לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2009, 13:35
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ראש ממשלה חייב לקבל החלטות ממלכתיות המנותקות מכל התייחסות אישית פרטית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תעמולה ללא גבולות? MAKO מציג:הופצה תמונת יאיר נתניהו 'בשבי החמאס'"

בכלל זו חיבת להיות דרכם של כל אנשי ציבור במדינה מתוקנת.

אדם פרטי יכול לחשוב מה שהוא רוצה. יש אנשים הפועלים כאילו בנם ו/או קרוב משפחתם הוא החטוף וישנם כאלו החרדים לעצמם ולבני משפחתם מהשלכות שחרורם של מחבלים מרצחים.
ישנם החושבים ששחרור המרצחים הוא בגדר סיכון מחשב, שהתועלת ממנו יגבר על הנזקים הצפוים וישנם החושבים שהשחרור הוא סיכון ודאי ונזקיו יהיו כבדים לאין שעור.

ראש ממשלה, כאשר בידיו מצוי מלא המידע, בעזרת שריו ויועציו, חייב לקבל החלטה ולפעול בהתאם ללא כל דחיה נוספת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2009, 17:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ישראלה, אתה תוקף את הגורם הלא נכון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תעמולה ללא גבולות? MAKO מציג:הופצה תמונת יאיר נתניהו 'בשבי החמאס'"

משפחת שליט נעזרת ביועצי תקשורת מיומנים ויחצ"נים כדי להפעיל לחץ לשחרור גלעד שליט, משפחת שליט לא בוחלת באף עזרה שהיא מקבלת, גם משונאי ישראל מובהקים שתומכים בעסקת שליט כדי לשחרר את ברגותי ודומיו, משפחת שליט מנהלת מאבק מלוכלך, לא עוצרת באדום, מוכנה להשמיץ , ללכלך ולהטיל דופי באנשי ציבור שלא מסכימים עמם, להשחיר את פניהם, להמציא שקרים , להסית וכל זה... זכותם המלאה! לו אני הייתי משפחת שליט הייתי עושה את אותו הדבר. לו זה היה הבן שלי, הייתי מוכן גם להפר חוק בשביל לשחרר אותו. הייתי מוכן להסגיר אזרח אחר לידי החמאס ולעשות עסקת חילופין, לא היה לי כבוד לחוק, למוסר האנושי, לצדק, לכלום.

גם אם קצת הגזמתי בקטע שלמעלה, ברור למה אסור לבוא בטענות לשום דבר שמשפחת שליט עושה - מי שצריך לבוא אליו בטענות זה התקשורת. אין אף בן של איש תקשורת שנמצא בשבי החמאס, עליהם מוטלת האחריות להיות הוגנים, להציג את שני הצדדים של העסקה ולומר את האמת לעם על מאות ההרוגים שיהיו פה אם היא חס וחלילה תתבצע. במקום אמת - אנחנו מקבלים סחיטה רגשית למען שחרור שליט - על המסך, על גבי דף העיתון, באינטרנט, ברדיו, בכל מקום ואתר. אליהם אתה צריך לבוא בטענות. אם משפחת שליט עצבה את התמונה הזאת - ניתן להבין לליבם, אבל אנשי התקשורת הם ששיתפו איתה פעולה, אם התמונה הזאת לא הייתה מפורסמת ב - mako לא היינו יודעים על זה בכלל. שידורי קשת הצטרפו לקמפיין, מטרת הפרסום היא לא להציג לנו מה שמסתובב ברשת אלא לסחוט אותנו רגשית באמצעות התמונה.

גועל נפש!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-12-2009, 12:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא מבין בשביל מה אתה טורח לשלב את הטון המתנצל הזה בסגנון
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ישראלה, אתה תוקף את הגורם הלא נכון."

"...אבל לו היה זה הבין שלי הייתי עושה אותו הדבר"...

גם אתה הפכת לעלה נידף ברוח בפני עדת הצבועים ומגלגלי הסיסמאות? אתה באמת חושב שכל מי שאומר מה שהוא "פוליטיקלי קורקט" הוא צודק, אמיץ, מחדש? רובם המוחלט של אלה שיטענו בפניך כי אתה מדבר בחוצפה ועזות מצח (וכמובן... "אם זה היה הבן שלך לא היית מדבר ככה") כלל לא מערבים מחשבה בנושא: זו סתם עוד התפלמסות רטורית בשבילם. אל תשלה את עצמך שבאמת, אבל באמת רגשית העניין מדגדג להם (אני מדבר על הרגש האמיתי, לא התא במוח האחראי על צקצוקי לשון).

אין לך מושג מה היית עושה לו היה זה הבן שלך: תתחיל מכך שלא ברור לך האם היית מעסיק עצמך בשאלות של מבט כללי יותר על הנושא, אבל אם תביט מסביב - קצת מעבר לגבולות ישראל הקטנה שהאוניברסליסטים שביננו כ"כ אוהבים להטיף ליציאה תודעתית מגבולותיה - תראה שישנם אנשים "קטנים" שיודעים להתנהל אחרת.

ובכל מקרה: כל עניין וכל דיון חשוב ניתן להעלות על שרטון בשם הטיעון הדלוח של "אל תשפוט אדם עד שתהיה במקומו". הנה לך עוד אחת: אני לא יודע מה הייתי עושה לו היה איזה או ג'י סימפסון רוצח את ביתי ויוצא זכאי בשם איזו מערכת משפטית שלא ערוכה להרשיע דמות כזאת ועם עורך דין טוב... אין לי מושג מה הייתי עושה... אולי הייתי תוקע בו דוקרן קרח בדיוק כשהיה צועד חופשי את מחוץ לכותלי בית המשפט.

אז... יאללה! בוא נבטל את כל ההליך המשפטי הפלילי: תחי האנרכיה: לא משנה כמה חפים מפשע עכשיו יטחנו מסביב בשם חוק הג'ונגל - מה שחשבו הוא שאני הפכתי את המקרה הפרטי שלי לנחלת הכלל מבחינת הדרך החוקתית החדשה. מעניין מה היו עונים לך אותם אנשים לו היית מציג תסריט כזה באיזו הרצאה, בלי לרמוז בכלל לאנלוגיה לעניין שליט. מה שכן תהיה בטוח שגם היו מתפתלים היטב ובעזרת אותה בירוקרטיה רטורית מוכרת היו משכנעים אותך ש"זה לא אותו הדבר".

ישן 21-12-2009, 20:19
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
זה לא ממש רלוונטי.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "באמת צריך לבדוק איפה משרתים הבנים של חברי המטבחון"

בשרים בחרו על מנת להכריע בין השאר בסוגיות כמו אלו.
לא סתם יש חוק שפוסל שופט שקשור למשפט להכריע בו, לכן הסוגייה " אם זה היה הבן שלך" היא שאלה אמוציונאלית חזקה אבל ממש לא נכונה במקרה כזה.
מראש ממשלה לא מצפים להתנהגות כזו, אם זה היה בנו של ראש ממשלה הוא היה מחזיר גם את ת"א לפלסטינים, אך אז היית אומר שזה רק בגלל שזה הבן שלו, ולכן הוא לא כשיר להכריע בסוגיה.
אם העסקה הקודמת גרמה ללמעלה משלושים הרוגים, ואם הערכות המודיעין שהעסקה הזו תגרום לתוצאה דומה, צריך ראש ממשלה דביל על מנת לבצע אותה.
מדוע דמו של שליט יקר יותר מדמם של שלושים ומעלה נרצחים פוטנציאלים?
ישן 21-12-2009, 23:12
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
פשוט מדהים איך קל לאזרח הקטן ללכלך את פיו בקלות כה רבה, ועוד כשלא יודע דבר
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אם מישהו מחברי המטבחון, דאג..."

מעניין שאם היה הילדון משרת ביחידה עורפית אחרת - האם גם אז היית אומר ש"סידרו אותו". אני רואה צרות
עין - ולהחליף את תמונתו של שליט בבנו של ראש הממשלה זה פופוליזם נחות ודמגוגיה מהזן הירוד ביותר.

אני נגד העסקה. תמיד הייתי נגד. אני חושב שראש ממשלה צריך לשקול את השיקולים הקרים והמחושבים,
ולא לערב רגשות בעניין - כי עם רגשות לא לנהלים מדינה. נתניהו, בתקווה, יביע התנגדות לעסקה - כי על חייל
אחד אי אפשר לשחרר מאות מחבלים שדינם היה להירקב במדינה - המחבלים האלה עוד ירצחו הרבה יותר
אזרחים יהודים וחיילים מאשר אותו שליט.

צר לי לאכזב אותך - גם אם, ואני מדגיש אם כן סידרו אותו בתפקיד עורפי - יש לזה סיבה הרבה יותר רצינית
מהניסיון שלך לבזות את ראש הממשלה - פגיעה בילדו של ראש הממשלה זאת פגיעה הרבה יותר משמעותית
באגו של המדינה. ודברים כאלה קורים ברחבי העולם - ראה פרינס הארי\ רראה ילדותיו של אובאמה,
ועוד ועוד.

שוב אדגיש, איני יודע אם הדבר נכון בקשר לבנו של ראש הממשלה, אבל אם כן - זה דבר מאוד מובן.

ואוגה, היכן היית כשילדיו המשתמטים של אולמרט היו בכותרות? גם אז גיהקת משהו? לא, ביבי הוא
שק האיגרוף, אפילו ששליט נחטף בכלל בתקופת אולמרט (ואני לא ראיתי דברים כאלה נגד אולמרט
ומשפחתו).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 21-12-2009 בשעה 23:15.
ישן 21-12-2009, 20:41
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אסור לומר שדבריו הגעילו אותי?"

אתה לא אמרת שהדברים שלו הגעילו אותך, אתה כתבת שהוא הגעיל אותך ובכך התייחסת לגופו ולא לדבריו של גולש.

אם כבר אז הדברים המגעילים ביותר שנכתבו באשכול המאוד לא סימפטי הזה אלו הן דווקה ההשמצות המכוערות שלך כנגד משפחת שליט שכביכול לא בוחלת לדבריך בשום מעשה מלוכלך, השמצה או הטלת דופי. מה אומר, מכל המשפחות (והיו בעבר משפחות שניהלו קמפיינים אגרסיביים ביותר גם למען החזרת חלקי גוויות ולא, אני לא אתן דוגמאות) דווקה המשפחה העדינה הזו קיבלה ממך לוקלוק את הגועל נפש הזה...

זכותך כמובן להתנגד לעיסקה, זו עמדה סבירה בהחלט אבל הצורה בה בחרת לבטא את דעותיך פה דוחה!

ישן 21-12-2009, 20:57
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא הבנת את מה שכתבתי."

אני הבנתי היטב שאתה מאשים את התקשורת ולא את משפחת שליט וגם כתבת שלו היית במקומם היית מוכן להסגיר אזרח אחר לחמאס ולדרוס כל חוק וכלל מוסרי וכו׳.

אבל משפחת שליט לא עשתה דבר מכל אלה. לא כל מחאה של משפחת חטוף לגיטימית בעיני ובשנים עברו ראיתי בהחלט תופעות שמאוד לא אהבתי (ויש לי בראש שני מקרים ספציפיים אבל אני לא רוצה עכשיו לגלוש לשמות) אבל ממה שאני ראיתי משפחת שליט היתה מאוד לא-אגרסיבית והלב פשוט נחמץ לראות אותם בסבלם.

אתה רוצה להאשים את התקשורת? לגיטימי (לא בדיוק העמדה שלי אבל עמדה שאפשר לקבל)! בשביל מה היית צריך את הטקסט המכוער בפסקה הראשונה? לו אני במקומך הייתי מבקש מהמנהלים שיערכו וימחקו את הפסקה הזו שלא מביאה לך כבוד.

ישן 22-12-2009, 12:34
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כתבתי שהמשפחה מוכנה לעשות את זה, אל תסלף."

את כתיבתך שלוחת הרסן יכול כמובן כל אחד לקרוא מספר הודעות מעל ומובן שאני לא סילפתי דבר. מרכחת נאה רכחת שם של חצאי אמיתות וספקולציות והכל עטוף בגסות רוח מרושעת. אני חוזר וכותב פה שההודעה שלך ממלאת אותי בגועל ובמקרה שלך זו גם לא הפעם הראשונה. מאסתי בויכוח הזה איתך שממילא לא יגיע לשום מקום חיובי אז אתה לא חייב אפילו לענות לי. אולי עדיף שתשקיע את המרץ שלך בהתפלשות עם המעריץ החדש שלך גל שלמרות שהתחייב בפומבי בעבר שלא לקרוא את ההודעות שלי פשוט לא מצליח להחזיק את עצמו, ״תוקע״ לי מהצד (וגם זה לא בפעם הראשונה) וחושף את עצמו כצבוע הילדותי שהוא באמת.

ישן 23-12-2009, 00:04
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "את כתיבתך שלוחת הרסן יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
את כתיבתך שלוחת הרסן יכול כמובן כל אחד לקרוא מספר הודעות מעל ומובן שאני לא סילפתי דבר. מרכחת נאה רכחת שם של חצאי אמיתות וספקולציות והכל עטוף בגסות רוח מרושעת. אני חוזר וכותב פה שההודעה שלך ממלאת אותי בגועל ובמקרה שלך זו גם לא הפעם הראשונה. מאסתי בויכוח הזה איתך שממילא לא יגיע לשום מקום חיובי אז אתה לא חייב אפילו לענות לי. אולי עדיף שתשקיע את המרץ שלך בהתפלשות עם המעריץ החדש שלך גל שלמרות שהתחייב בפומבי בעבר שלא לקרוא את ההודעות שלי פשוט לא מצליח להחזיק את עצמו, ״תוקע״ לי מהצד (וגם זה לא בפעם הראשונה) וחושף את עצמו כצבוע הילדותי שהוא באמת.

צריך רק להפוך את סדר המשפטים בהודעה שלך.

קודם לקרוא את הביטוים
א.צבוע ילדותי
ב. "תוקע לי מהצד"
ג. התפלשות עם המעריץ החדש שלך
ד. ממלאת אותי בגועל
ה. גסות רוח מרושעת

ורק בסוף לקרוא את התלונה על "כתיבתך שלוחת הרסן" ולהבין שאתה בסך הכל רואה באחרים את התנהגותך שלך. מילא. ואפרופו מילים של בית מרקחת, כותבים את זה בקוף.

ישן 23-12-2009, 05:08
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "[QUOTE=hamora]את כתיבתך שלוחת..."

אכן הגעת לשפל המדרגה שאתה נזקק לשגיעות הכתיב שלי בכדי לתמוך בנקודה שלך.

בינתיים היועץ לבטחון לאומי נחלץ להראות לכולנו מאיזה צד מגיעות ההשמצות וההכפשות בעניין העיסקה לשחרור גלעד שליט. אתה יכול להאשים אותי כאוות נפשך אבל הכתיבה שלך על משפחת שליט היתה בדיוק מה שכתבתי פה, משולחת רסן, גסת רוח מרושעת ומגעילה ומה לעשות, לפעמים אין דרך נעימה לבשר למישהו את האמת. אני אגב יכול להוסיף ל"מחמאות" שכתבתי שנתתי לך פה שהדברים הם גם ספקולטיביים לפחות בחלקם "מאבק מלוכלך" "ללכלך ולהטיל דופי באנשי ציבור שלא מסכימים איתם" "להמציא שקרים" "להסיט" אתה בכלל שומע את עצמך? מי שרואה את ההתנהגות של עצמו זה אתה לוקלוק ולא בפעם הראשונה, עוד מאז שהיית לך החוצפה לקשר בין דעותיו הפוליטיות של אסף גולדרינג לבין המעשה המתועב שהוא עשה.

או, ואל תספר לי שאת "תוקע" לי מהצד (ששיבשת את השימוש שלי במרכאות כמובן) אתה לא מבין...

סליחה, אני פשוט עכשיו קראתי שוב את הטקסט המדהים שלך על משפחת שליט (ע"מ למצוא את הציטוטים המתאימים) ואני פשוט לא מאמין לטקסט המגעיל הזה... אתה יודע מה, באמת עזוב, לא יודע למה הגבתי לך עוד פעם, אמרתי הרי שאני לא אמשיך אבל אני פשוט לא יכול לסבול לראות את הגועל הזה.

ישן 23-12-2009, 11:06
צלמית המשתמש של looklook

תיקנתי את שגיאות הכתיב שלך ועכשיו אתקן את הבנת הנקרא
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אכן הגעת לשפל המדרגה שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
אכן הגעת לשפל המדרגה שאתה נזקק לשגיעות הכתיב שלי בכדי לתמוך בנקודה שלך.

אני מניח שאתה לא מכיר את המילה אפרופו, אבל הימצאותה בהודעה מעידה על כך שתיקון השגיאות המשגעות שלך לא הייתה מטרת ההודעה.ההפך, היו לי שישה ציטוטים שלך המכילים התבטאויות דוחות, שהספיקו בהחלט כדי לתאר אותך כסוג של חיים רמון, מי שמעז להטיף לאנשים אחרים בסוגיות בהן הוא עצמו התנהג בצורה הכי שלילית אותה אפשר לתאר.

בינתיים היועץ לבטחון לאומי נחלץ להראות לכולנו מאיזה צד מגיעות ההשמצות וההכפשות בעניין העיסקה לשחרור גלעד שליט. אתה יכול להאשים אותי כאוות נפשך אבל הכתיבה שלך על משפחת שליט היתה בדיוק מה שכתבתי פה, משולחת רסן, גסת רוח מרושעת ומגעילה ומה לעשות, לפעמים אין דרך נעימה לבשר למישהו את האמת. אני אגב יכול להוסיף ל"מחמאות" שכתבתי שנתתי לך פה שהדברים הם גם ספקולטיביים לפחות בחלקם "מאבק מלוכלך" "ללכלך ולהטיל דופי באנשי ציבור שלא מסכימים איתם" "להמציא שקרים" "להסיט" (ת) אתה בכלל שומע את עצמך? מי שרואה את ההתנהגות של עצמו זה אתה לוקלוק ולא בפעם הראשונה, עוד מאז שהיית לך החוצפה לקשר בין דעותיו הפוליטיות של אסף גולדרינג לבין המעשה המתועב שהוא עשה.

אני יודע שאני רואה את ההתנהגות של עצמי ומציע לך לעשות את אותו דבר, להסתכל מדי פעם במראה, לשתות קצת מים , לספור עד 3 או עדיף - עד 30 ולנסות להבין את מה שאתה קורא לפני שאתה מגיב, במיוחד אם אתה מגיב בצורה אישית, תוקפנית וחסרת פרופורציות.

או, ואל תספר לי שאת "תוקע" לי מהצד (ששיבשת את השימוש שלי במרכאות כמובן) אתה לא מבין...

ברור, ברור, גם לא שיבשתי דבר.

סליחה, אני פשוט עכשיו קראתי שוב את הטקסט המדהים שלך על משפחת שליט (ע"מ למצוא את הציטוטים המתאימים) ואני פשוט לא מאמין לטקסט המגעיל הזה... אתה יודע מה, באמת עזוב, לא יודע למה הגבתי לך עוד פעם, אמרתי הרי שאני לא אמשיך אבל אני פשוט לא יכול לסבול לראות את הגועל הזה.

כפי שלדעתי אמרו לך פעם, הפורום חופשי וזכותך לא להגיב למה שאני כותב. אבל אל תצפה שזה יהיה דו כיווני. גם אם אני מגיב למישהו ספציפי - אני מעוניין שכל הפורום יקרא, אחרת הייתי משתמש במייל או בצ'אט. כך שאם אתה מעוניין להותיר תגובות שלי שעלולות לחשוף את חולשת טיעוניך ללא תגובה - בבקשה.

ישן 23-12-2009, 15:13
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תיקנתי את שגיאות הכתיב שלך ועכשיו אתקן את הבנת הנקרא"

רוג׳ר אברט, מבקר הסרטים של השיקגו סאן-טיימס כתב פעם על הסצנה מחניבעל (ההמשכון של רידלי סקוט לשתיקת הכבשים) בה הדמות הראשית מנסרת גולגולת של איש חי ואוכלת את המוח שלו שזו ההוכחה המוחלטת ששום סרט קולנוע אמריקאי לא יקבל לעולם סיווג NC17 (אסור לילדים מתחת לגיל 17 להיכנס, המגבלה החמורה ביותר בארה״ב על קהל קולנוע ובאופן כללי נשיקת מוות בקופות) על אלימות בלבד. עוד בעשור האחרון קיבל לעומת זאת סרט אחר את הסיווג הנ״ל על סצנת התגפפות בעירום חלקי בין גבר שחור לאישה לבנה...

אני נגד חסימות באופן כללי אבל החסימות החוזרות של מצפון, בחור טוב עם פה מלוכלך שעוד לא הרג אף אחד לעומת ההסכמה שבשתיקה לשורה האינסופית כמעט של ההשמצות, חצאי האמיתות והעיוותים שלך מלמדת שוב על ההעדפה האנושית של הצורה על פני המהות (לא פגם ייחודי לפורום הזה אלא דפקט קבוע בחברה האנושית).

מה לא הספקת להגיד פה? ההשתלחות שלך במשפחת שליט, הקישור הנילעג בין הפשע של גולדרינג לאמונותיו הפוליטיות, הקישור האורווליאני בין השמאל והשב״כ לרצח רבין, ההגנה שלך על שפטל (בכך הוכחת שאתה מוכן להגן על כל שרץ ובלבד שיהיה ימני), האיסוף האובססיבי אחר כל בדל אינפורמציה מכל מיני בלוגים שכוחי ע״מ להוכיח לנו שוב ושוב שאי אפשר לחיות עם המוסלמים/שאירופה ניכבשת בידי האיסלם, שילוח החרדים להרי הרוקי ואפילו התגובה שלך להודעה של טלי על המאמר של גיא בכור על הרוורד, תגובה שמדגימה שיא חדש של קריאה סלקטיבית (וכל הרשימה הזו מזיכרון בעודי יושב ברכבת, לו הייתי מחפש בטח יכולתי לשלש את מספר הדוגמאות)...

לא יודע איזה בנאדם אתה במציאות, האמת, לא עם כל מה שאתה כותב אני לא מסכים ולכמה מהתגובות שלך יש לי אפילו סימפטיה (למשל התגובה האנושית מאוד לסיפור של קגנס על הבחור שנפל למכונה לגריסת הצינורות) אבל הנכונות שלך ללכת לכל מקום ע״מ להצדיק צד אחד של המפה הפוליטית ולהכפיש את הצד האחר היא בעיני חוסר יושר אינטלקטואלי קיצוני ובלתי נסלח.

בהצלחה במציאת השגיעוט שלי בהודעה הזו.

ישן 23-12-2009, 16:29
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "רוג׳ר אברט, מבקר הסרטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
רוג׳ר אברט, מבקר הסרטים של השיקגו סאן-טיימס כתב פעם על הסצנה מחניבעל (ההמשכון של רידלי סקוט לשתיקת הכבשים) בה הדמות הראשית מנסרת גולגולת של איש חי ואוכלת את המוח שלו שזו ההוכחה המוחלטת ששום סרט קולנוע אמריקאי לא יקבל לעולם סיווג NC17 (אסור לילדים מתחת לגיל 17 להיכנס, המגבלה החמורה ביותר בארה״ב על קהל קולנוע ובאופן כללי נשיקת מוות בקופות) על אלימות בלבד. עוד בעשור האחרון קיבל לעומת זאת סרט אחר את הסיווג הנ״ל על סצנת התגפפות בעירום חלקי בין גבר שחור לאישה לבנה...

קשה לי להאמין שגזענות גלויה שכזו אפשרית בארה"ב. איזה סרט?

אני נגד חסימות באופן כללי אבל החסימות החוזרות של מצפון, בחור טוב עם פה מלוכלך שעוד לא הרג אף אחד לעומת ההסכמה שבשתיקה לשורה האינסופית כמעט של ההשמצות, חצאי האמיתות והעיוותים שלך מלמדת שוב על ההעדפה האנושית של הצורה על פני המהות (לא פגם ייחודי לפורום הזה אלא דפקט קבוע בחברה האנושית).

עכשיו השורה היא אינסופית, נו טוב.

מה לא הספקת להגיד פה? ההשתלחות שלך במשפחת שליט, הקישור הנילעג בין הפשע של גולדרינג לאמונותיו הפוליטיות, הקישור האורווליאני בין השמאל והשב״כ לרצח רבין, ההגנה שלך על שפטל (בכך הוכחת שאתה מוכן להגן על כל שרץ ובלבד שיהיה ימני), האיסוף האובססיבי אחר כל בדל אינפורמציה מכל מיני בלוגים שכוחי ע״מ להוכיח לנו שוב ושוב שאי אפשר לחיות עם המוסלמים/שאירופה ניכבשת בידי האיסלם, שילוח החרדים להרי הרוקי ואפילו התגובה שלך להודעה של טלי על המאמר של גיא בכור על הרוורד, תגובה שמדגימה שיא חדש של קריאה סלקטיבית (וכל הרשימה הזו מזיכרון בעודי יושב ברכבת, לו הייתי מחפש בטח יכולתי לשלש את מספר הדוגמאות)...

אני עומד מאחורי כל מה שכתבתי, לא אכנס איתך שוב לדיון על מה שכבר הסברתי.ובכל זאת, יש כאן הערות חדשות מצידך , אז הנה

א. השב"כ היה קשור לרצח רבין,הסוכן שלו אבישי רביב הסית לרצח רבין, יש תמונות המוכיחות את זה.ראשי השמאל בבית המשפט זיכו אותו כמובן. מי שנוקט בשיטות של 1984 הוא מי שמשכיח את הפרשה, לא זה שמנציח אותה..

ב. לדעתי שפטל לא שרץ, זכותי לחשוב כך. הוא עשה את עבודתו כעורך דין.

ג. התקשורת הממוסדת באירופה מפחדת מהאסלם ופרשת הקריקטורות בעיתון הדני שעוד לפניה הם הילכו על ביצים - תוכיח. את האמת חושפים במקורות חדשותיים אלטרנטיביים, למרות שלפעמים (ע"ע הולנד, שוויץ) הם מצליחים גם לזלוג לעיתונות ולדעת הקהל הממוסדת. האסלום של אירופה אינו דורש עוד הוכחה ומי שחושב אחרת הוא הזוי.

ד. לא שלחתי את החרדים להרי הרוקי, ציינתי שאם מישהו חושב שזכותו של תושב של שכונה מסוימת לכפות את אמונתו הקיצונית על אחרים מכיוון שהוא הרוב בשכונה, הרי שניתן להחיל על הרוב העירוני את אותן זכויות..

ה. הרי המאמר שטלי הביאה מציין את מה שכתבתי. אתה רוצה שאומר לך איזה סעיף או שתשכיל למצוא אותו בעצמך?

ו. בהצלחה ברכבת.

לא יודע איזה בנאדם אתה במציאות, האמת, לא עם כל מה שאתה כותב אני לא מסכים ולכמה מהתגובות שלך יש לי אפילו סימפטיה (למשל התגובה האנושית מאוד לסיפור של קגנס על הבחור שנפל למכונה לגריסת הצינורות) אבל הנכונות שלך ללכת לכל מקום ע״מ להצדיק צד אחד של המפה הפוליטית ולהכפיש את הצד האחר היא בעיני חוסר יושר אינטלקטואלי קיצוני ובלתי נסלח.

מה לעשות, אין לך אפילו דוגמא אחת שמחזיקה מים. אתה מרבה להתווכח עם דמויות שאתה יוצר בנפשך ומדרדר את הדיון בפורום לפסים אישיים
.

בהצלחה במציאת השגיעוט שלי בהודעה הזו.

מעתה, אם תרצה גם את שרותיי וגם את הזכות להתלונן עליהם, תאלץ לשלם. דווקא כמה כותבים כאן שמחים כשאני מתקן אותם בעברית פה ושם, גם אני שמח כשמתקנים אותי.

ישן 23-12-2009, 18:03
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "[QUOTE=hamora]רוג׳ר..."

אני בעבודה עכשיו ואין לי זמן לכתוב תגובה של ממש אבל רק כתשובה לשאלה שלך שם הסרט הוא שחור ולבן, שנת ההפצה היא 1999 (כך שטעיתי, זה לא בדיוק העשור האחרון, אני זכרתי משום מה שהסרט יצא בתחילת שנות האלפיים) ומככב בו רוברט דאוני ג׳וניור.

עכשיו, אם יתחשק לך לעשות לי קצת בדיקת עובדות אתה בטח תלך לIMDB לראות במה מדובר (זה מה שאני הייתי עושה) ומייד תראה שהוא מסומן כR בסיווג של הMPAA ומייד תקפוץ על זה כהוכחה שאני לא יודע על מה שאני מדבר אז תרשה לי לחסוך לך את אי הנעימות, הסרט אכן קיבל NC-17 בגרסתו המקורית בגלל הסצנה האמורה ורק לאחר שזו נחתכה החוצה הורד הסיווג לR. אתה כמובן לא חייב לקבל את המילה שלי, אתה יכול לגגל ולמצוא את כל זה בעצמך (אני פשוט זוכר את השערוריה זוטה שהסרט, הסצנה והסיווג גרמו בזמנם).

אם כבר הזכרתי אז אני אציין עוד בעניין הזה ציטטה ישנה של רומן פולנסקי שאמר פעם שבסרט אמריקאי מותר להראות חזה של בחורה אך ורק אם בשוט הבא נועצים בו סכין. כל העניין של הסלחנות המופלגת של החברה שלנו לאלימות בכלל ולאלימות קולנועית בפרט לעומת הצדקנות הצבועה בכל עניין שמזכיר מין ומיניות ולו למרחוק לקוי בעיני מן היסוד ורק מראה את סדר העדיפויות החולני של החברה שלנו.

אין לי טלויזיה בבית כבר הרבה הרבה שנים אבל כמובן שמזדמן לי מדי פעם לראות, בעיקר בבתי מלון או אצל חברים, ולו מעט מהזוועות של המסך הקטן ואחד הדברים שהדהימו אותי לפני מספר שנים היה רמת האלימות דווקא בשידורים לילדים כולל סדרות אנימציה שהראו אנשים (ורובוטים) מכוונים וגם יורים האחד בשני. בסופו של דבר כמין אנחנו כניראה לא יותר מזן אלים במיוחד של קופים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר