לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2009, 00:24
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לא נתקלים במנורות שתלויות..."

בדיוק! גם הרבה יותר קל להיכנס ולצאת מהאוטו ככה

ובנימה רצינית:
אני לא יודעת כמה אתה נמוךך, וזה גם ממש לא משנה.
אני מכירה המווווון (!) גברים בגילך, באיזור ה1.60. רובם הם אנשים מלאים בטחון שיודעים להתעלם מהגובה שלהם, אפילו כשהם הולכים עם חבר 1.80 לידם.

(בנימה עוד יותר אישית: יצאתי שנתיים עם בחור נמוך. בדיוק בגובה שלי. נכון, בהתחלה זה מוזר כזה, ונמנעתי מללכת על עקבים, ואף פעם לא הערתי לו על זה למרות שזה הפריע לי טיפ טיפה {אין מה לעשות, אם לא חושבים על זה- עדיין מאמינים שגבר גבוה זה חלק מהסקסיות שלו...} . מהר מאוד הבנתי שהוא כולו מבסוט מעצמו, שהגובה לא מזיז לו כלום, ושאם למישו יש בעיה עם זה- הוא יכול לקפוץ לו! וככה צריך! הוא בחיים לא חשב לשים רפידות כאלה של כמה סנטימטרים, או לחפש מעילים ארוכים שיגביהו אותו ושטויות כאלה. פשוט לא הזיז לו- זה הוא, ככה הוא נולד {הוא לא יכחיש שהוא סבל מזה בעבר} וגובה זה לא פונקציה בשום דבר! )

אין מה לעשות עם זה. תמצא בעצמך את הביטחון לשים *** על כולם ולהיות מי שאתה, כי גובה זה שטויות! פשוט שטויות! זה לא אומר כלום על הבנאדם, ואנשים כבר לא כל כך טיפשים כדי לשפוט אף אחד לפי הגובה.
אף אחד לא מושלם! נקודה.

(ובנימה הרבה הרבה יותר אישית, כי אתה כבר בגיר - הנה ייתרון- רוב הנשים יהיו בגובה שלך. זה יחסוך לך ולבת הזוג שלך הרבה כאבים בצוואר ובגב . אין יותר כיף ויותר נוח מללכת יד ביד או מחובקים עם מישו באותו גובה. כנ"ל על עוד דברים...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2009, 15:01
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
תודה רבה (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "השלמה עם גובה"

זה מחזק ואני אספר שגובהי הוא 164 , אני אספר איפה זה מכה אותי (חוץ מאצל הרופא ביא), נגיד כשרק התגייסתי אני זוכר שהלכתי בפעם הראשונה לתיכון שלי בטקס יום הזכרון , כולי גאה , נחלוואי עם כומתה ירוקה צעיר כזה עם הנשק מרגיש כולו גאווה ושמייח, נכנס לתיכון כל המורים ויי וזה איך השתנית וזה ואז פתאום באו חבורה של יודניקים כאלה שהתלהבו נורא וכולם היו גבוהים בשתי ראשים , נכון שהם התלהבו מהנשק והכל אבל הרגשתי כל כך לא יצוגי פתאום לצהל , שפתאום בחור בן 19 עם נשק כזה קטן עומד מולם , פתאום הרגשתי קטן ולא ראוי למדים ולנשק (היום גם בלי זה אני מעדיף לא להיות ראוי חחח) וזה עצבן אותי בדרך הבייתה ואמרתי לעצמי : למה אתה מרגיש ככה הם לא עשו אפילו בגרות עדיין ואתה כבר עשית את רוב זה חחח וגם עברת וואחד מסע גדול והרבה חרא אבל לכמה דקות כל זה התגמד רק בגלל שכולם היו גדולים ממני פיסית .

שובי אהבתי את מה שרשמת
שאלה לשי- זה היה מפריע לו אם היית הולכת עם עקבים?
ישן 26-11-2009, 15:36
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "תודה רבה (:"

אתה לא צריך להרגיש פחות "ייצוגי" בגלל הגובה. לא חסרים חיילים נמוכים שעבדו קשה מאוד בשביל להרגיש גאוה שהם באים ליום חיילת בית הספר שלהם. ילד בן 18 שגבוה ממך לא אמור להזיז לך בכלל... כלה ילדון, שלא סיים בגרויות, בדיוק כמוך

ולשאלתך- לא, לא הפריע לו. אני אישית השתדלתי להנמיך את העקבים מדי פעם (ציינתי כבר קודם- זה פשוט יותר נוח להיות באותו גובה ) אבל הוא דווקא היה מפרגן שאני אשים עקבים.
יש לי חברה טובה מאוד שיוצאת כר כמעט 3 שנים עם מישהו שנמוך ממנה בכמה סנטימטרים טובים, והיא הולכת עם עקבים שאני לא מבינה בכלל איך היא מצליחה לטפס אליהם . גם לחבר שלה זה לא מפריע, אם לא להיפך

בקיצור- בקטע הזה- אל תדאג. הגובה שלכם לא ממש מזיז לנו... העיקר זה מה שבפנים...

ישן 26-11-2009, 18:07
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
איך אני אוהב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אתה לא צריך להרגיש פחות..."

את הסיפורים על החברות שיוצאות עם נמוכים מהן ,אני אף פעם לא נתקלתי בחברות האלה חח, אני בחורף הזה אסיים להלשלים את השאלון האחד שחסר לי ואז אהייה שונה ר' בגובה מאותם תיכוניסטים חח(שהיום כבר הם בשנה הראשונה שלהם בצבא.

האם את בטוחה שי,שרק מה שבפנים קובע? לא מבחינתך ומבחינתי , אלא מבחינת החברה שלנו היום שאומרת לך שאם יש לך יותר משערה אחת לע החזה אתה פרימטבי ואתה חייב להוריד את זה לא משנה מה המחיר ומפרסמים את זה בכולי חוצות כדי שכולן יגידו, לא מוריד לא יוצאת חח, חברה שבה יותר מעניין מגלעד שליט לרוב איך מתלבש הדמות הזאת והדמות הזאת באח הגדול או מדד הסלבריטי במקום יותר לדעת על מה קורה בתוך המדינה שלה ועל ההסטריה שלה בכלל.., כל זה מתקשר לזה שלכולנו ואני מדגיש שלכולנו נדבקה קצת שטחיות יש כאלה שמתנערים ממנה כאשר מתבגרים ויותר שמים לדברים אחרים בעולם הזה ויש כאלה שלא , אז זה לא כזה נכון שהגובה לא מזיז כי הוא חלק מתרבות של גבוה חלק יפה שיער מעוצב. אני לרוב נתקלתי בבנות שלא אכפת להן מהרבה דברים כאלה בעקיר אצל קיבוצניקיות (אבל עדיין סנוביות חחח אין מה לעשות?) ומושבנקיות (אני שרתתי בנח"ך אז הייתי עירוני מוקף בלא עירוניים) כי יצא לי מזל רע לפחות שמאיפה שאני בא ראיתיה רבה שטחיות אבל ברור שזה גם ממני , עדיין ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר