לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2009, 23:21
  ONIdd ONIdd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.08
שאלה גורה שתלטנית

לאחרונה הצטרפה לשורות המשפחה גורה מגזע רועה אסיאתי (כיום בת 3 וחצי חודשים).
מיד עם הגעתה החלה הנ"ל להשליט משטר טרור בקרב חיות הבית, ג'ק כנעני גזעי כבן 4 , בו (אחיו המאומץ של ג'ק) חתול ענק כבן 4 , ועוד חתלתול שגודל ע"י כלבים של השכן.
הגורה מגרגרת על החיות, מציקה ולא נותנת להם לנוע באופן חופשי בגינה, שלא לדבר על להתקרב לאזור ההאכלה.
ככלל אין אני נוהג להתערב באינטרקציה בין החיות והתוצאות נפלאות, אם זאת הגורה נוהגת לגרגר ולהפגין אגרסיביות כאשר אני נוגע בצעצועים שלה ולקפוא במקום כאשר אני מתעסק בקערת המזון שלה תוך כדי שהיא אוכלת.
מעבר לכך התנהגותה נהדרת, היא קלטה מהר את עניין ה"לא!!" ובד"כ מצייתת מיד.

כיצד גורמים לה להפסיק לגרגר עלי? (לא עזרו גם לא!!!!!ים רבים מספור)

כיצד עלי לנהוג בצעצוע שלה מייד כאשר גרם לגרגור?

המגדל ממנו נרכשה הכלבה ציין במעמד המסירה שהיא שתלטנית ולא נותנת לאחיה לאכול (האם מדובר בנקבת אלפא?)

קצת לא קשור , אבל מישהו יודע כמה אמור לעלות שק 15 ק"ג של רויאל קנין לגזעים גדולים?

תודה מראש.
*
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2009, 00:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ONIdd שמתחילה ב "גורה שתלטנית"

מאיזה איזור אתה? אם מאיזור חיפה אני יכול להמליץ לך על חנות מעולה. (אני לא עובד בה, אלא לקוח שלה כבר שנים.) הייתי רוכש שקים כאלה עד, שהחלפתי חברה לאוכל יותר איכותי המחזיק יותר זמן. המחיר הוא לא יותר מ 280 ש"ח וזה גם מחיר גבוה לאוכל הזה ב 15 קילו.

בכל הנוגע לגורה, אם היא כזאת ותחליטו להרים ידיים איתה. יש קורסים של אילוף. לגרגר עליך? זה כבר גבול אדום! תביא אותה לאילוף ברגע שיהיה אפשרי או תן אותה למשטרה.
היה לאבא שלי רואה גרמני זכר, היה ענקי מאוד יחסית לגילו וחזק מאוד וזכר אלפא חכם נדיר מאוד, יותר מהגורה עליה אתה מדבר. אני לא מבין עד היום למה אבא שלי מסר אותו למשטרה. הוא היה מאולף בחסד עליון, לא נוגע באוכל עד שנותנים לו פקודה, הלך רגלי מושלם, ידע לתקוף לפי פקודה. לא לימדו אותו לתקוף זה היה טיבעי אצלו, חתולה נכנסה לו לשטח שילמה על זה בחייה וכלב מבוגר רוטויילר רע בן שנתיים גדול ממנו בהרבה, שתקף את אותו גור זאב רואה גרמני קטן בן כמה חודשיים נהיה מזה נכה. הוא ידע לתקוף לבד ולהגן על עצמו באופן מדהים על זה, הוא היה חכם וחזק מאוד לגילו. בן 9 חודשיים בלבד בערך בלבד אבא שלי הרים ידים עקב העובדה, שהיה הולך לטייל וקורע שרשראות חופשי וצלצל למשטרה. הוטרוינר של המשטרה חשב, שהוא בן שנה וחצי מינימום בכלל ואז ששמע שהוא בן 8-9 חודשיים בלבד רצה לקחת אותו מיד. הוא סירב ללכת, גררו אותו בכוח לניידת. לקחו אותו למרדפים בגבול, עקב החוזק, התבונה והמהירות שלו. זה היה זאב רואה גרמני אחד בין רבים נדיר ביותר.
על אבא שלי או על המשפחה הוא בחיים לא עשה להם כלום ובטח שלא גרגר, אך מי שהוא גרגר עליו/ה היה עדיף שישמור מרחק ולא יתקרב. דוד שלי לא דיבר עם אבא שלי שלושה חודשיים בגלל שנתן אותו למשטרה, הוא רצה לקחת אותו אליו ולגדל אותו אצלו, דוד שלי לא אוהב כלבים או חיות בכלל, אך את הכלב הזה הוא אהב מאוד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר