לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2009, 23:48
  משתמש זכר pleomax pleomax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.08
שלח הודעה דרך MSN אל pleomax
אני צריך את העצה שלכם

שלום

אני יודע שמה שאני אכתוב עכשיו הוא יהיה קצת קשה לעיכול, טוב את האמת כל מי ששמע את המטרה שלי אמר לי בהצלחה במן טון של"הוא לא יצליח בחיים". חח. לאחרונה אני ראיתי הרבה פרויקטים מרשימים בפורום הזה, אני באמת לא יודע איך אנשים מגיעים לאיכות ומיקצועיות שכזאת. כל הכבוד! אחרי שראיתי איזה פרוייקט רציני של החלפת מכלולי הרכב כאן יתמלאתי באמביציה לא נורמלית לעשות משהו, משהו מקורי, מיוחד. אמרתי לעצמי אני חייב לשפץ רכב משהו פשוט ובלי הרבה טכנולוגייה מסובכת. פיאט אונו. זה הרכב. אבל אני רציתי להיתייעץ איתכם האם אני יצליח לשפץ אותה במובן של החלפת צלינדרים או גם טלטלים , חידוש צבע הג'אנטים, ושיפוץ הדאשבורד. הבעייה היא אני בן18 וחצי פחות או יותר חצי שנה עד הגיוס, ידע בסיסי+ במכוניות וחלקים. זאת לא הבעיה לרכוש איזה פיאט ב 3000 ש"ח גג. אז מקסימום אין טסט כבר חצי שנה , טוב בכל זאת אני לא מתכון לנהוג על הרכב אלא רכב רק לידע והחלפת מכלולים, ברור שאת המכלולים שצריך להחליף הם יהיו משופצים ולא חדשים, אני לא יודע אם אני אצליח להיתמודד עם זה כי זה חתיכת פרוייקט! יש לי גם מחוייבויות אני נמצא בתיכון לקראת סיום עבודות, מבחנים,וכ'ו

אני הייתי רוצה לפני הכל לקרא ספרות בנושא כדי לקבל רקע מעמיק. הבעייה שאני מפחד בפרוייקט כי אני לא מוסכניק ולא מנוסה ומקצועי בנושא הנ"ל. מה אתם חושבים?

להיכנס לזה ולהגיד מקסימום לא הצלחתה אז לא נורא או שפשוט לוותר לזמן מה ובהזדמנות להיכנס לזה עם יותר ידע.

חשוב לי להדגיש כמה נושאים לקראת סיום:

הפרוייקט הוא בשביל הכייף והאהבה שלי למכוניות זה לא מיודע לנסיעה(אבל כן מיועד לעבוד כמו שצריך!)

העלויות יהיו ממש זניחות וקטנות אז לא יהיה כאן דברים אסטרונומיים ולא ציוד חדש אלא רק משומש.

תודה ענקית לעונים!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2009, 00:18
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pleomax שמתחילה ב "אני צריך את העצה שלכם"

ללא יידע מקדים וספרות טכנית מקצועית אתה אבוד וגם הכסף שלך על הרכב והחלקים.

עלות החלקים לשיפוץ מנוע לא זולה כלל, אתה תגיע למצב שתפרק את המנוע ולא תדע כ"כ מה לעשות, תנסה להחליף ורק נזק יגרם.

צריך כלים ייעודים יקרים כמו מפתח מומנט, בוקסות מכל מיני סוגים כמו כוכב, ג'ק עגלה,בוקים ועוד רשימה ארוכה.

ללא ספרות טכנית וידע מקדים לא תצליח.

אחרי פתיחת המנוע, בשביל לשפץ אתו הוא צריך לעבור מספר תהליכים בשביל להרכיב את החלקים החדשים, כמו אם למשל פירקת את טבעות הבוכנה ובשביל להחליף לחדשים, צריך לעשות האונינג עם כלי ייעודי(שאינו זול), צריך לדעת לזהות אם הצילינדרים תקינים ואין מדרגה כי אחרת הרינגים החדשים ישברו ועוד...

בשביל להחליף מייסבי טלטל צריך לקחת את החדשים לחרט כדי שיתאים אותם במדוייק לגל הארכובה.

לשיפוץ ראש מנוע צריך עוד כלים למדידה, כיוון ושיפוץ.

בקיצור אם אתה רוצה ללמוד מכונאות, תשקיע את הכסף בשביל לימודים במקצוע הזה.

אתה הולך להיכנס לבור, ואם כבר ללמוד לבד על מנוע, אז לדעתי תקנה איזה מנוע של אופנוע, ותעבוד עליו יחד עם מכונאי שיסביר לך על כל תהליך, זה יהיה קצת יותר זול ויותר ברור.

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 02-12-2009 בשעה 00:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר