לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 26-11-2009, 15:17
צלמית המשתמש של Taurus84
  משתמש זכר Taurus84 Taurus84 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 16.10.08
הודעות: 4,269
טיל נ"ט Spike NLOS בעל טווח של 25 ק"מ

ציטוט:
Rafael unveils new long-range Spike missile
By Stephen Trimble

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://adserver.adtech.de/adserv%7C3.0%7C289%7C1061321%7C0%7C277%7CADTECH;loc=300;key=key1+key2+key3+key4;grp=[group]]


Israeli arms developer Rafael has disclosed the existence of a new version of its Spike missile, with more than three times the range of previous variants.

Like its predecessors, the Spike non-line of sight (NLOS) missile can be fired by helicopters, ground vehicles and ships, and is guided to its target by a combination of a charge-coupled device and infrared seeker.

Previous variants have ranges from 200m (655ft) to 8km (4.3nm), but the Spike NLOS can hit targets up to 25km away, a Rafael executive says.

The Spike NLOS is already operational with a military customer, which is most likely to be the Israeli defence forces. Rafael is also offering the weapon for export, starting with the Spike family's existing 18 customers.

The NLOS weapon achieves its range mostly by increasing the size of the motor, with overall weight also increasing to 70kg (155lb). The next-largest variant, the Spike ER, weighs 34kg.

Rafael says the diameter of the NLOS missile has also changed, but declines to elaborate. The design is also offered with a variety of single warheads, but the types have not been disclosed.

The new weapon can be fired from helicopters. Previous versions of the Spike have been integrated on the Eurocopter Puma and Tiger by Slovenia and Spain respectively. Fixed-wing aircraft are not being considered as firing platforms for any member of the Spike family, Rafael says.

Details of the Spike NLOS have emerged even as the US Army has struggled to develop a similarly long-range weapon. The Lockheed Martin Joint Common Missile was expected to strike targets up to 29.6km away when fired from helicopters, but was cancelled in 2006. The Joint Air-to-Ground Missile (JAGM) remains in competition, and is not expected to be fielded until 2016.

Unlike the Spike family, the US Army wants the JAGM to have the ability to strike moving targets in all weather, which requires a tri-mode seeker with millimetre-wave radar for terminal guidance.

Rafael has designed the Spike's on-board camera with the ability to strike targets in most weather conditions by day and night.


http://www.flightglobal.com/article...ke-missile.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #14  
ישן 27-11-2009, 00:15
  משתמש זכר הקשקשן הקשקשן אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 22.06.09
הודעות: 378
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "גם הנמרוד לא נולד היום."

אתה צודק, איננו יודעים מי קדם למי. לכן אענה תשובה רצינית יותר.

התחרות בין התעשיות בארץ ידוע לשמצה מזמן.
יש הרבה מאוד פחד הדדי מגניבת ידע. התעשיות הולכות לשיתופי פעולה רק במקרים של אין ברירה : ברק זאת דוגמא מצוינת. לתע"א יש מכ"מ + רב"ת מכ"מי אבל אין לה את הידע והניסיון בלייצר טילים קטנים.
לכן כאשר הברירה היא לאבד את הפרויקט לחלוטין הולכים לשיתוף פעולה.

אם רפאל יודעת לעשות טיל לבד, אין שום סיבה לקחת את זה מהמתחרה. אפילו אם תחסוך כסף בפיתוח בהתחלה, תתקשה לפתח גרסאות הבאות ללא הידע הראשוני, ותהיה תלוי לנצח בחסדי השותף, אשר יסחוט אותך בכל היזדמנות. לכן רק כאשר אין ברירה הולכים לשיתוף פעולה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #16  
ישן 28-11-2009, 11:02
  שטורס שטורס אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 31.01.07
הודעות: 1,048
צריך חוט ארוך ובעל תכונות פיזיקליות שלא מן העולם הזה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "האם יתכן בכלל חוטי?"

ברור שהוא אוטונומי. איך אפשר לחשוב בכלל אחרת.
לדעתי, הוא נועל על מצב הרוח של האויב, ועל שנאתו של האויב אל היהודים, שהיא הדבר הלוהט היחידי בסביבה משתנה במהירות. וזה כמובן חייב פריצת דרך בתחום הגלאים העל חושיים.
השמועה מספרת שעובד ניקיון חביב וקשיש ממוצא רוסי, שהיה מדען מחקר נחשב באיזה מכון סודי ברוסיה, ולא הצליח פה להשתלט על העברית, מצא עצמו מנקה יום אחד את מעבדות רפא"ל. (לזה כן היה לו סיווג).
אחרי שגמר לנקות, התיישב כהרגלו על אחד מעמדות המחשב, והתחיל קורא בעניין ממה שבא ליד.
עינו נפלה על מאמר שכותרתו "חישה מרחוק: גבולות האפשר או: כיצד נזהה את האויב, נדפוק אותו, ונחזור הביתה בשלום לארוחת הערב" ?
היות והמאמר היה כתוב רוסית - הוא מיד חזר לשנים היפות שלו במכון, והמוח התחיל לעבוד. תחיה לאט, ואח"כ מהר.

וכמו כל מתמיטקאי טוב, הוא התחיל בכמה אקסיומות בסיסיות:
0. יהי X- אני.
1. אני חושב - משמע X קיים.
2. קיים אויב.
2.א. קיימת שנאה.
3. האויב שונא את X.
4. האויב יכול להשמיד.
5. X יכול להיות מושמד.

מכאן כבר יכול היה המדען העולה שלנו לגזור משפטים ומסקנות ביניים בקלות (ההוכחות הן טריוויאליות ואני משאיר לכן אותן לפיכך לשיעורי בית):

משפט 1: משפט הקיום של המרחק
לכל שני אויבים הדדיים, X ו- Y, קיים מרחק S, וקיימת מידה למרחק הזה : S(X,Y) -->R

משפט 2: על השנאה
בין כל שני אויבים X ו - Y, קייימת מידה, H, הקרויה "שנאה" כך ש : H(X,Y)-->R

משפט 3: עוצמת השנאה
עוצמת השנאה בין כל שני אויבים Xו - Y ביקום היא יחסית הפוכה לריבוע מידת המרחק ביניהם, כפול בקבוע המכונה "קבוע הלהט הדתי".

קיצורו של דבר: למדען שלנו לא לקח הרבה זמן עד שמצא את פונקציית המטרה של חיישן השנאה: הוא גילה שע"פ המשוואות שלו, אם אתה מקרר את הראש של X לטמפרטורה קרה מאד, מינוס 200 בערך, בעוד הראש של האויב לוהט משנאה - הפרופיל התרמו-שנאתי שלו יסמן אותו יחסית לסביבה כאילו היה מגדלור זוהר ביום חושך מוחלט. וזאת מהסיבה ששנאה רצחנית -בניגוד למה שחושבים אגב- היא מצרך הנפוץ בין בני אדם בלבד. וכאן בא השוס: איך נדע להבדיל בין סתם שונא ובין פנאט מוסלמי? מסתבר, וזה הוכח במדידות, כי קבוע הלהט הדתי אצל מוסלמים פנאטים נמצא בקצה הסקאלה האפשרית, מה שעושה את האבחנה בינם ובין סתם רעש לבן , ל"א, אמצעי נגד ל"א לפשוטה וברורה: הם פשוט מסמנים את עצמם.

עוד שיער המדען וזה גם הוכח, שבלהט הקרב, השנאה אצלם מוכפלת פי כמה- והם הופכים בעיני החיישן של הטיל העתידי למטרות מזמינות במיוחד שאי אפשר לטעות בהן ואי אפשר להטעות או לייצר להם חיקויים: אף אחד פשוט עוד לא גילה את הדרך לחקות את השנאה הזאת בלי שהמוח שלו יתרסק ויישרף.

המדען כתב מאמר, והניח אותו על ה- desktop במחשב של המהנדס מרפא"ל.
ההוא בא בבוקר, קרא, התעלף, שב להכרה, התעלף שוב -ורץ לבוס שלו.
לבוס שלו היו חושים עסקיים מחודדים יותר, וכמובן ניסיון: הוא החליט למנות צוות שיבנה אבטיפוס.
הם בנו את החיישן - וניסו אותו בשטחים, ממטוסים, מצוללות. מה לא.
הוכח שהחיישן היה הצלחה מסחררת - וכך נפתחה הדרך בפני רפא"ל לייצור דור חדש של מערכות הנחיה לטילים שמסוגלים להתביית על "גורמים עוינים" בלי שיהיה צריך לכוון אותם בכלל. אתה פשוט זורק אותם לאוויר עם הנחיה כללית כזאת: "עוף גוזל, חתוך את השמים, ותמצא לך משהו לאכול".
וזה הכל.
זה הסוד של הדור החדש של טילי רפא"ל, הי"ו.

נערך לאחרונה ע"י שטורס בתאריך 28-11-2009 בשעה 11:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #20  
ישן 28-11-2009, 21:45
  שטורס שטורס אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 31.01.07
הודעות: 1,048
הגרמנים של נאטו אפילו לא צריכים חיישנים כאלו
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[font=Verdana]שקט,..."

הם פשוט זורקים כמה פצצות JDAM מ- F18, ונותנים לטאליבן לנסות להסתדר אתם.

קבל -
http://www.liveleak.com/view?i=340_1259232729

בגלל זה הרמטכ:"ל הגרמני התפטר.

אבל הטילים האלו מתבייתים על פנאטים מוסלמים שונאי ישראל. מערכת זיהוי המטרה, הנעילה והביות הסופי נבדקה באינספור מבדקים כפולים, בתנאי סטרס תובעניים במיוחד. השיא היה כשהשב"כ איבד את עקבותיו של השייח' ראא'ד סלאח מהפלג הצפוני, והחיישן הניסיוני איתר אותו מחיפה - מרחק 60 ק"מ בקו אווירי, בליל חורף סוער.
רק את נאסראללה לא מוצאים עד היום. העלו אפילו מיקרו לווין לחלל, למסלול גאוסטציונרי שמביט על הזמן על איראן ולבנון. מצאו ככה את כולם - אבל לא את נאסראללה. משערים שהוא עוד במקלט.

נערך לאחרונה ע"י שטורס בתאריך 28-11-2009 בשעה 21:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #22  
ישן 01-12-2009, 06:41
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 11.10.07
הודעות: 2,037
עוד קצת פרטים על הבחור החדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "טיל נ"ט Spike NLOS בעל טווח של 25 ק"מ"

ההדגשות בגוף הכתבה נעשו על ידי
צריך להבהיר שלא ממש ברור אם ההנחיה בעזרת סיב אופטי מתייחסת באופן כללי למשפחת טילי הספייק או לטיל הספציפי הזה.
נותר רק לקוות שלפחות התמונה היא אכן של המערכת המדוברת.
עדיין אין כל התייחסות באתר של רפא"ל לטיל החדש.

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=06-17-03
רפאל חושפת: טיל ספייק לטווח 25 קילומטר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/Thumbs/200/NEWS1-169140040874482.jpg]
טיל הספייק החדש [צילום: רפאל]
הטיל החדש ניתן לשימוש מהאוויר, מהים ומהיבשה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/img/midBull.jpg]
מאפשר שימוש במגוון ראשי קרב ופגיעה גם במטרות שאינן בקו הראיה
▪ ▪ ▪חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ חשפה (יום ב', 30.11.09) גרסה חדשה של טיל הספייק לטווח של עד 25 ק"מ, הניתן לשימוש מהאוויר, מהיבשה ומהים. הגרסה החדשה מאפשרת שימוש במגוון ראשי קרב, והיא בעלת יכולת ייחודית של פגיעה גם במטרות שאינן נמצאות בקו הראייה.

כמו-כן יכול הטיל החדש לקבל נתוני זיהוי ועדכון מטרה באמצעות מערכות שליטה ובקרה חיצוניות, מזל"טים ועוד.

הספייק הוא טיל אלקטרו-אופטי, רב-תכליתי, הנחשב למתקדם מסוגו בעולם. הטיל כולל ראש ביות עם מחוש דואלי לשימוש ביום ובלילה, ויש לו יכולת "שגר ושכח". כלומר, לאחר רכישת המטרה ושיגור הטיל על ידי המפעיל, מתביית הטיל על המטרה באופן עצמאי, ללא כל התערבות נוספת של המפעיל.

התקשורת שבין הטיל למשגר נעשית באמצעות סיב אופטי. עובדה זו מקנה לטיל יכולת נוספת ומהותית, המאפשרת לעדכן בו נתונים תוך-כדי מעופו באוויר אל המטרה ובמידת הצורך אף להסיטו ממסלולו כדי להימנע מפגיעה במטרה לא נכונה או בחפים מפשע.

ל"משפחת" הספייק יש גרסאות שונות ומגוון ראשי קרב לטווחים שונים (8-4 ק"מ), הניתנים לשימוש של כוחות חי"ר וכן להתקנה על גבי רכבים, ספינות קלות ומסוקי תקיפה. טילי הספייק נמצאים כיום בשימוש מבצעי באוויר, בים וביבשה במדינות רבות כדוגמת ישראל, ספרד, הולנד, פולין, איטליה, רומניה, פינלנד, צ'כיה, דרום אמריקה ועוד.


סמנכ"ל וראש חטיבת טילים ולוחמת רשת ברפאל, דוד שטמר, אמר כי הספייק NLOS מהווה תוספת משמעותית לאמצעי הלחימה המיועדים להתמודד עם מגוון האיומים במתארי הלחימה השונים.

"היכולת של רפאל להתאים את עצמה לצורכי המשתמש ולתת להם מענה מבצעי-טכנולוגי מתקדם ביותר, עם עלות-תועלת מוכחת, היא המפתח להצלחת טילי הספייק השונים בישראל ובשווקים הבינלאומיים", העריך.
_____________________________________
תרגישו חופשי לצפות בגלריה שלי
וגם במצגת המובחרות
אין כל ערך להחלטת הכבשים בזכות הצמחונות בשעה שהזאב נשאר בדעה אחרת.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)


נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 01-12-2009 בשעה 06:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #26  
ישן 01-12-2009, 07:58
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 11.10.07
הודעות: 2,037
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי johnson11 שמתחילה ב "טווח פי 2 ונגד חיזבאללה הוא..."

ציטוט:
אתה מגיע עד לביירות עם טיל בלי לצאת מישראל ואתה מוריד את הסיכון למסוקי קרב שלא יצטרכו לטוס מעל לבנון


ואם המטרה נמצאת בצידו הצפוני של בית, גבעה או בין הבתים בבירות?
אתה לא יכול לנהל מלחמה בשלט רחוק, לא רק שאתה לא יכול להמנע מהכנסת מסק"רים ללבנון, בעת עימות דוגמאת לבנון 2 אתה לא תוכל להמנע מהכנסת כוחות קרקע ללבנון- תשאל את דן חלוץ.

טווח הוא רק פרמטר אחד, מהפן הטכני לשני הטילים יש הנחיה שונה. GPS לדוגמא אינו רלוונטי ללוחמת נ"ט מה שמצביע על כך שייתכן שייעודו של הנמרוד הוא למטרות נייחות אולי גם גדולות יותר.
יש לציין שהנמרוד 3 לא נראה כטיל נ"ט וכבר נכתב פה שנראה שמדובר בכלי למטרות ארטילריה נקודתית מדוייקת.
_____________________________________
תרגישו חופשי לצפות בגלריה שלי
וגם במצגת המובחרות
אין כל ערך להחלטת הכבשים בזכות הצמחונות בשעה שהזאב נשאר בדעה אחרת.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #36  
ישן 01-12-2009, 11:23
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 11.10.07
הודעות: 2,037
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "לפי התמונה, המטעד האופטי ללא..."

אולי המטעד האופטי מיועד לשלב השיגור בלבד לכיוון המטרה.
על פי הבנתי מעבר לטווח ראיה מסתמכים על הרב"ת של הטיל אשר מעביר תמונה לאחור ע"ג הסיב האופטי.

אאל"ט בדור החדש של הטילים בעלי הנחיה אופטית לא מכוונים את הטיל בעזרת כוונת חיצונית (זה למעשה מקביל לשיטה שהיתה נהוגה בדור א') אלא בעזרת הרב"ת.
לא ברור כיצד המערכת של הטיל מקבל תמונה ממקור חיצוני כמו מל"ט ומשתמשת בה להנחיה לעבר המטרה, נראה לי שהתמונה מהמקור החיצוני מועברת למפעיל לקבלת תמונה כללית של המטרה וסביבתה.
_____________________________________
תרגישו חופשי לצפות בגלריה שלי
וגם במצגת המובחרות
אין כל ערך להחלטת הכבשים בזכות הצמחונות בשעה שהזאב נשאר בדעה אחרת.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #47  
ישן 01-12-2009, 20:29
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב
 
חבר מתאריך: 02.05.02
הודעות: 7,828
Facebook profile Follow me...
גרסה חדשה לטיל ה"ספייק"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "טיל נ"ט Spike NLOS בעל טווח של 25 ק"מ"

הטיל החדש, SPIKE NLOS, מתוצרת רפא"ל, בעל טווח של עד 25 ק"מ וניתן לשיגור מהאוויר, מהיבשה ומהים. מהווה דגם חדש במשפחת טילי ה"ספייק" שכבר נמצאת בשימוש צה"ל

יונתן אוריך
יום שלישי, י"ד בכסליו התש"ע, 1 בדצמבר 2009, 12:32

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://dover.idf.il/NR/rdonlyres/A31B7127-091A-42DA-A936-ED291C87AE81/0/PICT0115small.jpg]

הטיל החדש, ספייק נלוס. צילום: יח"צ


חברת רפאל חושפת היום (ב') גרסה חדשה של טיל ממשפחת ה"ספייק" - SPIKE NLOS. משפחת ה"ספייק" הינה משפחה של טילים נגד טנקים מהדור השלישי, העובדים בשיטת "שגר ושכח". הטיל החדש בעל טווח של עד 25 ק"מ וניתן לשימוש מהאוויר, היבשה והים. הגרסה החדשה בעלת יכולת פגיעה ייחודית, גם במטרות שאינן נמצאות בטווח הראייה הטבעי של משגר הטיל.

טילי ה"ספייק",שחלקם כבר נמצאים בשימוש צה"ל, הינם טילים אלקטרו-אופטיים, רב שימושיים, הנחשבים למתקדמים מסוגם בעולם. גרסאות בטווחים של 4-8 ק"מ נמצאות בשימוש כוחות חי"ר וכן ניתנים להתקנה על גבי רכבים ומסוקים.

"ספייק נלוס" בעל יכולת ביות לשימוש ביום ובלילה, וכקודמיו מאפשר שיגור בשיטת "שגר ושכח", המאפשרת ביות עצמאי לאחר שיגור, ללא התערבות המפעיל. הטיל מסוגל לעדכן נתונים בזמן מעופו באוויר, בדרכו אל היעד, באמצעות סיב אופטי.

טכנולוגיה ייחודית זו מאפשרת, במידת הצורך, אף להסיטו ממסלולו כדי להימנע מפספוס היעד או מפגיעה בחפים מפשע.


http://dover.idf.il/IDF/News_Channe.../09/12/0102.htm
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #56  
ישן 04-12-2009, 22:37
  dorratz dorratz אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 31.10.03
הודעות: 778
מידע מתוך האתר של רפאל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "טיל נ"ט Spike NLOS בעל טווח של 25 ק"מ"

Haifa, Israel: Rafael Advanced Defense Systems announces the release of the Spike NLOS weapon system. The Spike NLOS is an electro-optically guided missile for ranges of up to 25 km with pinpoint accuracy and midcourse navigation. The weapon system can be launched from land, air and naval platforms

Equipped with a variety of warheads, RF communication, unique advantages of hitting non-line of site (NLOS) targets, the ability to switch between targets and abort mission, the Spike NLOS can be operated in offensive and defensive scenarios.
Spike NLOS is designed to be integrated into the modern battle arena and can receive target location from an embedded TAS system, external sensors, C4I center or UAVs.

Coming from a long tradition of missile expertise, the Spike NLOS is a member of Rafael's well known Spike missile family. The Spike family consists of precise tactical missiles launched from different ranges at a variety targets for use by infantry units and on combat vehicles, attack helicopters, as well as naval vessels.

David Stemer, Executive VP and General Manager of the Missiles and NCW Division at Rafael says that "the Spike NLOS, a member of the Spike family, enables Rafael to give forces, on any modern battlefield, the most effective means to deal with all threats."

He adds that, "The existence of the family of Spike systems is a result of Rafael's ability to adapt itself to the needs of the users and to continually provide them with the most cost effective, advanced technology
and the best operational capability available
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #76  
ישן 25-01-2010, 07:16
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 11.10.07
הודעות: 2,037
הכנפיים ענקיות ביחס לשאר הטילים ממשפחת הספייק
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי unmanned user שמתחילה ב "ומצד שני אנטנת התקשורת דמוית..."

האם ניתן להסיק מהגודל של הכנפיים שבטיל הראשון (שנפרסות לאחר השיגור) עשוי להצביע על כך שלטיל יש יכולת שיטוט? הכנפיים גדולות משמעותית לעומת הגוף ביחס לשאר הטילים ממשפחת הספייק וגם ביחס לנמרוד 2 בעל טווח דומה.

בקשר לטיל השני, הוא באמת נראה כמו גרסה להתקנה על פיילון אבל ייתכן שזו פשוט גרסה אחרת של הטיל שנבחנה/נבחנת עם תצורת כנף שונה. תצורת כנף כזו לא מצריכה מהירות גבוהה יותר של הטיל?
_____________________________________
תרגישו חופשי לצפות בגלריה שלי
וגם במצגת המובחרות
אין כל ערך להחלטת הכבשים בזכות הצמחונות בשעה שהזאב נשאר בדעה אחרת.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)


נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 25-01-2010 בשעה 07:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #98  
ישן 25-06-2018, 05:47
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 07.04.08
הודעות: 6,951
ISRAEL-Plasan releases footage of modern “tank hunter
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "טיל נ"ט Spike NLOS בעל טווח של 25 ק"מ"

ISRAEL-Plasan releases footage of modern “tank hunter

30, May, 2018 by Dylan Malyasov

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
Israeli armoured vehicle specialist Plasan released a video showing the advanced version of a modern anti-tank system based on the highly protected and maneuverable SandCat vehicle
.

According to a company’s statement, the new modern anti-tank missile system is a combination of the highly protected and maneuverable SandCat together with a multiple launcher for Spike NLOS (Non Line Of Sight) missiles developed by Rafael, fully integrated on a single self-contained platform.

The unique Spike NLOS is a multi-purpose, electro-optical missile system with a real-time wireless data link for ranges up to 25km. The Spike NLOS weapon system is a member of the world-renowned Spike Family.

The Spike NLOS electro-optical (EO) seeker incorporates a dual-sensor capable of effectively engaging targets day and night and in adverse weather conditions.

The anti-tank mobile complex with Spike NLOS provides the gunner with the unique ability to attack targets at stand-off range with no line of sight. The Spike NLOS weapon system can be operated in either direct attack mode or midcourse navigation mode based on target coordinates. These modes enable the defeat of long-range hidden targets with pinpoint precision, damage assessment and the obtaining of real-time intelligence.

More: Plasan unveils new Yagu lightweight protected vehicle at Expo Seguridad 2018

http://defence-blog.com/army/plasan...ank-hunter.html

https://www.youtube.com/watch?time_...7&v=ldyA7oxX6Eg

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:10

הדף נוצר ב 1.36 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר