לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2009, 07:39
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
שחרור קבצי RAR

(עריכה: נראה לי שהייתי אמורה לפתוח את זה בפורום תוכנה...? אופסי. אחד המנהלים יכול להעביר? )

כשרוצים להוריד קובץ גדול משרתים של ראפידשר למשל, בד"כ מי שהעלה אותו מחלק אותו לכמה קבצים קטנים, בהתאם למה שהשרת יכול להכיל.
אחרי שהייתי מורידה בערך 40 קבצי RAR, היית פותחת אחד מהם, הוא כבר "הכיל את כל הקובץ" והייתי עושה EXTRACT ופה נגמר הסיפור.

אבל בזמן האחרון יש לי בעיה עם זה. אני מורידה שוב את כל החלקים של הקובץ, אבל אז כשאני פותחת יש בפנים עוד הרבה קבצים קטנים.
הסיומת שלהם היא R1 R2 .... R46 ... וכן הלאה. הם כעקרון נפתחים עם WINRAR ובפנים רואים את הקובץ השלם, אבל עדיין, הוא לא מצליח לחלץ אותו. הוא טוען שחסר עוד קובץ אבל זה לא הגיוני!
הורדתי את כולם, וזה קרה לי כבר בכמה קבצים, שזה לא משהו חד פעמי.
ובכלל, אני רואה תגובות של אנשים מפה ושם שמגיבים על הקובץ ונראה שהכל עובד להם נהדר.

אצרף תמונת מסך למקרה שזה יעזור:
אלה כל הקבצים שהיו להורדה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וזו התכולה:

בתוך התיקייה READ יש רק קובץ TXT שמכיל את שם האתר ממנו הורד הקובץ.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

נערך לאחרונה ע"י LetterToElise בתאריך 07-12-2009 בשעה 07:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2009, 15:48
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אני גם לא רואה 95 קבצים, אבל..."

כדי שלא נגלוש לתוכן, עליו אסור לדבר לפי החוקים נדבר באופן כללי בלבד.
עם איזה client של טורנט את עובדת? אולי שכחת להוריד כמה קבצים יש סיכוי שזה המקרה.
אם זה לא המקרה, תפני לאתר ממנו הגיעו הקבצים, לניהול שלו (פורומים,צא'ט עדיף) ותשאלי שם את המנהלים, אם חסרים שם קבצים או אם יש קבצים לא תקינים.

95 קבצים, אומר, שזה לוקח הרבה נפח, אם זה 45 מגה לחלק.

יותר מזה לא אוכל לעזור לך,עקב חוקי הפורום והאתר סורי.
לזיו, אם גלשתי לתחום אסור תערוך את ההוודעה שלי, לא דיברתי על התוכן עצמו רק באופן כללי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 09-12-2009 בשעה 15:51.
ישן 09-12-2009, 17:32
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אני גם לא רואה 95 קבצים, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LetterToElise
אני גם לא רואה 95 קבצים, אבל אלה כל הקבצים שהיו בפנים.
ניסיתי את זה גם אם משהו אחר שהורדתי וזו אותה בעיה.

כל הבעיה הזו בכלל נוצרה כי מי שחילק את הקובץ מלכתחילה עשה את זה בצורה עילגת?
כי אם כן אז הוא עושה את זה בכל הקבצים שלו. אוך, אני לא חובבת טורנטים
אגב, למה צריכים להיות דווקא 95 קבצים? ולמה רק חלק ממוספרים וחלק עברו המרה לווינראר?

ככה: את הקובץ המקורי בגודל 4.5GB בערך חילקו ל95 חלקים בגודל 47MB בערך. (החלוקה הזו נעשית כדי להעלות למספר שרתים במקביל, וכדי לעבור מגבלות גודל שונות) בתהליך החלוקה וינראר נותנת לקובץ הראשון את הסיומת RAR, וליתר את הסיומות r00, r01, r02 .. עד האחרון. כשפותחים את הקובץ הראשון, ניתן לחלץ מתוכו את הקובץ המקורי. במחשב שלך את רואה חלק מהסיומות וחלק לא, כי תוכנת וינראר יצרה שיוך לחלק מהקבצים וחלק לא. אם תאפשרי הצגת סיומות קבצים (באפשרויות תיקייה במחשב שלך) תראי את כולם. לא רלוונטי לעניין הפתיחה.

95 הקבצים הלאה הופצו ברשת ביטורנט. מישהו הלך ואסף אותם לקובץ גדול אחר, ואז חילק אותו ל23 חלקים, והעלה לשרת rapidshare. את הורדת את 23 הקבצים הנ"ל, אך יתכן שחלק מהקבצים ירד בצורה פגומה, ולכן את לא מצליחה לחלץ את כל 95 הקבצים.
עשי את הדבר הבא: בתיקייה של 23 הקבצים, עברי לתצוגת "פרטים", ותראי מה גודל הקבצים. גודלם אמור להיות זהה (200MB?) חוץ מהקובץ האחרון. קבצים פגומים, לפעמים ניתן לזהות לפי גודל שונה.
אפשרות נוספת היא לעבור קובץ קובץ, לפתוח וללחוץ על כפתור TEST.
אם את מוריד קבצים מדפדפן מסויים, או מנהל הורדות, נסי לעבור לדפדפן/תוכנה אחרת.

ישן 09-12-2009, 23:29
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=LetterToElise]אני גם..."

אויה. איזה תסבוך.
אז ככה, נראה שיש סה"כ 93 קבצים בתיקייה. לכל אחד מהם יש את הגודל 49 מגה (כמעט, לא נתעכב על הקטנות), ולקובץ האחרון יש 42.
אבל אולי זה רק בגלל שזה מה שנשאר לקובץ האחרון? אני בספק אם זה פגום, גם קבצים אחרים שהורדתי נתקלו בבעיה הזו.
וזה קרה עוד לפני שהתחלתי להשתמש במנהל ההורדות. ואנשים הגיבו ונראה שאצלם זה עובד..

אממ, אפשר לנצל את האשכול כדי לשאול משהו על הוספת כתוביות, או שזה כבר גובל בהפרת החוקים?
(אני לא מבקשת הורדה או משהו כזה, רק שבסרט תקין אחר שיש לי, אמורות להופיע כתוביות, ומשום מה הם לא. בלחצן ימני יש אפשרות של subtitles אבל זה לא משנה לי כלום?)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

נערך לאחרונה ע"י LetterToElise בתאריך 09-12-2009 בשעה 23:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר