לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 14:55
  Xzotic Xzotic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
קפיאה של המחשב בזמן צפייה בBSPLAYER+ מסך לא מגיב

טוב אז כבר כמה זמן שזה קורה ואספתי את כל הסממנים |:

הדבר הראשון שהתחיל לקרות לפני זמן מה, זה כשאני מדליק את המחשב והמסך לא מגיב, נשאר מכובה, הייתי נוגע הבחיבור שלו מאחורי המחשב (ממש רק נוגע, מזיז קצת לצד, לא מפרק לא כלום!) והמסך היה נדלק ומגיב למחשב (זה בלי לעשות ריסרט וכו', אפילו אם הייתי מדליק את המחשב והמסך לא הגיב והייתי הולך וחוזר אחרי 2 דקות ורואה את זה, הייתי נוגע מאחורה ואז המחשב כאילו ריסט את עצמו ומתחיל לעבוד).
זה עדיין קורה לעיתים תכופות אבל בנוסף-

מדי פעם כשאני צופה בHOUSE על מסך מלא, פתאום הוא קופא על תמונה מסוימת, אי אפשר להזיז כלום, ואם הדמות באותה רגע דיברה גם הצליל מתמשך, ז"א גררררררררררררררררררר עד שעושים ריסטרט

יש לציין שזה לא קורה בזמן משחק (רק CSS שיחקתי לאחרונה וזה בסדר)
זה כבר קרה לי די הרבה פעמים, תמיד אבל תמיד בזמן צפייה בסדרה בBSPLAYER
(לפני שבוע ומשהו בערך קרה דבר דומה אבל שונה, התמונה הוקפאה, לא יכלתי להזיז כלום, אבל המשיכו לשמוע את הסאונד של הסדרה - זה היה חד פעמי ומעולם לא קרה לי)

כל הסממנים האלו מצביעים על זה שהבעיה היא בכרטיס מסך, לא? :\ אבל למה רק בזמן צפייה בסדרות?
ומה נסגר עם הכבל, זה משגע אותי |:
מה לעשות? להוציא את הכרטיס מסך ולהחזיר אותו מחדש? או שלנסות משהו יותר קיצוני?

במחשב הישן שלי היו את הקפיאות האלה, אבל בכל רגע נתון- ללא שום קשר לצפייה בסדרות וכו', והפתרון היה לוח אם, אבל פה זה רק בזמן צפייה בBSPLAYER ואם נוסיף את הקטע עם המסך הלא מגיב ושצריך להזיז קצת את הכבל של הכרטיס מסך בחיבורים של המחשב אז זה די ברור שהפעם זה הכרטיס מסך

קיצר סליחה על החפירה D:
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2009, 17:27
  Xzotic Xzotic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
קודם כל סליחה על האיחור
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מה דגם כרטיס המסך שלך? בדקת..."

היתה לי בעיה באינטרנט ואז לא הייתי בבית ככה שלא הספקתי לענות
אז ככה
יש לי HD4850

ובקשר לטמפ' של רכיבים שונים במחשב-
אתה חושב שזה אפשרי? ז"א. הדבר הנ"ל קורה רק בעת צפייה בBS PLAYER ו(כנראה) במשחקים (למרות שוב, כמו שציינתי בתגובה הקודמת- מוזר שבBSPLAYER התדירות הרבה יותר גבוהה)
ואם נוסיף את העובדה לגבי המסך שלא מגיב בעת הדלקת המחשב (שמצריך אותי לנגוע בחיבור שלו מאחורי הכונן עם היד ופתאום הכל מסתדר) זה די חובה להסיק שהבעיה היא בכרטיס מסך לא?

אבל בכל אופן-

מאז ומתמיד כשקיבלתי את המחשב טמפ' הCPU היתה די גבוהה (אמרו לי שזה נורמלי כי זה Q6600) למרות שיש לי THERMALRIGHT
לדגומא אם אני אפעיל את הOCCT הטמפ' תקפוץ תוך שניות בודדות ל~66 ומשם עד ל70 הדרך קצרה (כמו שאתה בטח יודע בOCCT מפסיק את עצמו כשהCPU הגיע לטמפ' 70)
הנה אפילו התרשים:
http://img80.imageshack.us/img80/43...2618h21cpu1.png

בקיצור, אחכה לתשובה ותודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר