לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2009, 13:50
  משתמש זכר itzikg83 itzikg83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לכל החרדים מיום הדין: 2012 - כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם"

יפה.

אני כתבתי על זה הפרכה לפני הרבה מאוד זמן, עוד לפני שחשבו להפיק את הסרט.
אז זה נכנס לתודעה בעקבות אתר למטרות רווח מכר סחורה שקשורה לנבואה המומצאת (כי הם מעולם לא ניבאו דבר כזה, זו פרשנות מערבית של לוח השנה שלהם) והפיץ דואר זבל בעניין.

בנינו, אם אנשים מטומטמים מספיק כדי להאמין שסוף העולם מגיע ב 2012 ובמקום לעבור דירה למאדים אנחנו עושים על זה סרט, הם מטומטמים מספיק כדי לא לקבל את הטיעונים שהעלו במקור אליו קישרת (למרות שאין לי ספק בנכונותם). אלו מטומטמים שעברו למקלט ערב שנת 2000 ומאמינים לאורן זריף וחבריו.

ומצד שני, בעולם בו רוב האנשים מאמינים בכוחות על טבעיים, רוחות רפאים, נשמות משוטטות, גלגול נשמות, נבואות לעתיד וישויות אומניפוטנטיות- וואלה הקטע הזה של 2012 לא כזה מופרך או מפתיע אתם לא מסכימים?

זה פשוט גימיק כיום, אז מדברים על זה.
ושלא תחשבו שאולפני הוליווד לא תכננו על כך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר