לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2009, 13:27
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מדינתו די קטנה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לגבי 1-לדעתי אין הבדל בין זה למקומות אחרים"

לכן די סביר שלמישהו שלומד בטכניון יש גם חברה שלומדים בבן גוריון.
בתור אחד כזה,אני יכול להעיד שהשם שיצא לו אולי מוגזם במקצת,אבל יש בו הרבה קורטובים של אמת.

הבעיה עצמה לא במסיבות,ולא באירועים חברתיים,ולא בחוגים(שאותם באמת יש בשפע,ומכל שפע).משום מה הרבה אנשים שלומדים פה אומרים את זה knee jerk ,כששואלים אותם על אווירה חברתית.בשבילי לפחות,האווירה החברתית תלויה באנשים ולא במסיבות ושאר ירקות (מה הטעם במסיבה כל שבוע שני,כשאנשים בוהים מסביב ומחפשים את הבחורות,ומדרבים על החידוש האחרון בבלה בלה בלה לוח אם).מה לעשות,חברה סבבה (לפחות בשבילי),כאלו שטיילו בהודו ויודעים על החיים קצת מעבר למעבד הסופר קול של הפלאפון שלהם,ובגדול לא יבשים כמו עלה זית בחודש סתוי הם במיעוט בטכניון.

לכן (deepspace) ,אם השאיפה היא 4 שנים אדירות,לך לבן גוריון.אם אתה רוצה תואר רציני,עבודה רצינית והכל רציני לך לטכניון.לא שלא תמצא חברה סבבה,אבל יש מצב שתצטרך לעבוד קצת בשביל לחפור אותם (כמובן שיש הבדלים בין האנשים,איך הם רואים את החברה "סבבה" בשבילם).

בקשר לשאלה השנייה,יש סכמים שמפורסמים לפני כל סימסטר,ויש מחשבוני סכם באתרים של כל אוניברסיטה.רק תיקח בחשבון שהסכמים הם ראשונים ויכולים להשתנות (תלוי בכמות האנשים שנרשמת לפקולטה באותו סימסטר).

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 29-12-2009 בשעה 13:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2010, 22:59
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "אז אלו אנשים אפשר למצוא..."

עד לפני כמה שנים, אותי... ראה זאת כאזהרה

האמת שלא היו לי מוזרי טכניון בפקולטה, גם ככה היינו 50-60 איש בסמסטר, ובלי כל הפריקים שיש במתמטיקה ובפיזיקה (מבלי להעליב). כנראה שזה חוק המספרים הגדולים.

אגב, בזמני סכם הקבלה היה 78, ממש בדיחה, רק הפקולטה להנדסה חקלאית דרשו פחות. עניין של היצע וביקוש.

לגבי חיי חברה- יש פאב באמצע, יש בריכה, חדר כושר, מגרש חול לכדורעף חופים (אחת הסיבות המרכזיות להחמיץ שיעורים), בית קולנוע בחינם או מסובסד.

כל מה שאני אומר נכון לכמה שנים אחורה, בדוק עם מי שלומד שם עכשיו.

ישן 28-12-2009, 23:31
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "2 שאלות ברשותכם על הטכניון ודרישות פסיכומטרי (בלי קשר)"

אני רק סמסטר בטכניון אבל באמת שיצא לו שם הרבה יותר גרוע בנוגע לחיי החברה מאשר המצב בפועל.
יש חיי חברה בטכניון, יש מסיבות, יש אירועים, יש מלא ספורט, הופעות וכו'...מה שכן יש הרבה לחץ של לימודים ולא תמיד אפשר להנות מהאפשרויות שהטכניון מספק ואת זה צריך לקחת בחשבון.

מצד שני לא למדתי מעולם במקום אחר ויכול להיות (ואפילו סביר להניח) שאין לי פרספקטיבה רחבה מספיק.

לגבי הפסיכומטרי והציונים - אני יודע שיש חוברת שיוצאת פעם בשנה ומרכזת את הדברים האלה בצורה טובה ומעודכן עד לרמה של סמסטר קודם, לצערי שכחתי איך קוראים לה...

ובנימה אופטימית זו אני אלך לישון, יש לי מחר בוחן אמצע בחדו"א (אם כבר מדברים על דברים שגוזלים ממך כל דקה טובה...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר