לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2009, 20:24
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
אשכול נבחר BFBC2 - בטא

בשעה טובה ומוצלחת הוחלט על גירסת בטא לקונסולות
גרסת בטא ל-PC שתצא מאוחר יותר וכן גרסת DEMO בשנה הבאה

ציטוט:
Starting 19 November 2009, PS3 gamers will be able to experience the unprecedented action, destruction, vehicular warfare, squad play and open sandbox environments that only Battlefield can deliver.

The Battlefield: Bad Company 2 multiplayer beta will feature the Arica Harbour map, where up to 24 players can compete in one of the game’s four intense multiplayer modes called Rush. This new map displays a superb balance of vehicle and infantry combat, as the American assault unit attacks the Russian army base with full force, advancing further through a beautiful desert town and towards the industrial area in a desperate attempt to overtake the Arica Harbour. Heavy vehicle warfare on the first bases gradually turns into an intense infantry fight as the level progresses, showcasing this best-in-class online war experience.

Gamers can get a taste of this incredibly intense action by a numbers of ways including reserving the game with participating retailers. While supplies last.

How do I get a Beta Key?

For North America - Beta Keys are limited in quantity and will be available through these select partners: Best Buy and Gamestop. Reserve your copy now in stores!

For Europe and Asia - Keep your eyes open for local opportunities!

More details to follow as we continue to announce additional beta key partners next week. Check back our blog for more details.

Not a PS3 Owner?

Coming December, we will invite players to participate in a PC open beta. Then, early next year, all players worldwide will get to experience this premier shooter when we releases a Battlefield: Bad Company 2 multiplayer DEMO on the Xbox 360, PS3 and PC.

Battlefield: Bad Company 2 will be available on March 2, 2010 in North America and March 5, 2010 in Europe for the Xbox 360, PS3 and the PC.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2009, 11:47
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אחח איפה מרץ 10 איפה?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "סרטון שני מאותה מפה, זו המפה..."

חח שיבואו כבר !
שמעו בתור אחד ששיחק הרבה בעבר ב BF2 אני חייב להגיד שעל פי הסרטונים מצאתי יורש ראוי למשחק הכ"כ אהוב עליי בעבר..

דרך אגב קניתי codmw2 אני בערך באמצע ואני חייב להגיד ולהזהיר את אלה הרוצים לקנות -אכזבה

על פי הסרטונים ושוב רק על פי הסרטונים של bc2 אני יכול לומר שcodmw2 לא מגיע לקרסוליים של המשחק הזה שיגיע אלינו סוף סוף במרץ .
בוא נתחיל עם העלילה של mw2 היא לא ריאלסטית , הזויה , רחוקה מהמציאות.. כל התרחישים רחוקים מלתת לשחקן להתחבר אליהם.

הגרפיקה? אכזבה. לא יודע מה איתכם אבל אני אחרי ששיחקתי בגרפיקה המדהימה של crysis וunchrted2 פשוט לא התרשמתי (בלשון המטה) מהגרפיקה של mw2 . אותו מנוע מלפני שנתיים , ששנתיים בעולם הגיימינג זה המון זמן.. דיברו על ליטושים בגרפיקה אני לא ראיתי אותם. זה מרגיש לא אמיתי .

והמשחקיות? המשחקיות לא משהו בכלל . שמתי על hard בצייפיה למשחקיות יותר מאתגרת אבל חוץ מלמות מהר יותר לא היה שום אתגר או שינוי בהתנהגות של האויב. בunchrted2 למשל שאתה משחק על רמה קשה הai של האויב נהיית מתוחכמת יותר:
הוא מאגף אותך מכיוונים שונים (למשל היה קטע שעליתי על סולם ברמה hard כדי לעלות למקום גבוה ולירות באויבים ממקום בעל יתרון ובזמן שהתרכזתי באויבים למטה לא שמתי לב שאחד החיילים יתקדם בשקט לעבר הסולם , עלה עליו , התקדם לעברי על הגג מאחורי והלם בי למוות.)
קופץ למקומות גבוהים יותר או נמוכים יותר כדי להפתיע אותך מכיוון בלתי צפוי וגם ער יותר לתזוזות חשודות. מה שלא קורה ברמות נמוכות יותר במשחק.

העיצוב של השלבים והמשחקיות לא היתה מלהיבה כל כך.. והמשימות די מאכזבות ומשעממות שמסתכמות ב "תתקדם במסלול קבוע מראש ותירה בכל מה שזז" .(למעט אולי המשימה השנייה)
אז בסך הכל? כן , אני מתחרט ששילמתי 359 ש"ח על המשחק. לצערי מסע השיווק והפרסום האדיר של "אקטיויזן" שעלה להם כ150 מיליון דולר פי 3 מעלות המשחק עצמו עשה את שלו גם עליי..

בקיצור חבר'ה אם ציפיתם לתחושת ה"וואו" שליוותה אותכם בmw4 אתם תהיו קצת מאוכזבים ממה שתגלו..

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 20-11-2009 בשעה 12:02.
ישן 24-11-2009, 19:45

מדהים כמה שיפורים הוסיפו למשחק
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "מזל"טים בשליטת השחקן? כן! כן!..."

- ה covering wall יהייה מאוד שימושי ואפקטיבי בשדה הקרב ובהחלט פיצ'ר מעניין שיוסיף לחווית המשחקיות.

- הפיצוץ של הטנק היה כל כך יפה וריאלסטי כשמשווים אותו לmw2 הפיצוצים שם פשוט ביזיוניים ורחוקים שנות אור מלתת איזשהי תחושה ולו במעט של ריאליזם.

- המצב הזה שהכל בשדה הקרב ניתן להריסה קרי:
בניין , מגדל שמירה , חומות בטון ואף מהמורות ומכתשים שנוצרו על דרך העפר כתוצאה מהלחימה.
וכן גם העצים החביבים על צדי הדרך עלולים לקרוס כתוצאה מפגיעה ישירה! (מדהים נכון?)
קצת בשורות לא טובות ל"קאמפרים" למינהם כי כל מקום שתתקאמפרו הקיר עלול לקרוס עליכם! חה חה חה

- אהבתי שהסנייפר פגע בשחקן לא היה לו מושג גם לאחר הrespawn איפה הוא התמקם .

- מישהו יכול להרחיב על סימון האויב שנעשה שם באדום? לא כל כך הבנתי איך זה עובד..

פשוט "וואו" , אני חושב שהמשחק הזה פורץ דרך בכל אספקט אפשרי וראוי לכל התשבוחות על הכך.
ריאליזם ברמה כזו , איכות כזו ודייקנות כזאת עד לירידה בפרטים הכי קטנים לא נראו על המסך עד היום.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 24-11-2009 בשעה 20:01.
ישן 26-11-2009, 15:30
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "BFBC2 - בטא"

הנה, התחלנו.
דחייה במועד הבטא ל-PC לתחילת 2010
ציטוט:
PC Enhanced Features
  • Up to 32 Players on PC (24 on consoles) - Play with up to 32 players online in the biggestmultiplayer Maps in Battlefield. Each with a different tactical and gameplay focus set across a variety of environments.
  • Full DirectX 9, 10 & 11 Support - Immerse yourself in the Battlefield world as Frostbite engine brings tanks, helicopters and explosions to vivid life on your PC. The game will fully support Windows XP, Vista, and 7 with new tech that further improves things like lighting and shadows.
  • Enhanced Gameplay - The PC version also includes wide peripheral support like Joysticks for flying, NVIDIA 3D Vision, Logitech LCD Keyboards and VoIP Support plus a variety of specific features tailored for PC play.
  • Friend Support - Find your friends online with the new buddy list to see if and who is online so you can quickly join their game.
  • Dedicated Ranked Server - Everyone gets non-stop action with no connection penalties based on some other player's internet. Ranked Server Provider program will give players opportunity to rent their own server(s) located in professional grade datacenters, ability to modify settings like map rotation, create reserved slots for friends or clan members, kick & Ban players, and custom name your ranked server.
  • Clan Support & Private Servers - Independent Clan Tag, and ability to rent servers for hosting and controlling private password protected competitive servers with expanded control over the settings from public ranked servers.
  • PC Squad Play System - Updated from previous Battlefield PC titles now gives control of your squad before heading into combat.

ישן 03-12-2009, 12:22

המלצה הסרטון המרשים ביותר שראיתי עד כה

מומלץ מומלץ מומלץ!

באתר המשחק בעמוד הראשי תראו את הסרטון באיכות גבוהה ממוקם בפינה השמאלית באמצע הדף. תראו על מסך מלא!

(השניות האחרונות שהבחור הטמין להם C4 בבניין וחיכה שהם ייכנסו ולאחר מכן כל המקום התמוטט תחתם היה פשוט epic!)

קישור:

http://badcompany2.ea.com/#/home

פחות מ90 יום ואני מצפה בכליון עיניים לגרסת הPS3 שלי!
המשחק הזה יצא סמוך לMAFIA2 שאני גם מאוד מצפה לו שאמור לצאת באותו חודש.
וביחד עם היומהולדת שיש לי במרץ זה הולך להיות חודש מצוין!
נ.ב

דרך אגב שיחקתי במולטיפלייר בדמו שנפתח לי לשעת משחק BF1943 והוא היה נחמד , אך לא יותר מכך. השליטה על המטוסים שם מסורבלת מדי וההגהים בשביל לנסוק למעלה אתה צריך ללחוץ למטה והכל הפוך :\ .
כנראה שמלחמת העולם השניה די נמאסה עליי וגם הגרפיקה שלו לא הייתה משהו בכלל.
למישהו כאן יצא לשחק בו?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 03-12-2009 בשעה 12:31.
ישן 11-01-2010, 19:16
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

לאחר הפקת לקחים מהבטא עבור PS3 בוצעו כ-130 שינויים:
זהירות - ספויילר!

ישן 12-01-2010, 23:02

אהמ , האמת שכבר לא :)
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אבל אתה בכלל שחקן קונסולה. מה..."

החלטתי למכור את הPS3.
נהנתי ממנו בעבר הלא רחוק אבל עכשיו אני בקושי משחק. אז טוב שהיה וטוב שנגמר.
מה אני יגיד , התגעגתי למחשב.. למקלדת ולעכבר , לשקט של החדר ..
אני יודע שדי כתבתי כאן בפורום להגנתה של הקונסולה . אבל האמת, שכמו שהתלהבתי ממנה כך מאסתי ממנה. היא סתם מעלה אבק כרגע כי פשוט אין לי יותר מדי חשק לשחק במכשיר..
להחזיק קונסולה בשביל 2-3 משחקים לכל היותר שחשבתי לרכוש , שיעניינו אותי בשנה הקרובה זה לא משתלם.
גם מבחינת הגרפיקה והחומרה אני הפנמתי שאתם צודקים - אין ספק שהקונסולה מתחילה לזוז אחורה והמחשב מתקדם.
כך שכדי למכור כל עוד שיש התעניינות , אני לא יודע איך יהייה השוק עוד שנה..

אז חזרתי למשפחת הPC
בכל זאת יש לי 8800GTS BFG שמחכה לי וחבל לא לנצל אותו.. הוא עדיין מריץ משחקים על הגדרות גבוהות גם כיום.

ומתן , אם אתה מעוניין לקנות אעשה לך הנחה מיוחדת בתור חבר פרש

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 12-01-2010 בשעה 23:04.
ישן 27-01-2010, 23:30
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי Echob שמתחילה ב "קח לדוגמא את באטלפילד 2 לדעתי..."

אני לא יודע.
מצד אחד, מוד ל-1942 הפך ל-BF2 אז אין ספק שיש חשיבות למודים.
מצד שני, ל-2142 כבר היו פחות מודים.
לדעתי, ככל שהמשחק מתקדם יותר ומלא אופציות יותר קשה לבנות לו מודים מהמון סיבות, אבל העיקרית היא שלמשתמש לא ממש "נמאס" מהמשחק.
כך למשל, ב-2142 האפשרות למוד משחק חדש לחלוטין, הכפילה את ההנאה מהמשחק כמו גם הממשק החדש של ה-unlocks.
לבנות מוד זו השקעה של המון זמן ויכולת וזה פשוט לא כל כך כדאי ו/או משתלם במקרה של משחקים חדשים.

אדרבא שתחרות יתר מצד מודים בהחלט יכול להיות שסללה את הדרך להחלטה לא לשחרר גירסאות unranked.

בחלק מהמובנים אני יכול להבין את DICE. השרתים הלא רשמיים ברובם הם ידועים לשמצה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר