לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2009, 20:16
  VersitasVosLiberabit VersitasVosLiberabit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "האם תוכל יותר לפרט עליו"

ספציפית עליו?
הוא עוד אחד מהחוקרים הותיקים של הנושאים שמתגלים בזמן האחרון.
הוא יותר מתמחה בנושא של הNWO וכתות עתיקות מהבוהמים עד המסונים, הוא מצא קשר עמוק בין כתות כאלו ברחבי העולם, מצא גם את הקשר בין וולסטריט למימון אג'נדות ברחבי העולם. בגדול הוא אדם מאוד מעניין עם המון מידע.

יש עוד המון אנשים מעניינים.
אני בזמן האחרון צופה בהמון ראיונות של פרוייקט קמלוט, שבעיקרו מדברים על הנושא הנ"ל בנוסף לנושא החייזרים, שמאוד מעניין אותי בזמן האחרון.

(תרשמו בגוגל וידאו / יוטיוב - Project Camelot ) מאוד מעניין!!!

רשימה של אנשים שמדברים על נושאים דומים:
David Wilcock - גאון
Richard Hoagland - גאון!!!! היה בכיר בנאסא, שופך המון מידע על חייזרים שחיו בעבר על הירח ומאדים מאוד מעניין!!
Duncan ofinion - סופר-חייל שגודל מילדות כדי להיות רוצח של ממשלת ארה"ב, שופך הכל מול המצלמות - מאוד מעניין
ויש עוד המון
ממליץ בחום לראות את כל הראיונות שהם עשו ובנוסף לראות את הדיון הרחב שהם עשו עם 20 דוברים בסגנון בארוע שנקרא - Awake and Aware in LA

לפני חצי שנה הייתי מהופנט מכל הנושא של הNWO וממשלות וכתות סודיות שבעצם מנהלות את העולם הזה, וזה ממש העיר אותי מהתרדמת שהייתי שרוי בה, אבל כשנחשפתי לכל האנשים שמדברים על הנושא של החייזרים (כמו דיויד ווילקוק וריצ'רד הוגלנד) פשוט... אין מילים.. הנושא הזה מהפנט אותי בחודש האחרון בצורה מטורפת, כל מה שאני עושה כל יום אחרי העבודה זה לראות סרטונים של Project Camelot - פשוט גאוני. במילים אחרות - חובה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2009, 02:25
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
תרבות שומר - הציויליזציה "הראשונה"...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "האם אתה"

בזמן תרבות שומר, הכת כבר הייתה בעמדת כוח במלוכה בערי המדינה השונות.

הכת עצמה (ש"אילומינטי" זהו רק שם אחד...) קיימת כבר מתקופת אטלנטיס ולאמוריה (הרבה לפני שאימפריית שומר נוסדה).

למעשה גם היו חיים (תרבויות), גם לפני תקופת אטלנטיס.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 02-12-2009, 07:36

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "האם אתה"

האילומינטי מורכבים מאנשים עם "דם מלכותי" זאת אומרת, אתה לא ניהיה אילומינטי, אתה נולד כזה, הם בעיקר צאצאים של משפחות מלוכה ברחבי העולם.. הם אנשים מסכנים רוב חייהם, הם חייבים ללכת לפגישות של האילומינטי כל לילה מ2 עד 4, ככה שהם יושנים עם הבגדים שלהם כל לילה... זה ממש עצוב, אומרים להם שהם יהיו מנהיגים גדולים בסדר העולמי החדש ושטויות כאלה... ואתה לא יכול לצאת, אם אתה מנסה - הורגים אותך, יש המון מהם ששונאים את זה! ומתים לצאת! והם פשוט לא יכולים...
הם כרגע השומרים של הידע של אטלנטיס, ויש להם עוד המון המון תורות של ידע שלא משתחרר לציבור, וזה מה שבאמת חבל.
הקטע המפגר שהאילומנטי התחילו באמת ככת נאורה! והרעיון שהיה להם היה טוב בבסיסו בהתחלה!
הם באו מנקודה של, אוקיי - הדת מנתקת אותנו מהמדע, האינקוויזיציה רוצחת כל מי שמנסה להגיד שהמצב אחרת, אז אנחנו ה"נאורים" כי אנחנו שונים מהם. ואם הם מאמינים באלוהים - אז אנחנו נאמין בההפך - הבן החכם של אלוהים שנזרק מגן עדן הרי הוא לוציפר, וזה מסביר את הדת הלוצפרית של המנהיגים שלה. ועם הזמן התחילה ההתדרדרות והשחיתות גם אצלהם, והרעיונות שלהם הפכו מאצילים לרשעים.
השומרים לא קשורים לכל העניין, השומרים פשוט היו מאוד מאוד מאוד מתקדמים ברמת הידע שלהם כי - הם תקשרו עם "אלוהים" - זאת אומרת - ישויות מהחלל שנחתו ב"מרכבות בוערות מהשמיים" - והם סיפרו להם ולימדו אותם המון המון דברים.
זכריה סיטצ'ן למי שמכיר (Zecharia Sitchin) חקר את התרבות השומרית ונחשב לאחד האנשים הכי חשובים שחקרו את הנושא (הוא כבר מת לצערי) והוא מצא אלפי קשרים כשהוא חקר את הלוחות שהשומרים השאירו אחריהם, הם גם טען (והוכיח - יש גם וידאו שלו תחפשו) שהשומרים השתמשו בחשמל, (בטריית בגדד - זה אמיתי) שהם ידעו על כל הכוכבים במערכת השמש שלנו (כשאנחנו גילינו את פלוטו רק לפני 30 שנה....) בנוסף הם ציירו בציורים שלהם עוד כוכב שאנחנו לא יודעים עליו, חלק טוענים שזהו ניבירו/כוכב X ושהם בעצם ידעו על זה.

לגביי פרוייקט קמלוט, זה צוות של 2 אנשים, שמראיינים את כל האנשים האלה עם המידע ברחבי העולם, ומחברים המון נקודות! הם מצאו לא פעם אחת אנשים שחשפו את אותו מידע ובכך אימתו אותו, הרבה דיבורים על הממשלה הסודית בארה"ב, פרוייקטים שחורים, טכנולוגיה שנגנבה מחייזרים וכרגע בשימוש, הרבה על נאסא, וגם קצת על 2012 ומה הולך לקרות (הם לא הולכים בכיוון הקטלסיטי של סוף העולם הגיע - ממש לא). בכל מקרה אני מצאתי את זה מאוד מעניין.. פשוט חגיגה של Whistle-blowers אם אתה מכיר את המונח.

נערך לאחרונה ע"י VersitasVosLiberabit בתאריך 02-12-2009 בשעה 07:39.
ישן 02-12-2009, 10:56

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "רגע רגע רגע..."

כן, היתה תרבות כזאת שנקראת הLemurians שחיו במקום שנקרא אטלנטיס.
אני לא יודע בדיוק למה הם הושמדו, אבל לא כולם מתו, חלק גדול מהם נדד לשומר ולמצרים, חלק טוענים שהיה להם גם יד בבניית הפרמידות - חלק אפילו טוענים שאנחנו הם צאצאים של של הלמורים.
אין לדעת.
מה שאני כן בטוח, זה שאם אכן התרבות הזאת הייתה קיימת (שיש המון דברים שמצביעים על כך) אז הם קיבלו מידע וטכנולוגיה שהם טענו שהיה מ"אלוהים" במילים אחרות - חייזרים.
לגבי כל הנושא של חייזרים = אלוהים - ממליץ לקרוא את הספר (יש גם סרט למי שאין לו כוח) של אריק וון דניקן (Erik von daniken) שעורר מהומה גדולה בעולם כשהוא התפרסם . הספר מראה לך שאם אתה מחליף את הדמות של "אלוהים" בתנך ובכל כתב אחר של כל תרבות אחרת ב"חייזרים" הכל מסתדר ביחד באופן מושלם!!! וזה גם מסביר המון דברים שאנחנו לא מבינים היום - כמו הפרמידות או מונולת'ים ברחבי העולם כמו בבעלבק בלבנון - סלע במשקל של 100 אלף טון שלפני כמה אלפי שנה בני אדם חצבו אותה וסחבו אותה למרחק מסויים - היא נשברה בדרך והם השאירו אותה שם. כיום אין לנו מושג איך להרים סלע כזה - אין טכנולוגיה שיכולה להרים משקל כזה.
יש גם את פומו פונקו בדרום אמריקה, שבנוייה מסלעים של דיוריט - החומר הכי קשה בעולם לפני יהלום. - העיר הזאת נבנתה לפני אלפי שנים כשלא היו כלים לחצוב אבנים כאלה (השתמשו בכלים מברזל פשוט אז), ויש באבינים חריטות וסימונים בדיוק של לייזר, זה פשוט מדהים.
או אפילו סטונהנג' - אי אפשר להסביר איך בנו את זה עד היום בתקופה ההיא.

בכל מקרה הכל ניהיה ממש משוגע כשאתה מחבר קווים בין כל המקומות ההזויים האלה ורואה שכולם ממוקמים על הPlatonic Solids של כדור הארץ. נקודות שאפלטון מצא שמחלקות את כדור הארץ לנקודות שוות של אנרגיה - כמו צ'קרות בגוף האנושי.

ממליץ בחום לרשום ביוטיוב - Nazca Lines, זה יטריף אותך.
שדה תעופה עתיק שנבנה בדרום אמריקה לפני אלף שנה לייד העיר נזקה בפרו.
זה מטורף כל ההרים מסביב נורמלים - פתאום הר אחד נראה כאילו ישרו אותו עם לייזר - פשוט מישור ישר במקום פסגה - ולאף אחד אין מושג לאן נעלמה הפסגה, אין שום סלעים בעמק או באף מקום, ועל המישור הזה יש שדה תעופה ענקקקקקקק עם כל מיני צורות של יצורים מנופפים לשמיים - דברים שאפשר לראות רק מהשמיים. עכשיו - למה שתרבות עתיקה תנסה לשלוח מסרים לשמיים ולתת להם "שדה תעופה".
כי הם רוצים שהחייזרים יחזור ויתנו להם עוד טכנולוגיות ומידע.

זה כמו הקטע שהיה במלחמת העולם השנייה, כשאמריקאים נחתו לתדלק בכל מיני איים נידחים באוקינוס הפסיפי ושבטים עתיקים שחיו באי ולא ראו משהו מתקדם יותר מרפסודה נגנבו לגמריי מהציפורים מברזל שנוחתות להם באי, והאנשים המוזרים שהביאו להם טכנולוגיה בסיסית ואוכל טעים ומגניב בקופסאות מברזל, והם השתגעו ממש אחרי שהם עזבו והמחלמה נגמרה, והתחילו לבנות פסלים מקש של מטוסים לסגוד להם.
משוגע.

בכל מקרה זה נושא מטורף שאין לו סוף - לא משנה כמה תחקור, תמיד יהיה עוד דברים לא מוסברים.
ישן 02-12-2009, 13:15

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "יש סיבה למה היא שקעה?"

רעידת אדמה? צונאמי? מי יודע...
הם אחרי הכל היו על אי קטן בים התיכון בין יוון לקפריסין (ממה שהבנתי - למרות שיש כאלה שטוענים אחרת)
אבל מצאו המון חומות ודברים כאלה מתחת לפני הים באיזור ההוא. יש גם תאוריות שLA עומדת לשקוע בצורה דומה כי יושבת על קו שבר שמראה המון פעילות בזמן האחרון, ועם הזמן המשקל על הלוח הטקטוני רק גודל (מעוד בנייה ואוכלוסייה וערים) אבל התאוריה הזאת גם מציעה ליזום שרפות יערות בכוונה באיזור כדי למנוע את זה, אז לא יודע עד כמה אמין זה... למרות שזה נשמע דיי הגיוני - אבל צריך לחקור את זה יותר לעומק.

שמעתי גם תאוריה שאומרת שכל כמה מאות אלפי שנה יש איזשהו אירוע קטקליסטי ושזה היה אחד מהם וש2012 זה הארוע הבא. - אני אישית לא מאמין שזאת האמת.

כל תרבות גדולה מגיעה לקיצה בסוף, גם המאיה נעלמו מעל פני האדמה כמעט.
ועכשיו מתחילה מפולתה של ארה"ב P:
אמנם זה לא יהיה ארוע פיזי במיוחד - אבל הם כבר לא יהיה מעצמה בקרוב לדעתי.
במיוחד אם ילוסטון מתפרץ חחחחח..

(עוד סרט ממולץ - Yellowstone - קשה למצוא אותו האמנם אבל הוא מעניין - זה תרחיש של מה יקרה אם ילוסטון יתפרץ, ואגב, הוא מתפרץ בערך לפי הסטטיסטיקה כל 10 מליון שנה, כרגע הוא מאחר בערך ב2 מיליון, אז מדענים אומרים שסביר להניח שזה יקרה בקרוב - אם זה יקרה בתקופת חיינו וזה ישמיד בערך 70 אחוז מארה"ב - כל מה שצריך זה רעידת אדמה אחת טובה באיזור)

נערך לאחרונה ע"י VersitasVosLiberabit בתאריך 02-12-2009 בשעה 13:20.
ישן 02-12-2009, 13:44

אל תכתוב שטויות...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "רעידת אדמה? צונאמי? מי..."

אטלנטיס (יבשה בפני עצמה) הייתה ממוקמת "מעבר לעמודי הרקולס" (מיצרי ג'יברלטר של היום),
היבשת שקעה כתוצאה ממלחמה ענקית שהתחוללה על הכוכב (שכולל שימוש בנשק "אנטי חומר" - שכיודע פשוט משמיד הכל, ולא משאיר שום סימן), בנוסף "גאיה" (ליבת כדוה"א), החלה להשתולל, וכמעט כל הכוכב נהרס (התפרצויות הרי געש ענקיים, גלי צונאמי, רעידות אדמה וכ'ו - הסרט 2012 זה בדיחה לעומת מה שהיה על הכוכב שלנו).

יבשת לאמוריה הייתה ממוקמת באיזור הודו / מזרח רחוק, אגב זו הסיבה שישנם קופים שקוראים להם "קופים לאמוריים" (זן מסויים).

לאחר חורבן אטלנטיס ולאמוריה, ניצולים מ2 התרבויות התפזרו על פני כל כדוה"א, והחלו לפתח ציווילזציות, כאשר הגדולות שבהן נבנו במזרח התיכון (תרבות שומר - עיראק ואיראן של היום, ולאחר מכן מצרים), ותרבות המאיה וההינקה (דרום אמריקה).

יש עוד הרבה מידע בנושא, גם כל עניין חורבן טיאמת הוא מרתק מאוד.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 03-12-2009, 01:17

אל תיפגע...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "יש כל מיני תאוריות קשה לדעת..."

אבל אני בספק אם חקרת כמוני את הנושא הזה (ורק לצורך העניין - צפייה בסרטונים ביוטוב זה לא נחשב מחקר), לצערי הרב החומר "העסיסי ביותר" הוא באנגלית, אין אף חוקר ישראלי שחקר בצורה רצינית את רעיון "אטלנטיס", וחבל.

בכל מקרה, אני לא הבנתי למה התכוונת בכך שאמרת שמיצרי גיברלטר והודו הם במרחקים שונים, מן הסתם הם במרחקים שונים, מדובר ב2 תרבויות שונות, שחיו על יבשות נפרדות.

ישן 03-12-2009, 07:22

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אל תיפגע..."

סלח לי ידידי, אבל אני חושב שאתה קצת לוקח את זה אישית.
כל אחד מאיתנו פה חוקר את הנושאים האלו מצדדים שונים ומתיעודים שונים של חוקרים שונים, אף אחד מאיתנו לא הלך למסופטמיה או למצרים לחפש ראיות, אחנו מתבססים על מחקרים של אנשים אחרים.
אין לי ממה להפגע, כי כל פיסת מידע שנתת היא פוטנציאלית להיות האמת, ואני תמיד מתעניין בתאוריות נוספות. אני לא חושב שכל מה שאני משער הוא האמת - לא הייתי בפורום הזה אם כך היה המצב.
המטרה שלנו פה היא להרחיב את אופקינו, לא להצר אותם, ולהיות פתוח לעובדה שאולי אני/אתה טועה היא חלק גדול מהעניין.
אבל בבקשה זכור - שאלו אכן תאוריות.
גם שלי וגם שלך.
אני הבנתי שהלמורים גרו באטלנטיס, שזוהי אותה תרבות ושהיבשת הקטנה שלהם היתה איפשהו בים התיכון.
ולא כל מה שחקרתי על זה בא מיוטיוב. אני קורא בהמון מקומות באינטרנט על מגוון רחב של נושאים שבהם לפעמים מוזכרים תיעודים לקיומה של אטלנטיס.

זה נראה לי קצת מוזר שאתה אומר שהלמורים ובני אטלנטיס הם תרבויות שונות.
(זה למה התפלאתי שכיוונת לאיזור הודו ולמצרי ג'יברלטר)
אבל יש מצב שאתה צודק, אנסה לחקור את הנושא הספציפי הזה יותר לעומק..

תנסה לקרוא גם על איזור מסויים ליד יוון (הים האגאי) שנמצאו בו חומות עצומות וכנראה עיר שלמה מתחת למים. (אנסה לחפש כתבה מסויימת על זה ולשים פה)

נערך לאחרונה ע"י VersitasVosLiberabit בתאריך 03-12-2009 בשעה 07:32.
ישן 03-12-2009, 07:28

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "סלח לי ידידי, אבל אני חושב..."

Hypothosized locations of atlanits
In or near the Mediterranean Sea

Most of the historically proposed locations are in or near the Mediterranean Sea: islands such as Sardinia, Crete and Santorini, Sicily, Cyprus, and Malta; land-based cities or states such as Troy, Tartessos, and Tantalus (in the province of Manisa), Turkey; and Israel-Sinai or Canaan.[citation needed] The Thera eruption, dated to the 17th or 16th century BC, caused a large tsunami that experts hypothesize devastated the Minoan civilization on the nearby island of Crete, further leading some to believe that this may have been the catastrophe that inspired the story.[32] A. G. Galanopoulos argued that the time scale has been distorted by an error in translation, probably from Egyptian into Greek, which produced "thousands" instead of "hundreds"; this same error would rescale Plato's Kingdom of Atlantis to the size of Crete, while leaving the city the size of the crater on Thera; 900 years before Solon would be the 15th century BC.[33] In the area of the Black Sea the following locations have been proposed: Bosporus and Ancomah (a legendary place near Trabzon). The Sea of Azov was proposed in 2003.[34]

In the Atlantic Ocean

The location of Atlantis in the Atlantic Ocean has certain appeal given the closely related names. Popular culture often places Atlantis there, perpetuating the original Platonic setting. Several hypotheses place the sunken island in northern Europe, including Sweden (by Olof Rudbeck in Atland, 1672–1702), or in the North Sea. Some have proposed the Celtic Shelf and Andalusia as possible locations, and that there is a link to Ireland.[35] The Canary Islands have also been identified as a possible location, west of the Straits of Gibraltar but in proximity to the Mediterranean Sea. Various islands or island groups in the Atlantic were also identified as possible locations, notably the Azores. However detailed geological studies of the Canary Islands, the Azores, and the ocean bottom surrounding them found a complete lack of any evidence for the catastrophic subsidence of these islands at any time during their existence and a complete lack of any evidence that the ocean bottom surrounding them was ever dry land at any time in the past.[36] The submerged island of Spartel near the Strait of Gibraltar has also been suggested.[37]

Other locations

Caribbean locations such as Cuba, the Bahamas, and the Bermuda Triangle[38] have been proposed as sites of Atlantis. Areas in the Pacific and Indian Oceans have also been proposed including Indonesia, Malaysia or both (i.e. Sundaland) and stories of a lost continent off India named "Kumari Kandam" have inspired some to draw parallels to Atlantis, as has the Yonaguni Monument of Japan. Antarctica has also been suggested.

כל אלו מקומות שחוקרים טוענים שהם מצאו בה את אטלנטיס.
דיי הרבה לא?
ישן 05-12-2009, 11:05

אז לא..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "סלח לי ידידי, אבל אני חושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VersitasVosLiberabit
אני הבנתי שהלמורים גרו באטלנטיס, שזוהי אותה תרבות ושהיבשת הקטנה שלהם היתה איפשהו בים התיכון.

כמו שאמרתי מקודם - מדובר ב2 תרבויות נפרדות.

הנה 2 מפות שיעזרו לך להבין פחות או יותר במה היה מדובר (המפות לא הכי מדוייקות, אבל הן הכי קרובות לאמת - אגב אני מקווה שחברי הפורום יודעים שלפני 12 אלף שנה כדוה"א נראה אחרת...)

אטלנטיס:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לאמוריה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אגב, אפלטון שמע על תרבות אטלנטיס מכהן מצרי זקן - אפלטון כתב גם שהייתה ספריית ענק באלכסנדריה אשר הכילה את כל סודות "העולם העתיק", לצערנו מרבית הספרים הושמדו ע"י שריפה (של מצביאים שונים שרצו "למחוק את העבר"), וחלק מהספרים נשמרו, והיום הם יושבים להם במרתפי הותיקן - אבל מיותר לציין שלאף אחד מהאליטה בעולם אין באמת אינטרס לספר ל"אנשי העם" מה באמת קרה בעבר הרחוק שלנו.

ישן 03-12-2009, 15:05

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "ת'אמת לא שמתי לב שהוא מדבר..."

בנוסף יש לציין שהאזור הזה של מסופטמיה הוא היה מאוד מאוד פורה בתקופה העתיקה.
הוא היה ידוע כהFertile Crecent, משם צצו כל חיות המשק הראשונות כמו עזים כבשים סוסים פרות, בנוסף המון צמחים שבני אדם היו תלויים בהם כמו חיטה ושעורה היו גודלים שם בכמויות, באיזור הזה החלה באמת ההתפתחות האנושית הראשונה, מה שהפך את המקום הזה ל"מתקדם" יותר מתרבויות שהתחילו במקום גאוגרפי שונה.
שם גם החלו בפעם הראשונה בהיסטורית האנושות (לפני כתשעת אלפים שנה) לבחור סלקטיבית צמחים לגידול ולגדל שדות קרובים לכפר (בניגוד לשיטות המאסף-צייד) ובנוסף לשמור חיות משק בעדרים קרוב לכפר ובאמת לדעת לנצל את הטבע ולאגור כמויות של אוכל.
זה מה שגרם בעיקר לתרבויות האלה לקבל "פור" על תרבויות במיקומים שונים.
אם תסתכל על כל 16 (אם אני לא טועה) החיות שמשתמשים בהם עד היום למשק, 15 מהם התחילו ממסופטמיה, 1 היה בדרום אמריקה - וזה הלאמה.
ברגע שהחיות האלה הגיעו לאיזור מצריים גם שם היה פרץ של תרבות מטורף.
אבל הכל התחיל ממסופטמיה - מרכז העולם העתיק.

(סרט שמפרט על הנושא - Guns, Steel and Germs - אדם שחקר מדוע תרבויות מסויימות עד היום פחות מתקדמות מכאלה באיזורים גאוגרפים שונים - והגיע למסקנה שהכל תלוי במיקום גאוגרפי)
ישן 04-12-2009, 13:11

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "ריתקת"

חח אני שמח שאתה מוצא את זה מעניין - רוב החברים הקרובים שלי חושבים שאיבדתי את השפיות.

למרבה צירוף המקרים אתמול בלילה ראיתי בערוץ ההיסטוריה תוכנית על חבורה של אנשים שחיפשו את אטלנטיס ליד החוף של סוריה (בין סוריה קפריסין ולבנון), דיי שעשע אותי הצרוף מקרים הזה.
הם אמרו שם משהו דיי מעניין.
התרבות המינואית בקפריסין (מהם צצו כל האגדות של של המינוטאורים והסגידה לשוורים דמויי אדם) שנמצאו בקנוסוס בכרתים (אגב - ביקרתי שם בעצמי לפני כמה שנים, הריסות מדהימות של תרבות מאוד מעניינת) אפלטון כתב על צונאמי שהיה באיזור שהרג "אלפי" בני אדם, והוא אומר שהצונאמי הזה היה רק גל ההדף ממה שקרה באטלנטיס והגיע עד לכרתים.
באופן מיסתורי, הארוע המשמעותי הבא שהיה, הוא בניית הפירמידות. (כמה מאות שנים אחרי), הם אלה היו ניצולי אטלנטיס שניסו לשמר את הידע שלהם בצורה כל שהיא?

אם אתה ממתחיל לחקור את הפירמידות אתה מגיע לדברים מאוד מוזרים.
לדוגמה, איך האירו את את החדרים האפלים בפירמידות בתקופה ההיא? אם תכנס עמוק לפרימדה של גיזה לדוגמה, ותנסה להדליק את המצית שיש לך בכיס, היא לא תפעל, והסיבה לכך היא שאין שם מספיק חמצן כדי לתמוך בלהבה. בנוסף לא נמצאו אף תעודי פחמן בכל הפרמידה, זה אומר שמעולם לא בער שם לפיד.
תאוריה שצצה מאוחר יותר אומרת שהם השתמשו במראות מנחושת כדי להאיר את הפרמידה עם החזרי אור של השמש - אבל אז גילו שנחושת יכולה להחזיר את האור רק עד 4-5 פניות הראשונות של המסדרונות, ואור השמש לא נשאר חזק מספיק כדי להאיר את המסדרונות הבאים.

ואז מצאו את זה מתחת לפסל של הספינקס (האריה המכונף שמגן על הידע המצרי לפי האגדות)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://nilevalleynetwork.net/ANCIENT_LIGHT_BULB_-_KHEM.jpg]

המומחים לחקר מצריים ישר טענו שזה בדיחה, שזה בעצם "פרח לוטוס" שפורח ומסמל איזה משהו בלה בלה.
אני אישית רואה פה מנורה עם חוט להט שמחוברת בכבל לאיזה מין מכשיר.
אם אתה מסתכל על בטריית בגדד שנמצאה באותו איזור ובאותה תקופה - זה מראה לך שזה אפשרי.
בטריית בגדד למי שלא מכיר - זה סיר מחרס שבתוכו יש מוט נחושת, ונוזל אלקליטי כל שהוא (מיץ תפוזים / חומץ וכד') וזה יכול לעורר לך זרם של 3-4 וולט, תקח 20 כאלה, ויש לך מאגר חשמל לא רע.

בכל מקרה - מה שאני מנסה להגיד פה, זה שהמון אנשים נעולים על העובדה שהאדם העתיק היה איזשהו "ניאנדרטל" שלא ידע כלום מהחיים יחסית לטכנולוגיה שיש לנו עכשיו - וזה לא נכון. האדם העתיק היה חכם כמונו עכשיו, הוא פשוט פעל בכיוון שונה טכנולוגית. שימו לב שלכל התרבויות האלה היתה גם איזושהי אובססיה לשמיים - ואלוהים בכל התרבויות תמיד בא מהשמיים.
למה לא מהאדמה? למה מתוך כל אלפי התרבויות שפיתחו מושג של "אלוהים" לא היה "אלוהים" אחד שבא מהאדמה? כולם הסתכלו לשמיים... חייב להיות לזה הסבר.

אם תסתכל לדוגמה על ההתפחות של האדם מהכרו-מגנום להומו-סאפיין שאנחנו היום, תיעודים מראים שזה היה תהליך של כמה עשרות שנים. בכמה עשרות שנים הפכנו ליצורים שונים בתכלית עם צורת חשיבה שונה לגמריי. איך זה יתכן?? האבולוציה האנושית קורה בפתאומיות... בפרץ כלשהו.. וזה מה שאני חושב שיקרה ב2012. CME בשמש יוביל לתהליכים בכדו"א שיגרמו לשינוי תודעתי עמוק.
(לא לסוף העולם, לא.. ) גם למרבה הפלא, התקופה הקצרה הזאת שהיה את השינוי מהכרו-מגנום להומו ספיאיין - היה תקופה שמדענים טוענים היה היפוך קוטבי כתוצאה מCME (כנראה) שבא מהשמש. ולמרבה ה"פלא" שוב, אנחנו עכשיו בסולריס מקסימוס (תקופה של פעילות חזקה בשמש) שתגיע לשיא שלה ב21 לדצמבר 2012.
לא יתכן שכל זה צירוף מקרים.

(*CME = Coronal Mass Ejection - פיצוץ בגודל של ג'ופיטר על פני הקרקע של השמש שמשחרר מאות מיליוני פרוטונים לחלל)

מצטער על האוף-טופיק הנוראי וסורי אם חפרתי חחחחחחח
ישן 05-12-2009, 15:29
  double_o double_o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "ג'ורדן מקסוול - מי אתה?"

ה"מומחה" הזה אומר בוידאו הרבה דברים שאינם נכונים לגבי ישראל:
- הסיוע האמריקני לישראל הוא בערך שלושה מיליארד דולר בשנה ולא 17 כפי שהוא אומר. בנוסף ברוב הכסף ניתן להשתמש רק לרכישת ציוד אמריקני כך שלמעשה הכסף מעולפ לא עוזב את ארה"ב. בקישור הבא יש הרבה מידע על כל הסיוע לישראל עד 2007:
http://www.fas.org/sgp/crs/mideast/RL33222.pdf

- ירושלים לא מהווה מרכז בינלאומי של סחר בנפט או סמים וזו בטח לא הסיבה למה היא קדושה. ירושלים הייתה עיר קדושה הרבה לפני שהדברים הללו נתגלו. הנפט באיזור מופק ע"י מדינות ערביות והן מצאו דרכים עוקפות ישראל למסחר בנפט, כמו מיכליות דרך תעלת סואץ או הזרמה בצינורות לסוריה או לבנון.

- הוא דיבר על חיילים שהולכים למות בשביל ישראל, למעשה אף חייל אמריקאי מעולם לא נהרג בהגנה על מדינת ישראל. הפעם היחידה שחיילים אמריקאים השתתפו בקרב למען ישראל הייתה שארה"ב שלחה סוללות טילי פטריוט כדי להגן על ישראל מהטילים העיראקים במלחמת המפרץ ב1991. אף חייל אמריקאי לא נפגע אז (מאלו שהיו בישראל).
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר