לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2009, 14:48
  הפילדמרשל הפילדמרשל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
קטע מעניין לגבי מועדון יותר של אל"ח

לא בדיוק ביטחון, כן צבא:

ישנה אל"ח, אגודה המתקיימת מתרומות ומטרתה לעזור לחיילי צה"ל. חלק מפעילותה היא הפעלת מועדון "יותר", שבין היתר אומר שחיילים רשאים להוציא דרכו כרטיסי אשראי בבנק המקנים הטבות מסויומות (ובין היתר פטור כמעט מכל דבר בעניין של עמלות וכו' בבנק).

על פניו, איך שאני מבין את זה, מי שזכאי לכרטיס אשראי כזה (שגורר אייתו חשבון בנק מתאים...) הוא מי שמציג חוגר.

ואתמול אני עומד בתור בבנק שלי, בעמדה שבה מחלקים כרטיסי אשראי (עמדת פעולות מהירות כזאת) ולפני עומדת קבוצה של צעירים חרדים בני 15-19 (המקום הוא ירושלים) שחלקם מחזיקים כרטיסי מסוף לאומי (מה שמחולק לכל צעיר בפתיחת חשבון כשהוא עדיין לא זכאי לאשראי) וחלקם כרטיסי אשראי שאני מכיר מקרוב מאוד- של "יותר".
1. מדובר על אוכ' שבוודאות אין מצב שבעולם שיש לה קשר כלשהו עם צה"ל, נקודה.
2. אחד ייעץ שם לשני להחליף את כרטיס המסוף לכרטיס הזה, וקרא לכרטיס "כרטיס 18"! (השפה שלהם שונה, הם לא אומרים "ויזה").
מזה אני מסיק: הבנק מעניק גם למי שאינו חייל, את האשראי הנ"ל עם החשבון המתאים. וזה ממש שווה, אין עמלות, אין כלום, ומצד שני אפילו לא צריך להיות חייל, מספיק להיות "18".
ועד כמה שאני מבין, את הפער של ההנחות מספקים כספי תרומות של אל"ח, לא?

בקיצור, לדעתי יש פה משהו ממש לא לעיניין.

"הכשלון האמיתי הוא לא לנסות"

ואני בכלל שואל: נוב' 06 - מתי נקבל כבוד?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2009, 09:20
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הפילדמרשל שמתחילה ב "קטע מעניין לגבי מועדון יותר של אל"ח"

זה פשוט מאוד. גם בנקים וגם חברות הסלולר מקנים הטבות חייל למי שיש בידיו צו ראשון. כידוע - צו ראשון כולם מקבלים, גם משתמטים - ולכן אין להם שום בעיה לקבל את הכרטיס. איך אומרים? ת-ק-ל-ה.

בענייין אחר. היחידה שלי הייתה מאומצת על ידי סניף עירוני מסוים של אל"ח... לא שהיה חסר אצלינו, אבל לפתע החלו לזרום אלינו דברים חדשים. אמנם היה כבר תנור (כיריים+תנור חשמליים) - אבל הגיע חדש. זה חדש, ההוא חדש... עמד לו התנור החדש ארוז זמן מה, ויום אחד החלטנו לחבר אותו. ואז בא חייל ואמר - לאאאא! אבל זה התנור של סבתא של ****** (חיילת בכח) - מתברר שהסבתא הייתה מנהלת הסניף הספציפי של אל"ח...
השתקתי אותו מייד ואמרתי לו - חבר, נתק את החשמל, כי אמא שלי עובדת חברת חשמל ואני לא מרשה לך להשתמש בו, הוא שלה.
מה שכן - אל"ח אמנם עושים עבודת קודש, וצר לי שהם קיימים (עדיף שהממשלה תדאג לזה), אבל באל"ח כמו בכל מקום בארץ - קומבינה היא מילת מפתח...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר