לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2009, 07:45
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "האנשים האלה בדרך כלל חיים..."

מסכימה בכללי.
לא יוצא לי כל כך לתרום, כי בעיר שלי יש אולי 2 קבצנים "קבועים" שלא יוצא לי להיתקל בהם. והחרדי שמוכר ספרי תהילים וכדורי דיסקו ברמזורים הוא לא קבצן
אבל רק לשם דוגמא - תידלקתי את האוטו בגשר הזיו ועמד בחור די מוזר ליד הבורגר ראנץ' ונראה ממש שפוף. כשהתקרבתי אחרי שסיימתי לתדלק הוא ביקש שקל. במקרה היה לי בכיס של המכנס אז הבאתי לו. מסתבר שהיה חסר לו בדיוק שקל כדי לקנות לעצמו המבורגר. נכנסתי אחריו לקנות שתיה והמוכרת אמרה לי שהוא עומד כבר שלוש שעות בחוץ.
בקיצור, כנראה שלא כולם מחפשים סמים.

ואגב-אם מישהו מכם עובר במרכזית המפרץ בצ'ק פוסט ואתם נתקלים בקשיש שמתרים למען ילדים עם מוגבלויות - תתרמו לו (אם אתם יכולים) ותמסרו לו ד"ש ממני קוראים לו צבי, הוא אלמן, פנסיונר ואחד האנשים היותר מעניינים שיצא לי לדבר איתם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2009, 12:06
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
פאקינג מוכרת מעפנה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "מסכימה בכללי. לא יוצא לי כל..."

ציטוט:
[QUOTE=shai-li] נכנסתי אחריו לקנות שתיה והמוכרת אמרה לי שהוא עומד כבר שלוש שעות בחוץ.

3 שעות היא יודעת שהוא עומד בחוץ ומחפש שקל......והיא לא חשבה לתת לו שקל ממנה ? בחיי מעפנה.

תנסו פעם להציע ל"הומלס" שמבקש כסף לאוכל, לקנות לו אוכל בעצמיכם במקום לתת לו כסף - תראו שהוא ממש לא ירצה....

אני הרבה פעמים לא נותנת להם כסף, נכון שהסיגריות או הסמים שזה מה שעושה להם טוב, אבל לא מבחינתי.
בהחלט כואב לי על אנשים שאין להם, אבל יש גבול, יש אלפים כאלה ברחובות חלק באמת מסכנים וחלק הפכו את זה למקצוע ואת הכסף שלי אני בהחלט מעדיפה לבזבז על עצמי ועל המקורבים לי.
מדי פעם תורמת לעמותות בSMS וזהו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-11-2009, 18:22
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "כולן? רובן? מקצתן? רק הקטנות?..."

ולמה שהמדינה לא תעביר חוקים שיעזרו לאותם נזקקים? או שתעביר תקציב גדול יותר לרווחה?
אז זהו שזה מה שנעשה פחות או יותר, במקום שעזרה לחלשים תהיה מעוגנת בחוק זה מעוגן לנו במצפון דרך פרסומות, ובמקום להעביר עוד תקציב לרווחה (שכמובן שידרוש העלאת מיסים) גורמים לנו להוציא עוד כסף בתרומות.

ולאותם גופי תרומות יש אינטרס להנציח את הניזקקות, כי זה לחמם, אז למה שיפתחו דרכים כדי לפתור בעיות עוני? ולמה שהמדינה תעשה זאת? הרי אין לה מספיק תקציב לזה.

ועוד יותר גרוע זה שחלק מגופי ההתרמות הם מושחטים וגזלנים ואין אליהם פיקוח, ואוטומטית אתה נותן להם תרומה בלי לדעת לאן זה ילך.

אבל למי אכפת העיקר שעסקי התרומות משגשגים.

ישן 29-11-2009, 17:27
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "דיון - נדבה להומלסים"

כדי לקבץ נדבות בנאדם צריך להוריד מהכבוד שלו..
תחשוב איזה לא נעים הוא מרגיש עם עצמו , אבל מה שהוא עשה כנראה זה השפל אליו הוא הגיע..

נכון שיש נרקומנים / אלכוהליסטים שמחפשים כסף למנה / בקבוק שלהם אבל כאלה אנשים אפשר לזהות בלי בעיה..

אנשים שנראים לכם "נורמלים" אפשר לקנות / לתת להם אוכל ובמידה שאין משו בסביבה לתת להם כסף ולקוות שבזה הם יקנו אוכל או מה שהם צריכים..

בעיקרון צריך ללמד על כל בנאדם קו זכות ולהאמין שהוא יעשה את הדבר הנכון..

אני אישית נותן.. ואם אפשר לתת למישו שיתן במקומכם זה אפילו עדיף.. ככה אתה לא יודע למי נתת כסף וזה שקיבל לא יודע ממי הוא קיבל..

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

ישן 02-12-2009, 16:29
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
פעם אחת ולתמיד - לא לתת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "דיון - נדבה להומלסים"

יש קבצנית קבועה בשוק הכרמל עם סיפור קבוע שהיא נתקעה בלי כסף לחזור לבית שלה בעיר "שקר כלשהוא",
יש עוד אחד בדיזינגוף שמתחפש להומלס, ויש לו מרצדס - אפילו עשו עליו כתבות,
לפני כמה שנים היו גם לכאורה 2 אחים אמריקאים יהודיים שבאו מפרויקט תגלית והלכו לאיבוד,
כל הזמן צצים ורסיות שונות, ככה שאי אפשר באמת לדעת מי במצוקה ומי לא,
וברוב המקרים הכסף הולך לקבלני קבצנות (כן כן אמיתי לגמרי), או גרוע מכך לסמים או פרוטקשן...

אם אתם רוצים לעשות משהו טוב, תתרמו לתנועה שאתם מכירים אותה מבפנים,
יודעים מי הנפשות הפועלות שלה, ושהיא אינה נגועה בשחיתות וחלוקת משכורות,
רצוי תנועה שפועלת על טהרת ההתנדבות ברמה האדמניסטרטיבית -
כל השאר (כולל כל ה"הקש בדלת" הממוסדים למינהם, מהם תתרחקו...)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר