לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2009, 07:09
  משתמש זכר yoavmatchulsky yoavmatchulsky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavmatchulsky שלח הודעה דרך MSN אל yoavmatchulsky Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "שאלה קצת כללית, יותר ברמה הרעיונית."

אתה יכול לשמור נתונים אחרים ולנסות לראות אם הוא עובד עליך.

למשל, תשמור עבור כל מישהו שראה את הדף את האייפי שלו, הדפדפן שלו ואת הרזולוציה של המסך שלו. אם תראה שיש מספר כניסות מוגזם עם בדיוק אותם פרמטרים, אז תסיק שהוא עובד עליך.

בנוסף, אתה יכול לשמור עוגיה על מחשב שממנו ראו את האתר, כך שלא ידווח לך בשנית (למרות שאפשר למחוק עוגיות).

אתה יכול לשים את הקוד על האתר שלך ורק לתת לו קוד שמבצע include לקוד שלך (תסתכל למשל איך גוגל אנליטיקס ומוצרי אנליטיקס אחרים מטמיעים קוד בג'אווה סקריפט).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2009, 17:40
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "זה הכי פרקטי מבחינתך. אם אתה..."

אז אני חושב שלא הבנתי איך ההצפנה הזאת נעשית, אני הצלחתי להבין שזו פונקצית php שמבצעת את ההצפנה על הקוד עצמו, ואז הוא הופך בלתי קריא, גם לי וגם לזה הרוצה בקוד, רק כאשר אתה מעוניין בעריכת הקוד, צריך להמיר אותו חזרה מההצפנה ולבצע עריכה. אני לא הצלחתי להבין מהמקורות שציינת כמה דברים:
1) איך בעצם השרת יודע לפענח את הקוד המוצפן? לא צריכה להיות אצלו פונקצייה מפענחת?
2) אם זה עובד ע"פ סעיף 1 אז לא עשינו כלום, כיוון שכנראה גם תהיה גישה ליכולת פיענוח/הצפנה.

אתה מכיר את העניין הזה בצורה טובה? תוכל לפרט אולי יותר איך זה עובד? אולי זה כן מתאים לי ולא הצלחתי להבין את זה.

בכל אופן, כרגע הבעיה היא שאני בעצם מטמיע קובץ JS שמכיל php באתר מסויים, שמקורו באתר שלי. ואני רוצה לחסום גישת הורדה אל הקובץ או בכלל צפייה, עריכה וכו.

אשמח לעוד רעיונות

אגב, תודה לכולכם על הסבלנות שלכם. זה באמת חשוב לי
ועוד משהו, אני מופתע מההענות החיובית שלכם כאן, לא ציפיתי לכך.

ישן 14-12-2009, 17:44
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אז אני חושב שלא הבנתי איך..."

מה שקורה זה שהמקודד ממיר את הקובץ לקובץ מוצפן. הוא פשוט "ממיר" את הקוד לסמי-שפת מכונה.
זה נראה כך לאחר ההצפנה:
קוד:
<?php @SourceGuardian; 723223512; 2120562490; //v7.0 sg_load('AAQAAAAMAAAABNgAAACABAAAAAAAAAD/ p855bSuUrcnpAoHDubYJ1V+1PWHjTSJP0nyKT0KaH 3IT4uU06T/1bLxWcAh8ouahzUV+jHbkWNKk+6vCFq R9W7PR7hKNTvn0fnXnjAAxnnI1wv9R880NxdLUEkr L+Gl7OW9T2XkP/uXS6QuSfUQObOtXjUOUkbsyFdbL CCr1ucfdyR1JbJ/Pefrlb9eXDhiiru25ygekotkDS VIJE/4byL46iw4jA6SGIdDlxrQoyfAZP9AHnzno0v qtKr31KVkn2wdtcOiLg8e8lcitXQkO993gSqwWLH5 oL6N9yZwRONsq0uOtkT3BKIuqD7qz0Z8Pa041mQgm KGSDGYezAxx21spKm+sTFaWXuqyu7JfxpbO0a8PWa Ln+ytsToE2a+ljm7IoadmlxDVjknIn5aHZ96tnq2b s48RUozKNfu72A6yw='); ?>

לשרת אין בעיה לקרוא את זה. אתה לא יכול לקרוא את זה כי לעין האנושית זה לא קריא.
אתה שומר את קוד המקור על המחשב.
מריץ את התוכנה, ומקבל קובץ PHP חדש מוצפן, אותו אתה מעלה לשרת שיכול להריץ אותו בלי שום בעיה.
כל שינוי מתבצע על הקובץ המקורי, מוכנס לתוכנה ומועלה לשרת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר