לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2009, 23:29
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
השתחררתי השבוע מצה"ל בגלל בעיה רפואית - כמה שאלות

אז ככה, השבוע השתחררתי (פרופיל 24 חצי שנה) בבקו"ם אחרי שנה ושמונה על מדים..בכל מקרה כשהגעתי לבקו"ם החייל ששיחרר אותי ניגש לאיזו קצינה ושאל אותה אם להוציא לי את כל המסמכים..והקצינה שאלה אותי כמה זמן אני משרת כבר, אחרי שעניתי לה היא הסבירה שיותר אני לא התחייל ולא יעלה על מדים בגל הפז"ם, אז היא בקשה מהחייל שעמד לצידי להוציא לי את כל מה שאני צריך..אחרי שסיימנו הכל קיבלתי:
1.פטור ממילואים
2.את הכרטיס של חייל משוחרר
3.תעודת שיחרור
4.תעודת הערכה
5.ועודטופס שיחרור קטן

השאלה שלי היא כזו, אם אני לא התחייל יותר אז עם מי אני מדבר כדי לקבל את המענק שיחרור או את שאר הזכויות שלי, ממש יעזור לי לשמוע את דעתכם ואת התגובות שלכם.

המון תודה!

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2009, 18:20
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Neon17 שמתחילה ב "21 קבוע .. אבל גם 24 זה לחצי..."

זה שחרור מהשארית עקב צרכי המערכת, חיסכון באי-החזרתו לחודשים שלא יפיקו תועלת גדולה לאחר שיהיה כבר בפז"מ של שנתיים וארבע. אם ירצה לגשת לוועדה בתום הפרופיל הזמני ולהתעקש על השלמת השארית הוא יכול להשלים את השירות.

כנראה שמדובר בשני מקרים שונים מאד, וככל הנראה בעיקר גישות שונות שבין השאר באו להילחם במספר תופעות - אחת מהם דומה לסיבת השחרור שלך (לכאורה ובעיני המערכת).
לאחר הכנסת השינוי בתעודות נשמרה הזכות לועדות באכ"א להורות על מעמד "שחרור בכבוד" גם למי ששירתו פחות מהנדרש אם נסיבות השחרור ראויות.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר