לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2009, 01:43
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אני אוהב מאוד את דני מרגלית, אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוס ווטש שמתחילה ב "יפעת ארליך: התוכנית 'מועצת החכמים' מדירה מזרחים, נשים, דתיים וימניים"

הוא מתפאר במוסר העיתונאי שלו ובהליכה אחרי הצדק, ודווקא בתוכנית שהוא מנחה - יש חוסר צדק לציבוריות הישראלית.
מדובר ללא כחל וסרק, בתוכנית מוטה מאוד. יש שם כפי שצויין - שלושה גברברים, אשכנזים, ובעלי דעות הנעות מהמרכז
לשמאל הקיצוני. יפעת ארליך, וקודמתה, חברת הכנסת מהליכוד, ציפי חוטובלי, היו מיעוט לא קטן, אלא פצפון. הן, הנשים,
ייצגו את הימין (היותר קיצוני) ולא היה מי שימלא את המקום של הימין השפוי או אם תרצו, המרכזי יותר.

אין שום היגיון בפאנל הזה, בייחוד שדווקא הדעות של שאר העמיתים קרובות יותר לדעותיו הערביות של גדעון לוי מאשר
לאלה של יפעת. ועוד משהו, ארליך איננה חזקה כמו שאר סובבי הפאנל. היא לא מנוסה כמותם. הם חריפים, חדים,
יודעים את החומר. הרבה פעמים הייתי עד למצב שהיא נאלמת לאור צעקותיו המטיחות של לוי. הרגשתי לא
בנוח שהיא התנוענעה במושבה בחוסר נינוחות כשהגה לא יוצא מפיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2009, 03:33
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
התוכנית 'מועצת החכמים' מדירה מזרחים, נשים, דתיים וימניים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוס ווטש שמתחילה ב "יפעת ארליך: התוכנית 'מועצת החכמים' מדירה מזרחים, נשים, דתיים וימניים"

דברי יפעת ארליך ה"שמאלנית הדגולה"

באשר לתוכנית עצמה - "תרבות" הדיון בה, אם בכלל ניתן לכנותה תרבות היא מתחת לכל ביקורת.
הצעקות מרקיעות עד השמים והאחד נכנס לדבריו של השני. גם קולה של הגב' ארליך נשמע בתוך "קקפונית" הקולות.
אינני מבין למה היא מתכוונת בהגדרתה ימין ושמאל. אני מניח שכוונתה בעיקר בנושאי יחסינו עם הסובבים אותנו ועם הדרכים בהם ניתן להגיע להסדר. מבחינה זו למעט גדעון לוי עם דעה מוצקת כל השאר, נעים על סקלה רחבה. דב וויסגלאס, שאכן הוא ימני שורשי, שהתפתח יחד עם שרון והידע הרב, שצבר במשאיו ומתניו - מבין שהכיבוש הוא אב כל רע והדרך לרגיעה עוברת דרך יציאה משטחים שנכבשו ב- 1967.
הגב' ארליך וימנים "מזדמנים" מתעקשים על המשך קיומן ובניתן של התנחלויות ואל אי נסיגה מאף שעל. לזכותה של הגב' ארליך, ניתן לאמר, שהיא מוכנה להשאר בתחמי הגדה, גם תחת שלטון אחר - לא ישראלי.
ארי שביט נע על סקלה רחבה- כאשר מטרתו הראשית היא להתעמת עם עמיתו לעיתון גדעון לוי. דעותיו בעד או נגד נובעות מהסימפטיה שלו למנהיג ברגע נתון והוא מחליף "מנהיגים" כפי שמחליפים תחונים. לעיתים הוא ממתין עד שבאמת יהיו מסריחים.

דן מרגלית עם דעותיו הימניות, המוסוות כליברליות, אינו מצליח להשתלט על החבורה. אם איננו מסוגל לנהל דיון תרבותי, בלתי אלים, שיפנה את הזירה למי שמסוגל לעשות זאת.

אני, שדעתי, שדיון במסגרת פומבית, בהשתתפות מגוון בעלי דעות וממגזרים שונים ובזאת אני מסכים עם הגב' ארליך, מחוייב המציאות, פורש מהצפיה עם תחילטה של ההתכתשות הצעקנית הראשונה.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 15-11-2009 בשעה 03:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:12

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר