לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לכל אדם יש בעולם מישהו שנועד עבורו, צריך רק לחכות בסבלנות, וכשזה בא, יש ללכת אחר הלב- מיכל שלו, "שבועת רחל" חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > גאווה בלי דעה קדומה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 13:32
  ערן ערוסי ערן ערוסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
אני חייב עזרה - מרגיש שאני גוסס למוות

היי לכולם,
ראיתי שנפתח פורום גאווה והחלטתי (אחרי התלבטות ארוכה) לנסות ולשלוח שוב הודעה שלי מלפני שנה בערך שאז שלחתי אותה בפורום מה שבלב.

לצערי לא הרבה השתנה מאז, הבעיה היא עדיין אותה בעיה אולי יש שינויים קלים.
התאכזבתי מאוד בפעם הקודמת כי אנשים באשכול ההוא התחילו לריב אחד עם השני ומעט מאוד באמת התייחסו לבעיה שלי.

אני מאוד מאוד אשמח אם הפעם בדיון יוכלו לעזור לי.
משום מה הרבה שאלו אותי אם זאת בדיחה - ממש לא. אני לא מבין למה שאלו אותי את זה ואם מישהו בכלל חושב שהסיפור הזה מצחיק

אני אשמח מאוד לעזרה! אני מרגיש רע. היה איזה עובד סוציאלי שהבטיח לי שדברים יראו אחרת כשהזמן יחלוף - עברה שנה ושום דבר לא השתנה. אני מאוד מאוד אשמח אם תעזרו לי

ההודעה המקורית:
טוב.. שמעו .. אני ממש בדיכאון בשלוש ימים האחרונים זה החנוכה הכי חרא שהיה לי כל החיים שלי....

אתם הולכים לקרוא טלנובלה שלמה עכשיו...
הכי עצוב שזה לא טלנובלה - אלה החיים שלי!

אין לי עם מי לדבר על הדברים האלה, אני פותח בפנכם את הדלת לעולם הכי סודי בעולם אני ממש מבקש שלא תעשו מזה צחוק

[מצטער מראש אם יהיו פה ושם מילים גסות קצת .. זה לא המטרה]

אוקיי
אני מנסה להתחיל מההתחלה... אני גיי.. זתומרת לא ממש יודע מה אני ואני לא ממש בטוח בשום דבר אבל נראה לי שהתאהבתי בסטרייט. לא סתם סטרייט - לכאורה הגבר המושלם מצד אחד. ואדם נאלח מצד שני.. פרדוקס אני יודע, מיד אסביר

קוראים לו א' ואני מכיר אותו מגיל 8 בערך... ההורים שלי עברו לאחת הערים במרכז ואז פגשתי אותו... אני ממש זוכר את הרגע שפגשתי אותו לראשונה!

ערס קטן ופוזאיסט גברי וחתיך.... על כל מיקרה למדנו יחד באותה כיתה, היינו מיסתובבים ביחד ברחובות, היינו מתחילים ביחד עם בחורות ... (בעצם הוא היה מתחיל עם בחורות ואני הייתי מעריץ אותו על כך שכל בחורה שהוא רק היה מסתכל עליה הייתה מוכרת את אבא שלה רק כדי לגעת בו ואני לא מגזים!)

בקיצור היינו החברים הכי טובים שיש.....

הוא פשוט סקסי הוא הדבר הכי סקסי שאני מכיר הוא הכי מדהים בעולם יש לו את המגע הכי נעים גברי מצד אחד מצד שני מלטף ויש לו כאלה עינייםםםםם מלאות בבטחון עצמי אתה מסתכל לו בעיניים ולא יכול לעצור את עצמך

מה שמעצבן אצלו שהוא יודע טוב מאוד שכולם מתים עליו ומנצל את זה.. לא משנה

הבעיה היא שאף אחד בעולם לא יודע עליי כלום. וא' עצמו חושב שאני אוהב בנות (למרות שאני מנסה לרמוז לו)

בהתחלה זה לא הפריע לי.. היינו מסתובבים במכונית שלי שומעים מוסיקה מזרחית בפול ווליום .. א' היה בכל הזדמנות עם בחורה אחרת ואני הייתי ממציא בחורות דמיוניות רק כדי שאף אחד לא יחשוד בי...

כבר הרבה זמן שאני מאוהב בו (אני לא ממש יודע אם זו אכן אהבה אבל...)

אין לי אף סיבה להתאהב בו ....
נתחיל עים זה שהוא ערס כבד שחושב את עצמו ... לצערי, ואולי שלא כל כך באשמתו יש לו עבר פלילי... והוא משחק עם כל בת שהוא איתה... ובכלל משחק עם החיים

הוא מקפיד לשבור לבבות כל יום (וגם את שלי), הוא מעשן כבד הוא מתמכר בקלות .. ברור לכולם שהוא מכור לסקס ... ואני ממש לא אפרט כאן יותר מזה אבל הוא מכור.

לא משנה אני לא יודע למה אני פשוט מאוהב בו! אני רוצה אותו! לא אכפת לי שהוא פוזאיסט!!! לא אכפת לי שהוא משחק בבנות נמאס לי אני רוצה ללכת אליו ולנשק אותו... כל יום שישי הוא יורד לשכונה לשטוף את האופנוע שלו - בלי חולצה כמובן - ואני מסתכל עליו וכולי נמס.

לאחרונה הסיפור עוד יותר הסתבך כי הוא קיבל צו מילואים. הוא עכשיו בעזה ואני פוחד על הצורה שלו..

טוב אז מלבד הטלנובלה הזו שכתובה כאן, שפשוט הייתי כבר חייב להוציא החוצה יש לי המון שאלות ואחת מהן היא איך אני יודע שאני אכן גיי? אני לא נמשך לאף גבר אחר מלבדו.

שאלה שנייה זה איך אני בכלל יודע שאני מאוהב בו? אולי אני סתם חושק בו? כי מצד אחד אני מתגעגע אליו שהוא לא איתי, אני אכול קינאה שאני רואה אותו עם מישהי אחרת שלא נדבר על זה שאם הוא מסתובב אחרהצהריים עם חבר אחר שלו אני מת

אולי אני מאוהב בו בגלל שאין לי סיכוי? כי האמת ככה זה אצלו - ברגע שהוא לא יכול להשיג מישהי הוא מעורר תסמינים כאילו הוא מאוהב בה (עד שהוא יעשה את מה שהוא עושה ויזרוק אותה)

הצילו, אשכרה הצילו
שימשהו יעזור לי להבין מה קורה איתי
איך אני מתגבר עליו

ובבקשה אל תצחקו עליי. אני לא בחרתי להיות גיי ואני מת מפחד מהרעיון שאנשים סביבי צוחקים עליי

תודה ,
ערן (שם בדואי)
חזרה לפורום
ישן 24-11-2009, 21:41
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערן ערוסי שמתחילה ב "אני חייב עזרה - מרגיש שאני גוסס למוות"

היי :-)

העלית כאן מספר נושאים, שכל אחד מהם הוא בעל משקל. אני רוצה להתייחס אליהם פחות או יותר באותו הסדר שבו כתבת אותם, וגם קצת להפריד בין הדברים.

קודם כל, שאלת אם אתה גיי. כפי שסיוון כתבה, רק אתה באמת יכל לדעת על עצמך. אבל אני יכל לתת לך טיפה קוים מנחים: יש קשת רחבה של אנשים שנמשכים פחות או יותר לכיוונים השונים. גבר שנמצא על הקצה של משיכה לנשים בלבד (או כמעט לנשים בלבד) כנראה יגדיר את עצמו כסטרייט. יש אנשים שיכולים להתאהב בשני המינים: ביסקסואלים. והומואים הם אלו שנמשכים באופן בלעדי (או כמעט בלעדי) לגברים.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך בעיקר היא למי אתה נמשך. מי "עושה לך את זה". אתה מתאר התאהבות חזקה בבחור, ובתכונות פיסיות ברורות: מגע, עיניים. אתה כותב שאתה "נמס" כשאתה רואה אותו בלי חולצה. אז כן, התאהבת בו. ולא רק כבן-אדם/ידיד , אלא ברמה פיזית/גופנית.
עכשיו השאלה היא עד כמה זה קורה, ולאיזה כיוון. כלומר, אם אתה הולך ברחוב וכל הזמן רואה בחורות ש"עושות לך את זה" באותה הצורה (המינית) ואף פעם לא בחורים, יכל להיות שזה באמת משהו יוצא דופן.
האם כשאתה הולך ברחוב בחורים נראים לך, באופן כללי, יפים יותר מבחורות? האם נמשכת אי פעם לבחורה? האם גוף של גבר נראה לך סקסי וגוף של אשה "סתמי"? כשיש לך מחשבות מיניות, על מי בדיוק אתה חושב? אני חושב שאלו שאלות שיוכלו לכוון אותך הכי טוב. במיוחד השאלה האחרונה.

וכמו שכתבתי, עושה רושם ממה שאתה מתאר שהתאהבת קשות. ולא סתם קשות, אלא שהתאהבת בבחור, למרות שברור לך לחלוטין שלא יכל להיות ביניכם כלום (שמבוסס על אהבה אמיתית הדדית, כלומר).

עכשיו, תראה... אני יכל לספר לך שלהתאהב בחבר הכי טוב, זה לא נדיר בכלל (להומואים וביסקסואלים, כלומר). זה מישהו שאתה מכיר טוב, ואוהב כבר כבן אדם, ואתם מסתדרים מצויין... בקיצור, זה מאד נפוץ. בכלל, התאהבות בסטרייטים היא נפוצה (הרי יש הרבה יותר מאלו, מאשר מאיתנו). אבל כמו שאתה מתאר את זה, כרגע להחשף בפניו (שלא לדבר על להגיד לו שאתה מאוהב בו), לא נשמע לי הדבר הכי חכם לעשות.
כי קודם כל, נראה שאתה עדיין לא סגור על עצמך. ודבר שני... אתה באמת מתאר מצב שבו נראה שהוא עלול לא להגיב טוב בכלל אם תספר לו, וגם הסיכוי שזה הדדי הוא כמעט אפסי.

אז אני חושב שדבר ראשון שאתה צריך לעשות הוא קודם כל להתחיל בהתמודדות מול עצמך. להבין באמת מי אתה ומה אתה. מעבר להבנה הבסיסית אם זה דבר חד פעמים או שיכל להיות שאתה באמת לא סטרייט, יש כל מיני מסגרות תמיכה שאתה יכל להעזר בהן. אם אתה בגיל המתאים, זה יכל להיות ארגון הנוער הגאה למשל, או כל מיני פעילויות שאתה יכל להגיע אליהן במרכז הגאה בת"א או בסניפי האגודה השונים ברחבי הארץ. בצורה כזו אפשר להכיר להט"בים בצורה בלתי אמצעית, שהרבה פעמים התמודדו, מתמודדים או יתמודדו עם דברים דומים.
אם תהיה מוכן לספר לי קצת על עצמך (גיל, האיזור שבו אתה גר), גם בהודעות פרטיות, אולי אוכל לעזור לך לאתר מקורות סיוע בסביבתך הקרובה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר