לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2009, 12:16
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אז השבוע היה לי יום צילומים לטלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "רק דברים טובים, 21-28.11"

מה שהיה לפני שלושה שבועות זה רק התחקיר המקדים, וביום שני זה כבר היה הדבר האמיתי.
הגיעו אלי הביתה צוות ענק. לא זיהיתי שם אף אחד מהפעם הקודמת, וכששאלתי, הסבירו לי שהצוות הקודם הושאל להפקה של האח הגדול. אתם לא מתארים לכם כמה טונות של ציוד צריך בשביל כמה דקות של צילומים. הם בילגנו לגמרי את כל הסלון, ואפילו שרטו את השולחן האדום החדש עליו שמתי את אדון ינשוף. הסאונדמנית חיברה אותי למיקרופון אלחוטי, ואחרי שעה של התארגנות התחלנו את החלק הראשון של הראיון. גל גבאי שאלה אותי שאלות די אינטימיות, ואני ניסיתי להלך בין הטיפות ולהקרין המון נחישות ובטחון עצמי. היא דווקא היתה די סימפטית, וכל כמה דקות החמיאה לי שאני חמודה. במשך כל הראיון בכלל לא התרגשתי, ואפילו לא חשבתי שכל המדינה תראה את הפאדיחות. אחר כך הפתיעו אותי, ונסענוי לצילומי חוץ בקניון רמת אביב. מהשלב הזה העניינים הפכו הזויים יותר ויותר. אני וגל הולכות בקניון, אחרינו רודפות שתי מצלמות ומיקרופון, וכל העיניים בקומה מופנות לעברינו. כמה ילדים התעניינו לדעת מה אנחנו מצלמים, וגל הסבירה להם שאנחנו מצלמים סרט פורנו שלא מתאים לילדים (באמת!). הבימאית החליטה שאני צריכה להיות יותר נשית, אז לקחו אותי לחנות איפור, וזכיתי לקבל איפור מקצועי, מה שלא עשיתי מעודי. בסוף צילמו קטע של testimonial שבו גל מדברת לבד. אותי גירשו הצידה, והמפיקה השגיחה שלא אתקרב אליהם. האם יש משהו שהם לא רוצים שאני אשמע? בסביבות עשר בערב חזרתי סוף סוף הביתה, ומייד הורדתי את האיפור. בקיצור, חוויה מעניינת מאד, ויקח לי זמן רב לעכל את מה שעברתי. לא נותר לי אלא לקוות שיוציאו ממני את המיטב אחרי העריכה. מבטיחה לעדכן אותכם כשאדע מתי משדרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2009, 17:01
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "רק דברים טובים, 21-28.11"

טוב, אני לא אהיה פה בשישי לדברים הטובים של השבוע הנוכחי, אז אני אכתוב בזה :

סופ"ש היה חביב... בחור חדש החליט לשלוח הודעה... חמדמד כזה!
העבודה בראשון הייתה סופפפפפר כייפית. היה אקשן והיה נחמד
יום שני, כמובן, לא עבדתי.. יצאתי עם הבחור. היה דייט מעולה, נהניתי בטירוף, ואני מנחשת שגם הוא. אפילו הסרט היה בחירה טובה (טוב, קומדיות של ג'ניפר אניסטון.. לא צריך הרבה כדי לנחש עליי שאני אהנה)... מממ וזהו

שלישי בבוקר נפגשנו שוב, לקפה. שוב היה כיף!

היום ישנתי כמו כלב, איזה 12 שעות בערך... אני כזאת עצלנית!!!!
בעבודה, בינתיים, כיף כיף כיף!

ומחר אני אורזת, ומתעופפת לסופ"ש באמסטרדם!!!!
כן כן שי הולכת לקרוע את אמסטרדם!!!!!!!!!! (טוב, לא לקרוע.. קצת לטייל, בעיקר לקפוא מקור- אבל להינות בטירוף!!! חופשששששששששששששש)
וזהו, בינתיים. הכל כמובן ישתדרג אם יסתדר לי מחר לעשות מרתון "חברים" עם הבחור. יש מוטיבציה- לוגיסטית זה יוצא קצת בעייתי, אבל יהיה בסדר...

המשך שבוע מעולה לכווווווווווולם!

ישן 03-12-2009, 00:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "התייחסתי יותר לכך שהיא נשמעת..."

ל Ingsoc:
אוי אתה תמים... הגיע הזמן לגלות לך סוד
אין לך חברה או לא ראית את אימא שלך בקניות אז זה הסוד.
נשים אוהבות קניות יותר מגברים, לא ראית את הפרק של רמזור אני מניח עם החשבון המשותף אני מניח.
כמו ששחף דרור אמרה:
ציטוט:
שופינג זה כיף!!

חוץ מזה עובדה נוספת., שחף היא סטודנטית, מגיע לה פינוק מההורים. אם ההורים יכולים לעזור לה בכייף, תפרגן קצת לא יזיק להיות נחמד.

ל shai.shai:
בכל הנוגע לשוקולד, מוותר לא אוכל את זה. פררו רושה, זה השוקולד היחיד, שאני אוהב לאכול, אך עקב המחיר שלו אני מוותר על התענוג רוב השנה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:27

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר