לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מה דעתכם על חוק המאגר הביומטרי?
בעד 5 9.80%
נגד 36 70.59%
וואלאק, לא כזה משנה לי 10 19.61%
מצביעים: 51. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2009, 09:02
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "התקבל חוק המאגר הביומטרי D:"

והנה הלכה הפרטיות של מליוני תושבים...
מילא תעודת זהות חכמה.. בסדר.. אבל טביעות אצבע ותמונות פנים? מה עוד? לוקחים לך שיערה בשביל לזהות DNA ? אולי קצת רוק?
מה נסגר עם המדינה האידיוטית הזאת?!
ברגע שיותקנו מצלמות ברחובות, יראו כל אחד מאיתנו בכל רגע נתון... לא אוהבת שעוקבים אחרי כל צעד שאני עושה, זה מקנה לי תחושת אי ביטחון... כמובן שבגלל התמונות פנים גם יוכלו לזהות כל אחד ברחוב, או טביעת אצבע..
אתם תתחילו לראות אצבעות כרותות או אפילו ידיים שלמות.. רק כדי לבצע פשע!
בכל מקרה, אני SO נגד החוק האידיוטי הזה.. ומקווה שיקרה מהלך שבו המדינה תוכל להביע את דעתה בקשר לזה.. אני אהיה שם כדי לתמוך במתנגדים האחרים (ויש המוווווון כאלה)
לא מנסה להתייפיף ולהגיד שאני בן אדם טוב ולכן אני לא "מפחדת" מזה.. זה פשוט... חדירה חדה מאוד לפרטיות של כל אדם במדינה וכן, זה מפריע לי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2009, 10:33
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "[QUOTE=LiNoR]אבל טביעות אצבע..."

נכון, אבל לא בכדי לעקוב אחרי כל אדם בארץ ולדעת היכן הוא נמצא בכל רגע נתון והאם הוא ביצע פשע או לא.. רק בגלל שטביעת אצבעו הייתה במקום שקרוב לאיזור שנגרם בו פשע.
בסה"כ עשו את זה בצבא.. כדי ש.. (שלא נדע חס וחלילה) אם אחד החיילים שלנו ימות בפיגוע תופת כלשהו ויהיה להם רק יד או ראש או רגל לזיהוי הגופה אז יהיו להם את האמצעים לזהות את הנספה (ושוב חס וחלילה)
אבל פה בעצם מדובר בצורה שונה של זיהוי, וכמו שאמרתי במקרה וטביעת אצבעך תמצא במקום סמוך לפשע כלשהו שנגרם (אפילו אם אתה לא קשור בעליל) איכשהו ימצאו אותך ויסבכו אותך.
זו שטות אחת גמורה. ויש לנו מדינה איגנורנטית שלא מוכנה למגר את האלימות והפשע בצורה אחרת.. אם בניו יורק הם מצליחים לעשות זאת ללא טביעות אצבע ותמונות פנים וכו'... למה שאנחנו לא נוכל ?

ישן 08-12-2009, 23:37
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "בערך אותה סבירות כמו הסבירות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fap
בערך אותה סבירות כמו הסבירות שחשבונות בנקים יודלפו לרשת עם הסיסמאות שלהם.

לא, המידע על חשבונות בנק שמור אצל הבנקים השונים שהם גופים עסקיים פרטיים ויש להם אינטרס ראשון במעלה למנוע דליפות מסוג זה (הרי אף אחד לא ינהל חשבון בבנק שמידע חסוי דולף ממנו...).

ההשוואה הנכונה תהיה עם מאגרים ממשלתיים, כמו מרשם האוכלוסייה, שדלפו כבר לרשת וזמינים להורדה של כל אחד (!) ולא רק זה אלא שזה סביר ביותר שמי שהדליף אותם בתחילה היה עובד ממשלתי שאחראי עליהם.

כך שממש אין סיבה להיות רגוע

ישן 08-12-2009, 13:01
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
בעד הקמת מאגר ביומטרי - נגד החוק המדובר (לפחות לפי הפרטים שיש עליו).
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "התקבל חוק המאגר הביומטרי D:"

החוק הנ"ל מהווה דוגמא מצוינת לחוסר ההשפעה של הקונספירציונים על דעת הקהל.

אדם שפוי, ברגע שמתחילים להלעיט את מוחו בטענות סטייל "האח הגדול!", "זה יתחיל בסריקת אצבע ויסתיים ב-DNA", ו-"הכל מחלק מתוכנית ה-NWO לשעבד את המין האנושי, לכלוא אותנו במכלאות תת קרקעיות בזמן שהם יאכלו סושי, עירומים כביום היוולדם באוויר הפתוח ויסגדו לאלילים פגאניים", מאבד עניין תוך מספר רגעים.

טענות כנגד החוק יש, העובדה ששומרים בו את המידע הגולמי הופכת אותו לאסון במקרה של דליפה, אולם המתנגדים העיקריים לטענות אלו הם... נכון, אלו המתנגדים בתוקף לעצם קיום מאגר ביומטרי מכיוון שטענות אלו מציעות, למעשה, אלטרנטיבה של מאגר ביומטרי "לגיטימי".

ישן 08-12-2009, 16:44
  someone4007 someone4007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא כזה אכפת לי. אני מניחה..."

2 אפשרויות-
המאגר דלף, לכן הוחלט להפסיק להשתמש בו ולהשמיד אותו.
מכאן שלא יוכלו לעשות עם נתוני המאגר שום דבר יותר? לא נראה לי שזה הגיוני,למה
כי זה בדיוק כמו שאני אחלק קובץ שנמצא אצלי לאנשים ואחליט יום אחד שאני לא רוצה שישתמשו בו יותר,למחוק אותו מהמחשב שלי-לא עובד הוא כבר לא רק אצלי ואני לא יכול לשלוט בזה יותר.

אפשרות שנייה-הממשלה עלתה על כך שבאמצעות החוק היא יכולה לעשות כ"כ הרבה דברים שאי היה אפשר בלעדיו ושיעזרו לה.
מהי הסיבה שפתאום הם יעצרו ויגידו- יש לנו יותר מדי כוח,בואו ונשמיד את המאגר.
עם נבחרי הציבור שלנו אני לא רואה את זה קורה.

עריכה-מצטער,נכתב ברגע ולא פיסקתי כלל.מקווה שעכשיו זה ברור(עבר תיקוני ניסוח נוספים).

נערך לאחרונה ע"י someone4007 בתאריך 08-12-2009 בשעה 17:13.
ישן 08-12-2009, 15:09
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אוקיי, נקודת מבטי

לדעתי המאגר טומן בתוכו הרבה יותר נזק מאשר תועלת, הרי כולנו יודעים (אני חושב) באיזו קלות ניתן להשיג את מאגרי מרשם האוכלוסין ברשת, עוד מה"רישומון" הישן שהיה פועל ב-DOS
למניעת זיוף תעודות זהות לא צריך מאגר, מספיק רק תעודות חכמות, אם או בלי נתונים ביומטריים בתוכם
מאגר חיצוני לכלל האזרחים הוא בעייתי ולא נחוץ

"ישראל תהייה המדינה הראשונה בעולם אשר המפעילה מאגר נתונים מסוג זה לכלל תושביה" (ויקי)
להורדת השוואה בין-מדינתית של מאגרים ביומטריים בפורמט אקסל, לקוח מהאתר הזה

דבר אחר המפריע לי בקשר לחוק הוא הדרך המסריחה בה הוא נקבע
כמו שסעיפים בחוק נקבעו בידי אדם אחד, מאיר שטרית, יוזם החוק, בועידה שמונתה לשם כך אך רק הוא היה נוכח בה, הסכמה של "פה אחד" מילולית..
וכמו ההצבעה המדוברת באשכול זה, אני חושב שזה מגוחך שחוק כזה, המנוגד באופן כה בוטה לזכויות הפרט, מתקבל ב"רוב" של שליש מחברי הכנסת, כאשר אין אפילו רוב של נוכחים, סה"כ 54 ח"כ מתוך 120 נכחו בהצבעה
זה מה שקורה כאשר חוק יסוד כבוד האדם לא משוריין כראוי, אפילו לא לרוב של 61..
אילו היה מדובר על אנשים החשודים בפלילים היה עוד אפשר להבין, אבל מדובר פה על כלל האזרחים במדינה

מה שעוד מתסכל אותי בעניין הזה הוא שהתומכים בעניין נוטים להתייחס דווקא לטענות הקונספירטורים, ללעוג לכל רעיון "האח הגדול"
אבל גם אם לא מקבלים את תאוריות הקשר בעניין (כמוני..) עדיין הרעיון גרוע, כי עדיין הוא יכול לגרום להרבה יותר נזק מאשר תועלת

ישן 08-12-2009, 19:50
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני קורא את המילים שכתבת, אבל..."

יש לך גם נטייה להתנשא ברגע שאתה שומע דברים שלא מוצאים חן בעיניך.

בכל אופן, אסביר לאט לאט:
מידע על מאן דהו מרוכז במאגר מסוים. בעלי אינטרסים יכולים לפרוץ למאגר, ולהשתמש באותו מידע כברצונם.

הדוגמא שלי הייתה פרטנית. רצית טביעות אצבע? אז הנה קיבלת. שוטר מטומטם מקבל שוחד ממישהו בעל אינטרסים, ומחליף בסיכומי חומר הראיות (הרי בסופו של דבר הכל מתנקז למסמכים כלשהם) את תביעות האצבע בשלי.
וזה עוד בשליפה מהכובע תוך דקה מרגע שכתבת את ההודעה, מי יודע על מה מוח קרימינלי יותר משלי יכול לחשוב..

ושוב, כי בסופו של דבר ברגים קטנים ומטומטמים מרכיבים את המערכת הגדולה. ומספיק בורג קטן מטומטם אחד כדי לעשות צרות גדולות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:09

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר