לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2009, 17:25
  Exhibit Exhibit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.09
מחיל האויר לקרבי.(11חודש פז'מ)

אני חדש פה, מחפש תשובות @ עצות בקשר לדילמה שלי...

התגייסתי בפב' 09, לחיל האויר. מערך הטכני. אני כרגע משרת בשדה דב כחמ'מניק(חשמלאי מטוסים).
עד היום חשבתי שהרווחתי, כי זה דרג ב', חפשנות, בית זונות, לא עושים כלום.. רק הסגירות באסה(חצאים).
אבל זה פשוט הגיע לרמה כזאתי שאני מרגיש מבוזבז פה, אני כבר 5חודשים בסדיר שלי פה כחמ'מניק ואני לא למדתי כלום כמעט, לא מרגיש שאני תורם מספיק ואני בעצם נושא כלים של המפקדים.
תביא את זה, לך למחסן, פתח את הפאנל פה... זה פשוט דבילי לדעתי שאני מבזבז את השירות שלי ככה.
אני לא מזלזל במערך הטכני, במיוחד לא בחיל האויר שזה המערך הכי חזק שלנו, אבל אני פשוט לא מתעניין בכלל בכל זה.
אני חושב כבר כמה שבועות על לעבור לקרבי ואיך זה יהיה, כי כשאני התגייסתי היה לי פעמיים את האפשרות להיות בקרבי, קיבלתי מנילה קרבית פעמיים. יש לי פרופיל 97 בלי סעיפים, פשוט אני אמרתי שאני לא רוצה לשרת כקרבי... בזמנו. כשהייתי ילד קטן יותר ומפונק וחשבתי שאם אני אגיע לקרבי אני אשתגע ושכולם סוסים ואני אהיה מסכן וחלש.. אבל הבנתי שזה ממש לא ככה.
בכל מקרה, אחרי כל החפירה הזאת, אני שואל מניסיון, אם יש פה מישהו, שעבר תהליך דומה.
אני מניח שאם אני אגיש טופס 55 לא תהיה בעיה, כמובן שייקח קצת זמן והרבה עצבים, אבל בסופו של דבר ישמחו לקבל מישהו כמוני לקרבי.
הבעיה היא שאני בטוח שיציעו לי תותחנים/שיריון/הנדסה, שזה הדברים שאני הכי פחות רוצה ומרגיש שזה הכי פחות קרבי.
מה הסיכוי שאני אוכל לקבל איזה גדוד בגולני או לא יודע מה.. נחל? אני לא ממש מבין בזה ד:
ומה אתם חושבים על שירות בקרבי? מי שעדיין משרת/שירת.
תודה לעוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2009, 19:19
  pilpel2 pilpel2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Exhibit שמתחילה ב "אוקיי נגיד והגשתי, ואז אני..."

אתה יכול לחתום ויתור על הטופס אם האפשרויות לא מוצאות חן בעיניך.
גם אם חתמת וויתור- תוכל להגיש חדש ואולי תקבל אפשרויות שונות. לפעמים זה תלוי במכסות. קח בחשבון שהפז"ם שלך משחק תפקיד לא טוב...

אם אתה חושב לקחת אחת מהאפשרויות שאתה לא רוצה, להגיע לבקו"ם ולסרב להתפנות- תשכח מזה. פשוט מבטלים את הקליטה שלך בבקו"ם... בלחיצת כפתור, אני מכיר אחד שהתחכם ועשו לו את זה.

אתה ממש לא צריך לכוון לנ"מ. אמרתי לך- במיטב מנסים להתחשב גם בסדירניקים. אין שום סיבה שבעולם שתגיע ליחידה שאתה ממש לא רוצה. קצין המיון ינסה ככל יכולתו לתמרן בין הרצונות שלך לצרכי צה"ל, הוא לא יתעלם מהרצונות שלך.

עם כל זה תחכה. יהיה לך ראיון ושמה תנהל משא ומתן על היחידות השונות. לבנתיים תגיש את הטופס.
ישן 30-12-2009, 06:21
צלמית המשתמש של Sharon Avraham
  Sharon Avraham Sharon Avraham אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.07
שלח הודעה דרך MSN אל Sharon Avraham
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Exhibit שמתחילה ב "מחיל האויר לקרבי.(11חודש פז'מ)"

אני חושב שזה הפעם המליון שאני כותב את זה...
אל תקשיב לאף אחד שאומר לך אחרת, תלך על מה שאתה רוצה ותילחם על זה ותקבל את זה בסוף.
אני גם כן התגייסתי לטכני, סיימתי קורס, הוצבתי בשדה דוב ההבדל היחיד בינינו שאני הייתי בגף מערכות שם
(לא סגור על זה בדיוק זה היה מזמן)
הגשתי 55 ורציתי לעבור לנח"ל, הקצין מיון אמר לי שאין דבר כזה ורק שריון תותחנים וכל האלה, התעקשתי
שכנעתי אותו בכל מיניי סיפורים ומאז אני משרת כבר שנה וחצי בגדוד 932 של הנח"ל.
רק שתדע שזה לא פשוט בכלל, זה שירות קשה ושוחק, למראת שהכל עדיף על להרגיש כלום בשדה דוב בידיעה שאתה יכול לעשות הרבה יותר בשלוש שנים שאתה צריך לתת למדינה.
קיצר, אל תוותר ובסוף תקבל את מה שאתה רוצה.

עריכה: שחכתי, כל עניין הוויתור פז"ם והנגזרות שלו זה דיי חרטא, בטרום של הנח"ל היינו איזה 10 חבר'ה שעברו מג'וב לקרבי והיו שם הרבה עם פז"ם של שנה ואפילו אחד עם שנה ו4 ואף אחד לא דיבר איתנו על שס"ן וכל מיניי דברים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י Sharon Avraham בתאריך 30-12-2009 בשעה 06:24.
ישן 30-12-2009, 18:34
  Exhibit Exhibit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Sharon Avraham שמתחילה ב "אני חושב שזה הפעם המליון שאני..."

שרון, יש מצב אתה מוסיף אותי למסן? אני רוצה לדבר איתך על יותר דברים... אני בדיוק במצב שבוא אתה היית
ואתה באמת תוכל לתת לי כיוון על מה אני הולך ואיך זה יהיה.
אם תוכל, יהיה מצוין
nimi1990@hotmail.co.il
ובקשר לזה שאני לא רוצה להשאר בתפקיד כרגע, זה בטוח נכון. הקטע שבמצבי אני יכול ללכת או על קצונה שאני ממש לא רוצה לחתום קבע, במיוחד לא בחיל האויר. או שאני הולך לקפ''ס ומוציא 45 ואני אני אהיה ג'ובניק מת, שזה עוד יותר גרוע.
אני בדיוק ההפך, מחפש להוציא משהו מהשירות שנותר לי, בתקווה שכשאני אשתחרר אני אוכל להגיד שעשיתי משהו..
שוב, לא מזלזל בג'ובניקים ובחיל האויר, אבל לי זה פשוט לא מתאים.. לא מרוצה מלשבת 6שעות ביום, לעבוד שעה, ולהתחבר למחשב ב5 אחרי צהריים כשמסיימים הכל, עד 12 וללכת לישון ושוב ככה.
זה לא צבא
ישן 31-12-2009, 18:44
  Ya Boy Ya Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Exhibit שמתחילה ב "איפה היית בחיל האויר? אכפת לך..."

התגייסתי עם פרופיל 64 ואני גם בן יחיד אז לקח לי 50 שנה לעלות פרופיל ולשכנע את ההורים לחתום
אחרי 11 חודשים העלתי סוף סוף פרופיל החתמתי את ההורים ושלחתי 55...קיבלתי שיריון...אמרתי להם או חי"ר או כלום ואז בסוף התפשרתי על הנדסה...לא מצטער לשניה...היה קשה להתחיל הכל מחדש לא עושים לך שום הנחות בגלל שאתה שנה בצבא,אתה שוב ניהיה צעיר מת...היו איתי עוד חברה שעברו מי ג'וב להנדסה רובם הגדול נפל כי היה להם קשה...בכל מקרה היום אני לוחם ברובאית ד' של גדוד 605 כרגע בקו צפון עוד 7 חודש לחפש"ש
דרך אגב שירות בגדודים לא קל בכלל אז תחשוב פעמיים לפני שאתה מוותר על הת"ש והיציאות הטובות

ישן 01-01-2010, 11:32
  Ya Boy Ya Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Exhibit שמתחילה ב "איך קרה כל התהליך? הגשת טופס..."

הגשתי 55 אחרי שבוע וחצי קיבלתי תשובה שהתקבלתי לשיריון בלי קצין מיון ובלי כלום אבל זה היה כי הגשתי מאוחר את ה55 משהו כמו חודש לפני תחילת הטירונות...בדרך כלל מקבלים זימון לבקום לקצין מיון.
קיבלתי שיריון ואז ביקשתי מהמשקית ת"ש שתשלח מכתב שבמנילה שהם ביקשו לתת מלתי חי"ר ואני רוצה רק חי"ר או כלום...בקיצור הם אמרו שאי אפשר ואם אני רוצה אפשר הנדסה...אז אמרתי סבבה שיהיה הנדסה.
אחרי יומיים שאמרתי סבבה הנדסה כבר עברתי לבקום ואחרי יומיים בבוקם נסעתי לבהלץ והתחלתי טירונות הכל מחדש..הכל מאפס...בהתחלה היה קצת הלם אבל אחרי זה שאתה מכיר אנשים ניהיה קצת יותר משעשע
בכל מקרה המסלול היה לא קל בכלל...בטירונות לא יושנים ורצים המון ועושים לך כל מיני תיזוזים מונפצים...באימון המתקדם היחס משתפר אבל עדיין חרא...בקו אתה כבר חבר של המפקדים והכל צחוקים והיה לי ממש כיף בקו ואז סוף מסלול חצי מהאנשים יוצאים למ"כים וחצי לרובאית...אני רציתי רובאית כי מי מכ"ים קשה להגיע להיות מפקד ברובאית..וברובאית אתה באמת לוחם וזה מה שרציתי להיות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר