לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2009, 12:41
  משתמש זכר itzikg83 itzikg83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה מתכוון לקטיגוריה. כרגע..."

הרצון שלכם לשמר דברים קיימים, מתוך הגנה כאילו שמדובר במפעל חיים, מעוור.

"רוחניות ומיסטיקה", הכותרת, לא כוללת בתוכה דיונים בפילוסופיות מטריאליסטיות או כל מה ששולח רוח. זה נוגע רק בעקיפין בדת. אין מקום לאתאיסטים. זה מאוד כללי ובאותו זמן מצליח להתעלם מכל כך הרבה נושאים.
גם הסכמתם איתי בעבר אז וואלה...

כפורומים, יש את "יהדות והלכה" שם יכולים לדון יהודים מאמינים ואת "תאולוגיה ומיתולוגיה", שמתעסקה ביתר הדתות.

תעשה 1+1.

אני מת להעלות עכשיו פוסט של מאמר שהעלתי למקומות אחרים גם, מאמר שיצור דיון בנוגע להיבט מסויים בפילוסופיה.
אין מקום להעלות אותו בכל "פרש".

לשיקולכם.
אני לא בא להתנצח עם אף אחד, קחו את זה לאן שתרצו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2009, 10:24
  משתמש זכר itzikg83 itzikg83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "קודם כל, הרצון שלנו לשמור על..."

נראה שיש כאן אי הבנה.

יש לכם פורום שלכאורה אמור לספק מקום לכל הדברים שאמרתי, זאת לפחות לפי מה שכתבתם בפוסט אחר.
אבל, לא רק שכותרת הקטגוריה לא מתאימה לכך, גם כותרות הפורומים לא.

ולמעשה, כדי להקים פורום "פילוסופיה" כמו שאמרת, למרות שלכאורה נטען בפני שהפורומים הקיימים אמורים לספק את זה, אתה חייב לשנות את הקטגוריה כי "רוחניות ומיסטיקה" הן אחוז קטן מקטגורית העל "פילוסופיה".

בואו נדלג מעל שלב ההתגוננות וההצדקות, אתם לא חייבים לי שום דבר וזה בסדר גמור.
תתעלו מעל להתנגדות הטבעית שלנו, כבני אדם, לשינוי באשר הוא, ותראו שאמת בדבריי.

ואם לא נראה בבהירות כי אמת בדברים, תמיד אפשר לקרוא במילון את ההגדרות ל"מיסטיקה", "פילוסופיה" "תאולוגיה" וכו'.

ושוב אני מזכיר לכם שהסכמתם איתי שיש לשנות את השם של הקטגוריה והפורום בעבר, אתם מוזמנים לחזור ולשוטט בפוסטים הישנהים שלכם.
מה נשתנה מעבר לתחושה להגן על משהו שאתם בחרתם?
ישן 01-12-2009, 11:48
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי itzikg83 שמתחילה ב "נראה שיש כאן אי הבנה. יש..."

אתה יודע מה? טעינו. הפורום לא אמור לספק במה לפילוסופיה, ואין פורום בנושא הפילוסופיה בפרש. סו-וואט? מישהו ביקש? מישהו התלונן?
בעבר למשל גם לא היה פורום בנושא מערכות הפעלה ומחשבים של אפל, ומי שהייתה לו שאלה בנושא, פשוט חיפש לו פורומים אחרים. מאז הייתה דרישה, נמצאו מנהלים והפורום נפתח.

הקטיגוריה נקראת בשם זה בגלל שבעבר היא הכילה פורומים נוספים כגון הוליסטיקה http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=65

פורום פילוסופיה לא נפתח כי לא הייתה דרישה, לא היה קהל. וגם היום אין. אני מבין את הסיבות שדוחפות אותך לכיוון שאליו אתה חותר - אבל אם תסלח לי - הולכת אותנו שולל כבר פעם אחת, ובפעם הזאת זה יהיה קצת יותר קשה.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 01-12-2009 בשעה 11:50.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר