לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2009, 13:30
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בעיות בפוטושופ CS4 בשימוש windows 7

חיפושים בגוגל באנגלית ובעברית לא הניבו מידע מועיל, אז אשמח לעזרתכם.

נתקלתי בבעיות בהרצת פוטושופ CS4 על הנייד החדש שלי בעל מערכת ההפעלה ווינדוז 7. העיקרית שאני זוכרת (ונורא מפריעה לי) -
כלי המברשת (בשימוש שלי זה היה הפלסטר - healing brush tool והחותמת - clone stamp tool) מציירים במקומות שונים ומפתיעים. בד"כ הם מציירים איפה שאני אומרת להם לצייר, אבל מדי פעם אני קולטת שהסמן מצייר במקום המתאים אבל כלום לא קורה שם, ואליו במקום אחר בגליון פתאום מופיעים שרטוטים של כלי הפלסטר באופן מפתיע. (כלומר, נניח שאני רוצה למחוק פצעון מסנטר של מצולמת. אני מציירת עליו על כלי הפלסטר וכלום לא קורה, אבל פתאום מופיע על האוזן קשקוש מרוח...)

זה יכול להתאים כאשכול בפורום "מצלמות ציוד ועזרים" או ב"עיצוב גרפי", אבל טכנית המקום של האשכול הזה הוא פה. אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי. אם לא - אני אשאל את החבר'ה הויזואלים...

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2009, 10:54
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "איך מתקינים במצב תאימות XP?..."

מצב תאימות XP זה מצב מיוחד בWIN7, שבו תוכניות רצות בתוך מכונה וירטואלית שמדמה לתוכנה סביבת עבודה של XP, בדומה לDosBox שמדמה מערכת הפעלה דוס בתוך XP. הדבר נובע מחוסר הרצון/חוסר היכולת של מיקרוסופט לבצע תאימות לאחור במערכות ההפעלה שלה. וכדי לגרום לאנשים לשדרג את המערכת שלהם וגם לתת להם אפשרות להשתמש בתוכנות, הם הוסיפו את המכונה הקטנה הזו. כמובן שזה מאט את העבודה, וגורם למשתמש שלא לנצל את החומרה היקרה שרכש (כדי להתקין עליה ויסטה כמובן..) אבל זה לא מה שיטריד את אנשי MS, כי הניסיון מוכיח שכל חברות התוכנה מתיישרות איתה ולא להפך.

בכל מקרה, טרם התנסתי ובדקתי את המצב הזה במערכת הנ"ל, ולכן אוכל להעביר את האשכול לפורום MS, או שתפתחי שם אשכול חדש.

כמובן שבתור פורום מתחרה לא אשאיר אותך בידים ריקות... http://www.microsoft.com/windows/vi...c/download.aspx

כאן יש גם תמונות http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3801244,00.html
כן, זה עלוב כמו שזה נראה.

עריכה: מקריאה נוספת מסתבר שזה לא מומלץ (איטיות מטורפת). בטח לא לעבודה שוטפת, ובטח לא בפוטושופ. עדיף כבר להתקין XP אמיתי בדואל בוט. תשכחי מכל מה שכתבתי כאן.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 19-11-2009 בשעה 11:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר