לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2009, 15:22
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
צה"ל שולטטטט!!1: ראיון עם אליסה לנדיס

בכנס אילת לעיתונות חשף דובר צה"ל אבי בניהו את המערך הצהל"י לענייני ניו מדיה. אליסה לנדיס היא מעכשיו האחראית על חדירת הצבא ליו-טיוב, לפייסבוק ולטוויטר. בתכנון: עשרות חיילים יפרסמו פוסטים כבלוגרים מן המניין. כך הפך צה"ל לחיית אינטרנט

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/channels/nplogos/kolHazman.gif]

יוסי אלי | 25/12/2009 11:44

אנחנו הצבא הכי מוסרי בעולם. באמת, נשמות טובות אחד אחד, חייל חייל. הבעיה היא שאנחנו היחידים בעולם שחושבים כך. בעוד שהתפיסה הרווחת בישראל היא שכוחות צה"ל עושים הכול, כולל הכול, כדי להישמר מפגיעה באזרחים חפים מפשע, באירופה ובארצות הברית בטוחים כי ישראל טובחת בפלסטינים ומפעילה עונשים קולקטיביים כדי לחנוק את האוכלוסייה. לדעת רבים הקרב על ההסברה הוכרע כבר מזמן, אבל משרד החוץ ומשרד הביטחון לא מפסיקים לנסות לשכנע את העולם ש"זה לא אנחנו, זה הם".

אלא שאת הקרב על דעת הקהל נאלץ צה"ל להסיט משדה הקרב המוכר לו, קרי: עיתונים מודפסים ורשתות טלוויזיה. כשאפילו נחום ברנע למד על בשרו שיש עולם שלם ברשת ושלא רק מה שמודפס קובע, אין פלא כי גם הגוף הממוסד והארכאי השכיל להבין שיש דור שלם בחוץ שמחובר בכל נימי נפשו לבלוגים, לפייסבוק, לטוויטר וכמובן ליו-טיוב, וכדאי להשתמש באמצעים אלה כדי לשכנע אותו כי מדובר בצבא ההגנה לישראל, ולא בצבא ההתקפה לציונים.

אז צה"ל גילה את האינטרנט, ומי שאמורה להפיץ את הבשורה היא סמלת צעירה וחיננית בשם אליסה לנדיס (26). לנדיס לא מרגישה כחלוצת המהפכה האינטרנטית בצה"ל, היא צנועה מדי לתארים רשמיים. מבחינתה היא רק ממשיכה בתהליך שהחל זה מכבר בדובר צה"ל. "אני פשוט הגעתי בזמן הנכון", היא מספרת בראיון מיוחד. "פשוט לא היו מחסומים ביורוקרטיים שקיימים בדרך כלל. הכול זרם והמפקדים החליטו להמשיך באופן רשמי".

להמשך הכתבה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/...loc=42&tmp=7724

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2009, 00:35
  rocketman25 rocketman25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי NaDaVl שמתחילה ב "זה טוב שיש יחידה ישראלית..."

הבעיה היא שמשרד החוץ כבר שנים רבות לא עושה הסברה. ולא שיש מי שכן עושה. הכל יוזמות פרטיות מקומיות של טוקבקיסטים וכדומה.
בגלל זה אנחנו נראים כך בעולם.
הפלסטינים מעסיקים אנשי תעמולה והסברה מצויינים, עם צוותים רחבים בכל מקום בארץ ובעולם, שעושים ספינים מכל מה שקורה ותמיד זמינים להתראיין ולהגיע לכל מקום. משרד החוץ פשוט יושב במקום ונותן לצד השני את כל הבמה כמעט.
"צדק, צריך גם להיראות, ולא רק להיעשות". והנמשל ברור.
מאחר וצה"ל הוא הגוף שהכי נפגע (ונגרמות לו הגבלות פעולה ממש!) מחוסר ההסברה הזה, אני חושב שזה רק מתבקש שצה"ל יתחיל לפעול גם בזירה התקשורתית (וממש לא דרך דוברי צה"ל) בצורה רציפה.
מהצד השני, הייתי שמח שמשרד החוץ היה מטפל בזה במקום צה"ל.

ישן 26-12-2009, 18:28
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "צה"ל שולטטטט!!1: ראיון עם אליסה לנדיס"

צה"ל ומשהב"ט התבלבלתם לגמרי!

בשביל זה יש משרד החוץ.
האם בשלב הבא יחליטו בצה"ל שהכבישים בארץ לא מספקים לצורך נסיעת מובילי הטנקים ויקימו מע"צ צה"לי? חיל ההנדסה יבנה גשרים יותר טוב במקומם?

אולי יוחלט גם להקצות כמה מ"פים לתפוס פידקות על כיתות כי החיילים מגיעים לצבא לא מחונכים?
אה, רגע, הצבא כבר שולח נציגים לבתי הספר כדי "להרעיל" תיכוניסטים...

יופי, אז נמצא הפתרון לכל חוליי המדינה היהודית בעת החדשה, נשלח לשם את הצבא, הם כבר יסדרו. שאר רשויות המדינה שניזונות מכספי משלם המיסים הישראלי המטומטם יכולות להמשיך לייצר שחיתויות ומושחתים, הרי הצבא ומגוייסי החובה ישלחו לנקות אחריהם בסופו של דבר.

באמת כל הכבוד, לא מובן לי איך הרמטכ"ל לא מתפדח שזה מה שהולך בצבא שתחת אחריותו ואיך ליברמן שר החוץ לא מתפדח שחיילי חובה עושים בית ספר למי שאמורים להיות בוגרי קורס צוערים דיפלומטים מקצועיים ומשכילים.
כל הכבוד לצה"ל.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 27-12-2009, 09:18
צלמית המשתמש של 760
  760 760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "צה"ל ומשהב"ט התבלבלתם לגמרי! ..."

אתה טועה ובגדול !
חלק מהתפקידים שהוטלו על צה"ל כוללים משימות לאומיות, כמו התיישבות בכל שטחי מדינת ישראל באמצעות הנח"ל, פרוייקט מורות חיילות בבתי הספר, מדנ"ים, אימונים קדם-צבאיים באמצעות הגדנ"ע, משימות חילוץ ועוד.
במסגרת זה להקות צבאיות מופיעות גם באירועים ולא רק בפני יחידות צבאיות, גלי צה"ל משדרים מגוון רחב של תוכניות ולא רק שידורים צבאיים ועוד ועוד ועוד.
בכלל זה ניתן להכניס גם את נושא הדיברור, על אחת כמה וכמה כאשר הדבר עובר כמו טלפון שבור דרך משרד החוץ והידיים השלומיאליות שלו.
עכשיו נשים את זה בפרופורציה, הדיברור הוא של דובר צה"ל, אבי בניהו גם חתום על כל פיפס שייצא בטוויטר ובפייסבוק, הסמלת החמודה היא רק זו שעוסקת בצד הטכני של להעלות את החומרים לרשת.

לגבי כל שאר הדברים שהזכרת, הרי זה בדיוק היה חזונו של בן גוריון, לכן צה"ל היה ונשאר הבן המועדף, לכן כל השנים התקציב שלו היה הגדול ביותר.
ב"ג סמך אך ורק על צה"ל בכל תחום ותחום ועל כן מי שטיפל במשפחות העולים בשנות ה-50 היו מורות חיילות ולא כל מיני פקידי ממשלה.
מי שהקים את המעברות היה חיל ההנדסה
מי שהיה אחראי על הסדר היו המשטרה הצבאית
וגם מבחינת דיברור, אין ספק שדו"צ יכול לדברר עצמו (לא מדובר על המדינה אלא רק על הצבא) טוב יותר מאותם דינזאורים שיושבים במשרד החוץ....
לא נותר לנו אלא לברך על היוזמה

ישן 27-12-2009, 15:55
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי 760 שמתחילה ב "אתה טועה ובגדול ! חלק..."

אז למעשה אינני טועה כלל, אלא צודק מאוד בהבדל מהותי אחד-
אני ייחסתי לרשויות שלנו אזלת יד ולצבא יתר יוזמה, אתה מייחס להן אזלת יד ולאביהן המיתולוגי הכרה בבעייה זו כהנחת עבודה.
אני בסך הכל מילואימניק פשוט וקטן, אני פשוט נעלב קצת וכועס הרבה על האנשים שמשמינים מכספים שנגבים ממני תמורת חרא של תפוקה, שהיתה גורמת לי להיזרק מרוב התפקידים שיצא לי למלא עד היום.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 16-05-2010, 16:51
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
מה שנקרא "חוק ויקיפדיה"
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "[b]ועדת שרים אישרה הצעת חוק..."

החוק קודם ביוזמה של עמותת ויקימדיה ישראל, שמטרתה לקדם פרויקטים חינוכיים ותוכן חופשי. ההצעה עלתה בוועדת הטכנולוגיה על ידי נציגי העמותה וזכתה לתמיכתו של מאיר שיטרית. היא נפלה בוועדת חוקה בגלל שלא הייתה הצעת חוק ממשלתית, אך מיכאל איתן, בתיאום עם שיטרית, הגיש ערר והיום הוחלט לקבלו ולקדם את הצעת החוק. החוק יעזור מאוד להסברה הישראלית וכן לוויקיפדיה.

ובנימה אישית, אני כבר מת שישחררו את תמונת ה-D9R עם מיגון כלוב שהורס בית במבצע עופרת יצוקה (ליוותה את הכתבה "סיפורי דובים").
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר