לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2009, 16:40
  eliil1 eliil1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.09
שאלה לגבי תוכניות המצויינות בצה"ל

שלום לכולם.
האם תכניות כמו גאמא,פסגות,תלפיות ,שחקים וכו' צריך להירשם? או שהם לבד שולחים לי זימון?
עוד שאלה, אני בכיתה י'ב עכשיו, לכן עוד אין לי תעודת בגרות מלאה ופסיכומטרי (האמתי עשיתי פסיכו' אבל לא הלך משהו,אני עושה שוב בפברואר ) ,אז איך הם יודעים אם אני מתאים להם או לא? רק לפי הקבא?
ומה בכלל התנאים לתכניות שציינתי למעלה?

התקשרתי היום ללשכת גיוס, רציתי לנסות לברר קבא אבל הוא אמר לי שמקליטים את השיחות אז הוא לא יכול להגיד , אז שאלתי אם זה מספיק לפחות לתלפיות, והוא ענה שזה "מספיק אפילו ליותר מתלפיות". שזה אומר..יותר מ52 נכון? קיבלתי גם הרשמה לעתודה אדמאית

ושאלה אחרונה , איזו תוכנית הכי תתאים לי אם אני מעוניין במקצועות כמו הנדסת תוכנה?

תודה רבה,
המשך יום נעים [=
חזרה לפורום
ישן 03-12-2009, 11:28
  eliil1 eliil1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "1. הם יודעים לפי הציונים..."

וא איזה באסה... כיתה י'א היו לי ציונים לא משהו...ממש לא משהו תנך אזרחות לשון איזה 60-70 , היסטוריה גם בערך
פיזיקה 75 נראלי, מתמטיקה 4 יחידות גם ככה בערך חח ואלקרוניקה 100
לא השקעתי שנה שעברה
אבל , בבגרויות יש לי ציונים הרבה יותר גבוהים, ציוני הבגרות הסופיים והציונים של תעודה בכיתה הם שונים לגמרי אצלי, חבל שהם לא מסתכלים על תעודת הבגרות כבר בסוף התיכון =\
אז בקיצור אין לי סיכוי להתקבל לשום תוכנית נכון?
אה אגב,אנגלית סיימתי כבר ביא' 5 יחידות עם ציון של 90+ (לא זוכר בדיוק,אבל יותר מ90) , הייתי בקבוצת דוברי אנגלית כזאת, אם זה בכלל עוזר...

אני עושה בפברואר כנראה פסיכומטרי אני אנסה לפצות על הציונים בבגרות כמו לשון ותנך וכל זה, מקווה שזה יעזור בכלל =S
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר