לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2009, 13:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "ידידי בהשכול המדבר דיברנו על..."

קיימת כזאת חסימה ב 100% זה בטוח, אני מבטיח לך שקיימת כזאת. אני בורח מהחסימות שלהם חודשיים כבר והם רק מוסיפים חסימות נוספות על הקו שלי. כל מה שקשור להורדה נחסם לאט לאט ואני בספק, אם זה חוקי בכלל.

אני לא אכתוב כיצד אני עושה זאת כמובן, כי הם עוקבים אחרי הקו שלי מספיק, הפיתרון ,שרשמתי לפותח האשכול. הוא הדרך למנוע מהם לחסל את ההורדה של *.torrent למחשב בלבד בדרך חוקית. יש עוד כמה דרכים חוקיות להתחמק מהחסימות שלהם ולא אפרט אותן, כדי לא להקל על הספקית לחסום אותי... זה משחק של חתול ועכבר במילים אחרות, הם חוסמים ואני מוצא דרך אחרת לעקוף את החסימה הנוספת...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-11-2009 בשעה 13:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2009, 13:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לא מצליח להוריד קבצי טורנט למחשב"

היה על הנושא עוד אשכול בפורום משפטים, אני נתקלתי בזה בנוסף ואני גם שייך לנ'טויזאן.
הם חוסמים לי גם תוכנות של ftp עכשיו, התעבורה שלי הכבדה עוברת דרך ה ftp. הם פשוט הורגים את החיבור עם ניתוב שלילי, אם לא הורגים את החיבור לגמרי, אבל לא לגמרי. מצאתי דרכים לברוח מהחסימות שלהם ולמזלי הקו שלי ישן ככה, שאין להם אופציה להעיף אותי מלהיות לקוח שלהם.

הפיתרון הכי טוב, הוא שרת משלך מסוג seedbox עם שרת פרוקסי פרטי עם כתובת זהה ל שרת עצמו וקו עם אי פי סטטי, למה סטטי? לחלק מאותם שרתי פרוקסי לשרת מסוג זה למשל יש דרישה ל ip סטטי. בצורה זאת תוכל להכניס את הטורנטים ישירות לשרת. בצורה הזאת אינך מוריד את הקובץ *.torrent לכונן שלך בכלל, הוא עובר ישירות לשרת. ראה זאת כהזהרה מראש! אם תעשה זאת הם יחסמו לך את ה ftp ותהיה חייב לברוח מחסימות אחרות נוספות שונות כמוני וזה עולה כסף, מינימום 35$ לחודש.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-11-2009 בשעה 13:25.
ישן 22-11-2009, 18:50
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אוקי קראתי כאן ובאשכול השני את כול התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לא מצליח להוריד קבצי טורנט למחשב"

וגם לי נראה שנטוויז'ן חוסמים את הדבר, גם מהאתר מינינובה לא הצלחתי להוריד טורנטים.
ממה שהבנתי האינטרנט של אורנג' לא חוסם שום דבר, וחודש הבא צריך להגמר לי ההתחייבות של נטווז'ן.
זה פשוט חוצפה, כמו שכבר אמרו כאן, בשביל מה אני צריך אינטרנט 5 מגה אם לא בשביל תוכנת שיתוף קבצים?!
אני לא מוכן לוותר על טורנטים ובמיוחד לא על TL בזמן הקרוב או הרחוק.

לפני שנה ומשהו נטווז'ן חסמו לי את הטורנט, הייתי מוריד ממנו על מהירות 50 שיש אלפי משתפים וקצת מאוד מורידים, בהתחלה חשבתי שהבעיה בראוטר, אבל חפירה באינטרנט הבנתי שזה הספק, אחרי חודש של ריבים איתם פתאום התחלתי להוריד על 600 מטורנט, אולי ראו שאני לחוץ להתנתק וסדרו לי את זה, לא יודע, עכשיו אני מתקשר לנטווז'ן לבדוק מה אפשר לעשות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר