ שיש חוק נגד הנושא, אפשר לסגור את האתר במידה ורוצים עם צו בית משפט בלי בעיה. אם תבעו אותם כבר והם הפסידו בתביעה אז זה סופו של האתר, תחשוב כמה כניסות יהיו לאתר בלי ההורדות הללו. אתרים גדולים ממנו להורדות כבר סגרו בכוח משפטי בחו"ל למקרה שלא ידעת.

ישן 07-11-2009, 16:54
  Michael Collins Michael Collins אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתר Horadot.net עלול להיסגר"

יש כאן במקרה הטוב התחסדות: ההורדות הן גניבה לכל דבר ועניין, וקלות הגניבה אינה הופכת אותה ללגיטימית, ובטח לא לחוקית.

זכות יוצרים הוא רכוש, נכס לכל דבר ועניין, ומי שגונב אותו, שיישב בכלא יחד עם מי שגונב מקשישים ועיוורים.

מחיר הדיסקים יקר? אל תיקנו. גם בשר משובח לסטייקים יקר, אז זה מצדיק לפרוץ לאיטליז ולגנוב?

וגם צביעות יש כאן בחלק מהתגובות: הרי על פי חוקי הפורום אסור לתת לינקים לכאלו אתרים,אבל דיבורים בפורום לחוד,ומעשים בבית לחוד.אנשי המוסר הדגולים, שומרי החוק והאמת, הסלקטיבית.

מי שמוריד הוא פשוט גנב, שפוגע בפרנסתו של היוצר, נקודה!

ישן 07-11-2009, 17:24

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "כי אתה החלטת שזה גניבה?"

הנה דוגמא להתחסדות, וגם לבורות:

אתה לא גנב, אתה רק גונב מגנב.

הרי למה לך לקנות? אפשר להשיג גנוב, בחינם.

תלחץ על ידיות דלתות הכניסה בדירות בבניין בו אתה גר, אם הדלת נפתחת, אז תיכנס ותיקח משהו, כי זה קל.גם לחטוף תיק מזקנה ליד הכספומט זה קל.

גם לשבת מאחורי המקלדת ולגנוב זה קל.

גם לא לעשות צבא ולא לשלם מיסים זה קל.

כנראה שקשה לך להבין שלקחת משהו שאינו שלך זו גניבה.

כנראה שגם להבין מה העלה פותח הדיון קשה לך, אז אני אסביר לך:

לא אני קבעתי שהורדות זו גניבה, אלא בית המשפט במדינת ישראל. אותו בית משפט גם קבע שבעל האתר ישלם קנס ענק.

עכשיו הבנת?

נערך לאחרונה ע"י Michael Collins בתאריך 07-11-2009 בשעה 17:26.
ישן 07-11-2009, 18:20
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Michael Collins שמתחילה ב "ואולי לא הבנת, ואולי גם אתה..."

מר צדקני, שונאים אותנו בעולם כי אנחנו יהודים, ולא בגלל שום דבר אחר,
וחוץ מזה תוציא לך מהראש שישראל היא המדינה היחידה בעולם שבה יש שיתוף קבצים.
ציטוט:
אפשר גם לקחת שיוצאים ממלון את ה LCD מהחדר , הרי לא כתוב בשום מקום שזה אסור, אולי המסך הוא של האורח הקודם ששכח אותו בטעות, ואתה רק נהנה מן ההפקר?

לא לא לא חבוב... ה LCD שייך למלון ואם תקח אותו הוא כבר לא יהיה שם.
אתה לא יכול להשוות בין קניין וירטואלי לקניין פיזי. ולכן זו לא גניבה.
אם אני עובר ברחוב ויש ארגז של תפוזים שאפשר לקחת חופשי, אני לא גנבתי את התפוז,
אולי מי שלקח את הארגז ושם אותו שם עשה מעשה פסול, אבל אני כעובר אורח, נהנה מן ההפקר,
זה לא LCD של מלון, כי כשאני באינטרנט, זה כאילו שאני ברחוב,
מכאן שוב האנלוגיה לפריצה או כניסה במרמה לאתר שמאפשר הורדה בתשלום, שזה כן גניבה.
כי אתה בשטח האתר, ואתה מוריד ממנו נכס באופן לא חוקי - בעוד שבשיתוף קבצים אין אתר, אין מתחם ברור,
יש אנשים שמשתפים ברשת את מרכולתם, ומי שמוריד מוריד - ושום חוק לא יעצור את זה, ושום סגירה של אתר כזה או אחר לא תדלל את זה.

כל עוד יש אינטרנט, יהיה שיתוף קבצים - פה ובשאר העולם.
ישן 07-11-2009, 18:50

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מר צדקני, שונאים אותנו בעולם..."

איפה כתוב על ה LCD שהוא שייך למלון? תיתמם ותיקח, למה לא?

אתה מוריד, גונב או משתמש, או משיג סחורה גנובה, כי זה קל, זה הכל.

אין דבר כזה "קניין וירטואלי", זה תירוץ עלוב שלך, יש קניין רוחני, וכל יצירה, גם את זה ספר שאפשר לסרוק, או יצירה שקל לשכפל את ה CD שעליה היא מוטבעת היא קניין רוחני, רכושו של אדם שעמל על מנת ליצור אותה, כדי להתפרנס ממנה.

אבל שוב: אתה לא מתבלבל מעובדות, לא מחוק, ולא ממוסר.אתה רק "נהנה מההפקר", כלומר זו דרך החיים שלך בעצם: אתה "משיג", לא קונה.

למה להיכנס רק לאתר של הורדות? יש גם אתרים להכנת מטעני חבלה, גידול מריחואנה, פריצת מנעולים,"השאלת" מכוניות לסיבוב ( כי ה"בני זונות", לשיטתך, רוצים הרבה כסף על אוטו חדש ונוצץ ) וכדומה.

כשבית משפט מרשיע על גניבה,ובכלל על עבירה פלילית כלשהיא, הוא מתייחס ליסוד הנפשי, כלומר האם הנאשם רצה לבצע את העבירה, אצלך חוששני עברת מזמן את הרוביקון בתחום. כל היתר, אם יקרה, זו כנראה רק של של זמן.

אני אמשיך לקנות את הדיסקים של אומנים שאותם אני אוהב לשמוע, לפי האפשרויות כלכליות שלי, מכסף שהשגתי בעמל כפיי, גם אם אני בעצמי מתקומם על חלקם הדל שנשאר להם לעומת חברות ההפצה, אבל זה כבר נושא למאבק אחר.

קראת לי צדקני? תודה.אני רואה בזה מחמאה.

רק אל תקרא לי בבקשה מחנך: איתך ועם עוד אחד כאן בדיון הזה כבר נכשלתי.אף אחד לא מושלם.

ישן 07-11-2009, 19:05
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Michael Collins שמתחילה ב "איפה כתוב על ה LCD שהוא שייך..."

מי שמתמם זה אתה. יש דבר שנקרא הגיון בריא (common sense),
יש הבדל ברור בין LCD בחדר במלון, לבין LCD שמונח לו על שפת המדרכה.

קניין וירטואלי מדבר על הקניין הרוחני כקובץ אודיו או וידאו,
קניין רוחני עוסק בזכויות היוצרים בכל מה שקשור לגניבה ספרותית או שידור ללא רשות, אבל לא משנה.

ציטוט:
אבל שוב: אתה לא מתבלבל מעובדות, לא מחוק, ולא ממוסר.אתה רק "נהנה מההפקר", כלומר זו דרך החיים שלך בעצם: אתה "משיג", לא קונה.

אני מציע לך לעשות לך מנהג לחיים, אל תסיק מסקנות לגבי אנשים שאתה לא מכיר.
אתה לא יודע מה אני עושה ולא עושה בחיי הפרטיים, וגם לא תדע. אז חסוך מאיתנו את ה"אני מאשים" הצבעוני הזה.

ציטוט:
למה להיכנס רק לאתר של הורדות? יש גם אתרים להכנת מטעני חבלה, גידול מריחואנה, פריצת מנעולים,"השאלת" מכוניות לסיבוב ( כי ה"בני זונות", לשיטתך, רוצים הרבה כסף על אוטו חדש ונוצץ ) וכדומה.

חבריקו, אתה עוד פעם מכניס לי מילים לפה. אם אתה לא יודע או מסוגל להפריד ביני
לבין אחרים שכתבו לך דברים דומים לשלי, אז אל תכתוב. אני לא דיברתי על העניין הכספי ולו פעם אחת.

ציטוט:
אני אמשיך לקנות את הדיסקים של אומנים שאותם אני אוהב לשמוע, לפי האפשרויות כלכליות שלי, מכסף שהשגתי בעמל כפיי, גם אם אני בעצמי מתקומם על חלקם הדל שנשאר להם לעומת חברות ההפצה, אבל זה כבר נושא למאבק אחר.

וגם אני אמשיך לקנות את הדיסקים של אומנים שאותם אני אוהב לשמוע,
אבלללל אההה... זה יקלקל לך את כל הפרזנטציה של אחד שמכיר אותי מהלידה, לא חארם...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=480998
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=487905
תפסיק לדחוף אנשים לשבלונות הקטנות שלך, בני האדם כאינדבידואלים קצת יותר מורכבים ממה שנדמה לך.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 07-11-2009 בשעה 19:07.
ישן 07-11-2009, 18:53

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Michael Collins שמתחילה ב "ואולי לא הבנת, ואולי גם אתה..."

אני אומר לך כיצד זה עובד באירופה למשל, כדי שתבין כמה אתה טועה.
יש הרבה חברות המספקות שרתים בתשלום כן! לשיתוף קבצים, אחד התנאים שלהן לשימוש הוא לא טראקרים ציבוריים, אלא אך ורק פרטיים. למה? ציבוריים חושפים אותם לתביעות על שיתוף קבצים מצד האולפנים וחברות המוזיקה. חלק מהן אפילו מכניסות בחוזה סעיף, שאם הכנסת טראקר ציבורי לשרת שלהן החוזה מבוטל והכסף שלך לא חוזר אליך. פרט לזה אין להן שום בעיה עם החוק, הן משלמות גם מיסים באופן מוצהר וגלוי לממשלות באירופה אותן חברות.
אם הן משלמות על העניין מיסים, זה אומר שיש על חותמת, שזה חוקי במדינות מסויימות ובתנאים מסויימים.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר