לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2009, 14:52
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.09
פרצת? נחסמת. כמיליון משתמשי Xbox שפרצו את הקונסולה, הוחרמו מ- Xbox Live ע"י מיקרוסופט

מיקרוסופט, יצרנית הקונסולה הפופולארית Xbox החלה לבצע אתמול (ד') חרם (Ban) נרחב על בעלי הקונסולות שפרצו את ה-Xbox ושיחקו בעותקים פיראטיים, כפי שהתפרסמו הערכות בעבר.

החרם מונע מבעל הקונסולה להשתמש בשירותי ה-Xbox Live הכוללים בין היתר אפשרות לשחק משחקים מרובי שחקנים דרך האינטרנט וקניית תוכן מקוון.

קונסולות מוחרמות יוכלו עדיין להריץ משחקים, אך בגרסתם הלא-מקוונת בלבד ללא חיבור לרשת ה-Live. החרם המתבצע הוא לצמיתות, מה שיאלץ משתמשים פיראטיים לרכוש קונסולה חדשה אם ירצו להשתמש בשירותים שמציעה רשת ה-Xbox Live.

היקף המהלך לא פורסם על-ידי מיקרוסופט למרות שזו אישרה שהחלה במבצע החרמות, אך על פי דיווחים מדובר בכמיליון משתמשים מוחרמים, שהם כחמישה אחוזים מסך המשתמשים בשירותי ה-Xbox Live בעולם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3804293,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2009, 19:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אילו מערכות הגנה? מילא אם..."

מישהו טען שאתה עבריין? אם הבנתי נכון, הם לא נותנים לך לגלוש להם ברשת, לא מביאים את המשטרה. זהו הליך אזרחי, לא פלילי.

ומי שמבצע אובר-קלוקינג, שלא יתפלא אם תפוג לו האחריות, נכון?

אני סתם מתברבר, תראה מה כתוב בכתבה
"יש לציין שבמסמך תנאי השירות המסופק עם הקונסולה, מצויין שחרם זה גורם גם להפסקת האחריות על הקונסולה ורכיביה.

"על כל הצרכנים לדעת שפיראטיות היא מעשה לא חוקי ושינוי קונסולה כזה או אחר, שיאפשר שימוש בעותקים פיראטיים, הוא מעשה שמנוגד לתנאי השימוש. המעשה יגרום לביטול האחריות וכן חרם מרשת ה-Xbox Live", מסרה מיקרוסופט בהודעה לעיתונות."

ישן 12-11-2009, 19:36

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "יפה, אם זה נמצא בתוך הקופסא,..."

ההשוואה שלך לאובר-קלוקינג לא הכי מתאימה, ואסביר: להבנתי המוגבלת, התהליך נועד לשפר את ביצועי המחשב, אתה לא דוחף רכיבים של חברות מתחרות, ולא פוגע ביצרן. אם טעיתי- אנא תקן אותי.

במקרה דנן- אתה מבצע אקט שלאחריו תוכל להריץ משחק פיראטי. גם אם לא באמת שיחקת בו, התקנת תוכנה מתחרה למיקרוסופט, אתה בטח יודע את "אהבתה" של מיקרוסופט ללינוקס. וגם אם לא היית מתקין לינוקס אלא רק פורץ לשם האגו, עדיין ביצעת מעשה בניגוד לתנאי השימוש, ולכן תופעלנה נגדך סנקציות- במקרה זה אלו חסימה מהרשת ואיבוד האחריות, במקרה של האובר קלוקינג זה איבוד האחריות (אתפלא לשמוע שעוד תקבל אחריות אם התעסקת במעבד...). האם לאינטל ול-AMD יש אפשרות חוקית לגרום למעבד לעשות לך בעיות בעבודה על מחשב במקרה והתעסקת במחשב? אולי, אני לא יודע. אבל אם הן היו מתריעות מראש, אני לא רואה סיבה שלא יותר להן להתקין במעבד איזה רכיב שישתק לך אותו במקרה של עיסוקים מהצד. שוב- במקרה ואתה מיודע מראש!

ישן 12-11-2009, 21:49
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מאוד פשוט
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בשביל זה יש בית משפט. למה אתה..."

כשהאדם הסביר הולך לקנות קונסולה הוא לא חותם על שום חוזה והוא לא מודע לתנאי השימוש. במקרה של עסקה כזו חשוב עוד יותר שתנאי השימוש יהיו הגיוניים. תנאי שימוש שלא מאפשרים לך להוסיף דברים לקונסולה אלא רק אם יוצרו במיקרוסופט - הם לא הגיוניים. מה גם שלעניין חיבור מוצרים לאקס בוקס , מיקרוסופט מנסה להיות מונופול, הסיבה היחידה שהיא עדיין לא כזו , היא שעד היום כל אחד היה יכול לחבר לקונסולה שלו מה שחפץ ללא השלכות. מרגע שמיקרוסופט מונעת גישה לחנות מקוונת או מנתקת מהאינטרנט - זה ניצול לרעה של מעמדה ותנאי לא הוגן בתנאי השימוש. זו דעתי ובוודאי שיותר מכך יבוא לידי ביטוי בבית משפט.

אגב, חברה שנלחמת עם הלקוחות שלה בבית משפט זו החלטה עסקית שגויה ממדרגה ראשונה. למי שכבר קנה אקס בוקס אין אלטרנטיבה, אבל לחברים שלו שעדיין לא קנו - יש גם יש. שתי הקבוצות האלה, לא יקנו ממיקרוסופט את הקונסולה הבאה שלהם. ככה זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-11-2009, 22:58
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה טוען שבשוק האקס בוקס..."

אני טוען שמיקרוסופט לא יכולה למכור לצרכנים את מוצריה ואחר כך לכבול אותם אליהם כך שתוספות לקונסולה הם חייבים לקנות ממנה. הם מונופול בתחום התוספות לקונסולה. בדיוק כפי שהם היו מונופול בתחום התוכנות ל - windows ברגע שהתקינו עליו את הדפדפן internet explorer. למעשה, זה יותר גרוע משום שאת ה internet explorer היה ניתן להסיר ולהתקין דפדפן אחר וכאן הם חוסמים את האופציה הזאת.

אם אני מפתח משחק ומוכר אותו באינטרנט ב - 5$ או אפילו מפיץ אותו בחינם - מדוע שהמשתמש הפרטי לא יוכל להוריד אותו, לצרוב אותו ולהתקין על הקונסולה שלו?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-11-2009, 23:39

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא כי הנושא הוא מעמדם בשוק התוספות לקונסולות"

רק שבשוק הקונסולות אותו מוצר עיקרי אינו מונופול, ובשוק המחשבים הם כן מונופול.

"שוק" התוספות לקונסולות ספציפיות של אותה חברה, כאשר אותה קונסולה לא מזכה את מיקרוסופט בתואר מונופול לפי החוק, יכול בהחלט להישלט על ידה. ושוב- זה קורה מכיוון שהקונסולה עצמה אינה מובילת שוק! מכאן שהטענה על ניצול כוח לא מתאימה.

אני רוצה להסביר נקודה ספציפית טוב יותר- יש גבול משותף בין התנהגות עסקית למיקסום רווחים לבין הפגיעה בשוק תחרותי. מיקרוסופט עברו גבול זה בנושא המחשבים האישיים, אבל הם לא עברו גבול זה בנושא הקונסולות, והכל נגזר מכך שאותה קונסולה אינה מובילת שוק... אין איסור על מיקסום רווחים, בכל זאת- הקומוניזם מת זה מכבר. האיסור הוא על מספר דרכים להגיע למטרה זו.

ישן 15-11-2009, 10:07
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מוןסכים מורשים - מוסך שקיבל הכשרה ופיקוח לגבי איכות התיקון.
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי קוני שמתחילה ב "בענין הרכב ענין הדלק לא..."

היה נסיון ע"י מספר יצרניות רכב להכריח אותך לבצע את הטיפולים השוטפים במוסכים הראשיים של היבואנית, וזאת ע"י חוסר יכולת ביטול נורית האזהרה לביצוע טיפול (לפי קילומטרז') אם לא חיברת את מחשב הרכב לציוד שהיה קיים אך ורק במוסכים הראשיים.

הדבר לא עמד במחבן בית משפט, ככל שזכור לי.

ישנם חוקים מאוד קפדניים בנוגע להתליית שירות בשירות, בחלק מהמקרים הדבר מאושר (לדוגמא, אחריות ושימוש בחלפים מקוריים) ובמקרים אחרים נאסר (לדוגמא, כל נושא המדפסות ומחסניות הדיו. היה נסיון של יצרניות המדפסות להגן בפטנט על מחסניות הדיו שלהם על מנת למנוע מחברות אחרות לייצר מחסניות חלופיות שיתאימו לאותה מדפסת, דבר שנכשל במבחן בית המשפט).

ישן 13-11-2009, 09:31
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא ברור מה שכתבת"

כשאתה גונב משהו, אתה גוזל ממישהו משהו ששייך לו, כלומר הוא מפסיד את זה - ואתה מרוויח, win / lose

במקרה של פיראטיות, יש פה מצב של win win, היצרנים מרוויחים כסף כי קנית את הקונסולה, כי אתה נהנה ממנה מאוד ומספר את זה לכולם, כי אתה אולי משלם גם על שירותים שונים שהיא מציעה ואולי היא תגרום לך לקנות מוצרים נוספים מהחברה, וגם אתה מרוויח, מן הסתם.
ברור שזה לא המצב האידיאלי בשביל החברות, הרי הן היו מעדיפות שאתה תקנה גם את המשחקים. אבל אם אתה יודע שתשלם 400 שקל על כל משחק, סביר להניח שלא תקנה את הקונסולה בכלל, ואז שניכם מפסידים.

בגלל זה לחברות המצב טוב כמו שהוא עכשיו, אחרת הן היו עושות הגנה כל כך חזקה שאין שום סיכוי בעולם שנצליח לפרוץ אותה. או שישתמשו בפורמט שונה מדיסק וכרטיס זיכרון. אני בטוח שזה לא מעבר לכוחותיהן.

ישן 13-11-2009, 10:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "כשאתה גונב משהו, אתה גוזל..."

זכותה המלאה של היצרנית לגבות כל סכום שעולה על דעתה על קונסולה ועל משחקים.
המחיר יקר ? אל תקנה.
אבל בשום פנים ואופן אל תגנוב.
אפשר לכבס את המילים כמה שרוצים, אבל גם אחרי 100 כביסות המילה גנב נשארת וברורה ביותר.

אותו כנ"ל במוסיקה
בעולם יש זמרים שהופכים למיליונרים בין לילה בעזרת מכירת דיסקים.
בישראל רק מעט מאד אומנים עשו כסף מדיסקים מאחר ויש כאלה שחושבים שלהוריד בהורדות.נט זה לא רק בסדר, אלא אפילו מומלץ בגלל המחיר הגבוה של הדיסקים.

נחזור למשחקים, מיקרוסופט רוצה להיות החברה הגדולה ביותר בעולם.
היא מוכרת משחקים ביוקר.
יש לך בעיה עם הקפיטליזם ? אל תשתתף במשחק.
אבל לנצח את הקפיטליזם בעזרת גניבה זה ממש לא הפתרון.
מחר אתה תמציא פטנט כלשהו, פתרון חומרה/תוכנה שמשנה את העולם.
יתעורר לו סיני זריז ויעתיק אותך וישים פס על זכויות היוצרים, הפטנטים, הקנינים וכו'.
אתה תשאר עם תעודת הפטנט ותקבץ נדבות וכל העולם יהנה מההמצאה שלך.
מקובלת עליך הדוגמה הזו ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 13-11-2009, 11:14

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "אבל אז אתה פוגע בשכן. אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
אבל אז אתה פוגע בשכן. אתה מרוויח ג'ינס בשווי 900 שקל והשכן מפסיד ג'ינס בשווי 900 שקל.
מדיה דיגיטלית ניתנת להפצה אינסופית.

הפגיעה היא בזה שאתה לא תרכוש את הדיסק מהאומן

איזה אמן מעודד הורדה של המוזיקה שלו? בערך כל אמן שהמטרה שלו היא ליצור ולא למכור.

אז אתה תכריח את כולם לנהוג ככה, גם אומנים שרוצים כסף ולא הכרה?

בין היתר Radiohead ו- Nine Inch Nails, שהבינו שככה עובדת המדיה היום ופשוט נתנו הורדה ישירה בחינם (מי שרצה יכל לשלם עבור האלבום, או לקנות קופסא עם האלבום והרבה מאוד צ'ופרים בהרבה מאוד כסף). מיותר לציין שהם עדיין עשו מליונים על גבי מליונים.

לא מדויק, נכון שהם עדיין הצליחו למכור, אבל הכסף הגדול מגיע, או יתחיל להגיע, מהופעות ומרצ'נדייזינג

ישן 13-11-2009, 16:25
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "בוא תראה איך גם אתה גנב"

מתפרץ לדלתות פתוחות ?

אז שקרן אני לא, וגנב אני כבר לא.

אגיד לך יותר מזה, אני הייתי חבר באחת הכנופיות המזרח אירופאיות שהייתה אחראית לריליסים איכותיים ביותר של מוסיקה. אני בעצמי יצרתי כמה ריליסים חזקים בזמנו. הייתי מקושר לאמנים ולהוצאות דיסקים וקיבלתי לא מעט פרומואים שמצאו דרכם לרשת.
שרת ה FTP שלי היה מפורסם בכל העולם, היה לי אינטרנט מהיר מאד (עבדתי אז באוניברסיטת תל אביב) ובזכות זה כולם רצו להעלות אלי מוסיקה בשביל לקבל קרדיט להורדות שלהם.
זה עוד לפני שהנפסטרים ואחרי זה האימיולים כבשו את השוק.
אגיד לך יותר מזה, התעסקתי בחומרה אז והיה לי מחשב בבית עם טרה וחצי של אחסון כאשר דיסק של 20 ג'יגה עוד עלה 80 דולר.
הכרתי בזמנו את הנפשות הפועלות מאחורי הכנופיות הגדולות ביותר שהיום השמות שלהם נמצאים בכל מחשב בעולם שמוריד מוסיקה מאתרי שיתוף.
אחרי שגמרתי להשוויץ כמה גנב גדול הייתי פעם, היום סיימתי עם זה.
לא היום, לפני מספר שנים.
אני כבר לא מוריד מוסיקה או סרטים, אלא קונה.
אם תמצא ביקורות שלי על סרטים בפורום קו"ט תוכל לשים לב שאת כל הסרטים כמעט השאלתי בספרית וידאו. חפש המלצות שלי לסרטים ותוכל למצוא את כולם בכרטיס שלי באוזן השלישית.

אז אולי פעם לא הייתי צדיק תמים, היום אני כן.
והיום אני מרשה לעצמי לקרוא למי שכן מוריד בלי לראות בעיניים, גנב.
אני מחפש דיסקים באיביי, קונה אפילו דיסקים משומשים שקשה להשיג בארץ, אבל כבר לא גונב.
אם תרצה אוכל להמציא לך רשימה של מכרים, את חלקם אתה מכיר אם אתה מסתובב בבארים בתל אביב, מנגנים מוסיקה או מופיעים. תכנס לבית שלהם ותקבל חום מכמות הדיסקים המקוריים שמעטרת את הקירות. אם תמצא דיסק צרוב, תמיד תמצא את המקור בספריה.
לא כולם גנבים. אמר פה מישהו 80-90 אחוז מהאנשים מורידים מוסיקה.
זה נכון.
אבל אני אוהב להיות בעשירון יוצא הדופן.
בעשירון שכן קונה ולא צורב ומוריד ומעתיק.
אז בעבר גנבתי, אבל מותר להפסיק עם זה בלי להחשב גנב עד היום. וזה מה שעשיתי.
הפסקתי להוריד מאתרי שיתוף והתחלתי לקנות.

john reese

ישן 13-11-2009, 16:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שינית את דעתך כשהתחלת לעשות עסקים?"

עסקים עשיתי תמיד
אבל זו ההתבגרות ואולי כן הבנה שמה שאני עושה פוגע עסקית במישהו אחר
מכיוון שהעולם הוא עגול, מצאתי את עצמי בתביעות על הפרות זכויות יוצרים
תבעו אותי ותבעתי אני על העתקות ממני
כשעולה דיון על העתקות וגניבת זכויות יוצרים, במקרה שלי לא סרטים או מוסיקה,
אני מדבר מהלב ומהכיס.
אני יודע מה זה לייצר משהו, לראות שהוא להיט, להתחיל לייצר ולמכור, ופתאום לראות ברחוב חיקוי ולדעת שהדבר האיכותי שעשית מתקיים בשוק שבו אין לך חלק.
אין דרך אחרת מלבד להאשים את הישראלות החפיפניקית והדורסת. לא סתם ישראל מככבת בראש רשימות ההעתקות. בלא מעט תחומים. זה כל כך מושרש בטבע הישראלי שלא להעתיק משהו או לא לקנות זיוף/חיקוי זה פשוט להיות פרייאר.
ישראלי ! לא פרייאר, גנב.
וזה לא שאני טהור ב 100%. יש לי עבר לא נקי ואפילו עשיתי מזה כסף פעם. לשמחתי הרווחתי יותר טוב מדברים חוקיים ולמדתי שקארמה זאת לא סתם מילה. כשאני קונה דיסק אני יודע שמישהו יקנה ממני. לפחות ככה אני מקווה.....

john reese

ישן 13-11-2009, 20:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נראה שהמוסר שלך מתאים לאינטרס שלך. די נוח"

ואם בזכות האינטרס המוסר שלי השתפר ? מה רע בזה ?
אולי כאשר עברתי שלב, כלומר התבגרתי ולא רק בגיל, אלא גם בניתוח האינטרסים של האנושות לפי אינטרס כספי, אידיאולוגי וכו' הפכתי לאדם טוב יותר ?
אם בנדיט כמוני, שפעם היה שודד ים פרוע ושדד מכל הבא ליד, נכנס לתחום שבו הוא מגלה שמה ששנוא עליך אתה עושה לחבריך ואז משנה את דרכיו, הרווח שלי ושל החברה הוא ברור.
להגיד לך שהייתי מפסיק להוריד אם הייתי נשאר שכיר מקופח שיש בו צורך להראות לכולם ? לא יודע
מה שאני יודע זה מה שקרה ואני מרוצה מזה. המוסר לידי והמצפון נקי.
לא נרא לי שאפשר לקרוא לזה צביעות. לא במקרה הזה.

john reese

ישן 13-11-2009, 21:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הבעייה היא שאתה מרשה לעצמך להטיף לכל אלה שעדיין לא מרוויחים ברמה שלך.."

חשבתי על תגובה כזו שתגיע, אחרי ששאלת את שאלת העסקים הראשונה.
מי אמר שאני מצליח ?
מי אמר שאני לא מצליח ?
לצורך העניין זה לא משנה.
אני לא קונה דיסקים כי אני יכול להרשות לעצמי.
גם בתור שכיר יכולתי להרשות לעצמי, ואולי בתור עצמאי אני לא יכול להרשות לעצמי ?
מה שחשוב מבחינתי זה המוסר שהשתנה.
אני מטיף מוסר כי גם אם אחזור עכשיו להיות שכיר, או אפסיק לעבוד מאלף סיבות עד סוף ימי, אני כבר נמצא בצד הנכון מבחינתי של התובנה שלקחת בלי לשלם זה לא טוב.
אם אפשר הייתי מושך בחזרה את הצרוף שכיר מקופח. לא לזה התכוונתי.
יש שכירים שמשתכרים המון ועדיין מרגישים מקופחים, זה לא הגיע מצד הכמות של הכסף, לכן מצטער על הביטוי.
בכל מקרה, כאשר יהיה לך חבר שיוציא דיסק, שיספור את העותקים שהוא מוכר, תרגיש ממש לא נעים להוריד מוסיקה ככה חופשי, לא שלו ולא של אחרים. אין מה לעשות, אנחנו הישראלים הקוצנים לעתים לא מבינים דברים עד שהם לא דוקרים לנו בלב.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 13-11-2009 בשעה 21:37.
ישן 15-11-2009, 06:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "אני לא בא לתקוף, פשוט מעצבן..."

אני מבין שאם לא הייתי מפסיק היית מעריץ אותי.
לך תדע כמה ריליסים שאני חתום עליהם אתה מחזיק על המחשב שלך.
אף אחד לא חייב לקנות קונסולה. לא PS2 לא XBOX לא נינטנדו ולא סגה.
אף אחד גם לא חייב לקנות דיסקים של מוסיקה או סרטים.
מי שרוצה צריך להבין שזה עולה.
תעשה הפגנה נגד המחירים וחרם צרכנים, אבל לגנוב זאת לא הדרך.
ציינתי כבר, כשיהיה לך חבר שעושה מוסיקה ומחכה שתקנה את הדיסק שלו, האם אתה תצרוב לו מול הפנים את הפרנסה ?
אף פעם לא הרגשתי כמו רובין הוד, ידעתי שאני עושה משהו לא טוב, ואני שמח להגיד שהתפכחתי והיום אני מטיף. ההטפה שלי באה מתוך הכאה על חטא. החברים שלי הפסיקו לקנות מוסיקה וצרבו אצלי. זה הוספת חטא על פשע.
אותו כנ"ל במשחקים, אני יכול לשלוח אותך לחוגים ולקרוא ספרים במקום. זה לא אוויר לנשימה, אלו מותרות. ומותרות מעצם ההגדרה עולות כסף שצריך שיהיה לך ואם אין לך אותו אז לא מותר. אסור

john reese

ישן 13-11-2009, 09:37
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
טוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "פרצת? נחסמת. כמיליון משתמשי Xbox שפרצו את הקונסולה, הוחרמו מ- Xbox Live ע"י מיקרוסופט"

דינו של כל אחד שפורץ\מוריד\קונה צרובים מהשוק כדין גנב.

תירוצים על מחירים גבוהים בארץ לא תירוץ. יקר לכם? תזמינו מחו"ל מהאינטרנט בזול, למשל יש אתר שמוכר
ב250 ש"ח ואף פחות מכך משחקים מקוריים לxbox ול PS3 ואם אין כסף פשוט נאזרים בסבלנות ,
לא משחקים וחוסכים למשחק.
למנוע מיוצרי חברות משחקים שמשקיעים מכל עמלם וכספם ונאלצים להקדיש פרק נכבד של
ממוצע של שנתיים-שלוש על פיתוח של משחק טוב ואנשים מסוימים בחוצפתם הרבה מעיזים לא לשלם על המשחק ולגנוב אותו
ובכך למנוע מאנשים אלה להביא לחם הביתה לילדים שלהם אין דבר נבזי מזה.

ובלי קשר להפסד הכספי איך הייתם מרגישים אם הייתם עומלים על פיתוח של משחק כל כך הרבה
מאמץ , כסף וזמן ואיזה גנב נאלח היה מוריד אותו מבלי לשלם תוך ליגלוג וגאווה ישראלית מטומטמת על שהצליח לא לשלם?
טוב מאוד שמייקרוסופט נוקטת בענישה קשה. מי ייתן וגם מערכת המשפט
בישראל תתחיל לתת עבודות שירות וקנסות גבוהים לכל ישראלי במדינה באשר הוא שמוריד באופן לא חוקי.
אני כבר כמה חודשים במינוסים קלים, אבל זה בטח לא תירוץ בשבילי להוריד .
אני פשוט נאזר בסבלנות עד שיהייה לי מספיק כסף לקנות משחק לסוני או דיסק מוזיקלי .

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 13-11-2009 בשעה 10:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר