לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 13:28
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
יש מניע נוסף
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הגיוני, אם על פי חוק ישנם מיסים על אלכוהול ומוצרי טבק ממניעים "בריאותיים""

כלכלי

השמנת יתר גוררת בעיות בריאות שעולות כסף למערכת הציבורית
לכן יש מוטיבציה כלכלית לצמצם את כמות האנשים בעלי המשקל העודף
(כמובן שצריכת היתר של אנשים שמנים טובה לכלכלה, אבל רק עד גבול מסויים)

זה נכון גם לעישון, לרכיבה על אופנועים ולצריכת בשר אדום.
כשעלות הטיפול בבעיות גבוהה מההכנסה מהמיסים - הממשלות מתחילות לנסות לתקן את הציבור.
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2009, 18:34
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
לא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "רק שאני אבין.. אתה בעד חוק..."

אני מנסה להסביר את האינטרס הכלכלי שעומד מאחורי החלטות מסוג זה
לפעמים נוטים לייחס דברים כאלה לרצון של ממשלות לשלוט על גופם של התושבים
אבל לעניות דעתי ההסבר הכלכלי מאפשר להמשיך להתייחס גם לאנשי השלטון כאל בני אדם
שמושפעים מכוחות שוק ואינטרסים של רווח והפסד ("היד הנעלמה" של אדם סמית').

אם אתה רוצה להתייחס לבעיה המוסרית שבניהול מדיניות ציני כל-כך
אז ניתן לפתוח דיון בנושא פוליטיקה ושיטות ממשל מסוקרטס ועד מארקס
אבל אני אוהב לחתוך דברים בעזרת התער של אוקאם

אם לא צריך לקיים ממשלת צללים מושחתת כדי שהחלטות כאלה יתקבלו
אני אמשיך להניח שהן נובעות מהעובדה שבשלטון יושבים בני אדם כמוני וכמוך
והם פועלים על פי עקרונות תורת המשחקים (גם אם הם לא מכירים אותה כלל)
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 19-11-2009 בשעה 18:40.
ישן 19-11-2009, 20:09
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "לא"

זה לא עניין של ממשלת צללים, זה עניין של מכלול מאוד גדול שנקרא הסדר העולמי החדש,
בתוכו יש הרבה חלקים זזים, הרבה מרכיבים, שאחד מהבולטים בהם הוא ניהול חיי אזרחים ברמה הפרטנית ביותר שיש,
החל מחוקים שנועדים להטיל מס על ניידות וכלה ב"חשמל חכם", בעלות ביומטרית על הגוף שלנו וכן, גם מה נאכל וכמה.

ישנה תוכנית מאוד מפורטת לגבי מה יהיה מותר לאכול ומה אסור וכמה,
לתוכנית הזו קוראים קודקס אלמנטריוס, והיא חלק אינטגרלי מאג'נדה 21,
שגם היא, חלק ממכלול שכמו שאמרתי, נקרא "הסדר העולמי החדש",
דהיינו גלובליזציה הומוגנית וקונפורמיסטית של כל אוכלוסיית המערב,
תחת מערכת שלטונית אחת דורסנית (שזה בעקרון סוג של פאשיזם אימפריאלי בעטיפת צלופן יפה).
ישן 20-11-2009, 22:57
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
לא רק ביפן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חוק חדש ביפן: אתם שמנים? תחויבו לרזות"

(בריטניה)
משפחה שמנה: כל שבעת הילדים נלקחו לטיפול

לזוג שמנים מדנדי נלקחו כל שבעת הילדים, כולל תינוקת שאך נולדה, לטיפול על ידי עובדים סוציאליים בשל גודלם, על פי דו"ח.

מקור:
22.10.2009
Fat family: all seven children taken into care
http://www.telegraph.co.uk/health/h...-into-care.html

'Fat Family' Children Taken From Parents
http://news.sky.com/skynews/Home/UK...200910415411313

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://news.sky.com/sky-news/content/StaticFile/jpg/2009/Oct/Week4/15411450.jpg]

מנשים הרות נמנעת לידה בבית החולים המקומי שלהם אם המיילדות מחליטות כי הן שמנות מדי, מחשש לסיבוכים במהלך הלידה.

מקור:
12.11.2009
Fat mothers-to-be banned from giving birth at their local hospital
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1227175/Fat-mothers-banned-giving-birth-hospital.html

Big girth? Then you can’t give birth
http://www.thesun.co.uk/sol/homepag...n-Somerset.html

ובישראל:

הצעת חוק: המדינה תפקח על האוכל המוגש לתלמידים בבתי הספר
3.11.2009
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1125570.html

הצעת חוק למאבק בהשמנת ילדים

הצעת חוק: לאסור מכירת מזון משמין ומזיק במיוחד הצעת חוק: לאסור על שיווק חטיפים בבתי"ס

הצעת חוק למיגור תופעת ההשמנה בקרב בני נוער (תיקוני חקיקה), התשס"ט–2009
http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/18/1553.rtf

ועוד בנושא:

המזון הבריא עולה כיתה: חינוך תזונתי לתלמידי ישראלאל תהיה כבד: מגפת ההשמנה בילדיםישראל 2009: יותר שמנים ממה שחשבנומחקר: ילדים בעלי עודף משקל צורכים יותר שירותי בריאותישראל במקום השלישי באירופה מבחינת השמנת ילדים ונוערמכונה משומנת היטבבתי החולים נערכים להתמודד עם תופעת ההשמנהטיפול תרופתי ימנע השמנה?בריטניה: הסימפסונים מגויסים להילחם בשומןענף חדש בישראל: ייצוא היפופוטמים
חוק חדש בארה"ב: חסינות נגד תביעות על השמנההאמריקאים לא מפחדים מקצת קלוריותאובמה שוקל: מס על משקאות קלים
Government unit 'urges fat tax' FAT TAX Fatty foods 'should be taxed'Small Taxes on Soft Drinks and Snack Foods to Promote Health
'Twinkie tax' worth a try in fight against obesity
Is fattism fair?The fight is on against fattism

על המשקל
ערוץ 10
http://docu.nana10.co.il/Section/?SectionID=10841

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.topnews.in/health/files/obesity_4.jpg]

ההשמנה למרות שהיא תופעה אמיתית , מנוצלת יותר ויותר כתרוץ לשליטה וירידה לפרטים הקטנים ביותר בחיי האזרח.
כמו נושא
המים, איכות הסביבה, החינוך, האלימות וכו' וכו' הנושא הוזנח ואף מעודד במשך שנים -
ועכשו כשכולם מיללים 'צריך לעשות משהו' - הופ! הממשלות שולפות פתרונות צולעים וחקיקות עלובות שמטילות את האשמה או האחריות על האזרח הקטן -
ולא על הגורמים המרכזיים והעיקריים שלא רק שאחראים לתופעה הם ממשיכים לקדם אותה כשמאחוריהם תקציבי עתק.
אני בטוח שזו רק ההתחלה בנושא זה וצפויים לצוץ עוד חקיקות רציניות בנושא.
אכן - זוהי רק חלק מתוכנית ואג'נדה רחבה יותר של שלטון אבסולוטי -
מה יכול להיות טוב יותר לזאבים מעדר כבשים שמנות מפוטמות ואיטיות?
ארוחת מלכים!....
.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 20-11-2009 בשעה 23:21.
ישן 21-11-2009, 18:48
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "השמנה היא בעיה רצינית, ובגלל..."

וואו...אתה מקשיב לעצמך לפעמים ?
מי אתה בכלל שתחליט לי, או איזו ממשלה תחליט לי מה לאכול, אם לעשן או לא, אם לעשות בנג'י, לעשות סקי, או אולי בכלל תחליט לאסור נסיעה ברכב פרטי כי זה מסוכן, כמו גם לחצות כביש כי זה מסוכן ? אולי נאסור טיסה כי סכנת הקרינה גדולה, אולי גם נאסור מאנשים ללכת לים..כי אולי הם יטבעו.

אתה לא רוצה שנשתמש בסיסמאות, אבל מה לעשות שהתערבות ממשלתית כזו נקראית פאשיזם.

אין ספק שאתה מצדיק את הכינוי שלך, כמו כל העדר המובל עיוור אחרי כל מה שמלעיטים אותו מבלי לשים שלט עצור.

יותר משהתשובה שלך מכעיסה אותי ברמה האישית, היא מעציבה ומדאיגה, מאוד. היא רק מראה עד לאן עוד אנחנו עלולים להתדרדר עם קו מחשבה שכזה.
אני מקווה שראית את הסרט "הנחשול". אולי הוא יגרום לך לשקול דברים שוב.

נערך לאחרונה ע"י Pilon בתאריך 21-11-2009 בשעה 18:51.
ישן 21-11-2009, 22:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "האיש בכתבה שבעיות הבריאות שלו..."

התפקיד של הממשלה היא להטיב עם בריאות אזרחיה באמצעות פיקוח על התוצר ולא על האוכלוסיה!
ממשלה לא אמורה לחוקק חוקים נגד השמנה. זה דבר פאשיסטי מהמדרגה הראשונה ונוגד כל זכות אדם בסיסית!

אפשר לצייר את הפאשיזם בצורה נהדרת, להגיד שהוא מיטיב עם האזרחים,
אבל פאשיזם עם סרט אדום ופרח זה עדיין פאשיזם.

אם ממשלה אמורה לדאוג לבריאות אזרחיה שתדאג למים ראויים לצריכת אדם ללא פלואור וכימיקלים רעילים אחרים,
שתדאג לפיקוח שמוצרים מיובאים יעמדו בתקנים (רמדיה), ממשלה דמוקרטית לא תכפה על אזרחיה להיות בריאים!

אתה רואה את זה בפשטנות יתר כמעט פושעת הייתי אומר, אף אחד לא חולק על כך
שלהיות רזה זה עדיף, אבל חוק שמחייב להיות רזה, הוא דגל שחור! אם אתה רואה חוק כזה בחיוב,
זה אומר שאינך מאמין גדול בזכויות אדם, וזה באמת צריך להטריד אותך, בשיא הרצינות.

חוקים שמתערבים בגוף שלנו ובאורח החיים שלנו הם חוקים פאשיסטים, בלי שום קשר למהות שלהם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 21-11-2009 בשעה 22:57.
ישן 21-11-2009, 21:18
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=Pilon]מי אתה בכלל..."

למה אתה לא מתייחס בכלל לעובדה הבסיסית שמי שהתחיל את גל ההשמנה הזאת מכתחילה
(בין אם במכוון או לא) זו הממשלה?
וכל אותם תאגידים דורסניים (בשיתוף הממשלות) שמייצרים אוכל זבל מתועש
ודוחפים אותו לכולם ובמיוחד לגיל הרך בעזרת פרופגנדה פסיכולוגית משומנת היטב הממומנת בתקציבי ענק -
כל זאת תוך כדי קבלת אישורים עידודים והעלמות עין מהממשלה האהובה שלך
- בכל שלבי הייצור והשיווק של אותו מזון? (תוך כדי טינוף והרס בלתי יאומן של כדור הארץ)

סוגי האוכל וצורת האכילה המביאים להשמנה מהסוג לו אנו עדים התפתחה במשך 50-70 השנה האחרונות והפכה למושרשת בתרבות והפסיכולוגיה של 'האדם המודרני' הממוצע
- ללא התנגדות משמעותית מהממשלה - למרות שהעובדות היו ידועות כבר לפני עשורים רבים.

אותם מזונות ושיווקם שוכללו 'מדעית' במהלך השנים והונדסו כדי לעקוף את מנגנוני הבקרה הטבעיים של הגוף - ולגרום לדחף בלתי נשלט לאכול,
זאת בנוסף לכל הכימיקלים האיומים שמכניסים לתוכם למרות (או בגלל) הידיעה שהם מזיקים לבריאות .

מגוחך לנסות לפתור את הבעיה בחקיקות שרירותיות של מדינה שמרטפית שהופכות את הקורבן
(אותה כבשה שמנה ומפוטמת) לאחראי היחיד והאשם בהשמנתו...
זה כמו לפתות ולמכר אדם לסמים ואז להאשימו בהתמכרות.

הנושא מסובך מכיוון שהוא נוגע בגרעין המושגים קפיטליזם,שוק חופשי, חופש הביטוי והאפשרות שניתנה לו להצמיח תאגידים מפלצתיים.

ועוד יותר מסובך בגלל שברגע שתתחיל להתעסק אם אותם תאגידים ע"י חסימה או הוצאה מחוץ לחוק יגרום הדבר תגובות שרשרת בלתי צפויות.

ועוד יותר מסובך מכיוון שהבעיה היא רק חלק מאג'נדה רבת מימדים (ורבת שנים) שנוצרה על מנת שתשמש בסופו של דבר כמנגנון לשליטה ואחיזה רבה יותר של הממשל.
בין אם אתה 'מאמין' בכך או לא - העובדות להצלחת השיטה בשטח -
הדבר קל להבחנה לכל מי שלוקח זמן לבדוק את הכיוון הכללי שאליו מתקדמת האנושות במהירות -
ודבריך הם חלק מהם.

אבל - איזו מין גישה התחלתית זו? -
למה אתה רץ ישר להאשים ולהתעלק על האזרח הקטן (או הצרכן הקטן) רווי הפרסומות והקל לפיתוי?

אין בדבריך ולו ביקורת קלושה כלפי אותם גורמים שעליהם דיברתי....
ויותר גרוע מזה נראה שאין לך הבנה ונטייה טבעית לערך הנקרא - חופש האינדיבידואל

.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 21-11-2009 בשעה 21:32.
ישן 22-11-2009, 01:36
  nowdot nowdot אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה מציג את האדם המערבי (אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה מציג את האדם המערבי (אני ואתה) באור "מיוחד" (שגוי/בדוי), ובשוונג לתקוף כל גורם תאגידי או ממשלתי איבדת את היכולת להבחין בין טוב לרע, חדל.

יש כאן יוזמה שמועילה לאזרחים, שמרחיקה אותם מג'אנק פוד, השלילי בתוכנית הזאת מתגמד לצד התועלת הבהירה כשמש, ולא קיימת שום יוזמה ממשלתית שהפורום הזה קולקטיבית לא מתנגד לה.

"חדל"

אני דווקא נהנה מהשיטחיות וההתנשאות שלך

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
, פשוט לא לעניין.
לא ענית או התייחסת לדוגמא טענה או שאלה אחת ממה שהבאתי... מדוע?
ומה שכן בתשובה של שני משפטים הצלחת לדחוק עיוותים מניפולציות והכללות קלסיות מכל טוב.

אני מציג את האדם המערבי "באור שגוי \ בדוי"? - הסבר! (היכן דיברתי עליו בכלל?)

תקפתי בשוונג כל גורם תאגידי או ממשלתי?
- לא!
- הבאתי בקצרה עובדות אלמנטריות ידועות בציבור לגבי ראשית עידן הג'אנק פוד, הענקים העומדים מאחוריו והתנהגותם - דיברתי על תאגידי מזון הזבל למיניהם ויחסיהם אם ממשלות אהובות.
ושאלתי אותך למה אינך רואה או מייחס להם (עד עכשיו - ולו במעט) אחראיות לתופעה (?)

ולגבי טוב ורע - לא רוצה להכנס לדיונים פילוסופים.
אלא אם כן תוסיף לתגובותיך קצת עומק או טענות נגד מפורטות.

ציטוט:
יש כאן יוזמה שמועילה לאזרחים, שמרחיקה אותם מג'אנק פוד

-
בו נגיד בעירבון מוגבל שאתה צודק:
האינך רואה שבנוסף לנושא הספציפי מתבטאת פה מגמה כללית להכנס ולעצב אישית את חייו וגופו של האזרח?

או שאתה לא מיודע או אולי חי בהכחשה - או אולי לא חיברת את הנקודות - בכל מקרה -
הרי זה לא מתחיל או נגמר בשומן כמובן - ישנם עשרות או מאות תחומים אחרים בהם זה קורה בצורה וסיגנון דומה.

מה ההגיון בלהרחיק אנשים מגאנק-פוד ביד אחת ולקרב אותו אליהם ביד שניה?
או שמה אתה רואה בכך הגיון?

דרך אגב - ברור שאני לא בעד אנשים שמנים ולא בריאים
אבל הדגש פה הוא בכלל לא על זה - אינך מראה רגישות כלפי האמצעים ואתה רואה רק את "המטרה" - אנשים רזים
השאלה היא האם אכן יש לחתור בצורה האקטיבית \ חקיקתית שנידונה כאן למטרה כזאת?
האם אין דרכים אחרות ופחות פולשניות להביא לאותה מטרה?

ציטוט:
"השלילי בתוכנית הזאת מתגמד לצד התועלת הבהירה כשמש"

האם במילים אחרות מה שאתה אומר זה : "המטרה מקדשת את האמצעים" ?

לתשומת ליבך, זוהי דוגמא מצויינת לטריק ישן, ואהוב במיוחד של מקדמי הNWO למיניהם
לשחק לעודד או להתקיף בו זמנית משתי צדדים מנוגדים.

כמו שמצד אחד מתלוננים ומנסים כביכול להיפטר מהאלימות - ומצד שני החברה רוויה, מושתת על אלימות , מקיימת תומכת ומעודדת אותה בין אם במישרין או בעקיפין (הזנחה ורשלנות).

כנ"ל - מצד אחד ישנו כביכול נסיון לצמצם את בעית ההשמנה - ומצד שני החברה מוצפת בגורמים להשמנה ומעודדת ותומכת בה באינספור צורות.

בנושאים שכאלה כמעט תמיד הפתרונות שיציעו ממשלות אהובות - יבוא על חשבון האזרח.

הכתבה שהבאת על יפן פשוט מטורפת!
התמיכה האינסטנטיבית שלך בהצעות כאלה מדאיגה
מעניין מה היתה דעתך לו היית שמן....

ציטוט:
"לא קיימת שום יוזמה ממשלתית שהפורום הזה קולקטיבית לא מתנגד לה."

- וזו פשוט הכללה ילדותית שמשקפת את דעותיך הקדומות.

.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 22-11-2009 בשעה 01:48.
ישן 23-11-2009, 12:33
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=Pilon]מי אתה בכלל..."

שמע אם אתה אחד שצריך שידאגו לו לבריאותו ושלא תשמין או תרזה מדי, אז צר לי להגיד לך, אתה כנראה לא מספיק אחראי לעצמך ולבריאותך.. על אנשים כמוך באמת שאין לי כל בעיה שהממשלות או מצידי "האח הגדול" בכבודו ובעצמו יקחו פיקוד, מצידי שתוכנית השתלת השבבים תצא לפועל גם לאפשר "שליטה מרחוק" על אנשים כאלו.. מה אני אגיד לך?

אתה ממש גורם לזה להראות כאילו אנשים הם יצורים חסרי נשמה וחסרי שכל כדי להפקיד את חייהם בידי ממשלות ותאגידים או חברות תרופות וכל החרא הזה.. מה נסגר איתך? נמאס לך לקחת אחריות על עצמך? אתה לא מספיק בעל משמעת עצמית כדי לדאוג לבריאותך, לכושר ולתזונה שלך? סבבה שיהיה לך לבריאות. אבל אנשים עם שכל ישר, משעמת עצמית ואמונה שהם האדונים לעצמם (כמו רובנו כאן בפורום) לא צריכים להענש בגלל אנשים שחושבים כמוך..

אם אתה באמת כבשה (בלי קשר לכינוי שלך) אז סבבה, שיהיה לך לבריאות, לכו אתה ועוד כל בעלי הדעות כמו שלך תקימו לכם עיר או מדינה שבה אתם מתמסרים בצורה מוחלטת לממשלות ותאגידים ואגוני בריאות ושיהיה לכם לבריאות.. למה אני או כל אחד אחר שדואג לעצמו צריכים לסבול מזה גם? תחשוב קצת לפני שאתה מדבר אחי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-11-2009, 15:45
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "שמע אם אתה אחד שצריך שידאגו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
אנשים עם שכל ישר, משעמת עצמית ואמונה שהם האדונים לעצמם (כמו רובנו כאן בפורום) לא צריכים להענש בגלל אנשים שחושבים כמוך..

הנתונים מדברים בעד עצמם, הרי אם לאנשים הייתה משמעת עצמית החוק הזה לא היה מחוקק, ואם היה מחוקק, לא היה חל בפועל על איש.

מעבר לזה, אנחנו יודעים שיפן אינה השמנה היחידה בכיתה, ולכן הטענה שאנשים ידאגו לעצמם ולא צריכים פיקוח היא חסרת בסיס ברמה הגלובאלית.

אם אתה רוצה לטעון שאנשים לא צריכים פיקוח כי צריך לתת להם למות אם הם רוצים - זו טענה אחרת שאני אשמח לשלול על בסיס אחר, אבל להגיד שאנשים מסוגלים לשנות את גורלם בעצמם זה פשוט לא נכון סטטיסטית.

נ.ב.
שמור את הביקורת האישית על המשקל שלי לעצמך, זה מעליב אתה יודע, להיות עצום ובלי ממשלה שתעזור לי לרזות

ישן 26-11-2009, 09:52

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=iceman4ever]אנשים עם..."

סליחה אם נפגעת ממשהו שאמרתי, אין לי כל מושג מי אתה ומה המשקל שלך ולא הייתה לי כוונה לפגוע בך חלילה.

הדבר היחיד שאני כן ניסיתי לגרום לך להבין זה את צורת החשיבה החופשית שאמורה להיות לדעתי לכל אדם, כי תכתיבי חברה לצערנו הרב זה משהו שכולנו נופלים בו וכמעט ללא שליטה. לדוגמא אני מכיר אנשים שהם מומחי אבטח מידע ותמיד סלדו מהפייסבוק ובסופו של דבר לא יכלו לסרב לה ונרשמו..
אז אני לא בא לטעון שאתה חייב להיות שונה בדעתך, אבל מצד שני לא יזיק לאף אחד מאיתנו לשמור על ראש צלול ולחשוב טיפה אחרת מהעדר.

אחרי הכל אני בטוח שאתה לא רוצה להיות עבד של אף אחד וגם אתה אדם חופשי כמו כל אחד אחר, השאלה כמה אתה באמת מאמין בזה
יום נעים.

ישן 21-11-2009, 22:51
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "השמנה היא בעיה רצינית, ובגלל..."

שיפי לפעמים אני לא מבין אותך, וזכור לי במעומעם שכבר ניהלנו את אותו דיון שאנחנו הולכים לנהל עכשיו בפורום סקופים בנושא איזשהו חוק על הגבלת ילודה.

עזוב לרגע את העובדה שמדובר בחוק שכביכול אמור להגן על בריאותי (מן הסתם אין צורך להסביר את החסרונות של עישון והשמנת יתר).
יש פה צעד, שלמעשה לוקח מאנשים את השליטה על הגוף שלהם, ומעביר אותה לידי גורם אחר. למה שמישהו ירצה שאחרים ינהלו לו את החיים? הוא רוצה להשמין? זכותו, זה הגוף שלו, הוא נולד איתו ולא אף אחד אחר. הוא רוצה לאכול? שיאכל. למה שמישהו יחליט בשבילו?

חוקים כאלה פותחים דלתות לרעיונות קיצוניים עוד יותר. ברגע שמועברת פיסת שליטה לידי רשות מפקחת כלשהי, זה יכול לגרום להעברת עוד ועוד שליטה.
חוק מניעת השמנת יתר -> חוק פיקוח על לקיחת תרופות -> חוק אישפוז בכפייה חולים אשר אינם נוטלים את תרופותיהם באופן קבוע, וכן הלאה וכן הלאה.
ישן 22-11-2009, 03:26
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חוק חדש ביפן: אתם שמנים? תחויבו לרזות"

(מצטער שאני "נידחף" לדיון שלכם)

אך כמו שאתם אומרים :

"מי אתה בכלל שתחליט לי, או איזו ממשלה תחליט לי מה לאכול, אם לעשן או לא, אם לעשות בנג'י, לעשות סקי, או אולי בכלל תחליט לאסור נסיעה ברכב פרטי כי זה מסוכן, כמו גם לחצות כביש כי זה מסוכן ? אולי נאסור טיסה כי סכנת הקרינה גדולה, אולי גם נאסור מאנשים ללכת לים..כי אולי הם יטבעו. "

" למה שמישהו ירצה שאחרים ינהלו לו את החיים? הוא רוצה להשמין? זכותו, זה הגוף שלו, הוא נולד איתו ולא אף אחד אחר. הוא רוצה לאכול? שיאכל. למה שמישהו יחליט בשבילו?"

בהכללה כללית אני מאוד תומך בדעה הכללית שלכם.
אך מצד שני..
ואללה בא לי לקחת סמים מריחואנה,קוק,הרואין,אסיד וכו.. וכו... מדוע אסור לי? למה שמשהו יגיד לי שאסור לי לקחת סמים?? זה הגוף שלי זו זכותי אני נולדתי איתו וכו..
(ועובדה שלא כול מי שלוקח סמים הוא פושע/עבריין וכו.. )

ואללה לא בא לי לשים חגורת בטיחות. זה החיים שלי זה הגוף שלי למה אני מקבל על זה דו"ח?

למה לבחור בן 16 אסור לקנות אלכוהול? בגיל הזה כבר מתגבשת דעה מסויימת בין אסור/מותר אז למה שמישהו יגיד לו שאסור?

קמתי יום אחד בבוקר והחלטתי שאני רוצה לטייל באיראן.. למה לא מכניסים אותי? זאת החלטה שלי. אני מודע לכול התוצאות שלא יהיו לזה.. אז למה אסור לי?

החיים שלי בזבל לא בא לחיות יותר אני רוצה להתאבד.. למה אסור לי? למה שלמשהו יהיה בכלל דעה לגביי זה .. החיים שלי ואני מחליט מתי לסיים אותם ובאיזו דרך...

בא לי ללכת ערום ברחובות.. למה אסור לי?? זה פוגע פיזית במישהו?

ועוד המון המון דוגמאות שאני בטוח שרובכם שמחים שהם "מחוץ לחוק"..
שוב אני בעד דעתכם.. אך דעתי הראשית היא שבמידה ומבטלים את ה"חוקים" הללו אז שיבטלו את כולם מי אתם שתגידו מה לבטל ומה לא.. אז כול עוד יש חוקים "טובים" שעוזרים איכשהו לרוב..
אז טבעי שיהיו מספר חוקים שלא ימצאו חן בעיניי כולם...

לגבי פאשיזם:

אני בטוח ש90 אחוז מהגולשים פה במידה והם סיימו צבא עובדים כשכירים ואולי אחוז ממש פיצפון של עצמאים לחלוטין...
אז אני פונה ל90% השכירים.. כול פעם שאתם מגיעים לעבודה ו"דופקים" כרטיס אתם בעצם ניכנסים למשטר פאשיסטי שבו אומרים לכם מה לעשות ואיך לעשות את זה,מתי לאכול,מתי מותר להשתין והעסק מעל הכול מעל העובדים והדבר הכי חשוב זה לרצות את העסק.
אז עם זה אין לכם בעיה? כול הזמן אני שומע בפורום פאשיזם פאשיזם... ואת רוב השעות שלכם ביום אתם מעבירים במשטר הזה...

והתשובה שלכם תיהיה.. אז מה לא נעבוד? איך ניפרנס את המשפחה איך נשים אוכל על השולחן...
אין מה לעשות ... חייבים.... זאת המציאות...

למה שאותה תשובה לא תיהיה לגביי ה"חוקים" החדשים הללו???
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 23-11-2009, 12:52

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "(מצטער שאני "נידחף" לדיון..."

שמע יש חוקים ויש חוקים, זה שכבר יש התנייה של חוקים שאנחנו כבר קיבלנו על עצמנו, או שההורים שלנו והדורות הקודמים קיבלו על עצמם מלאו ברירה וכיום זה נחשב ל"שגרה" זה בעיה אחרת, אך בשום פנים ואופן אנחנו לא צריכים להמשיך לקבל דברים כמובן מאליו במיוחד כיום כשכבר ברור כשמש לאן הרוח נושבת!
לדעתי יש בידי האינטרנט את הכוח להעיר את כל העדר ע"מ שיראו כמו כאן לאן נושבת הרוח, מחובתנו לדאוג לכך שהדורות הבאים לא יסבלו מפאשיזם ומחוקים בלתי הפיכים שימררו להם את החיים. כי מה שכבר נקבע קשה לשנות! ותאר לעצמך שבעתיד הטכנולוגיה במיטבה תעמוד לרשות רשויות החוק והממשלות והתאגידים וכל החולרות חולי השליטה.. מה ישרא לך האדם הקטן? מה ישאר לילדים שלך ולדורות העתיד? חיי גטו בעידן הדיגיטלי? זה לאן שאתה רוצה לשאוף? זה העתיד האנושי ה"נאור" שאתה רואה?

קצת עצוב לקפוץ במכונת זמן ולראות עתיד כזה של עבדים לא? ולחשוב שאפשר אחרת, יותר טוב, לגרום לכולם להנות בצורה שווה, בלי מעמדות.. אפשר! רצוי, ניתן ליישום! אבל מה? אלו שבראש הצמרת הזו לא ממש רוצים להגדיל ראש.. מה יותר כייף מאשר להכתיב לעדר מה לעשות, תראה איזה יופי, אני אומר שמאלה, כולם פונים שמאלה, אני אומר לקפוץ כולם קופצים.. מממ.. ממש סיימון אמר..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר