לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2009, 22:44
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
הצעה - פורום מוזיקה קלאסית.

שם הפורום מוזיקה קלאסית.

נושא הפורום: נושא הפורום יכול לכלול הרבה דברים, יוצרים( הסטוריה על היוצרים \ יצירות שלהם \ דיונים) יצירות (לינקים להורדה חוקית \ דיונים \ נוטות זיהוי יצירות?) כלים מוזיקלים ישנים... ועוד עוד...

תיאור קצר: הפורום יכול להוות קהילה לחובבי המוזיקה הקלאסית, לאלה שלומדים בתחום(?), דיונים עם עומק רב ואיכותי, חשיפת זן של מוזיקה שלא רבים שומעים ועוד ועוד...

כישורים בתחום, אם יש: קישורים אישים משלי אין ממש, אבל אני חובב לא קל של מוזיקה קלאסית, גם כן אבא שלי עוסק בתחום ומנגן עם להקה שמנגנת מוזיקה קלאסית (יותר בכיוון של ימי הבינים)

אז יש רקע לא רע, ויש לי אהבה לדבר שנקרא : מוזיקה קלאסית.

כישורים בניהול פורום, אם יש : לא ניהלתי אף פורום בחיי, אבל אם אפשר להחשיב את זה (קיבלתי לא מזמן) מומחה בפורום כתיבה וספרות בפרש .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2011, 09:51
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "נראה לי שאני אהיה פעיל בפורום..."

רעיון הפורם מוזיקה קלאסית הוא רעיון יפה במיוחד ובאמת שהוא תחום רחב ומעניין. אני גם מבין את זה שקשה למצות אותו בפורום מוזיקה.
בתור מנהל פורים לשעבר אני יכול להגיד לך איך הנושא הזה עובד.
פותחים פורום חדש כשיש אוכלוסיית אנשים גדולה שיתענינו בנושא. ניתן לראות אותם לפי סוגי התגובות בפורומים אחרים. למשל: אם אתה פותח אשכולות בפורום מוזיקה שמתייחסים למוזיקה קלאסית ויש לך הרבה תגובות. ואז גם אנשים נוספים פותחים אשכולות על נושאים כאילו.
כך ניתן לראות את כמות האנשים שיש להם סיכוי לכתוב בפורום.
מהניסיון שלי כנגן מקצועי ומורה למוזיקה: האוכלוסיה הזאת לצערי די מצומצמת. מכול 30 תלמידים אולי אולי יש אחד שמתעניין במוזיקה כזאת. ולכן צריך להצדיק את הפורום אם הוכחה שבאמת יש אוכלוסיה מתאימה.
כי אם אתה פותח אשכולות ובנוסף אילך 3 אולי 5 אנשים מצתרפים הפורום יהיה פורום רפאים. וזה ממש מתסכל לאנשים וגם למנהל.
כמו ש Lance אמר בצדק. צריך שיהיו לפחות 30 40 אנשים שרוצים את הפורום הזה ויהיו פעילים בו אחרת זה סתם מיותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר