לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2010, 16:50
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני רואה רק סיבה הגיונית אחת..."

לא ידוע לי שיש למישהו בעיה עם כמה אנשים באותו משתמש.
אני לא רואה בזה היגיון בשביל האנשים לאור כך שמחירי החשבונות זולים מאוד.

עד כמה שאני מבין זה נועד למנוע מצב שבו מישהו מנסה את כל הסיסמאות אז אם בעל החשבון יחליף סיסמא הפורץ יאלץ להתחיל מחדש כל שינוי סיסמא
פיתרון יותר נוח ויעיל לנושא יכול להיות לידע את בעל החשבון אם ניסו להיכנס לחשבון שלו עם סיסמא שגויה, בצורה כזאת בעל החשבון יוכל לדעת שניסו להיכנס לו לחשבון ולפעול בהתאם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2010, 17:33
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
המלצה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "לא ידוע לי שיש למישהו בעיה עם..."

א. לבטח לא צריך להרשות מצב של יותר ממשתמש אחד באותו שם.
ב. הדרך הישירה והפשוטה למנוע זאת היא ע"י מניעת בחירת שם קיים. בדיוק כמו שנמנע השימוש באותה כתובת דואר, וסיסמא כפי שנעשה מאז ומתמיד לצורך כניסה לחשבון מחשב כל שהוא.
ג. להזכירכם: אתר זה, עם כל ההערכה והחיבה לו, הוא אתר חברתי בלבד! כל אחד יכל לקרוא, כל אחד יכל להרשם אנונימית, בחינם... ולכתוב...

לעידכון הסיסמא לעתים תכופות אין כל תרומה לתפקודו של האתר, רק מקשה שלא לצורך על תפעולו.וחויית המשתמש.
אנה הסירו את המטרד המיותר

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 02-01-2010 בשעה 17:45.
ישן 02-01-2010, 17:45
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "כמובן שאי-אפשר להירשם לאתר עם..."

ומה הבעיה בזה?
לכיתה שלי יש חשבון ג'ימייל שלכולם יש גישה אליו.
אנחנו נרשמים פעם אחת עם שם משתמש קבוע, ומפיצים את הססמא לכולם.
גם אם נדרש לשנות מדי פעם את הססמא, עדיין היא תופץ לכולם.

הטריק הזה של שינוי ססמא טוב כאשר לחברה יש אינטרס ברור להצפין את המידע שללקוח גישה אליו (קרי בנקים או מערכות ביטחון).
אני חושב שאפשר לוותר על הפיצ'ר המגניב הזה (שדווקא מי ששם אותו נהנה מהיכולת לעקוף, ואני מתאר לעצמי שהוא אכן עוקף כיוון שהוא ממליץ על שימוש בססמאות מאסטר שעוברות הצפנה) ולתת למשתמשים להנות מססמא קבועה - אפילו שזה יוריד מערך האבטחה באתר... צריך לקחת דברים בפרופורציה.

ישן 03-01-2010, 06:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "מדוע לחייב שינוי סיסמה?"

1. כדי להקשות על פריצת חשבונות כפי שנאמר לעיל
2. כיוון שלאנשים יש נטייה להגדיר לאתר סיסמא שהם לא זוכרים ואין להם דרך לזכור, להרשם בחשבון אימייל מסויים, ולתת למחשב שלהם להשאיר אותם מחוברים שנים רבות. בינתיים הם מחליפים מייל, ואז יום אחד בעקבות תקלה במחשב (או סתם התקנה מחדש ואיבוד הקוקי), הם מגלים שאין להם לא את הסיסמא, ולא את הגישה לאי-מייל שלהם. במשך השנים התקבלו עשרות פניות שזו מהותן. אם אנשים צריכים להחליף סיסמא פעם בחצי שנה - אז אם הם זוכרים אותה - הם זוכרים אותה, ואין בעייה. ואם לא, הם משחזרים למייל שיש סיכוי טוב שהם לא איבדו עדיין גישה אליו. מאז הכנסת הפונקציה שמבקשת (ולא מכריחה - אפשר להגדיר את הסיסמא הישנה בתור החדשה) לשנות סיסמא, כמות הפניות מסוג זה פחתה מאוד. כמישהו כבר שינה את המייל שלו ובגלל הפרוצדורה ניגש למייל הישן שעדיין יש לו, על הדרך הוא צפוי גם לעדכן את המייל באתר, כי הוא יודע שהוא שינה כתובת וגילה ששכח לעדכן כאן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר