לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2009, 12:32
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.09
yes מציגה: בוחן פתע למעוניינים להתנתק בעקבות ערוץ הולמרק

האם מי שרוצה להתנתק מ-yes בגלל הסרת ערוץ הולמרק מלוח המשדרים צריך לעבור מבחן טריוויה? כך אירע לשני לקוחות של החברה שביקשו להתנתק משירותי הלוויין באחרונה עקב הורדת הערוץ, וזכו לחידון הולמרק מטעם המוקדנית.

ערוץ הולמרק הוסר משידורי חברות הכבלים והלוויין היום (ב'). לפי תקנה שהתקינה מועצת הכבלים והלוויין כבר לפני יותר משנה, יכולים לקוחות HOT ו-yes שהצטרפו לחברות במבצע שכולל תקופת התחייבות, להתנתק מהחברות מבלי שהן יכולות לגבות קנסות יציאה במשך 30 יום ממועד הסרת הערוץ.

אבל שני הלקוחות, שביקשו לממש את זכות ההתנתקות שלהם, נתקלו בשאלון. הלקוח הראשון נשאל על-ידי המוקדנית, "מתוך עניין", לדבריה, האם הוא יודע מה מספר הערוץ בשלט.

הלקוח השני עבר תשאול מקיף יותר. "התקשרתי ל-yes כדי להתנתק והמוקדנית שאלה אותי: 'אתה צופה בהולמרק'"? הוא מספר ל-ynet. "עניתי שיוצא לי לפעמים לצפות בערוץ. 'אז אלו תוכניות היו לנו שם'? היא הקשתה. היא גם אמרה לי שאם אני לא יודע את התשובה זה אומר שלא צפיתי בהולמרק והוסיפה: 'לכן אין שום סיבה שינתקו אותך'.

"אמרתי לה שאין כזה דבר, מרגע שמורידים את הולמרק זה כמו שמכרו לי וידיאו בלי כפתור של הרקורד. זה לא אותו מוצר. אמרתי לה שאני יכול להתנתק מאיזו סיבה שאני רוצה בגלל זה והיא התריסה: 'אתה לא נשמע לי משפטן, פה זו לא בסטה בשוק הכרמל, אתה לא יכול להתנתק בלי לשלם קנס יציאה אם לא צפית בהולמרק".

הלקוח מחכה כעת לתשובה סופית מהחברה בעניין ניתוקו. "ל-yes אין זכות לבדוק אם אני אכן צופה בערוץ", הוא אומר. "ובכל מקרה, החברה הרוויחה את הנטישה ביושר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3825983,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2009, 13:17
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
אותי לא שאלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "yes מציגה: בוחן פתע למעוניינים להתנתק בעקבות ערוץ הולמרק"

ובהחלט צפיתי בערוץ.

הוא שידר סדרות נחמדות כמו NCIS, חוק וסדר (על שלל גירסאותיו)
וגם כמה מיני-סדרות מד"ב מקוריות שעסקו בעיקר בתרחישי אפוקליפסה שונים (התפרצות ה"סופר-ולקנו" שמתחת ליילוסטון, סופות גלובאליות, השתלטות חייזרים וכו')

חבל שהוא הולך
ולא חבל שYES מפסידה לקוחות
(אגב, הם כנראה לא עוברים לHOT ....)
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 28-12-2009 בשעה 13:25.
ישן 28-12-2009, 14:18
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "yes מציגה: בוחן פתע למעוניינים להתנתק בעקבות ערוץ הולמרק"

אהבתי את ה"שליפים" של ווינט

ציטוט:
תשובות לחידון הולמרק
שלא תיתפסו לא מוכנים למבחן
הולמרק שודר בערוץ 18 של yes. הוא נודע לתהילה בעיקר בשל שידורים חוזרים אינסופיים (כך חשבנו לתומינו) של "בנות גילמור", "חוק וסדר", ER דינוטופיה ו-"NCIS". סדרה ששודרה שם לאחרונה: "אינטלג'נס 2" על סחר בסמים בונקובר. דוגמא לסרט הולמרק טיפוסי: "ימים בלתי נשכחים" - אמנית ואם חד הורית שבה לעיירת הולדתה לחג ההודיה ומנסה להתפייס עם אמה המנוכרת והסובלת מאלצהיימר. הסדרה האחרונה ששודרה בערוץ בישראל (6:40-4:20) לפני שנפח את נשמתו: "לשמור על הילדים": אם מתחזה לנערה באינטרנט כדי ללכוד פדופיל. סיפור אמיתי
ישן 28-12-2009, 15:39
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
עדכון : לאחר 20 דקות על הקו הגעתי סוף סוף לנציג שרות.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "lol, יש לי את הוט על הספיקר, ברגע שאני משיג אותם אני פשוט אקריא את כל זה..."

נציג : שלום, במה אוכל לעזור
אני : אני רוצה להתנתק מהוט
נציג : אפשר לדעת למה
אני: יש שתי סיבות, האחת שהעליתם לי חד צדדית את מחיר המנוי ל - 450 ש"ח ולא החזרתם לי את הכסף למרות שסיכמתי איתכם על ההחזרה. הסיבה השנייה היא הורדת ערוץ הולמרק.
נציג (כנראה מתורגל) : מה, תתנתק רק בגלל ערוץ הולמרק?
אני : כמו שאמרתי קודם יש שתי סיבות, גם העלתם את מחיר השרות וגם קיצצתם בשרות.
נציג : יש דרך שאוכל לשכנע אותך בכל זאת לא להתנתק
אני : לא ממש
נציג: אני מעביר אותך לשימור לקוחות
אני: טוב (ממתין 5 דקות נוספות על הקו)
נציג: (לאחר 5 דקות שבהן חיכיתי סתם) זה שוב אני, אני צריך לוודא איתך פרטים (בוקר טוב) , מה השם המלא שלך, מהן 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי בלה בלה בלה..
אני : מוסר את הפרטים
נציג: טוב, אני מעביר אותך שוב לשימור לקוחות רק שתדע שתצטרך להעביר פקס על הבקשה לניתוק
אני : מעניין, כשהתחברתי לשרות לא דרשתם ממני פקס..
נציג: אתה צריך לחתום על הצהרה מיוחדת , שהביטול הוא בגלל הולמרק.
אני: טוב, תעביר אותי.
בינתיים אני ממתין 5 דקות נוספות. חבל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-12-2009, 22:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ובעוד שלושה שבועות.... בשעת בוקר מוקדמת, תשמע נקישה בדלתך....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "עדכון: לאחר עוד 20 דקות.."

אפוף משינה תפתח את השער ומולך יעמוד 'תנ"צ'. מאחריו שורה של יס"מניקים הסוחבים על גבם סוסים וכל סוס אוחז באלת בייסבול.

- מ. לוקלוק?? ישאל נצ"מ בקול מבשר רע..

אתה תהנהן בחרדה.

- אתה הזמנת התנתקות??!!!

אהה תאמר ותנשום לרווחה. כן, אבל לא התנתקות 'כזאת'. התכוונתי לכבלים.

- 'גם אני' יענה הרבנ"צ ומיד יסמן בראשו לסנ"צ ולקמב"צ שלצידו להניח על ידיך כבלים.

רגע, רגע! תזעק בקול שבור. אני בניתי את הבית הזה לבד, כל הזכרונות שלי כאן, יש לי גראס באדנית שעוד לא קצרתי.

קדימה חבר'ה, 'פוגרום' יאמר הרב"צ ויחייך ליס"מניקים. עשרות שוטרים חסונים יפרצו לדירתך תוך שהם שוברים כל עצם מעצמות הסטייקים שבמקרר, הופכים את קערת הכביסה שקיפלת טרם שינה ושופכים את המים יחד עם התינוק. עושים התנתקות!! או -יה!!

אני יכול לשחד אתכם, תאמר לתנ"צ, י ש לי מקרר מלא בגבנ"צ!

מצטער יאמר הסמב"צ. התנתקות זו התנתקות ואתה חתום על מסמך שאתה מזמין את זה. רואה, כאן באותיות הקטנות: "הריני להסמיך את חברת הוט ו/או באי כוחה לבצע את הליך ההתנתקות במהלך החודש הקרוב ולא אבוא בטענות, אני או יורשי כלפי חברת הוט בכל דרך שהיא". אפילו העברת לנו את זה בפקס.

אבל לא התכוונתי!! תזעק.

זה מה שכולם אומרים, יאמר הדו"צ. אתה אפילו חתום על סעיף שאומר: "הריני לאשר כי באם אתלונן כנגד חברת הכבלים או שלוחיה בעת הליך ההתנתקות יהיה בכך משום הפרה יסודית של חוזה ההתקשרות ביני לבין החברה וכמפר תנאי יסודי יהיה עלי לפצות את חברת הוט במכירת גופי לעבדות ו/או לכל צורך אחר שיראו חברת הוט או שלוחיה"

זה לא נכון! מעולם לא חתמתי על סעיף כזה. אתם יודעים היטב שמה שאתם עושים לא לזה התכוונתי ב'התנתקות'.

אין בעיה, יאמר 'המנתק'. אנו קשובים לכל מנוי. אני מעביר אותך למחלקת שימור לקוחות במפעלי בית השיטה. תאמר להם מה שיש לך לומר ואם הם יגידו לנו להפסיק את ההתנתקות אז נפסיק. שמישהו יניע את הD-9

"למה לא הקשבתי ל'אמנון יצחק' והכנסתי את הדבר הזה הבייתה?" תשא קולך בעת ששתי שח"מיסטיות חסונות ישאו אותך לניידת הנוסעת למפעל השימורים...

ישן 28-12-2009, 15:02
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

אין מוסר שירות כמו בחו"ל פשוט בושה למדינה, שקיימת יותר מ 60 שנה.
ביטלתי חוזה עם הודעה במייל עם חברה מבריטניה,חזרו אליי תוך רבע שעה,כמו בקשת תמיכה רגילה אצלם, במייל ביקשו לדעת למה וכיצד הם יכולים לשפר את השירות בשביל אחרים ומה הבעיה בשירות שלהם,שגרם לי לעזוב. הם אפילו הציעו לבטל בשבילי את החיוב ב paypal, אם זה דרך מנוי קבוע, בלי ויכוחים ובלי כאבי ראש מיותרים.
הם השאירו את המינוי שלי פעיל, אם יהיה לי רצון לחזור אליהם בעתיד.

עכשיו השאלה הגדולה היא, זה למה אין שירות כזה בארץ??? פרט לכמה חברות אמינות, הרוב יודעות רק לקחת כסף בארצנו הקטנה בלי שירות מרצון עצוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 31-12-2009, 00:10
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא יודע על איזה עדכון אתה מדבר- בכל מקרה"

כנראה שלא הבנת אותי, אני אחזור על זה שוב.

גם המכשירי ג'וניור ללא ערוץ חוזר, יודעים לשלוח מידע\שאילתא,
בממיר יש תוכנה, יש 2 מצבים שבהם היא מתעדכנת,
או ידנית או אוטומטית באמצעות החברה (איפשהוא לקראת סוף הלילה בד"כ)
גם בביצוע הידני, אתה שולח למערכת מהממיר שלך מידע שמבקש להוריד עדכון,
וגם בביצוע האוטומטי, הממיר שלך שולח לחברה מידע על גרסאת התוכנה כדי לדעת אם יש צורך בעדכון.

רוב העידכונים מכילים דברים שאנחנו לא שמים לב להם, יש גם עידכונים יותר "דרמטיים"
שכוללים שינוי ממשק, פונטים ואפילו צבע (המעבר של הממשק מכחול ותכלת לאדום ולבן למי שזוכר).

ככה, שכן, גם בממיר שלכאורה "לא מסוגל לתקשר", המציאות היא שהוא כן יכול לתקשר,
רק במידה מוגבלת יותר שלא כוללת יכולות של VOD וכיוצא בזה...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 31-12-2009 בשעה 00:12.
ישן 31-12-2009, 17:51
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "יכול להיות שהם משדרים מבלי..."

הם לא

הם משדרים את הגירסא האחרונה

שהממיר נדלק, הוא משווה את תאריך הגירסא האחרונה המשודרת לתאריך הגירסא השמורה אצלו, ואם זה חדש יותר, הוא מתחיל אוטומטית בתהליך שדרוג...

כמו כן הם יכולים לכפות שינוי גירסא מרחוק על ידי שידור אות מיוחד עם המזהה הספציפי של הממיר המסויים (השידור נשלח לכל הממירים בארץ, אבל רק הממיר המסויים מתייחס אליו) - ואז אותו תהליך כנ"ל. רק שאין להם מושג אם קורה בעקבות השידור הזה משהו, אם הוא הצליח או לא, וכך הלאה. (לכל הפחות כשהממיר לא מחובר לטלפון; לא יודע אם הנתונים האלה נשלחים כשהוא כן - אצלי אף ממיר לא מחובר...)

ישן 28-12-2009, 23:36
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

ואם כבר אז כבר: אעשה לכם מבוא במודעות צרכנית:

http://www.themarker.com/tmc/articl...0091202_1132091

"לומר, לא משנה איפה קניתם את מכשיר הסלולר (חנות או מפעילה מתחרה), מפעילת הסלולר שלכם תהיה חייבת להציע לכם זיכויים חודשיים כפי שהיא מציעה ללקוחות שרכשו ממנה את המכשירים... ואולם חודש לאחר שהרפורמה יצאה לדרך, נראה כי מודעות הצרכנים אליה שואפת לאפס. גם הצרכנים המודעים לחוק ומבקשים זיכוי נתקלים לעתים בסירוב מצד נציגי המכירות בחלק מהחברות - כך עולה מבדיקת TheMarker בשיתוף kamaze.co.il, אתר השוואת מחירים בתחומי סלולר, אינטרנט, שיחות לחו"ל, טלוויזיה רב-ערוצית וטלפון... אם קניתם בחנות חיצונית מכשיר המשווק בחברת הסלולר, היא תהיה מחויבת להעניק לכם זיכוי באותם תנאים כאילו קניתם את המכשיר ממנה. לכן, במקרים שבהם המחיר בחנויות נמוך בהרבה מזה אצל מפעילות הסלולר, הזיכוי שתקבלו מחברת הסלולר אף יעלה על המחיר ששילמתם על המכשיר בחנות.

בפרטנר הזיכוי החודשי מותנה בסכום חשבונית שאינו יורד מ-150 שקל בחודש. לקוח המגיע עם מכשיר המשווק בפרטנר, יקבל עד 50 שקל החזר, תלוי במכשיר. לדוגמה, על סמסונג גאיה E1310, הנמכר בפרטנר ב-1,044 שקל, אפשר לקבל זיכוי מלא (29 שקל בחודש למשך 36 חודשים). עם זאת, את אותו זיכוי ניתן לקבל גם אם קניתם את המכשיר בהום סנטר בעלות של 430 שקל בלבד. כלומר, תוכלו לכסות את עלות המכשיר ועוד לקבל 614 שקל מתנה."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר