לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מהו סרט העשור הלועזי שלכם?
להרוג את ביל 4 11.11%
האביר האפל 4 11.11%
שר הטבעות (כולם) 14 38.89%
הארי פוטר (כולם) 1 2.78%
שודדי הקאריביים (כולם) 1 2.78%
עיר החטאים 1 2.78%
בוראט 2 5.56%
גלדיאטור 1 2.78%
הר ברוקבאק 1 2.78%
להיות ג'ון מלקוביץ' 7 19.44%
מצביעים: 36. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2009, 19:24
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
מה שלי מפריע זה סרטים שמתיימרים להיות משהו שהם לא.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "Adrenaline rush זה לא מספיק..."

The Bourne Ultimatum הוא סרט אקשן/מתח והוא מספק משניהם בכמויות מטורפות. כל הסרט ישבתי דבוק למושב עם דופק 140 בערך
לא אמרתי שזה סרט העשור שלי, אבל הוא בהחלט בין 10 הסרטים הטובים ביותר שראיתי בעשור הנוכחי. אם עושים רשימה כזו רק לסרטי אקשן, כנראה שהוא מקום ראשון או שני.

סרטים כמו There Will Be Blood, למשל, סרטים שהונדסו במיוחד כדי לזכות באוסקרים, סרטים שהפיצ'ר היחיד בהם הוא שחקני אופי טובים שמשחקים טוב את התפקיד שנתנו להם, סרטים שהתסריט שלהם לא מעניין בעליל, אלה סרטים שאני לא סובל.

אגב, הצבעתי לשר הטבעות כי לדעתי זה פרוייקט גרנדיוזי, אדיר-מימדים, סוחף, פורץ דרך ובכלל חוויה גדולה מהחיים. גם The Dark Knight לא נמצא הרבה מאחור, בעיקר בגלל התפקיד המדהים של הית' לדג'ר (בלי שום קשר למוות שלו, זה תפקיד בלתי נשכח), וגם בגלל הכיוון המציאותי והקודר יותר אליו כריסטופר נולן לקח את סדרת הסרטים המדהימה הזאת.

עוד הערה, אחד הדברים המשותפים לכל הסרטים הגדולים האלה שציינתי הוא פסקול מדהים. בשלושתם הפסקול יוצר את אווירת הסרט, בין אם זה מתח-עד-כדי-כסיסת-ציפורניים ב-Bourne, עד יראת כבוד ב-The Dark Knight.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 22-12-2009 בשעה 19:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2009, 17:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "נו, אתה טוען ש-Underworld שייך לרשימה הזאת, אז אני יכול להבין את ההיגיון העקום שלך :)"

כאשר אתה עושה סרט על באטמן, אתה חייב להצמד למקור של הדמויות ודו-פנים שמר על המקוריות הכי הרבה והשחקן התאים לתפקיד של דו פנים בנוסף, שאר הדמויות שום קשר למקור.

underworld עליו דיברת, מחייב אותך לאהוב סרטי אימה קודם, כתנאי לאהוב אותו, אך אם תתעלם מהתוכן האלים שלו, תבין עד כמה זאת יצירה מושלמת.
אם הייתי משנה משהו, זה רק את מספר הסרטים בסידרה לא יותר מזה וסדר היציאה שהם.
את הסרט ה 1 הייתי הופך לשני, את הסרט השני הייתי הופך ל 3 ואת הסרט ה 3 לראשון. זה החיסרון היחיד של הטרילוגיה.
אמרתי לא פעם אחת כאן Kill-Machine, שאני חובב סירטי אימה וסביר להניח, שצפיתי ביותר אימה מכל אחד כאן גם בקשים יותר ו underworld פרט לסדר היציאה ומספרי הסרטים, הטרילוגיה הזאת מושלמת בהכל לדעתי. אם היא לא הייתה מכילה כל כך הרבה תוכן של אימה, הרבה יותר אנשים ומבקרים קולנוע היו נחשפים אליה והייתה זוכה להצלחה גדולה יותר בהרבה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-12-2009, 17:28
מנהל פורום חומרה

"חייב" להצמד? למה? מי קבע?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כאשר אתה עושה סרט על באטמן,..."

חייבים להצמד לקומיקס רק כדי לא לאכזב את כל אותם קוראי קומיקס? נראה לך שהם אחוז כלשהו מהקהל המיועד של הסרטים האלה? למה אני, בנאדם פשוט שלא קרא את הקומיקס, לא יכול להנות מסרטים כאלה?
הסרטים האלה, עם הכיוון החדש שהבמאי לקח אותם, הרבה יותר נגישים לציבור הרבה יותר רחב. הרבה יותר קל להתחבר לעלילה ולהבין אותה. השחקנים פשוט מעולים, תסלח לי, וזה לא רק אהרון אקהרט (דו-פנים), זה בעיקר הית' לדג'ר עם אחד התפקידים הכי מרשימים שראיתי בחיי, תפקיד שלעולם לא יישכח, ואין לזה שום קשר לעובדה שהוא מת. גם אם היה בחיים, האוסקר מגיע לו בלי שום צל של ספק. ובוא לא נשכח את מייקל קיין הענק, איך אפשר להשמיץ את הבחור הזה? כמובן שגם גארי אודלמן המנוסה נותן נפח ועומק לדמות של גורדון, וכן כן, גם כריסטיאן בייל נהדר בתפקיד באטמן עצמו... בכל זאת, שני סרטי באטמן האחרונים הם לא סתם נמצאים ב-Top 250 של IMDB (כאשר האביל האפל במקום 9), ואין לזה שום קשר להייפ סביב המוות של כוכב כזה או אחר. אלה פשוט סרטים נהדרים ומרתקים מתחילתם ועד סופם.
עם כל הכבוד, גם בשר הטבעות יש הרבה סטיות מהמקור ובכל זאת הוא כרגע מוביל לתואר סרט העשור, לפחות באשכול הזה...

ראיתי Underworld ואני אוהב סרטי אימה. ובכל זאת, זה סרט ליגה ב', עם שחקנים באמת גרועים ועלילה אידיוטית למדי. עוד סרט ערפדים/אנשי זאב מיותר למדי. וההמשכים שלו? חבל על המילים. למרות זאת, מהראשון עוד נהניתי טיפה, הוא היה חביב למרות המגרעות שלו.

בקיצור, אני מבין שאתה מחובבי הקומיקס המושבעים שלא יתן לבמאים לקחת רעיון ולשנות אותו במאומה, אפילו במחיר של יצירת סרט נחות

עריכה:
החלטתי לאסוף עוד כמה דירוגים:

האביר האפל:
http://www.rottentomatoes.com/m/the_dark_knight
http://www.imdb.com/title/tt0468569
http://www.rollingstone.com/reviews...208/dark_knight
http://movies.ign.com/articles/884/884876p1.html

באטמן מתחיל:
http://www.rottentomatoes.com/m/batman_begins
http://www.imdb.com/title/tt0372784
http://movies.ign.com/articles/624/624488p1.html

אז אני לא לבד כאן

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 26-12-2009 בשעה 17:38.
ישן 26-12-2009, 20:20

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב ""חייב" להצמד? למה? מי קבע?"

ציטוט:
חובבי הקומיקס המושבעים שלא יתן לבמאים לקחת רעיון ולשנות אותו במאומה, אפילו במחיר של יצירת סרט נחות

לא חובב קומיקס בכלל, אבל לקחת דמויות ולשנות אותן לגמרי זה הורס את הדמות לגמרי ואת הסרט והרסו שם הרבה מאוד דמויות, נעבור אחת אחת ושאר הבעיות בסרט עצמו.

1/ הגוקר, דיבר יותר מדי על הנזק, שהוא עשה לעצמו לפנים שלו וכו.., דבר שאם ניצמד למקור יותר מתאים לדו פנים בכלל הבעיות הנפשיות הללו ועל זה אפשר לצלם כמה דקות. היה ניתן להוריד 8 דקות בערך מהסרט, שהם שרפו על הבעיות של הדמות הזאת לבד. הגוקר היא דמות, שלא מדברת על הבעיות שלה במקור ולכן זה הרס מוחלט של המקור.
2/ באטמן, מה עשו לדמות הזאת? באטמן אמור לייצג משהו והפכו אותו לפושע בסוף בנוסף להרס הדמות במשך הסרט עצמו. הקטע עם הסלולרי למשל, כאשר הוא מחפש את הגוקר ומכירת העקרונות החופש של ברוס פשוט אין שום קשר בין זה לעלילה של הסרט או הדמות עצמה של באטמן במקור.
3/ הרסו עוד דמויות בסרט הזה למעשה את הרוב. בנוסף יש דמויות, שמוכנסות לעלילה בכוח בלי קשר לעלילה של הסרט עוד בעיה רצינית.
4/ עכשיו נדבר על הסרט עצמו, אמרת סרט שאינו קומיקס נכון? אז מדוע עשו את המשטרה דבילית לגמרי ואת כל עולם הפשע, שהגוקר מנצח אותם פרט לבאטמן. זה כבר קומיקס חד וחלק אם ירדת לרמה כזאת. אין חוכמה רבה בדמות שלו או סיגנון, שהדמות הזאת צריכה.
5/ באטמן מתחיל היה רע עוד יותר מ the dark knight פשוט.
אחרי חצי שעה הרמתי ידיים מהסרט הזה.

הדבר היחיד שטוב בסרט the dark knight, הוא אהרון אקהרט (דו-פנים), הדמות היחידה המתאימה לעלילה, שעשו לה מעבר הכי יפה ומדוייק מעולם הקומיקס/הסדרות של באטמן לסרט, שהוא לא מדע בדיוני. משחק פשוט מדהים של דו פנים בצורה מעולה אז נכון שינו קצת את הסיפור של הדמות עצמה וזה בסדר, אך יש גבול כמה ניתן לשנות את הדמות עצמה, אם כבר ישנו מקור קיים. הנקמה של דו פנים בסרט, מתאימה למקור של הדמות ולכן אני מהלל את המשחק שלה, כי עשו את המעבר של הדמות מקומיקס בצורה יפה בניגוד לכל השאר.

במילים אחרות לו רצו ליצור סרט דומה, היה עדיף לשנות את השם למשהו אחר ולא לנצל את השם של באטמן למטרות פירסום וכמה זה שונה מהסרטים הקודמים בסידרה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-12-2009, 20:45
מנהל פורום חומרה

לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל משפחות פשע משגשגות כי המשטרה לא יכולה לעשות להן כלום.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE]חובבי הקומיקס המושבעים..."

אתה סותר את עצמך.
מצד אחד אתה אומר שאתה לא חובב קומיקס בכלל.
מצד שני אתה אומר שהסרטים לא דבקים למקור ובכך הרסו.

תפסיק להשוות בין הסרטים האלה לדברים אחרים כמו קומיקסים ודברים כאלה. תשפוט את הסרט on it's own merit.

הסרטים הקודמים בסדרה, להזכירך, היו די פלופים גרועים במיוחד עם ליהוקים הזויים כמו שוורצנגר ודומיו... טוב שעשו reboot לסדרת הסרטים הזאת והתחילו מהתחלה from scratch.

אבל מה אני מבזבז חמצן, אתה זכאי לדעתך
לדעתי, זו דעת מיעוט

ישן 26-12-2009, 23:50

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל משפחות פשע משגשגות כי המשטרה לא יכולה לעשות להן כלום."

אתה זכאי לדעתך ואני לדעתי, זה מוסכם בהחלט.
אך תן לי לשאול אותך שאלה אחת בלבד, אם הם לא היו משתמשים בשם של באטמן, נראה לך שהסרט היה מקבל פירסום בכזאת רמה? אך הם עשו שימוש במותג קיים אחרי הכל, כמו הרובוטריקים למשל או x-men. הסרטים של x-men, למשל היו מעולים לדעתי,אפילו שהייתה להם עלילה משלהם ולא נדבקה למקור הקומיקס או הסידרת טלויזיה המצויירת, אך הדמויות נשארו פלוס/מינוס, כמו המקור עצמו. אני מכיר הרבה סירטי אקשן אחרים, שניסו להתחיל מותג חדש ולא הצליחו ממש לבסס את אותם מותגים. משהו זוכר את אותם סרטי פעולה? לא. יצא סרט אחד, שכשל וזהו גמרנו.

באביר האפל פרט לדמות אחת, אין לי שום דמות להתחבר אליה והעלילה גם לא הכי מבריקה אז בכלל ,עדיף לדעתי כבר קומדיה רומנטית של גניפר אניסטון, שידוע מה תקבל מראש ואם אני מעדיף סרט של גניפר אניסטון, זאת לא ממש מחמאה לסרט השני. זאת דעתי האישית בכל מקרה.

אגב יש סרט בשם just like heaven מ 2005 קומדיה רומנטית מעולה, הכי טובה שראיתי. עלילה כתובה היטב והסרט מצליח להעביר לך את הרגשות בנוסף.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 26-12-2009 בשעה 23:57.
ישן 26-12-2009, 16:55
מנהל פורום חומרה

בשר הטבעות הרבה דברים לא הגיוניים כל כך...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בחרתי ב"אביר האפל" למרות..."

גאנדלף, למשל, השתמש בכוח שלו איזה פעם וחצי כשהוא בעצם הקוסם הכי חזק בארץ התיכונה (מנקודה כלשהי ואילך)... זה הזוי, הוא לא יכל לעזור לנצח קרבות? במקום לעשות קסמים הוא נלחם עם חרב?

לי זה היה נראה קצת הזוי

אגב, בקשר לבאטמנים אני מסכים בהחלט. אם לא המשחק המדהים של הית' לדג'ר, יש סיכוי שהייתי אוהב יותר את Batman Begins, בגלל העלילה הנהדרת שבעצם נתנה את כל הרקע לסיפור של באטמן, גות'אם וכו', בגלל התפקיד הנהדר של ליאם ניסן, בגלל הפסקול הנהדר, ובכלל בגלל הכיוון החדש שכריסטופר נולן בחר לבאטמן - אנושי יותר, הגיוני יותר, הרבה פחות קומיקסי והרבה יותר מציאותי, יותר קל להתחבר אליו.

אגב, אם היה ליהוק יותר מושלם ממייקל קיין לתפקיד אלפרד, אני חציל

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 26-12-2009 בשעה 17:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר