לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2005, 11:39
  האקלברי_פין האקלברי_פין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בעיה קטנה אמממ... בעצם די גדולה

שלום לכולם..
אני תאמת בבעיה די רצינית וגם אם לא תגיבו הייתי חייב לספר את זה למישהו וכרגע אני מוריד אבן גדולה מהלב ...
אז ככה אני בן 17 יש לי חברה כבר חודשיים וליפני חודשיים היא היתה הידידה הכי טובה בעולם והיה לי איתה טוב ולא יודע איך התגלגלו העיניינים וניהינו חברים אבל תשמעו איך הכל התחיל
אז זה הולך ככה הסיפור שלי : ליפני חודשיים התאכזבתי מאהבה נכזבת כמו כל בנאדם ולא נכנסתי לדיכאון או משהו כזה אבל הייתי מבואס כמה ימים שלא הלך לי עם הילדה הזו וישר סיפרתי לידידה שלי ואחרי כמה זמן הכל השתנה לי פתאום הידידה ניהיתה חברה שלי והיא מאוד נחמדה ויש לה אופי טוב והכל באמת היא אחלה אבל זה עדין לא חזק מה שאני מרגיש אליה ואיתה אני לוקח הכל לאט לאט אפילו לא התנשקנו כי תמיד שהיא באה להתנשק איתי אני מסובב את הראש
וליפני שבועיים הכרתי מישהי ואנחנו מדברים כל יום לפחות 3-4 שעות והתחלתי להרגיש משו אלייה גם היא גם אחלה ועכשיו תאמת אני לא יודע כמה מה לחשוב על אחת אני דלוק ועל השניה אני יוצא איתה ומתחיל לאהוב אותה בקיצור אני לא מבן את עצמי אני מאוהב בשתי ילדות ולא יודע מה לעשות עם המקרה הזה..
מצד אחד יש לי את החברה שאותה אני לא יכול לעזוב עכשיו כי הכל יכול להיהרס בניינו גם הידידות
שלנו ואני ממש לא רוצה שזה יקרה איתה כי היא גם מסתובבת עם החברים שאני מסתובב איתם וכמעט כל יום אני יראה אותה וירגיש לא בנוח לידה
ומצד שני הילדה שעכשיו הכרתי ודלוק עליה עדיןו אני לא מכיר אותה כ''כ טוב אבל אני יודע שאני כבר מרגיש אליה משו
מצד אחד אני לא יכול להתכחש ללב שלי עם הילדה החדשה ולהקשיב לראש שלי להישר עם החברה הזו
זהו סיפרתי את מה שהיה לי על הלב ומה שלא יכלתי לישון בגללו בלילה
עכשיו אני סומך עליכם שתיעצו לי מה לעשות ועם מי כדאי לי להישאר...
על כף המוזניים מונחת מצד אחד ידידות נפלאה שהפכה לחברות ומצד שניה ילדה שאני לא כ''כ מכיר אבל מתחיל להתאהב בה...
תודה ויום טוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר