לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2009, 19:24
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
תגיד את האמת , נכון שהרעיון הגיע בגללי? :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "קונסולות VS מחשב"

אוקיי אני אתחיל :

אני כמו רבים התחלתי עם מחשב. וחברים היה לי מחשב חזק . עובדה - הרצתי את" קרייסיס" בהגדרות גבוהות. ןלא רק "קרייסס" המשחקים הכי חדישים עד אמצע 2008 המחשב שלי הריץ חלק.

אבל וזה אבל גדול לא משנה כמה מחשב חזק יש לכם אתם עדיין תסבלו:
מקריסות פתאומיות באמצע המשחק , מבאגים מעצבנים , מהאטה פתאומית של כמה שניות כי הלוח אם או המעבד ואף הכונן הקשיח מחליטים לעשות בעיות סתם בשביל להציק לכם. , רעש צורם מהמחשב והרשימה לא נגמרת..
ועם יד על הלב - באמת נוח לכם לשבת על כסא עם גב זקוף בתנוחה קבועה , צמודים מדי למסך ותקועים בתוך החדר הצר? לא ממש נכון? :\

אז לפי משמע דבריי כן , עברתי לקונסולה - לPS3.
היתרונות הרבות הם :

-- לא צריך לשדרג חומרה כל שנה וחצי שנה כדי להריץ את המשחקים בצורה סבירה פלוס ולבזבז על כך המוך כסף.
- אין קריסות פתאומיות .
- אין האטות מציקות באמצע המשחק .
-אין בכלל רעש מהמכשיר! כל כך שקט שאפשר לשים עליו ראש ולהירדם.. : )
- מראה אלגנטי ומרהיב .
-נייד כבר אמרנו? (אפשר לחבר לכל טלויזית HD בחצי דקה בדיוק.)
- אפשר לשחק במרחב בריא ונוח מהמסך .
- אפשר לשחק בזכות השלט האלחוטי ב: שכיבה , כריעה , עמידה על הראש וכל תנוחה שרק תרצו. : )
-אפשר להשוויץ לאורחים \ חברים \ משפחה בסלון . (מה שלא כל כך אפשרי שמסתתרים בחדר )
-אפשר לשחק עם עוד משתתפים בסלון .
- אין רמאים עם קודים במוליטפלייר של הPS3 .(לא יודע מה לגבי האקס בוקס)
- ולא יודע מה מתן היה כל כך נחרץ באשכול הקודם כי הוא בכלל לא צודק - פרט למס' מקרים ידועים
שהPS3 קרס לאחר שנה וחצי -שנתיים , תופעה שנקראת "האור הצהוב". אלו מקרים בודדים שנוגעים
רק לגרסת ה60 גי'גה . הפס3 כבר 4 שנים ואני חושב שהעמידות שלו הוכיחה את עצמה עד כה.
- ומתן , גם אם אתה לא קונה מחשב חדש כל שנתיים אתה נאלץ לשדרג את החומרה שלו בשביל לשחק אז זה אותו דבר.

אה כן ולא הזכרתי את הקיפוח של חברות המשחקים על שחקני הPC:
הנה זד הודיע באשכול של BF על דחייה של הבטא ביותר מחודש . נו , כמובן שזה יקרה..
עוד דחייה , עוד ביטול של משחק והעיקר שבעלי הPS3 נהנו משום דחייה בבטא ומעניין למה..
בגלל אחוז הפריצות הגבוה ובגלל העלייה בגודל שוק הקונסולות חברות המשחקים הבינו שהכסף הגדול נמצא בקונסולות ולא במחשב. זאת הסיבה אנחנו רואים שיותר ויותר משחקים לא יוצאים למחשב ורק לקונסולות .
ואלו שכבר יוצאים מלווים בד"כ בדחיות חוזרות ונשנות בעוד ההוצאה לקונסולות יוצאת בתאריך הנקוב.

בקיצור , עידן "משחקי המחשב" הולך ודועך והגיע הזמן שגם אתם תעברו לקונסולות.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 03-12-2009 בשעה 19:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2009, 20:56
  משתמש זכר Quick Quick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תגיד את האמת , נכון שהרעיון הגיע בגללי? :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
אוקיי אני אתחיל :

-- לא צריך לשדרג חומרה כל שנה וחצי שנה כדי להריץ את המשחקים בצורה סבירה פלוס ולבזבז על כך המוך כסף - מצחיק. הכסף שאתה מוציא על המשחקים הוא כפול ומכופל לכל שדרוג שאני אעשה במחשב שלי.
- אין קריסות פתאומיות - אני לא יודע איזה מחשב היה לך ובאיזה מערכת הפעלה השתמשת, אבל לי אין שום קריסות.
- אין האטות מציקות באמצע המשחק - כנ"ל, הכל תלוי בחומרה.
-אין בכלל רעש מהמכשיר! כל כך שקט שאפשר לשים עליו ראש ולהירדם.. : ) - עוד הפעם, הכל תלוי בחומרה, במארז ובעוד כמה גורמים, אצלי אישית, לא ניתן להבדיל בין אם המחשב כבוי או מריץ משחק כלשהו.
- מראה אלגנטי ומרהיב - למי איכפת? אם המחשב שלי היה בסלון, אז אתה צודק, אבל ברגע שהוא מתחת לשולחן...
-נייד כבר אמרנו? (אפשר לחבר לכל טלויזית HD בחצי דקה בדיוק) - אין לי שום עניין לקחת את המחשב או לחבר אותו למסכים אחרים (המסך שלי מספיק לי)
- אפשר לשחק במרחב בריא ונוח מהמסך - ???
- אפשר לשחק בזכות השלט האלחוטי ב: שכיבה , כריעה , עמידה על הראש וכל תנוחה שרק תרצו. ) - תודה, אבל אני מעדיף לשבת... עוד לא נתקלתי באדם שמשחק Crysis או BF בעמידה על הראש.
-אפשר להשוויץ לאורחים \ חברים \ משפחה בסלון . (מה שלא כל כך אפשרי שמסתתרים בחדר ) - איפה היתרון כאן?
-אפשר לשחק עם עוד משתתפים בסלון. - ומה עם לשחק Online עם כל העולם?
- אין רמאים עם קודים במוליטפלייר של הPS3 .(לא יודע מה לגבי האקס בוקס) - יש הרבה פתרונות לזה (סרברים סגורים, תוכנות Anti-Cheat וכו')

אין ולא יהיה כמו לכוון באמצעות עכבר. לא רואה את עצמי עובר לשום קונסולה אחרת...
ישן 03-12-2009, 19:28
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03

בואו נתחיל מזה שקונסולות זה שיט. עם מחשב טוב, אפשר להריץ הכל, ולאחר שנה-שנתיים משדרגים פה כרטיס מסך, שם זיכרון. לא צריך שוב להוציא 3K שקל ומעלה על מכשיר חדש לגמרי, שתצטרכו לקנות לו משחקים שעולים ה-ר-ב-ה יותר ממשחקים למחשב. נוסיף על זה את העובדה שמולטיפלייר בקונסולות זה ממש עלוב לעומת זה משחקי מחשב, וקיבלנו חווית משחק בינונית ומטה. אז כן, קונסולה זה מגניב אם חברים באים (ובאמת, מסך מפוצל? אתה צוחק עלי) אבל בתכלס, זה לא שווה את זה. עם המסכים המעולים שיש למחשבים היום (גדולים, HD, מה לא) אין שום סיבה לבזבז את הכסף על מכשיר שמתיישן עם עצם יציאתו לשוק. עדיף להשקיע את הכסף במחשב (שעושה חוץ מממשחקים - הכל) ופעם בשנה שנתיים לתת שדרוגון קל. במקום לקנות PS4 ו XBOX720 כל פעם מחדש.

בעריכה: צחי, אני לא יודע איזה מחשב היה לך או מה ניסית להריץ עליו, אבל שלי שקט (טפו טפו טפו) ולא קורס ולא נתקע (שלוש נקישות על עץ). כן ראיתי קונסולות שגימגמו בזמן טעינת דיסקים (קונסולות כן? אותה חומרה ואותו שיט בכולן)

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 03-12-2009 בשעה 19:40.
ישן 04-12-2009, 13:17
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "בואו נתחיל מזה שקונסולות זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
בואו נתחיל מזה שקונסולות זה שיט. עם מחשב טוב, אפשר להריץ הכל, ולאחר שנה-שנתיים משדרגים פה כרטיס מסך, שם זיכרון. לא צריך שוב להוציא 3K שקל ומעלה על מכשיר חדש לגמרי, שתצטרכו לקנות לו משחקים שעולים ה-ר-ב-ה יותר ממשחקים למחשב. נוסיף על זה את העובדה שמולטיפלייר בקונסולות זה ממש עלוב לעומת זה משחקי מחשב, וקיבלנו חווית משחק בינונית ומטה. אז כן, קונסולה זה מגניב אם חברים באים (ובאמת, מסך מפוצל? אתה צוחק עלי) אבל בתכלס, זה לא שווה את זה. עם המסכים המעולים שיש למחשבים היום (גדולים, HD, מה לא) אין שום סיבה לבזבז את הכסף על מכשיר שמתיישן עם עצם יציאתו לשוק. עדיף להשקיע את הכסף במחשב (שעושה חוץ מממשחקים - הכל) ופעם בשנה שנתיים לתת שדרוגון קל. במקום לקנות PS4 ו XBOX720 כל פעם מחדש.

בעריכה: צחי, אני לא יודע איזה מחשב היה לך או מה ניסית להריץ עליו, אבל שלי שקט (טפו טפו טפו) ולא קורס ולא נתקע (שלוש נקישות על עץ). כן ראיתי קונסולות שגימגמו בזמן טעינת דיסקים (קונסולות כן? אותה חומרה ואותו שיט בכולן)

אני לא מסכים איתך ברוב הסעיפים.
הכל שאלה של מי אתה, מה אתה אוהב לשחק ואיך.
נתעלם מהייתרון הברור של מחשב, שהוא לא רק למשחקים אלא גם לשימושי אינטרנט עבודה וכו' - נתייחס רק למשחקים.

אז כן, מחשב צריך לשדרג כל שנתיים, וזה בהנחה שכשקנית אותו קנית משהו טוב. מצד שני, המשחקים שהמשחק יריץ עוד שנתיים יראו עליו הרבה יותר טוב מאיך שיראו על הקונסולות בדור הנוכחי.
משחקים של קונסולות עולים יותר ממשחקי מחשב כשהם חדשים, אבל יש משחקים שאפשר להוריד מהאינטרנט בתשלום נמוך יחסית - וחלקם מצויינים. לנינטנדו יש את WiiWare ואת Virtual Console ולXBOX יש משחקים מעולים גם כן.
כשמשחקים של הקונסולות מתיישנים קצת אז המחיר שלהם יורד בצורה משמעותית.
אם אתה בוחר משחק טוב, הוא יחזיק לך חודשים, ממש כמו עם משחקי מחשב.

לגבי המולטיפלייר בקונסולות שהוא עלוב לדעתך - פה אני ממש לא מסכים.
אין לי XBOX ולא שיחקתי בXBOXLIVE, אבל הFPSים שם לא נופלים מהFPSים שאתה משחק במחשב. בנוסף, יש לקונסולות משחקים אקסלוסיבים שלא מגיעים למחשב.
לקונסולות לעומת זאת יש יירון גדול בmultiplayer עם אנשים שלא דרך הרשת - אותם אנשים אמיתיים
שבאים אלייך הבית. משחקים של קונסולות הרבה יותר נגישים לאנשים שלא מכירים את המשחק, ואם יש לך WII אז זה בכלל טוב, אם אתה מארח אנשים שהם לא גיימרים או ילדים/משפחות.

רוב המשחקים למספר אנשים לא דורשים פיצול של המסך אבל כן, גם עם מסך מפוצל אפשר לשחק ולהנות, במיוחד עם יש לך טלויזיה גדולה בסלון (42 אינץ' זה כבר דיי סטנדרט היום).

לסיכום, לדעתי מחשב מתאים הרבה יותר אם אתה gamer שמשחק לבד ויש לך את היכולת לעדכן אותו כל שנה-שנתיים.
הקונסולה מתאימה יותר לcasual gamers או מי שמשחק יותר עם אנשים איתו בבית.

יוצא שבמחשב אני משחק כשאני לבד (borderlands - מומלץ)
ובWii אני משחק כשבאים חברים - והוא בהחלט מחזיר את המחיר שלו, בעיקר כשבאים אנשים שהם לא ממש חברים שלך.
ישן 05-12-2009, 17:50
צלמית המשתמש של ם_O
  משתמש זכר ם_O ם_O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "בואו נתחיל מזה שקונסולות זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah

-מחשב גיימינג סביר עולה פי 4 ויותר מקונסולה מהדור הנוכחי.
-לשדרג "פה כרטיס מסך ושם זכרון" זו לא הוצאה קטנה, וכנראה בעצמה יקרה יותר מלקנות קונסולה.
-כשסטודיו מפתח משחק לקונסולה, יש לו חומרה 1 לעשות אליה אופטימיזציה, כך שאפילו כשהחומרה מתיישנת יחסית לחומרת ה-high-end הזמינה ל-PCs, אתה תמצא הרבה משחקים שירוצו טוב יותר על קונסולה מאשר על החומרה הנ"ל.
-מקלדת ועכבר הם אמנם שליטה עדיפה לז'אנרים כמו fps, rts, some rpg styles, most puzzle games, sim, אבל נחותה מדואל אנאלוג לבערך כל ז'אנר אחר. מעבר לזה, רוב המשחקים היום בנויים מהבסיס לשליטת דואל אנאלוג - והפורטים לשליטה של מקלדת+עכבר כמעט תמיד גרועים, כך שגם בז'אנרים שבאופן עקרוני עדיפים עם מקלדת ועכבר תמצא משחקים שיהיו הרבה יותר נוחים עם קונטרולר.
-משחקי קונסולות לא עולים הרבה יותר ממשחקי מחשב. הם עולים 10$ יותר (והרבה יותר קל למצוא preowned)
-אני מסכים שמולטי על מחשב עדיף. יש יתרונות לקונסולות, אבל הם לא מפצים על זה שאין Mods. לא הייתי אומר שזה "ממש עלוב" יחסית, לגבי רוב המשתמשים הפונקציונליות זהה והקונסולות רק מפשטות את תהליך ההתחברות למשחק מולטי.
-אני לא מבין את הטענה "מתיישן עם יציאתו לשוק". גם PC מתיישן עם יציאתו לשוק. לעומת זאת, קונסולה מחזיקה לך 5-6 שנים, ומחשב לא מחזיק שנתיים ללא שדרוג.

ישן 05-12-2009, 17:55
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ם_O שמתחילה ב "[QUOTE=metooshelah]בואו נתחיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ם_O
-מחשב גיימינג סביר עולה פי 4 ויותר מקונסולה מהדור הנוכחי. לא נכון.
-לשדרג "פה כרטיס מסך ושם זכרון" זו לא הוצאה קטנה, וכנראה בעצמה יקרה יותר מלקנות קונסולה. שוב, לא נכון.
-כשסטודיו מפתח משחק לקונסולה, יש לו חומרה 1 לעשות אליה אופטימיזציה, כך שאפילו כשהחומרה מתיישנת יחסית לחומרת ה-high-end הזמינה ל-PCs, אתה תמצא הרבה משחקים שירוצו טוב יותר על קונסולה מאשר על החומרה הנ"ל. כאשר גם המשחקים הללו ישנים כבר.
-מקלדת ועכבר הם אמנם שליטה עדיפה לז'אנרים כמו fps, rts, some rpg styles, most puzzle games, sim, אבל נחותה מדואל אנאלוג לבערך כל ז'אנר אחר. מעבר לזה, רוב המשחקים היום בנויים מהבסיס לשליטת דואל אנאלוג - והפורטים לשליטה של מקלדת+עכבר כמעט תמיד גרועים, כך שגם בז'אנרים שבאופן עקרוני עדיפים עם מקלדת ועכבר תמצא משחקים שיהיו הרבה יותר נוחים עם קונטרולר. שוב, לא נכון. ובכלל, אילו משחקים השארת לקונסולות?
-משחקי קונסולות לא עולים הרבה יותר ממשחקי מחשב. הם עולים 10$ יותר (והרבה יותר קל למצוא preowned)
-אני מסכים שמולטי על מחשב עדיף. יש יתרונות לקונסולות, אבל הם לא מפצים על זה שאין Mods. למשחקי מחשב אין MODS? על מה אתה מדבר.
לא הייתי אומר שזה "ממש עלוב" יחסית, לגבי רוב המשתמשים הפונקציונליות זהה והקונסולות רק מפשטות את תהליך ההתחברות למשחק מולטי.
-אני לא מבין את הטענה "מתיישן עם יציאתו לשוק". גם PC מתיישן עם יציאתו לשוק. לעומת זאת, קונסולה מחזיקה לך 5-6 שנים, ומחשב לא מחזיק שנתיים ללא שדרוג.קונסולות יוצאות עם חומרה נחותה בהשוואה למחשב באותו המחיר.
ישן 05-12-2009, 18:25
צלמית המשתמש של ם_O
  משתמש זכר ם_O ם_O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "[QUOTE=ם_O]-מחשב גיימינג סביר..."

PS3 עולה 300 דולר (הslim, נדמה לי שהרגיל כבר פחות).
XBOX360 פרו עולה 200 דולר.
אני dare you להביא לי ספק למחשב גיימינג High-end ב800 דולר.
לא יודע מה איתך, כ.המסך שלי עלה יותר מ200 דולר (כמה שנים אחרי שהוא יצא, והוא לא משהו מדהים במיוחד).

ולא, לא כאשר המשחקים ישנים. מה הקשר בכלל. אופטימיזציה שמשחק עבר לקונסולה יכול בקלות, וזה קורה בהרבה מקרים, לכפר על ההבדל בחומרה (מה גם שבקונסולות הרזולוציה של הטקסטורות פחות חשובה ולכן נמוכה יותר מבPC, ולרוב המשחקים מרונדרים ב720P, שוב, נמוך בהרבה מרזולוציה טבעית שתמצא על כל מסך PC שמתאים לגיימינג.)

השארתי לקונסולות הרבה ז'אנרים: sports, action adventure, most third-person rpgs, hack and slash, racing ועוד.

הבנת הפוך. אמרתי שלקונסולות אין Mods.

כשקונסולה חדשה יוצאת, היא שווה פחות או יותר למחשבי הhigh-end הטובים ביותר באותו זמן (תמיד אפשר להשתגע ולבנות איזה top end מפלצתי במחיר מגוחך, אבל זה לא רלוונטי). מחיר הקונסולה בד"כ נמוך ממחיר החומרה שמרכיבה אותה והחברות מפסידות כסף על כל קונסולה למרות המחירים המעולים שהן מקבלות מחברות כמו מnvidia, IBM etc עבור הרכיבים שהן לא מייצרות בעצמן.

נערך לאחרונה ע"י ם_O בתאריך 05-12-2009 בשעה 18:29.
ישן 18-12-2009, 13:06
  dilen7 dilen7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
אין, הקונסולה לוקחת חזק.....

א. למי בידיוק נוח לשחק עם עוד 2-3 חברים על מקלדת שבקושי מספיקה ל-2? + אף חברה שאני מכירה עוד לא הוציאה משחק ל-4 אנשים על המחשב........
ב. לשדרג כל שנתיים את המחשב עולה המון בראייה ל-6 שנים לעומת הקונסולה שיכולה להחזיק הרבה זמן ללא צורך בשידרוג אם שומרים עליה.
ג. אם מאוד "מתאמצים" אפשר גם למצוא דרכי הורדה של משחקים לקונסולות בחינם\במחיר נמוך מאוד כך שההשקעה קטנה פי כמה וכמה.....
ד.נגיד וניקח את הגיטר הירו: 1. הוא לא יצא למחשב (וזה אחד המשחקים הכי חרושים). 2. איפה בדיוק אתה מתכוון לשחק בו? בחלל הקטן שיש לך בחדר? כל הכיף זה גם לזוז איתו.
ה. נכון שיש משחקים שכיף יותר לשחק במחשב, אבל יש מספר גדול יותר שכיף לשחק בקונסולה.
ו. לא יודעת איך להסביר את זה אבל יותר כיף לשחק עם ג'ויסטיק מעשר עם עכבר ומיקלדת.....

ישן 18-12-2009, 17:57
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
יש לי ווי אז אני אביא את ההשוואה אליו..

בתור אחד שהוא בעל Wii, יש לו המון תוספות שאין למחשב (Wii Fit, Wii MotionPlus, רובים, כפפות אגרוף) יחד עם תוספות שיש למחשב (הגה, גיטרה). מן הסתם שזה יתרון לWii.

מבחינה חברתית - הרבה יותר כיף לשחק בWii - הרי כל הקטע זה להיראות מטופש אבל עם זאת לחוות את החוויה האמיתית. במחשב זה בא לידי ביטוי רק ע''י פקודות שמועברות דרך מקלדת ועכבר, במקרה הטוב ג'ויסטיק משוכלל..

מבחינת הגרפיקה אין ספק שהמחשב לוקח. בWii לצערי ביצועים באים ע''ח הגרפיקה. במחשב זה בדר''כ בא ביחס ישר..

מחיר - Wii הרבה יותר זול ממחשב. וההנאה מובטחת.

משחקים - ייתכן ולמחשב יש יותר, אולי כי הוא יותר נפוץ, אבל ישנם משחקים משותפים (COD למשל) וישנם משחקים בלעדיים לWii (כמו Beatles RockBand, Mario Kart, Zelda)

אגב, גם בWii יש אפשרות לחבר כרטיס SD עם תמונות עליו ולצפות בWii - יש שם ממשק מעולה בשביל זה.

אינטרנט - יש גם במחשב וגם בWii.

שורה תחתונה - מבחינה חברתית ומבחינת הגימיק - הWii לוקח בהליכה.
מבחינת ביצועים (גרפיקה) - המחשב לוקח..

כל העולם כולו מכבי חיפה!

ישן 19-12-2009, 16:47
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כן אם יש לך כסף לשדרג את המחשב כל שנה וחצי אז בבקשה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "תגיד, אתה רציני? אתה חושב..."

לעומת זאת הקונסולה מציעה אלטרנטיבה יחסית זולה שמסתכלים על מס' השנים שהיא תחזיק יפה גרפית מול המשחקים שיצאו בשנים הקרובות . ראה את הXBOX , מעל 6 שנים והוא מריץ את המשחקים וגם היום יפה מאוד באיכות הגרפית שלו. תראה לי חומרת מחשב שיכולה לעשות את זה מבלי לשדרג אותה ביוקר כל תקופה.

וכן , אני חולק על הטענה שלך :
זה שמשחק אקסלוסבי לPS3 ניצח בתור משחק הטוב של השנה זה אומר הרבה , הרבה מאוד.
וזה לא ש"מישהו" אמר , זה וועדה מקצועית שניתחה לפי קרטריונים שונים כל משחק ומשחק שיצא לשוק בשנה האחרונה. וזד , שתשחק במשחק ו"תישאב" לתוכן הרב שהוא מציע תבין למה הוא זכה..

המשחק הזה מראה את הלך הרוח של "סוני" בשנה האחרונה . אנצ'רטד הוא לא המשחק הראשון שבעלי הPC והXBOX מסתכלים עליו בכמיהה:
GOW3 שכה רבים רוכשים וירכשו PS3 רק לכבודו , infamus האיכותי , killzone2 סמל הגרפיקה של סוני , r&c warhak שהמבקרים והגיימרים כאחד אהבו מאוד. והמשחק המיוחד והמסקרן שרבים כמהים לשמוע עליו עוד ועוד - heavy rain . אה כן וכמעט שכחתי את MGS4 : )
בעלי הPC הפסידו את כל המשחקים האלה ובגלל זה חלקם כבר רכשו קונסולה.

ומעניין שאף אחד ממכם לא מדבר על כך שהפיראטיות פגעה במחשב. פחות משחקים יוצאים לפלטפורמה בשנים האחרונות ואלה שיוצאים לרבות נדחים ונדחים .
ראו את GTAIV שיצא למחשב אחרי יותר מחצי שנה , ראו את BF1943 שגם יצא אחרי כמעט חצי שנה , ראו סתם לדוגמא את הבטא של BFBC2 שנדחה בזמן שלPS3 הגיע ביעד שנקבע לו.
ראו את BFBC שאחרי כל היחסים הטובים עם בעלי המחשב DICE החליטו כנראה מכדאיות כלכלית לא לשווק למחשב. כך שבזמן שהפיראטיות פוגעת בכם , הקונסולות ממשיכים להנות ממגוון רחב יותר של משחקים.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 19-12-2009 בשעה 16:51.
ישן 22-12-2009, 22:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "הייתרון הוא: 1. במשחקים..."

אתה טועה.
אני לא צריך להוסיף כסף למחשב כדי לשחק משחקים... יש לי מחשב עם תצורת חומרה שרצה עליו כמה שנים והוא מריץ משחקים בצורה נהדרת. כמובן שקצת ריענון החומרה בחמשבים גבוה יותר, אבל זה בגלל שכמות המשחקים שיוצאת ל PC גבוהה משמעותית מכמות המשחקים לקונסולות. קצת יציאת המשחקים ב PC הוא כל כך תדיר, שזה בלתי אפשרי להשאיר את החומרה כמו-שהיא מבלי לשפר כל הזמן.
הגראפיקה ב PC נראית יותר טוב.
כן חיברתי מחשב לטלויזיה 29 אינץ', אבל טילויזיה עובדת ברזולוציה נמוכה ולכן אני לא נהנה מכל הפרטים כמו שאני נהנה במחשב.
אני כן רואה סרטים דרך המחשב בטלויזיה כי נוח יותר ישבת על ספה מבלי שיהיה לי אמצעי שליטה כלשהו ביחד, מלבד אולי בירה וחטיפים...

אתה משווה מולטיפלייר?!
אתה לא רציני... מולטיפלייר בקונסולה לא קיים, בהשוואה למולטיפלייר ב PC
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=140732

או בסלון אמרת? הדירה הישנה שלי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...267&postcount=5

אם יש לי טלויזיה HD זה נחמד, אבל עדיין פחות נוח לשלוט בג'ויסטיק... ניסית לשחק Unreal Tournament בג'ויסטיק של קונסילה? זה לא אפשרי...
בכל מקרה, תבוא מתישהו ל LAN אצלי בדירה החדשה... מבטיח לשנות את חוויית המשחק שלך לרמה שלא הכרת

ישן 23-12-2009, 16:29
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה טועה. אני לא צריך להוסיף..."

אני לא חושב שכמות המשחקים שיוצאת לPC גדולה משמעותית מאשר לקונסולות.
יש לא מעט משחקים אקסלוסיבים לפלטפורמה מסויימת, כמו שיש לא מעט משחקים אקסלוסיבים למחשב.
בגלל שהרווחים ממשחקים לקונסולות הם גדולים בהרבה מאשר למחשב, כשחברה מוציאה משחק, היא שואפת להוציא אותו לכל הפלטפורמות הקיימות.

אתה יכול להריץ כל משחק עם מחשב שנקנה לפני 4 שנים, אבל לא תוכל לעשות את זה בmaximum settings. משחק טוב לא נמדד בגראפיקה שלו, אבל בקונסולות, אתה תמיד מריץ על המקסימום - שזה ייתרון וגם חסרון (כשהקונסולה מתיישנת).
אבל בגדול, עם קונסולה אתה קונה פעם אחת וזה טוב עד שיוצאת הקונסולה הבא.

לגבי מולטיפלייר בקונסולות - הוא קיים, עבור מי שמוכן לשלם על זה. היום ברוב משחקי הקונסולות אי אפשר להכניס את אותו מספר שחקנים כמו במשחקי מחשב, אבל הפער מצטמצם עם הזמן.

לא ניסיתי Unreal tournament עם בקר של קונסולה, אבל אני מניח שמשחקים כמו Modern Warefare שפותחו גם עבור הקונסולות ולא אקסלוסיבית למחשב וקיבלו REMAKE עובדים לא רע - אחרת לא היו כל כך הרבה אנשים שמשחקים בהם בקונסולות היום.

לגבי הסלון שלך - הוא נראה מצויין. מחזיר אותי לתקופת ה Lan Parties בסוף שנות ה90, של Shadow Warrior, Quake3 ו Starcraft...
אם אני אנסה לעשות דבר כזה בבית שלי, האישה תעיף אותי לישון על השטיח רגליים בכניסה...

לפני שנה קניתי Wii ואחרי שבוע הצטערתי שלא קניתי XBOX.
אחרי כמה חודשים הגעתי למסקנה שדווקא הWII עדיף, כי הוא מצויין לcasual gamers וחברים שקופצים לבקר ויכולים לשחק בלי התעסקות ובלי להפוך את הסלון למעבדה.
בשביל כל משחק OnLine או Singleplayer אני מעדיף את מחשב. FPSים תמיד יעבדו טוב יותר עם עכבר ומקלדת מאשר עם controller וautoaim, וכך גם אסטרטגיה.
ישן 04-01-2010, 11:02
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "אני לא חושב שכמות המשחקים..."

אני לא מצליח למצוא רפרנסים באינטרנט שישוו את כמות המשחקים המפותחים ל PC ביחס לכמות המשחקים המפותחים לקונסולות, אבל אני ממש מרגיש שיש יותר משחקים המפותחים ל PC (אשר ללכת ל BUG ולחנויות מחשבים ולבדוק איפה יש יותר קופסאות, אם כי גם זה לא מחייב... זה בעיקר שיקול כלכלי של איזה מוצר להביא כי קונים).

זה שאני יכול להריץ משחק חדש עם מחשב מלפני 4 שנים, אבל לא על MAX SETTINGS, בהיגוד לקונסולה - שם בכלל אי אפשר להריץ את המשחק... זה יתרון משמעותי ל PC ולא לקונסולה.
זה לא שקונסולה תמיד מריצה על מקסימום... פשוט אין לה את האפשרות להוריד פיצ'רים כדי לקזז ביצועים.

איך מולטיפלייר קיים בקונסולה? זה מחשב שמחובר לטלויזיה... הדרך היחידה לעשות מולטיפלייר כמו שצריך זה לחבר כל שחקן לטלויזיה משלו, ואז כבר אתה ממש על מחשב נפרד שמחובר לאחרים ברשת...

אני לא ניסיתי את modern warfare אבל אנריל בלתי אפשרי למשחק עם ג'ויסטיק של קונסולה.. אני לא ממליץ לך אפילו לבדוק
זה שאנשים קונים משחקים לקונסולות, זה לא אומר שהם מקבלים את המקסימום חווייה שהם יכולים לקבל ממשחקים היום. הטענה שלי היא שאנשים שמשחקים ב PC מקבלים חוויית משחק הרבה יותר טובה מאשר מקונסולה, ברמה רמות... גם שליטה דרך ממשק יותר נוח, גם ע"י עבודה עם מחשבים יותר חזקים שמתיישנים פחות מהר, גם עם יותר משחקים ומשחקים יותר טובים, גם עם מולטיפלייר יותר חזק, יותר נוח ויותר כיפי...

בנוגע לאישה, אתה צריך להבהיר לה בדיוק מה חשוב לך! אל תוותר.
אצלי הצלחתי להכניס את האישה לעסק (קצת.. היא הצליחה לשחק קצת אנריל, אבל השתעממה מהר מדי מ C&C). כשבאים חברים לשחק ברשת, אז באים חברים לשחק ברשת... אין מה לעשות - זה קדוש

היום, אני כבר לא צריך שהסלון שלי יראה כמו מעבדה. רוב ה PC ברשת שלי הם לפטופים (!) מאוד חזקים (כרטיסי מסך חזקים, מעבדים חזקים, זיכרון גדול ומהיר..). מאוד נוח לעבוד עם מחשב קטן שמוציאים מאיזה תיק לימודים, לחבר לחשמל ועכבר וזוה.. לא צריך כבלי תקשורת כמו אז בסלון הישן שלי כיוון שהכל רץ מעולה על הרשת האלחוטית שלי... פשוט פנטסטי, וקל ומהיר מאוד להרים את ה'מעבדה' הזו, ותוך שניה וחצי אתה מקפל את ה'מעבדה' הזו בחזרה לקופסאות / תיקים.

Wii זה נחמד, אבל ילדותי. לא ראיתי שם משחקים רציניים ובאמת כיפיים, סטייל C&C או Unreal.

ישן 05-01-2010, 09:57
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מצליח למצוא רפרנסים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני לא מצליח למצוא רפרנסים באינטרנט שישוו את כמות המשחקים המפותחים ל PC ביחס לכמות המשחקים המפותחים לקונסולות, אבל אני ממש מרגיש שיש יותר משחקים המפותחים ל PC (אשר ללכת ל BUG ולחנויות מחשבים ולבדוק איפה יש יותר קופסאות, אם כי גם זה לא מחייב... זה בעיקר שיקול כלכלי של איזה מוצר להביא כי קונים).

אני חושב שאם תיכנס לחנות משחקים / BUG ואפילו אופיס דיפו, אתה תמצא יותר משחקים לקונסולות מאשר לPC. משחקים קונסולות עולים יותר ולכן יותר משתלם לחנויות למכור אותם.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
זה שאני יכול להריץ משחק חדש עם מחשב מלפני 4 שנים, אבל לא על MAX SETTINGS, בהיגוד לקונסולה - שם בכלל אי אפשר להריץ את המשחק... זה יתרון משמעותי ל PC ולא לקונסולה.
זה לא שקונסולה תמיד מריצה על מקסימום... פשוט אין לה את האפשרות להוריד פיצ'רים כדי לקזז ביצועים.

אני לא מבין למה על קונסולה לא תוכל להריץ משחק מלפני 4 שנים. אם קנית XBOX ב2008, אז המשחק שתקנה ב2012 יפעל על הקונסולה בת ה-4 שנים בצורה מושלמת.
זה ייתרון מול המחשב - שאותו צריך לשדרג. לך זאת לא בעיה, כי אתה מבין במחשבים ויודע איך למצוא את הצוואר בקבוק / לקנות את הרכיב הנכון במחיר הזול ביותר שיאפשר לך להמשיך לשחק בעוד 4 שנים, אבל זאת יכולת שלא קיימת לכל אחד.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
איך מולטיפלייר קיים בקונסולה? זה מחשב שמחובר לטלויזיה... הדרך היחידה לעשות מולטיפלייר כמו שצריך זה לחבר כל שחקן לטלויזיה משלו, ואז כבר אתה ממש על מחשב נפרד שמחובר לאחרים ברשת...

מולטיפלייר בקונסולות קיים. פשוט סגנון המשחקים שונה מהC&C וה Unreal שאתה רגיל אליהם.
FPSים, למשל, מותאמים לקונסולות, ואם קצת אימון אתה מתרגל לשליטה בcontroller של הקונסולה על פני העכבר. אם שיחקת בHALO על ה PC למשל, בטח שמת לב שבניגוד לFPSים על המחשב, יש לך פחות דגש על צליפה או להסתכל למעלה ולמטה ויותר דגש על נהיגה וקצת platforming בהשוואה לFPSים על הPC. אני לא הצלחתי להתחבר לcontroller של ה PS או הXBOX, אבל בחו"ל, FPSים כמו Moderwarfare Left4Dead וכו' חזקים על הקונסולות לא פחות מעל הPC.
משחקי נהיגה למשל, אפשר לשחק ב splitscreen עד 4 שחקנים (וזה עובד לא רע, אם הטלויזיה שלך לא קטנה מדי).
ומשחקים שבהם לא צריך לפצל את המסך ואפשר לשחק עד 4 שחקנים בו זמנית (Super Smash Brosh, New Super Mario Bros, וכל מני Party Games שיש לWII) עובדים מצויין, במיוחד עבור casual gamers.
וכמובן, יש לך משחקים ברשת, ממש כמו שאתה מכיר מהמחשב. אני לא יודע למה, אבל כשאני משחק בWII ברשת, יש הרבה פחות lag מבמחשב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני לא ניסיתי את modern warfare אבל אנריל בלתי אפשרי למשחק עם ג'ויסטיק של קונסולה.. אני לא ממליץ לך אפילו לבדוק
.

אני ממליץ לך לנסות את moderwarefare. אני מאמין שאת הראשון אפשר לקנות היום דיי בזול ב steam.
ואם היו מפתחים היום את unreal, היו מתאימים אותו לקונסולות ככה שהיה אפשר לשחק אותו עם ג'ויסטיק לקונסולה, כי בניגוד לעבר שבו היו מפתחים משחק לPC ואם הוא היה טוב היו עושים לו Port לקונסולות, היום המצב הוא אחר. מפתחים משחק לכל הפלטפורמות ובמידת הצורך, עושים התאמות לכל קונסולה לפי השליטה. כמו המשחק DragonAge שיש לו ממשק שליטה שונה בקונסולות מאשר במחשב. (במחשב הוא יותר מוצלח, אגב).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
בנוגע לאישה, אתה צריך להבהיר לה בדיוק מה חשוב לך! אל תוותר.
אצלי הצלחתי להכניס את האישה לעסק (קצת.. היא הצליחה לשחק קצת אנריל, אבל השתעממה מהר מדי מ C&C). כשבאים חברים לשחק ברשת, אז באים חברים לשחק ברשת... אין מה לעשות - זה קדוש

גם אם הייתי מצליח לגרום לאורחים להתיישב מול PC ולשחק FPS ברשת, הם היו גרועים.
רוב החברים שמגיעים אליינו הם לא גיימרים, לכן אני מבסוט מהWii שבהתחלה מאד התאכזבתי ממנו - עם הWii זה עובד, כי המשחקים פשוטים מספיק בשביל מישהו שלא משחק, אבל טובים מספיק (חלקם לפחות) כדי שגם אתה תהנה.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 05-01-2010 בשעה 09:59.
ישן 03-03-2010, 23:56
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11

אני אישית מעדיף מחשב.
נוציא לרגע את הווי מחוויות גיימינג, כי לדעתי ווי זה סתם גימיק נחמד, צעצוע, אבל לא קונסולת משחקים ברת השוואה לPS3 / XBOX360.

נתחיל בזה, שאם קונים מחשב חדש שהוא טוב לתקופה (מחשב גיימינג ממוצע), הוא מחזיק לפחות
לשנתיים, ואפילו הרבה יותר (אם אתם לא פנאטיים שרוצים לשחק כל משחק על 1600X900, רמת
טקסוטורות גבוהה ו-Anti-aliasing X8). אגב, את המחשב אפשר לחבר לטלויזיה בחיבור HDMI אם
רוצים לשחק "כמו" בקונסולה. כמו שאנשים אמרו כאן שיש משחקים אקסקלוסיבים רק לקונסולות,
אותו דבר אפשר לומר על המחשב, ובמחשב לא רק משחקים ספציפיים אלא ענף שלם של משחקים!
רוב (אם לא כל, אני אישית לא מכיר אחד לקונסולות) ה-MMORPG מיועדים למחשב בלבד.
לדעתי החיסרון המשמעותי הוא שכל משחק עולה כמו רבע קונסולה! הפערים בין משחק מחשב
למשחק קונסולה (אותו משחק), יכול להגיע למאתיים שקל!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר