לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2009, 18:00
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
למבוגרים בלבד הבחורה האולטימטיבית...

פה בעצם אני מנסה להוציא את המרצע מן השק...
לדעת מה זה אולטימטיבי בשבילכם בבחורה ואיך אתם\אתן אוהבים את הבחורה שלכם.
סתם בשביל הקטע, אני בטוחה שכולם פה ישימו תמונות של בר רפאלי או אסתי גינזבורג או משהו בסגנון, והפואנטה שלי לראות האם אלה שאוהבים בחורות מלאות\שמנות או עם עור כהה\בהיר... חזה ענק\קטן או בכלל סגנון אחר לגמרי... יצאו מן המחבוא ויראו את פניהם
כי אין הרבה אנשים שמוכנים להודות שהם נמשכים למשל לבחורות מלאות.. כי הם מפחדים ממה שהחברה תגיד עליהם.. ומה יגידו החברים.
אז בתור בחורה, דו מינית... אני רוצה לדעת מה זה אולטימטיבי בשבילכם!

זה הסגנון\טעם שלי(יש לי טעם מאוד מגוון...) -

http://wallpapers.skins.be/candice-...2x864-37079.jpg

http://woodenspears.com/wp-content/...fox-panties.jpg

http://cdn2.maxim.com/maxim/files/2...n-fox-gm_l1.jpg

גרררר

וכפי שאמרתי.. יש לי טעם מגוון... היא לדעתי ממש ממש יפה.. למרות שהיא בחורה גדולה -

http://www.bigfatbeavers.com/plumpe...z/images/05.jpg

ותמונה שהצחיקה אותי - איזה שוקיסט!

http://www.bigfatbeavers.com/plumpe...z/images/06.jpg

זהו.. אז יש לי טעם מאוד מגוון בבחורות.. אני אוהבת בחורות מלאות ורזות... וכן.. גם לי מותר לפעמים לפנטז

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2009, 13:07
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "מה קשור משבראש vs.‏ 20+? גם..."

טוב, לא נכנסתי לאשכול ובטח שלא התכוונתי להגיב- אבל אני אעשה זאת בכל מקרה כי גם ככה אין לי מה להפסיד.... מילים אחרונות של שי- בבקשה:

בואו נראה בבקשה את התגלגלות האשכול ואת הקשר של שי לשם...
באה בחורה חביבה בשם לינור, ומפרסמת תמונות של האידיאל הנשי שלה. עד כאן- נהדר .
מגיע גולש תמים אחר ("תמים" על ברווז... הוא וול...) ושי.שי מגיבה לו. אפילו לעיניין. (זה לא אוף טופיק כשהטופיק של האשכול הוא תמונות של כוסיות!).

שי.שי מגיבה לעוד שני גולשים נהדרים ששואלים אותה שאלות. היא כולה עונה. זה הכל. ואפילו לעיניין.
בה פותחת האשכול, שאמורה להיות שמחה שהשאכול שהיא השקיעה בו משגשג, ו
ציטוט:
את נכנסת לאשכולות של אנשים ופשוט חופרת ומספימה על דברים שלא קשורים לנושא האשכול, אני מבקשת שיותר לא תגיבי לתגובות שלי\אשכולות שלי.. כי הדעה שלך לא מעניינת אותי בעליל.. וגם כי את מספימה והורסת.. ואני לא מחבבת אותך במיוחד.

ואז
ציטוט:
ואת, אף אחד לא שאל אותך.

ושוב,
ציטוט:
כל אחד שהוא לא את - בכיף.
לעומת זאת, אותך אני שונאת.. אז אין מה לעשות בנוגע לזה. פשוט תביני שאת לא רצוייה באשכולי היקר

ואחרי שאלה באמת תמימיה ("חבר או חברה?". ולכל מי שתהה- באמת שאלתי. לינור, משום מה חשבתי שאת בי. מצטערת אם זה לא נכון, אבל אחרי שפרסמת תמונות של נשים, אבל אמרת שיש לך חבר- זה נשמע אפילו הגיוני )
ציטוט:
לא עניינך, תתנדפי.

אז מה יש לנו כאן?
גולשת תמימה שנהנית מאשכול חביב ומבדר ומכבדת אותו בשתי הודעות פרי-עטה, וגולשת שניה שבאה ליפול עליה ולקלל אותה...

ממממ... תקין?
לדעתי לא.

בקיצור, תרגיעו כולכם. לפחות אני יודעת לכתוב בלי להעליב/לפגוע/לקלל אחרים.
תרבות זה חשוב.

נערך לאחרונה ע"י shai.shai בתאריך 19-11-2009 בשעה 13:13.
ישן 19-11-2009, 14:16
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "מה תרבותי בזה שאת מגיבה לכל..."

תקשיבי חמודה.
לא החרבתי לך שום אשכול. את הראשונה ש"תקפה" פה, ואני כולה הגבתי לך. ובניגוד אלייך- אני הגבתי בתרבותיות.

אין לי שום כוונה להחריב אשכולות, אבל אשכולות כאלו, מטבעם, "זורמים" קצת לכיוונים אחרים.
(עם כל הכבוד- אשכול של תמונות של כוסיות, לעולם לא ישאר סגור,... בטח לא ב20 פלוס) מה ציפית שיקרה באשכול הזה?

אין לי כוונה להגדיל את מונה ההודעות, למרות שבטח נוח לך לחשוב ככה אין לי שום אינטרס להגדיל ספרות באיזה בוקסה צדדית שאין לי מושג מה המשמעות שלה. (אם היו מבטיחים לי פרסים, צ'ופרים וניהול- זה כבר משו אחר )

בכל מקרה, אני יודעת שנוח לך לחשוב שאני לא סובלת אותך ואני פה רק כדי לעשות לך רע. וזה בסדר. שיבושם לך, אבל יש דרך להתבטא, בעיקר שאחרי שפתחת את האשכול קיבלת את אותם "אופ-טופיקס" ממנהלים ומגולשים ותיקים, ועוד הוספת ש"לאחרים מותר להחריב את האשכול הזה. לך לא" (לא ציטוט, כמובן ).

בקיצור, לינור, אני מבינה שאת לא סובלת אותי. סבבה. זכותך. גם אני מהיום לא ממש אוהבת אותך (למרת שאם זכור לי נכון, דווקא פעם חיבבתי..), אבל קחי נשימה, ותלמדי להתבטא בצורה שלא פוגעת בגולשים עדינים ובעלי נפש שברירית כמוני בלי סיבה.

יומטוב!
ישן 20-11-2009, 02:10
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "מה קשור משבראש vs.‏ 20+? גם..."

לא התכוונתי "פה זה לא מה שבראש" במובן של "פה מותר לעשות מדרגות", אלא במובן של בפורום הזה בניגוד למה שבראש אין מקום לעלבונות כאלה.
אם האווירה המגעילה שמתעוררת באשכולות מסויימים במה שבראש תגיע ל-20+ - אפשר יהיה לסגור את הפורום. אין פה מספיק גולשים בני 20+ שאוהבים את התככים המגעילים האלה (ומי שכן, יהנה מספיק במה שבראש).

מודה ומתוודה, לי אין בעיה עם המדרגות של שי, כך שמראש אני לכאורה במחנה ה"נגדי" לשלך (ברוך). לא מבינה מה הבעיה פשוט להימנע מקריאת ענפים באשכול שלא מעניינים אותך. זה בדיוק מה שאני עושה באשכולות ארוכים.
אבל בלי קשר: הודעות הנאצה של לינור מטנפות את הפורום יותר ממה שמליון שרשורי מדרגות של שי עשו ויעשו.

זה מה שרציתי להגיד.
ישן 20-11-2009, 02:53
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "יותר גרוע, את מטיפה לה תוך..."

ידעתי שמה שתגיב עליו יהיה ההתייחסות שלי למה שבראש.
ניחא, תגיב למה שאתה רוצה, העיקר שהדיבור הזה של לינור לא יחזור על עצמו.
אגב, ההודעות האלה שלה עוברות על חוקי הפורום: "2. יש לזכור תמיד שמאחורי כל כינוי מסתתר אדם עם רגשות שיכול להפגע אז לכן יש לשקול מילים. אין לרדת לפסים אישיים. מי שיגיב באופן שיפגע בגולש אחר או יפתח אשכול שנושאו פגיעה בגולש אחר יחסם מהפורום." - את ההדגשה אני הוספתי. זאת בניגוד למדרגות של שי, שבפעם ה-100 - לא עוברות על חוקי הפורום. לא ידוע לי על חוק לפיו גולש בפורום יכול לקבוע חוקים פנימיים לאשכולות שלו (למשל "באשכולות שלי אסור לעשות מדרגות" או "באשכולות שלי אסור לשי.שי להגיב").
ישן 20-11-2009, 03:07
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "ידעתי שמה שתגיב עליו יהיה..."

ברור שלזה אני אתייחס, כי את עושה בעצמך את מה שכל-כך התעמרת עליו..

ואם לא שמת לב, אני מתייחס גם לכל השאר הדברים, המשפט שטרם התייחסתי אליו מפורשות הוא על כך שלך אין בעיה עם המדרגות כי את פשוט מדלגת עליהם
אז סבבה לך, יש גם הרבה שמדלגים על אשכולות שלמים בגללם, מה עדיף?
נסי לשים עצמך בנעליה של לינור, תארי לעצמך שאת פותחת אשכול בציפייה שאנשים ישתתפו בנושא ובמקום זאת האשכול מוצף בספאם כך שאנשים בסופו של דבר ימנעו ממנו לגמרי
לא תתעצבני על זה?

ישן 20-11-2009, 13:44
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
טוב תגובה לשניכם.
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "* אם לא שמת לב, מלבד (ולמרות)..."

שחף - חמדתי.. לא הרסתי את האשכול שלי וזכותי להתעצבן בגלל מה שהיא עשתה.. עצם הדברים שכתבתי הם בגלל שאין לי ניהול ואין לי איך לחסום אותה.. ואני לא מוכנה לשמור בבטן מה שמפריע לי אני פשוט מוציאה את זה.
אז זה לא לרוחך? תתעלמי. אל תקראי את ההודעות שלי.
אני לא מוכנה לפתוח אשכולות ושזה באחר זה יהרסו ע"י שרשורים של אותה בחורה הנ"ל שפשוט מאוד מוציאה מהאשכול את הנושא וקובעת נושא חדש..
אז מה הפואנטה שפתחתי את האשכול מלכתחילה?
ספאם לא בביתנו! (לפחות באשכולות שלי אני לא מעוניינת שיהיה ספאם שוטף.. עם מעט אני יכולה להסתדר אבל לא להרוס.. בחייכם.)
מה שאמרתי לא היו דברי נאצה (לא להגזים).. פשוט עצבים טהורים על הדרך שבה היא מחריבה לי את האשכול (וכפי שאמר חכמינו שובי - בשיטתיות.)
באשכולות אחרים את מוכנה לראות שלא היה לי שום דבר נגדה דיברנו, צחקנו, פטפטנו וכו'... אבל ברגע שזה הגיע לאשכול שאני יצרתי... No more nice linor. סורי אבל אני לא מוכנה לשבת חצי שעה לפתוח אשכול עם נושא לחפש תמונות והכל (למרות שהנושא הוא דיי... לא לרוחך ואני יודעת את זה.)
אבל התחשק לי להשקיע... בכל מקרה, אחרי שישבתי חצי שעה כתבתי מה שעלה בראשי והבאתי גם תמונות (שרק לחפש אתן לקח לי זמן..)
ואז אנשים התחילו להגיב, בסדר.. בציניות, קורה. והיא התחילה לשרשר שטויות לאנשים שהגיבו בציניות.. ולשרשר ה-מ-ו-ן. מילא תגובה עם תוכן.. אבל לאאאא... מה פתאום שזה יהיה עם תוכן.. תגובה בעלת 3 מילים מקסימום.. אחת אחרי השניה..
וזהו חטפתי עצבים ואת השאר את יודעת, אני לא נוטה לרדת לפּנים כאלה בד"כ.. אבל זה הקש ששבר את גב הגמל. זכותי לשנוא אותה, זכותי לשנוא את הדרך שלה להרוס אשכולות. וממש לא הסטתי אף אחד אחר נגדה.. פשוט אמרתי את שעל ליבי.

ושוּבּוּש - אתה חמדמד ותודה שאתה מגבה אותי, כי אף אחד לא יודע איך זה לפתוח אשכול שנהרס מספאם יותר ממך. למרות שאתה דיי נהנה מהספאם.. אבל אתה מבין אותי ומאיפה באו העצבים והתסכול.. שאין לי מה לעשות בנוגע אליה...

נ.ב.
לפני ה"דברי נאצה", בקשתי ממנה שלא תגיב להודעות שלי, לאשכולות שלי.. או לי בכלל כי דעתה לא מעניינת אותי.. (וגם כי אין לי דרך אחרת להפטר ממנה.)
והיא פשוט המשיכה להתגרות בי, ממש "משכה לי בצמות" אחרי שביקשתי ממנה יפה שתלך בשקט ותפסיק להרוס לי את האשכול, אז לא, היא לא הפסיקה ורק ההפך.

ישן 20-11-2009, 14:05
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "טוב תגובה לשניכם."

לינור, זה בדיוק העניין: גם אם היה לך עלה לא היית חוסמת אותה מהפורום, כי מנהל לא חוסם לפי קריזות אלא לפי חוקי הפורום. אז אולי אם היה לך ניהול היית משנה את החוקים, אבל כל עוד החוקים הם כמו עכשיו, שי.שי נוהגת על פיהם. אין כאן חוק שאוסר מדרגות, או דיבורים קצרים ובעלי אופי ספאמי. זה חלק מההווי החברתי פה. זה מה שעושה את הפורום הזה לקהילתי כ"כ.
בניגוד אליה, את דווקא כן עברת על החוקים. את צודקת שזה לא נעים כשעושים משהו שלדעתך הורס לך את האשכול, אבל יש דרך להעיר על זה. לדעתי הדיבורים הקשים שלך (אוקיי, לא נאצה...) הרסו את האשכול הרבה יותר. את אומרת שבהתחלה פתחת יפה, רק אמרת לה שלא תגיב לך. אבל יש שתי הסתייגויות:
* את לא יכולה לקבוע לבנאדם שלא יגיב במקום כלשהו בפורום, אם הוא עושה זאת לפי החוקים. את ביקשת, אוקיי. זכותה לא למלא את בקשתך. כשהבקשה כ"כ לא חביבה - זה אפילו די מובן.
* אם זה באמת חשוב לך, והיית רוצה בזה בלי כעס אלא באמת נטו כדי לשמור על אשכול נקי - יכולת לכתוב לה את זה בהודעה פרטית נעימה. היא היתה ממלאה את בקשתך אם היית נוהגת כך, מבטיחה לך. לבקש בפומבי שמישהו לא יגיב במקום כלשהו, אפילו אם הבקשה מנוסחת בנעימות (ושלך לא היתה כ"כ כזו...) - זה כבר מעליב. עוד לפני שמוסיפים מילה מעליבה אחת, עצם הרצון להדיר אותה מהאשכול שלך, והאמירה של זה בפומבי - מעליבה.

לסיכום, אני מציעה להפסיק את ה-girl fight הזה, ולהבא להשתדל לא לפגוע. את מוזמנת לבקש באשכולות הבאים שלך בקשה בסגנון: "אני מבקשת לשמור על האשכול נקי מהודעות לא קשורות", ואולי שי.שי תחליט בעקבות האשכול הזה להימנע ממדרגות באשכולות שביקשו מפורשות לשמור עליהם נקיים.
זו רק המלצה, כמובן. כל אחת מכן צריכה להחליט מה שנוח לה, בתנאי שלא תפגע באחרים.

שבת שלום!
ישן 18-11-2009, 19:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "הבחורה האולטימטיבית..."

שאלה ל LiNoR את רצינית? אסתי גינזבורג? היא ילדה בגוף שלה, בגדי מבוגרים לא נראים עליה סקסי לדעתי, יש לה מראה של ילדה לדעתי. בר רפאלי, אולי עוכרת ישראל, אבל יש לה מראה של אישה בוגרת.
האישה המושלמת בעייני היא משהי חכמה, מצחיקה,אוהבת לתת פינוק ולקבל פינוק, לא סנובה, לא ערסית, שיער ארוך - גינ'גי,שחור, בלונד, חזה לא קטן ולא גדול מדי, לא רואים לה את העצמות של הצלעות,אגן קצת מלא, ישבן לא מלא ולא עצמות, עיניים עמוקות וגרון מלא.
במילים אחרות משהי עם מראה כזה: הבחורה המפורסמת הזאת

נראה לך יותר מדי דרישות?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:09

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר