לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2009, 08:56
  משתמש זכר sza sza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.03
שאלה בנוגע להקמת שרת על המחשב שלי

הגדרתי שרת apache על המחשב שלי. אני מחובר ע"י נטסטיק של פלאפון במחשב נייד. דגם הנטסטיק הוא Novatel Wireless MC950D. (עובד עם אובונטו).
כשהייתי מחובר עד כה בחיבור ADSL, יכלתי לגרום לאדם לצפות בדפי אינטרנט שאני בונה ע"י dyndns שהגדרתי לו כל פעם את הIP שהשתנה אצלי.
(גם לא חובה, יכלתי פשוט ע"י שימת הIP שלי בכתובת לראות את האתרים...)

הבעיה היא שכרגע דרך הנטסטיק זה לא עובד. אני לא יודע בדיוק למה אבל יש לי תחושה שהם הקצו את הIP שלי לעוד משתמשים. האם דבר זה אפשרי?
כשאני מכניס כרגע את הIP שלי בשורת הכתובת פשוט מופיעה לי אחרי המון זמן של טעינה ההודעה הבאה:
קוד:
The server at *****.gotdns.com is taking too long to respond. * The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments. * If you are unable to load any pages, check your computer's network connection. * If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

מישהו יודע מה הסיפור שלו? =\

תודה רבה מראש לכל העוזרים והמנסים לעזור! =)

נערך לאחרונה ע"י sza בתאריך 23-12-2009 בשעה 09:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2009, 08:17
  משתמש זכר sza sza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "וואלה המידע הזה ממש ממש חשוב..."

מבחינתם אם אתה מצליח לראות את וואלה ונענע אתה מסודר.

אגב, גם התווכחתי עם הנציג על החוצפה שלהם לומר לי "אנחנו לא נותנים תמיכה לווינדוס 7 וגם לא ללינוקס.
היית צריך לברר אם יש תמיכה לפני שקנית את הנטסטיק. אי אפשר להפעיל אותו בווינדוס 7 או בלינוקס. "

אז התקשרתי שוב ואמרתי שיש לי ויסטה אבל התוכנה של הנטסטיק לא עובדת ואם הוא יכול להסביר לי איך לעשות חייגן רגיל. אז הוא הסביר לי וזה עובד מצוין בווינדוס 7.
אח"כ הלכתי לאובונטו ויצרתי חייגן עם אותן ההגדרות. עובד נהדר.
כנראה שהמשפט החוצפתי "אנחנו לא תומכים ב..." נאמר כי עוד לא הכינו לתומכים מצגת בנושא.
וכנראה שהמשפט החוצפתי "אי אפשר להפעיל את הנטסטיק ב..." נאמר על דעתו של התומך החסר ידע.

ומשפט כמו "היית צריך לברר לפני שקנית" זה מבחינתי שיא החוצפה.
זה פשוט מראה שפלאפון היא חברה צעירה שלא מנוסה בנתינת שירותי אינטרנט.
מנטויז'ן\ אינטרנט זהב ושאר הספקים בחיים לא הייתי מקבל תשובה כזו. פשוט היו מעבירים אותי לתומך בכיר שמבין...

בקיצור, יש להם שם עוד מה ללמוד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר